Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Я не розумію Українську владу...

Я не розумію Українську владу...

Ну як можна так показово дистанціюватись від народу. Достатньо було б протягнути хоча б шось що вигідно народу - і отримали б підтримку людей. Але не ворушаться зовсім.
   
Re: Я не розумію Українську владу...

як на мене все правильно роблять - інстинкт самозбереження
   
Re: Я не розумію Українську владу...

Ну як можна так показово дистанціюватись від народу. Достатньо було б протягнути хоча б шось що вигідно народу - і отримали б підтримку людей. Але не ворушаться зовсім.

Всім зарплату по 10000 доларів! Для народу!
   
Re: Я не розумію Українську владу...

 :heart: Її ні хто не розуміє.
   
Re: Я не розумію Українську владу...

Всім зарплату по 10000 доларів! Для народу!

Нашо. Показово судити когось одіозного. Відмінити дибільні мита на авто. Цього було б достатньо.
   
Re: Я не розумію Українську владу...

Нашо. Показово судити когось одіозного. Відмінити дибільні мита на авто. Цього було б достатньо.

Сталінізм...  та ще й на догоду зденервованому натовпу.....
   
Re: Я не розумію Українську владу...

Сталінізм...  та ще й на догоду зденервованому натовпу.....

Карати за злочини - це сталінізм  ;o  Болукан доболуканився  8-)
   
Re: Я не розумію Українську владу...

Нашо. Показово судити когось одіозного. Відмінити дибільні мита на авто. Цього було б достатньо.

Краще суди та суддiв розiгнати, кажуть. Та нову судебну систему запровадити.
   
Re: Я не розумію Українську владу...

Карати за злочини - це сталінізм  ;o  Болукан доболуканився  8-)

Який саме злочин??? Про який у самому Фейсбуці хтось написав? Там же чисту правду пишуть. так?
   
Re: Я не розумію Українську владу...

Краще суди та суддiв розiгнати, кажуть. Та нову судебну систему запровадити.

Звичайно.... Але ж ніхто не рухається в цьому напрямку
   
Re: Я не розумію Українську владу...

Який саме злочин??? Про який у самому Фейсбуці хтось написав? Там же чисту правду пишуть. так?

Та плять Україну розривали на шматки риги, рейдерствували, віджимали бізнеси, потім допомагали хуйлу в роздмухуванні сепаратизму. Та зовсім ніяких злочинів  :X
   
Re: Я не розумію Українську владу...

Та плять Україну розривали на шматки риги, рейдерствували, віджимали бізнеси, потім допомагали хуйлу в роздмухуванні сепаратизму. Та зовсім ніяких злочинів  :X


Докази є? Чи як при Сталіні - беззаконня, але так треба партії і народу.
   
Re: Я не розумію Українську владу...

Нашо. Показово судити когось одіозного. Відмінити дибільні мита на авто. Цього було б достатньо.

++++
такая мелочь всего лишь
посадить бандитов рыгов и убрать дебильные ограничения
но рыги друзья,а мыта нужны для богданчика
   
Re: Я не розумію Українську владу...

Карати за злочини - це сталінізм  ;o  Болукан доболуканився  8-)

поставьте его в игнор как я
   
Re: Я не розумію Українську владу...

Докази є? Чи як при Сталіні - беззаконня, але так треба партії і народу.

Владу вибрали та дали всі ресурси для того щоб вона ці докази збирала та використовувала.
   
Re: Я не розумію Українську владу...

українська влада із Петро-града :) чи із петро-зрада...
   
Re: Я не розумію Українську владу...

Владу вибрали та дали всі ресурси для того щоб вона ці докази збирала та використовувала.

Доказів нема, є лише чутки і злогадки. Ваші дії?
   
Re: Я не розумію Українську владу...

Доказів нема, є лише чутки і злогадки. Ваші дії?

Жену нах прокуратуру. Я не вірю що не можливо знайти доказів таких гучних та руйнівних злочинів.
   
Re: Я не розумію Українську владу...

Ну як можна так показово дистанціюватись від народу. Достатньо було б протягнути хоча б шось що вигідно народу - і отримали б підтримку людей. Але не ворушаться зовсім.

в силу свого низького рівня розвитку народ в своїй масі не розуміє що для нього вигідно. не дивно що ти не розумієш владу.
народ як наркоман не розуміє чому б влада замість того щоб дати йому чергову дозу, навпаки відмовляється це робити 

   
Re: Я не розумію Українську владу...

Болукан, а як на рахунок дибільних обмежень?
   
Re: Я не розумію Українську владу...

Нашо. Показово судити когось одіозного. Відмінити дибільні мита на авто. Цього було б достатньо.

1) Ще краще повісити когось на площі. Чи відродити гільйотини. Народ любить видовища. Йому б це сподобалось. Нафіга народу системні зміні в судочинстві. Кинути кість в вигляді пари жертв, порушивши всі судові процедури. Так частині народу не потрібний закон. Потрібна кров. Це весело.

2) По миту. Може і відмінять. Хто сказав що ні. Але треба знайти фіскальні компенсатори. Ні? Бюджет виконувати треба?       
   
Re: Я не розумію Українську владу...

1) Ще краще повісити когось на площі. Чи відродити гільйотини. Народ любить видовища. Йому б це сподобалось. Нафіга народу системні зміні в судочинстві. Кинути кість в вигляді пари жертв, порушивши всі судові процедури. Так частині народу не потрібний закон. Потрібна кров. Це весело.

Не краще. Бо це лише примусить корупціонерів більш завзято примазуватись до влади. А от приклад того що суспільство здатне розібратись в їх махінаціях та покарати СПРАВЕДЛИВО за злочини вимусить задуматись.

2) По миту. Може і відмінять. Хто сказав що ні. Але треба знайти фіскальні компенсатори. Ні? Бюджет виконувати треба?       

Фіскальними компенсаторами повинно бути скорочення контролюючих органів.
   
Re: Я не розумію Українську владу...

Як це не робиться?!
А оце: Партія Пушиліна досі на сайті ЦВК у списку тих, хто може піти вибори - http://www.pravda.com.ua/news/2015/09/10/7080874/
Хіба це не для народу?
Мать його за ногу...
   
Re: Я не розумію Українську владу...

Вішати не треба. Головне на суді озвучити всі їхні злочини, детально описати схеми, і подати мессидж що покарання за це невідворотнє.
   
Re: Я не розумію Українську владу...

Жену нах прокуратуру. Я не вірю що не можливо знайти доказів таких гучних та руйнівних злочинів.

Це не питання віри.
   
Re: Я не розумію Українську владу...

Це не питання віри.

Тобто ти вважаєш що все робилось в рамках закону...
   
Re: Я не розумію Українську владу...

Тобто ти вважаєш що все робилось в рамках закону...

В рамках того, як країна була здатна підтримувати законність.


Як можна знайти вбивць на Майдані? Які саме закони там діяли?
   
Re: Я не розумію Українську владу...

В рамках того, як країна була здатна підтримувати законність.


Як можна знайти вбивць на Майдані? Які саме закони там діяли?

Ну як би за вбивство... Це злочин у всих країнах
   
Re: Я не розумію Українську владу...

В рамках того, як країна була здатна підтримувати законність.


Як можна знайти вбивць на Майдані? Які саме закони там діяли?

Це шедевр. Про що можна далі з цим ковбасятником говорити?
   
Re: Я не розумію Українську владу...

Відмінити дибільні мита на авто.

+100500

+ отменить неприкосновенность - кроме политической для депов и проф для судей, барьеры для лекарств...да сотни жизненных мелочей
   
Re: Я не розумію Українську владу...

+100500

+ отменить неприкосновенность - кроме политической для депов и проф для судей, барьеры для лекарств...да сотни жизненных мелочей

І кожну таку дрібницю можна впровадити з помпою... І люди потягнуться... Не розумію нашу владу...
   
Re:

Як це не робить? Он Сеня щедро кинув по 300-400 гриваків якимось бюджетникам і хвалився про це на ТБ! А реформи які- он прокурори тести якісь здають!
   
Re: Я не розумію Українську владу...

Це шедевр. Про що можна далі з цим ковбасятником говорити?

З Болуканом говорити...  :lol:
Ну ви блін дайотє.
   
Re:

Як це не робить? Он Сеня щедро кинув по 300-400 гриваків якимось бюджетникам і хвалився про це на ТБ! А реформи які- он прокурори тести якісь здають!

Після яких знаходять лондонські квартири поза деклараціями... І результат =0
   
Re: Я не розумію Українську владу...

І кожну таку дрібницю можна впровадити з помпою... І люди потягнуться... Не розумію нашу владу...

можно с помпою.
и знаете почему ? потому что это работает и дает эффект сразу и явно !

как отмененный при януковиче техосмотр - нынешним ничего подобного даже близко нет чего продемонстрировать
   
Re: Я не розумію Українську владу...

Влада вважає, що постійним киванням на російсько-українську війну вона зможе відмазувати всі свої "реформи" і небажання проводити зміни.
А народ їм потрібен лише перед виборами, як лохторат. Он Сєня заявив про копійчане підвищення зарплат та пенсій.

Посадити когось з ригоаналів не можуть.Ще ж може знову ширка в ВР знадобитись...хто ж тоді їх підтримеє, як не жопоблок.
   
Re: Я не розумію Українську владу...

Просто нинішні керманичі відрізняються від папєрєдніков хіба що своєю недолугістю...
   
Re: Я не розумію Українську владу...

Ну от візьмемо наприклад дибільні мита за авто. Вони ж нічо не дають в бюджет, бо нема придурків які готові платити мито втричі більше чим вартість авто. От що заважає цим дибілам з помпою відмінити його.
   
Re: Я не розумію Українську владу...

Ну як можна так показово дистанціюватись від народу. Достатньо було б протягнути хоча б шось що вигідно народу - і отримали б підтримку людей. Але не ворушаться зовсім.
У нас не украинская влада
   
Re: Я не розумію Українську владу...

Доказів нема, є лише чутки і злогадки. Ваші дії?
Що значить нема, на Підархуя нема?  що зовсім ? то може він нєувінават ?
Затримувати по " Аваківськи" , як Музичка  слабо?
Ту таке діло, якщо почали з Білого і всяких добробатів, то ті в кого навіть є докази - такій системі їх побояться давати.

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія