Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ. Прошу посоветовать врача спеца в Киеве.

+100
Единственный реальный способ, если нет возможности регулярно покупать несколько килобаксовые препараты (а других, из реально помогающих, а не только слегка купирующих, то и нет).

Это не верно, у меня жена совсем недавно начала такой цикл, последний этап клинического тестирования пока еще экспериментального препарата.
До этого много лет реально страдала от ревматоидного артрита, но врач помог поучаствовать в тестировании экспериментальных препаратов. По счастью попала не на плацебо (вопрос личного везения). По окончании этого курса, записалась на продолжение, предположительно похожим препаратом (мнение, без пруфоф), и вроде как тоже повезло не на плацебо нарваться (не факт, времени мало прошло, может это еще эффект от прошлого препарата остался).

Про який препарат конкретно йде мова, вам сказали? Ну чи хоч, що за група препаратів?
   
Re: ФЗВ. Прошу посоветовать врача спеца в Киеве.

Кожному по вірі його.
Петро дав їм томос. Пцу. Щоб молились і бог допомагав і в хворобі і в підприємництві. А вони. Лікаря. Шукають. В Україні(
   
Врача ревматолог. Родному мне человеку ставят диагноз ревматоидный артрит. В БЦ была уже у двух врачей. Поколят уколы, легкче, потом снова хуже. Вообщем нужен хороший врач. На осомотр для начала.
Якщо ще актуально можу порадити лікаря ревматолога в Києві Мікукстс Вікторія Янисівна. Декілька років назад порадили її. Лікую в неї подагру. Приступів за цей час не було. Але скажу Вам так лікар лікарем, але багато чого навіть все залежить від пацієнта. А саме харчування - буде правильне харчування не буде підстав іти до лікаря. Лікар лише зніме больові синдроми та назначить лікування для зниження сечової кислоти. Все інше залежить від пацієнта.
   
Re: ФЗВ. Прошу посоветовать врача спеца в Киеве.

І молитва. Молитва. Тепер є томос то ж бог слухатиме ваші щирі молитви позачергово. Звісно якщо ви за Петра.
Зелені виродки горітимуть в пеклі.
   
Re: ФЗВ. Прошу посоветовать врача спеца в Киеве.

Лише ловкого хірурга знаю. Мегаспец, хожу та навіть недалеко бігаю.
   
Афлутоп , Мукосат радять колоти 25 уколів при артрозі/артриті.
Є відгуки? Мамі шукаю.
   
Re: ФЗВ. Прошу посоветовать врача спеца в Киеве.

Лише ловкого хірурга знаю. Мегаспец, хожу та навіть недалеко бігаю.

То от хто тебе покалічив
   
Re: ФЗВ. Прошу посоветовать врача спеца в Киеве.

То от хто тебе покалічив
зібрав коліно до купи. Вітько, не юродствуйте.
   
Re: ФЗВ. Прошу посоветовать врача спеца в Киеве.

зібрав коліно до купи. Вітько, не юродствуйте.

Як думаєш чому боги що проектували людину - згідно томоса ж- заклали в неї такий низький ресурс і мізерну регенерацію
   
Re: ФЗВ. Прошу посоветовать врача спеца в Киеве.

Як думаєш чому боги що проектували людину - згідно томоса ж- заклали в неї такий низький ресурс і мізерну регенерацію
зрозуміло. Вам лікарі не потрібні.
   
Re: ФЗВ. Прошу посоветовать врача спеца в Киеве.

Майже всі з нас в свій час потраплять в морг - мєсто окончатжльной регістраціі граждан - а потім на цвинтар чи крематорій. )

Невідворотність цього надихає)
А далі - згідно томосу- царство небесне.
І чому віряни так намагаються уникнути царства небесного)))?
   
Re: ФЗВ. Прошу посоветовать врача спеца в Киеве.

зрозуміло. Вам лікарі не потрібні.

Які в Україні можуть бути лікарі?)) Такі ж як і судді митники прокурори президенти))) і воїни. Без військових рішень. Такі ж і лікарі. Чудес не буває. Укр лікарі без лікарських рішень. Ви для них лиш об.єкт з якого потрібно наукраїнити максимум грошей))))

І це - прекрасно
   
Re: ФЗВ. Прошу посоветовать врача спеца в Киеве.

Я дуже люблю піздюків, що проти лікарів. Вони так забавно піщать, як ім лікар потрібен, це треба слухати.
   
Re: ФЗВ. Прошу посоветовать врача спеца в Киеве.

Якщо ще актуально можу порадити лікаря ревматолога в Києві Мікукстс Вікторія Янисівна. Декілька років назад порадили її. Лікую в неї подагру. Приступів за цей час не було. Але скажу Вам так лікар лікарем, але багато чого навіть все залежить від пацієнта. А саме харчування - буде правильне харчування не буде підстав іти до лікаря. Лікар лише зніме больові синдроми та назначить лікування для зниження сечової кислоти. Все інше залежить від пацієнта.

Вот вот, питание должно быть лекарством. А не только фармахим.
   
Re: ФЗВ. Прошу посоветовать врача спеца в Киеве.

Я дуже люблю піздюків, що проти лікарів. Вони так забавно піщать, як ім лікар потрібен, це треба слухати.

Від писку лікарі в Україні не з.являться))) як не з.явились військові рішення у мамчурів за 7 років горлань слава Україні героям слава і ми - найбоєздатніші))
То дає ще менший ефект ніж молитва. В пцу, УПЦ чи УГКЦ - неважливо))
   
Re: ФЗВ. Прошу посоветовать врача спеца в Киеве.

А ще вони сучать лапками, пазури ломаючі. Ні, безлікарняні люди чудові. Іх ебанатізм в чомусь святий!
   
Re: ФЗВ. Прошу посоветовать врача спеца в Киеве.

А ще вони сучать лапками, пазури ломаючі. Ні, безлікарняні люди чудові. Іх ебанатізм в чомусь святий!

Беггі) ти б і так був би калікою, навіть якби над тобою не позбиткувався той великий укрврач

То ж в чому був сенс його послуг
   
Re: ФЗВ. Прошу посоветовать врача спеца в Киеве.

Беггі) ти б і так був би калікою, навіть якби над тобою не позбиткувався той великий укрврач

То ж в чому був сенс його послуг
ну, недалеко, але бігати можу. Не хромаю. Вікторе, то досить не мало. Я
вдячний лікарю.
   
Re: ФЗВ. Прошу посоветовать врача спеца в Киеве.

ну, недалеко, але бігати можу. Не хромаю. Вікторе, то досить не мало. Я
вдячний лікарю.

На все воля божа
   
Re: ФЗВ. Прошу посоветовать врача спеца в Киеве.

Ну то помолітеся бозі, а я до хірургів, як потреба, звернуся.
   
Re: ФЗВ. Прошу посоветовать врача спеца в Киеве.

Ну то помолітеся бозі, а я до хірургів, як потреба, звернуся.

Твій Петро для тебе томос. А ти. Невдячний)))
Горітимеш з прихильники певної політсили в пеклі)

А раптом ця Україна пекло і є?)))
   
Re: ФЗВ. Прошу посоветовать врача спеца в Киеве.

Скоро раби божі в Україні вигрібатисутт від воїнів аллаха. Не гідні мамчурі лебенсрауму. Вскоро в історичній перспективі)
Товсь
   
Опять это ипанутое ветку засрало.
   
Re: ФЗВ. Прошу посоветовать врача спеца в Киеве.

Опять это ипанутое ветку засрало.

Я за віру
Гетьмана
І атєчєство

А ти
   
Які в Україні можуть бути лікарі?)) Такі ж як і судді митники прокурори президенти))) і воїни. Без військових рішень. Такі ж і лікарі. Чудес не буває. Укр лікарі без лікарських рішень. Ви для них лиш об.єкт з якого потрібно наукраїнити максимум грошей))))

І це - прекрасно
  :laugh: вообще то это жестяк
   
Re: ФЗВ. Прошу посоветовать врача спеца в Киеве.

Твій Петро для тебе томос. А ти. Невдячний)))
Горітимеш з прихильники певної політсили в пеклі)

А раптом ця Україна пекло і є?)))
щож ви за піздючье, що не розуміє, що петя побарабану? Що за все актуальне відповідати станеться?
   
Петю надо менять.. херовый он как лидер правильных пацанов
   
Re: ФЗВ. Прошу посоветовать врача спеца в Киеве.

Петю надо менять.. херовый он как лидер правильных пацанов
ви трохі втратили відчуття часу. В нас сидить зелений уйобок. Лідер правільних пацанов.
   
ви трохі втратили відчуття часу. В нас сидить зелений уйобок. Лідер правільних пацанов.
ну.. я к тому шо Лидера козаченьок менять надо..

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1101735.0
   
Re: ФЗВ. Прошу посоветовать врача спеца в Киеве.

Трохі ебанувся, здаеться, наш Аеліт.
   
щож ви за піздючье, що не розуміє, що петя побарабану? Що за все актуальне відповідати станеться?

дмитре. достатньо було лиш раз вляпатись в гавно прихильницутва будь якого політика - щоб бути замазаним повік
   
Re: ФЗВ. Прошу посоветовать врача спеца в Киеве.

Чомусь знаю. Бо сам такій. Як роз'ебало в дризкі, то то не до боженькі, то до херурга,  толкового, чомусь.
   
ви трохі втратили відчуття часу. В нас сидить зелений уйобок. Лідер правільних пацанов.

вова це реакція стада на петю. мудрий укрнарот просто стошнило вовой від петі :laugh:

гавно а не люди бо - тому і всі обранці їх з них - гавно [ua]

і це - красиво) відсутність медицини це лиш побічний наслідок гавна а не люди. як і відсутність правосуддя, військових рішень і всього іншого/ :laugh:
   
Чомусь знаю. Бо сам такій. Як роз'ебало в дризкі, то то не до боженькі, то до херурга,  толкового, чомусь.

ви ж вітали томос і все таке . але побігли не молитися а . от вам по вірі і отсипало))
   
Re: ФЗВ. Прошу посоветовать врача спеца в Киеве.

Ви голосували. Ви людина відповідальна, я знаю. І голосували за непотріб. Вікторе, пане, ще не надто, далі буде більше вам пох резалту.
   
Re: ФЗВ. Прошу посоветовать врача спеца в Киеве.

вова це реакція стада на петю. мудрий укрнарот просто стошнило вовой від петі :laugh:

гавно а не люди бо - тому і всі обранці їх з них - гавно [ua]
і це - красиво) відсутність медицини це лиш побічний наслідок гавна а не люди. як і відсутність правосуддя, військових рішень і всього іншого/ :laugh:
вовка забавен. І його люблю. Прошу вас не ображати пана Володимира Володимировича.
   
вовка забавен. І його люблю. Прошу вас не ображати пана Володимира Володимировича.
ну бля.. ты уже и отчество мойо выложил .. я ж просил тебя по нормальному, что все что в реале не должно потом идти на форум
   
Ви голосували. Ви людина відповідальна, я знаю. І голосували за непотріб. Вікторе, пане, ще не надто, далі буде більше вам пох резалту.

о. вперше дмитре ви так щиросвідомо по українськи брешете , + зїзжаєте на те що президент україни і наш спільний знайомий - тезки

з сумом констатую очевидне - гавно ви а не людина . чудес не буває. всі українці - однакової консистенції)
   
Re: ФЗВ. Прошу посоветовать врача спеца в Киеве.

ну бля.. ты уже и отчество мойо выложил .. я ж просил тебя по нормальному, что все что в реале не должно потом идти на форум
що не так? Що твого міра відкрив? З повагою сказано. Що не так?
   
що не так? Що твого міра відкрив? З повагою сказано. Що не так?
причем тут повага?)) зачем ты это делаешь? Ведь мы только вчера договорились
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія