Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

(Про трампосрач) Шановні панове українці, натуралізовані в США!

Адміністрація ФУПне втручається у вашу нескінчену одвічну суперечку стосовно внутрішньоамериканс ьких справ і вашого ставлення до діючого президента сша
Будь ласка, не ображайтесь на відсутність реакції на числені взаємодоповіді. Модераторам складно розібратись у тонкощах суто внутрішньої політики США - і відповідно, визначити, "хто перший почав" та кого в чому звинувачують, хто винний, а хто весь у білому.
Реакція та покарання застосовуватимуться лише у випадках явного і кричущого порушення Правил ФУП.

З повагою, ваша Свєта.

зі. Ця заява погоджена з адміном ФУП і затверджена консенсусом модераторів форуму.
   
Неужели несколько юзеров  завалили администрацию доносами ?
А нельзя ли статистику кляуз опубликовать, широким мазком
антитрамповский лагерь столько то кляуз, трамписты столько то
   
Неужели несколько юзеров  завалили администрацию доносами ?
А нельзя ли статистику кляуз опубликовать, широким мазком
антитрамповский лагерь столько то кляуз, трамписты столько то

С огнем играешь, слава. давай я тебя широко мазну. Главные стукачи, булька то бишь трололо, атилла, уки... про тебя не знаю.... :)
   
Адміністрація ФУПне втручається у вашу нескінчену одвічну суперечку стосовно внутрішньоамериканс ьких справ і вашого ставлення до діючого президента сша
Будь ласка, не ображайтесь на відсутність реакції на числені взаємодоповіді. Модераторам складно розібратись у тонкощах суто внутрішньої політики США - і відповідно, визначити, "хто перший почав" та кого в чому звинувачують, хто винний, а хто весь у білому.
Реакція та покарання застосовуватимуться лише у випадках явного і кричущого порушення Правил ФУП.

З повагою, ваша Свєта.

зі. Ця заява погоджена з адміном ФУП і затверджена консенсусом модераторів форуму.

а аутсайдера за что банили вчера? где были явные и кричащие? а меня давеча за что? :weep:
   
а аутсайдера за что банили вчера? где были явные и кричащие? а меня давеча за что? :weep:

Забий, правди шукати то дурна справа. І Свєта ніпричому. Це точно.
   
Тока из бани. Гдя я явно и кричаще правила нарушил? Еще за аутсайдера хочу спросить. Где он явно и кричаще нарушал? Сколько можно на дятлов реагировать?
П.С. С легким паром :beach:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія