Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Невідомі розстріляли поліцейських на Вінниччині

Как пишут: в машине было 100 гранат (600г/1шт) и 25 000 патронов (22г/1 шт), 2 мужчин в среднем 85-90кг/1 шт, грузоподъемность Suzuki Grand Vitara 560-600кг.
Считаем: 600х100=60кг
               22х25000=550кг
               85х2=170кг
               Итого: 780кг

Корма их автомобиля должна была волочиться по дороге, как жопа сидящей собаки!

Пресса продолжает иметь читателей за дураков. На .уя?
...или менты имеют всех за дураков!
Не должна
Сузукі гранд вітала стара розрахована на 7 пасажирів - хочеш сказати що сім мужиків по 100 кг вона не перевезе і буде волочиться?)
Я бачив як ваз девʼятка їхала з сімома довбнями - не дуже і волочилася)
   
Доречі саме тому фари високо світили бо зад у машини підсів - десь писали що водій навіть коректором фар щось регулював)
   
САУ Богдана пішла у серію зовсім недавно.
Корветів до кінця війни Турція не надасть.
Охуліарди Нептунів - казочка для довбойобів.

Так, звичайно недавно.
Виготовлена була в 2018 році, в 2019 році  почалися раптом мульки типу "завод важкого верстатобудування має придбати ліцензію на торгівлю зброєю, і самотужки придбати 600 снарядів 155 калібру для випробовувань",
а Міністерство Оборони - так просто "мімакракаділ".
Потім позов МО проти заводу, з вимогою розірвати контракт і повернути всі гроші.
Зустрічний позов заводу проти МО (я наводив номер справи у відео, можна по ньому почитати ухвали суду)

В 2021 році СУД зобов'язав МО придбати снаряди і провести випробовування.

Восени 2021 випробовування таки відбулися.

В 2022 Богдана була не знищена, бо був порушений наказ, передана у військо і вдало воювала,
в тому числі стріляла по острову Зміїний.

На озброєння справді прийнята в 2023, і того ж року почалося серійне виробничтво.

Історію також можна розглядати як славетний вклад в обороноспроможність .
   
Пряма мова: "У водоймі, в якій зловмисники залишили боєприпаси, було знайдено на даний час близько 100 гранат, а також близько 100 запалів до них, та близько 25 тисяч набоїв до стрілецької зброї калібру 5.45. Це попередні дані, на даний час слідчі ще проводять огляд місця подій та описують все інше майно

Казочки для манюпаса. Це в сумі 15 ящиків. В тому джипі в багажнику місця б не залишилось - а на відео він напівпорожній.
   
Re: Невідомі розстріляли поліцейських на Вінниччині

Казочки для манюпаса. Це в сумі 15 ящиків. В тому джипі в багажнику місця б не залишилось - а на відео він напівпорожній.

А допустити що водойма вже давно була перевалочною схованкою ніхто не хоче?
Туди звозили потроху, потім бус чи вантажівка повинні були забрати.

   
грузоподъемность Suzuki Grand Vitara 560-600кг.
Считаем: 600х100=60кг
               22х25000=550кг
               85х2=170кг
               Итого: 780кг


Як раз одна повна загрузка для такого авто, возили і більше,  вирогідно що це був не перший рейс

   
Казочки для манюпаса. Це в сумі 15 ящиків. В тому джипі в багажнику місця б не залишилось - а на відео він напівпорожній.
Залишилось би
   
судя по всему в одесской области был схрон в гараже, который весь спустили в пруд
   
Патрони "п'ятірка", тобто 5.56х45 та 5.45х39 важать приблизно по 10г, а не по 22г.
Плюс упаковка 10-20% (якщо в ящиках)
Разом 25 000 патронів, важитиме 300кг, а не 560, як написали вище.
   
Re: Невідомі розстріляли поліцейських на Вінниччині

Як раз одна повна загрузка для такого авто, возили і більше,  вирогідно що це був не перший рейс
точно було пять рейсів і це за пару місців. везли так багато тепер бо більша машина поламалася і був форос-мажор.Возили інші а наші сидільці взялися за ту роботу вимушено-шофер тих поїздок захворів а товар треба було привезти. тому і нервували,бо патруль не знав їх облич і могло щось трапитися. ось і весь сказ чому і як........це мені передали ті,щотут постять свої фантазії,але ця.найостанніша і найправивіша,вимагає по форсмажору сторонього вкидача вже такої лушні. тому мене поросили-не гнівайтеся. дальше будуть старі "теоретики" вам вставляти продовження тої історії B-)
   
Те, що з озера підняли 25 000 патронів не означає, що всі вони були в машині.
Зловмисники могли скинути в озеро запаси, що вже десь зберігалися, наприклад, вдома, бо зрозуміли, що спалилися.
   
таку кількість вкрасти вони не могли
є співучасники на рівні керівництва в/ч
   
таку кількість вкрасти вони не могли
є співучасники на рівні керівництва в/ч

Зазвичай списують на стрільби, яких, насправді, ніхто не проводить.
Звісно, це не скрізь так.
В нашому підрозділи стрільби проводились регулярно, десь по 4 магазини на бійця стріляли.

Але якщо їх, ті стрільби просто намалювати на папері, то на одній роті можна спистити 12 000 патронів за раз.
   
Зазвичай списують на стрільби, яких, насправді, ніхто не проводить.
Звісно, це не скрізь так.
В нашому підрозділи стрільби проводились регулярно, десь по 4 магазини на бійця стріляли.

Але якщо їх, ті стрільби просто намалювати на папері, то на одній роті можна спистити 12 000 патронів за раз.

Це коли, як в цьому випадку, в тилу.
А як на передовій, то ой. Там взагалі списати не проблема.
   
Зазвичай списують на стрільби, яких, насправді, ніхто не проводить.
Звісно, це не скрізь так.
В нашому підрозділи стрільби проводились регулярно, десь по 4 магазини на бійця стріляли.

Але якщо їх, ті стрільби просто намалювати на папері, то на одній роті можна спистити 12 000 патронів за раз.
Ще при совдепії в мене було заникано 1000 + набоїв в самоходці  постійно
Я був відповідальним за списання і коли залишалось неповний цинк то оформляли що все вистріляли під нуль бо зам по озброєнню не хотів брати назад надої розсипами.
25000 набоїв я би оцінив в ід 4000 до 10000 дол.
   
Re: Невідомі розстріляли поліцейських на Вінниччині

Цікаво а вно хоч вбили когось на війні, чи тільки поліцейських
   
Ще при совдепії в мене було заникано 1000 + набоїв в самоходці  постійно
Я був відповідальним за списання і коли залишалось неповний цинк то оформляли що все вистріляли під нуль бо зам по озброєнню не хотів брати назад надої розсипами.
25000 набоїв я би оцінив в ід 4000 до 10000 дол.

При совдепії я декілька разів брав участь в утилізації БК розстрілом.
Розстилали багато плащ-наметів і втрьох-чотирьох стріляли за весь особовий склад полку.
Потім гільзи здавались на вагу. Це було при Горбі. Ввели таку звітність.
А списувалось все на регулярні полкові стрільби.
Чому не дати солдатам постріляти?
А хєрушкі. Це заморочки з транспортом, очепленням, графіком тощо. А ще ЧП може якесь статися. Підстрелить, або пристрелить хтось когось. Тому, розстрілювали набої пару днів декілька людей. Брали з собою молодих, щоб набивали магазини, а потім чистили зброю. Давали і їм трохи стрельнути. Автомати постійно міняли, бо нагрівались сильно. Керував тією вакханалією за нач. штабу в основному.

Останнє редагування: 24 квітня 2024 17:31:41 від Serg A (aka MG42)
   
точно було пять рейсів і це за пару місців. везли так багато тепер бо більша машина поламалася і був форос-мажор.Возили інші а наші сидільці взялися за ту роботу вимушено-шофер тих поїздок захворів а товар треба було привезти. тому і нервували,бо патруль не знав їх облич і могло щось трапитися. ось і весь сказ чому і як........це мені передали ті,щотут постять свої фантазії,але ця.найостанніша і найправивіша,вимагає по форсмажору сторонього вкидача вже такої лушні. тому мене поросили-не гнівайтеся. дальше будуть старі "теоретики" вам вставляти продовження тої історії B-)
Конспіратором підтягнулись)
А в поліцейських теж вимушено стріляли?
   
Цікаво а вно хоч вбили когось на війні, чи тільки поліцейських
Думаю просиділи в одеській області
   
Зазвичай списують на стрільби, яких, насправді, ніхто не проводить.
Звісно, це не скрізь так.
В нашому підрозділи стрільби проводились регулярно, десь по 4 магазини на бійця стріляли.

Але якщо їх, ті стрільби просто намалювати на папері, то на одній роті можна спистити 12 000 патронів за раз.
Ну канєшно, а стріляні гільзи взад ніхто не вимагав? Ага.
Ми навіть плашки здавали і цинки.
   
Працівники Державного бюро розслідувань викрили двох військових, які допомагали переховуватись підозрюваним у розстрілі поліцейських на Вінниччині, одного з них вже затримали.

https://www.pravda.com.ua/news/2024/04/26/7453079/
   
Що відомо про 2 військових, які допомагали
20 квітня 2024 року, після трагічної події, нападники вирішили втекти за кордон та звернулись за допомогою до знайомих військовослужбовців . Один з них також самовільно залишив військову частину в Одеській області.

Не зважаючи на те, що загалу вже було відомо, що батько та син розшукуються за вбивство правоохоронця, фігуранти відгукнулись та вирішили допомогти. Зокрема, один з них передав авто для втечі за кордон, а інший - поїхав забрати закордонні паспорти та мобільний телефон, які надалі передав нападникам.

24 квітня 2024 року ДБР затримало одного з військовослужбовців, який сприяв втечі підозрюваних та самовільно залишив військову частину.

Наразі за приховування тяжкого злочину військовослужбовцю повідомлено про підозру за ч.1 ст. 396 ККУ, іншому, який самовільно залишив військову частину, повідомлено про підозру за ч. 5 ст. 407 ККУ.


   
Всьо чудєсатєє і чудєсатєє
Якісь дивні військовослужбовці - треба трусити всю ту частину)
   
Всьо чудєсатєє і чудєсатєє
Якісь дивні військовослужбовці - треба трусити всю ту частину)
командир , нач штабу , зам по зброї і всі відповідальні за зброю і паливо вже мають бути в ЗАСТЄНКАХ позавчора
і всі частини в тій зоні тре за жабри брати негайно
все ж є люди з совістю , не замняли
   
командир , нач штабу , зам по зброї і всі відповідальні за зброю і паливо вже мають бути в ЗАСТЄНКАХ позавчора
і всі частини в тій зоні тре за жабри брати негайно
все ж є люди з совістю , не замняли
Може там вся частина вже в бігах
Або нема вже ніякої частини)
   
Питання тільки чого це все зпивається в пресу.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія