Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Черный грибок на закуску.

Черный грибок на закуску.

В Індії повідомляють про серію інфікувань так званим "чорним грибком" (мукормікозом) серед людей, що лікуються або одужали від COVID-19.

Джерело: BBC

Деталі: Зазначається, що мукормікоз - дуже рідкісна інфекція. Вона викликана впливом слизової цвілі, яка зазвичай трапляється в ґрунті, рослинах, гною і гнилих фруктах і овочах. Мукормікоз вражає носові пазухи, мозок та легені і може бути небезпечним для життя у діабетиків або людей з сильним імунодефіцитом, таких як хворі на рак або люди з ВІЛ / СНІДом. Єдиними ліками, ефективним проти грибкової інфекції, є протигрибкова внутрішньовенна ін'єкція, яка коштує 3500 рупій (48 доларів) за дозу і яку потрібно вводити кожен день протягом восьми тижнів.

Загальна смертність від мукормікоз становить 50%.
==========================
 3000 доллярів лікування? Ну-ну...
   
Re: Черный грибок на закуску.

В них там клімат сприятливий для грибків. Вологість і тепло.
   
Re: Черный грибок на закуску.

8 тижнів лікуватися іще  та і задорого.. Капець.
Випробовування для імунки і гаманця.
   
Re: Черный грибок на закуску.

Вольт ! В тебе непахане поле !  Збувай свій еліксир у Індію !!! Напиши, що од нього росте чарівне волосся що душить гриби !!! :laugh:
   
Re: Черный грибок на закуску.

Мукор то є звичайнісінька цвіль, яка розвивається на хлібі та інших продуктах, що зберігаються в несприятливих умовах.
   
Re: Черный грибок на закуску.

серед людей, що лікуються або одужали від COVID-19

потому что им кололи препараты, подавляющие иммунитет чтобы смягчить цитокиновый шторм
   
Re: Черный грибок на закуску.

Вольт ! В тебе непахане поле !  Збувай свій еліксир у Індію !!! Напиши, що од нього росте чарівне волосся що душить гриби !!! :laugh:
----------------------------------------
Напиши віршик тупорилий, дурбецало.  :fool:  :fuck:
   
Re: Черный грибок на закуску.

потому что им кололи препараты, подавляющие иммунитет чтобы смягчить цитокиновый шторм

------------------------------------------
Перекололи Декстаметазоном. В больших дозах этот стероид так подавляет иммуннитет,что лезет потом усё. А они,пишут,еще дома кололись. Небось литрами. Его надо вводить строго вовремя,не раньше и не позже и очень выверенно.
   
Re: Черный грибок на закуску.

Алкофілософ, коли борг віддаси?
   
Re: Черный грибок на закуску.

Індусам пох- підуть в святому Гангу скупнуця і як бабка пошептала...Харошую рєлігію рідумалі індуси (ц)... А нє, то й нє- буде баобабом в наступній реінкарнації....
   
Re: Черный грибок на закуску.
nik

Вольт ! В тебе непахане поле !  Збувай свій еліксир у Індію !!! Напиши, що од нього росте чарівне волосся що душить гриби !!! :laugh:

 :gigi:
у нього акумулятор сiв
   
Re: Черный грибок на закуску.
nik

Алкофілософ, коли борг віддаси?

я тобi зразу сказав - вдавиться, буде петляти, матюкатись, обзиватись, але не вiддасть  :laugh:
   
Re: Черный грибок на закуску.
nik

------------------------------------------
Перекололи Декстаметазоном. В больших дозах этот стероид так подавляет иммуннитет,что лезет потом усё. А они,пишут,еще дома кололись. Небось литрами. Его надо вводить строго вовремя,не раньше и не позже и очень выверенно.

проффессор  :gigi:

Валерия
Пользуюсь две недели, пока эффекта ноль. Товарищ из Запор-го универ-та уверяет, что эффект будет, но позже. У меня диффузное выпадение волос. 1 баночки 30мл хватило ровно на 7 дней.
   
Re: Черный грибок на закуску.

І пана Вольтера сюди не мішате. Він робить мазі для облисіння.
   
Re: Черный грибок на закуску.
nik

для облисіння??  ;o

може не треба для?
   
Re: Черный грибок на закуску.

Пан Вольтер знає, що робить. Дуже цього чоловіка поважаю.
   
Re: Черный грибок на закуску.

Пан Вольтер знає, що робить. Дуже цього чоловіка поважаю.
думаешь он оценит?
   
Re: Черный грибок на закуску.

думаешь он оценит?
це моє, Вовка, навіщо мені чіясь оцінка?
   
Re: Черный грибок на закуску.

це моє, Вовка, навіщо мені чіясь оцінка?
ну а чо.. а вдруг пригодится))
   
Re: Черный грибок на закуску.

Розділяючі "моє" та "не моє", набагато простіше жити.
   
Re: Черный грибок на закуску.

сча почнется) очередной эпичный жэстяк)_
   
Re: Черный грибок на закуску.

а за шо ты Бегии Сауза ненавидишь?? почему Волька хорош, а Сауз херовый??
   
Re: Черный грибок на закуску.

ну а чо.. а вдруг пригодится))
стрімко лисію, нерви, та мазати черепа різним лайном не буду. Дружика, щоправда каже, що краще б з бороди волосся лізли.
   
Re: Черный грибок на закуску.

понеслась вода в хату) Шоу начинаетссо
   
Re: Черный грибок на закуску.

а за шо ты Бегии Сауза ненавидишь?? почему Волька хорош, а Сауз херовый??
тому, що Волтер - людина, а асмердей - гнусна хуета. То достатня аргументація?
   
Re: Черный грибок на закуску.

тому, що Волтер - людина, а асмердей - гнусна хуета. То достатня аргументація?
не.. а кто такой асмердей? я помню был такой асмодей тута, но шось ничего про него не могу вспомнить ни плохого ни хорошего.. Аргументация - это когда есть аргументы подкрепленные фактами или показаниями других людей.. у тебя же как всегда просто оскорбления.. Сауз тебе денег не дал что ли, как и мы с Аэлитом?
   
Re: Черный грибок на закуску.

не.. а кто такой асмердей? я помню был такой асмодей тута, но шось ничего про него не могу вспомнить ни плохого ни хорошего.. Аргументация - это когда есть аргументы подкрепленные фактами или показаниями других людей.. у тебя же как всегда просто оскорбления.. Сауз тебе денег не дал что ли, как и мы с Аэлитом?
мені грошей не треба. Був момент, що збирав на розбите коліно. Аж один допоміг. Ви з Аелітом відмовили. Гроши давно повернув. Лутулі трохі допоміг.Не згадуйте той ваш позор, Вовка. Від асмердея й копійчіни, прі страшенноі нужді би не взяв.
   
Re: Черный грибок на закуску.

мені грошей не треба. Був момент, що збирав на розбите коліно. Аж один допоміг. Ви з Аелітом відмовили. Гроши давно повернув. Лутулі трохі допоміг.Не згадуйте той ваш позор, Вовка. Від асмердея й копійчіни, прі страшенноі нужді би не взяв.
а где тут мой позор? )) Вы мне никто. С вами встретились, пообщались,  и чо потом? а потом вы вернулись на форум и пользуясь тем, что я с Аэлитом дали вам слово не разглашать про вас никакую инфу начали лить на нас грязь за глаза) ха ха.. и потом вы просите денег и потом вы еще и это обставляете как наш позор?
   
Re: Черный грибок на закуску.

жэстяк) я отлично понимаю, за что вы уважаете Вольтера))
   
Re: Черный грибок на закуску.

а где тут мой позор? )) Вы мне никто. С вами встретились, пообщались,  и чо потом? а потом вы вернулись на форум и пользуясь тем, что я с Аэлитом дали вам слово не разглашать про вас никакую инфу начали лить на нас грязь за глаза) ха ха.. и потом вы просите денег и потом вы еще и это обставляете как наш позор?
щось про вас я розголисив?  Як ніхто, то й ніхто, треба було 25 тисяч, мав десять, ще девьять зібрали брати. Шість мені пан позичів. Вже розрахувся давно. Так сталося, що вирішили ви, що беггі вам ніхто. Так і далі буде.
   
Re: Черный грибок на закуску.

щось про вас я розголисив?  Як ніхто, то й ніхто, треба було 25 тисяч, мав десять, ще девьять зібрали брати. Шість мені пан позичів. Вже розрахувся давно. Так сталося, що вирішили ви, що беггі вам ніхто. Так і далі буде.
так не сталося, а так воно и було) и напоследок, уважайте наше с Аэлитом стремление соблюдать договор относительно вас, ибо пока что видно обратное с вашей стороны
   
Re: Черный грибок на закуску.

так не сталося, а так воно и було) и напоследок, уважайте наше с Аэлитом стремление соблюдать договор относительно вас, ибо пока что видно обратное с вашей стороны
ви піздюк, й як завжди піздете. Давайте ігнорувати один одного,  і те піде на користь всім. а?
   
Re: Черный грибок на закуску.

ви піздюк, й як завжди піздете. Давайте ігнорувати один одного,  і те піде на користь всім. а?
ну зачем же сразу обзываться? Я не буду игнорировать вас тут по причине вышеизложенных мной обвинений против вас и в любой ветке где вас увижу буду искать сатисфакцию
   
Re: Черный грибок на закуску.

ну зачем же сразу обзываться? Я не буду игнорировать вас тут по причине вышеизложенных мной обвинений против вас и в любой ветке где вас увижу буду искать сатисфакцию
буде ваша ласка, ще раз стисло обвинувачення.
   
Re: Черный грибок на закуску.

буде ваша ласка, ще раз стисло обвинувачення.
С вами встретились, пообщались,  и чо потом? а потом вы вернулись на форум и пользуясь тем, что я с Аэлитом дали вам слово не разглашать про вас никакую инфу начали лить на нас грязь за глаза)
   
Re: Черный грибок на закуску.

С вами встретились, пообщались,  и чо потом? а потом вы вернулись на форум и пользуясь тем, что я с Аэлитом дали вам слово не разглашать про вас никакую инфу начали лить на нас грязь за глаза)
едине що писав - на основі ваших допісив на форумі. Навіть про собачку вашу тількі після вашого поста про неі. Вовка, я дуже щепетілен. Не було розголошення, а що ви довбойоби, так то не до мене.
   
Re: Черный грибок на закуску.

едине що писав - на основі ваших допісив на форумі. Навіть про собачку вашу тількі після вашого поста про неі. Вовка, я дуже щепетілен. Не було розголошення, а що ви довбойоби, так то не до мене.
смотрите.. я могу потратить час своего времени дабы поднять все дерьмо сказанное вами наверх, однако, не вижу смысла иппаться с этим.. Кто хочет може поковыряться в ваших допысах и найти .. заодно сами тоже можете поискать и почитать что вы писали ( блеа.. нафуйа я опять с ним на Вы?) пздц какой то).
   
Re: Черный грибок на закуску.

в принципе достоточно даже совсем недавнего сказанного за глаза, что я надмягка людына по вашему))) сука.. я сделаю все, что в моих силах, чтобы вы в этом своей суждении разочаровались ..
   
Re: Черный грибок на закуску.

Норм выход для вас будет либо меня в одностороннем порядке заигнорить, либо свалить с форума.
   
Re: Черный грибок на закуску.

смотрите.. я могу потратить час своего времени дабы поднять все дерьмо сказанное вами наверх, однако, не вижу смысла иппаться с этим.. Кто хочет може поковыряться в ваших допысах и найти .. заодно сами тоже можете поискать и почитать что вы писали ( блеа.. нафуйа я опять с ним на Вы?) пздц какой то).
бо нема дерьма. Ви - довбойоб, це затверджую впевнено, на основі ваших допісів. Іньшого нічого поганого не сказав.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія