Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Sergiy Shevchenko питання?

Sergiy Shevchenko питання?

У смітнику пише що його забанено а в бан листі що він розбанений?

Це різні ніки ? Та мдесь символ не той.

Хоча якщо це Сергій СВ якому вернули нік, чого не він не сидить під Сергієм СВ чи яким там ніком?  [ua]
   
Re: Sergiy Shevchenko питання?

Сам не знаю, чого так.

Питання цікаве... Чому не користуюсь історичним ніком - все просто - нещодавно, десь після нр, просив відновити (йожа просив) вона повідомила, що нік активний і я можу користуватись.

Насправді - не можу, бо лист на відновлення паролю надсилається на пошту, яка багато років вже не існує фізично.

Прохання якось змінити мейл у профілі залишилось без відповіді, та й фіг з ним :(...

Таки справи.
   
Re: Sergiy Shevchenko питання?

Сам не знаю, чого так.

Питання цікаве... Чому не користуюсь історичним ніком - все просто - нещодавно, десь після нр, просив відновити (йожа просив) вона повідомила, що нік активний і я можу користуватись.

Насправді - не можу, бо лист на відновлення паролю надсилається на пошту, яка багато років вже не існує фізично.

Прохання якось змінити мейл у профілі залишилось без відповіді, та й фіг з ним :(...

Таки справи.

Будь ласка, надішліть ще раз листа на цю поштову адресу fup.adm.ua@gmail.com с проханням про відновлення історічного ніка.
   
Re: Sergiy Shevchenko питання?

fup.adm.ua@gmail.com

Дякую. Надіслав.

Сергій SV
   
Re: Sergiy Shevchenko питання?

Будь ласка, надішліть ще раз листа на цю поштову адресу fup.adm.ua@gmail.com с проханням про відновлення історічного ніка.

Дякую. Так як старий нік відновлено, прохання забанити/видаліти нік Sergiy Shevchenko.

   
Re: Sergiy Shevchenko питання?

Дякую. Так як старий нік відновлено, прохання забанити/видаліти нік Sergiy Shevchenko.
Забанити просто...
   
Re: Sergiy Shevchenko питання?

Забанити просто...

То й треба. Щоб не було двох ників.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія