Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зелепупіки, так що там і скільки вкрав Порошенко?

Маніторє ??  8-)
Хро-хро-хро-хро-хро-хро-хро-кувіік.

   
ПЄСдюки як завжди обісралися....

Цілують в сраку ворога України...   :bueee:
   
Як невдобно получилосссссссь...  :facepalm:
   
https://inventure.com.ua/tools/database/rejting-forbes-2021-top-100-bogatejshie-lyudi-v-ukraine

Среди новых учасников рейтинга Виктор Медведчук ($620 млн),

Навіть при Янучарію він не був в рейтингу, а при Педрилі "заробив"  620 млн...  :good:
   
Re: Зелепупіки, так що там і скільки вкрав Порошенко?

Чому при Зелі не розслідуються "злочини Пороха", якщо такі справді мали місце? Зеля має можливість чесно розправитися зі своїм політичним опонентом -- Порохом. Що чи хто Зелі заважає це зробити?! Адекватні порохоботи мали би підтримати Зелю в таких його діях, щоб очистити Україну від нечисті. Для прикладу, Зеля взяв Медведчука за яя. Зеля вже більше ніж два роки при владі. Питання настільки актуальне, що я би хотів винести його в окрему тему.

Останнє редагування: 16 жовтня 2021 09:15:22 від Slawv
   
Чому при Зелі не розслідуються "злочини Пороха", якщо такі справді мали місце? Зеля має можливість чесно розправитися зі своїм політичним опонентом -- Порохом. Що чи хто Зелі заважає це зробити?! Адекватні порохоботи мали би підтримати Зелю в таких його діях, щоб очистити Україну від нечисті. Для прикладу, Зеля взяв Медведчука за яя. Питання настільки актуальне, що я би хотів винести його в окрему тему.

=======================================
 А що тобі зробив Порошенко? Га? Срачегон? А вирази:"...чесно розправитися зі своїм політичним опонентом" -- Порохом. Це взагалі "шедевр". B-)  :facepalm:  Очистити Україну від нечисті-це в першу чергу викинути ЗЕ-скот.  Що до Мудачука, то його ОПЗЖ почала як раз розкачувати країну не так давно. А це конкурент. Ми,звісно, за те,щоб промоцьковську сволоту,яка мочила з ЗЕленню Пороха прибрали. Тут інтереси співпадають. B-)
   
Re: Зелепупіки, так що там і скільки вкрав Порошенко?

=======================================
 А що тобі зробив Порошенко? Га? Срачегон? А вирази:"...чесно розправитися зі своїм політичним опонентом" -- Порохом. Це взагалі "шедевр". B-)  :facepalm:  Очистити Україну від нечисті-це в першу чергу викинути ЗЕ-скот.  Що до Мудачука, то його ОПЗЖ почала як раз розкачувати країну не так давно. А це конкурент. Ми,звісно, за те,щоб промоцьковську сволоту,яка мочила з ЗЕленню Пороха прибрали. Тут інтереси співпадають. B-)

 Я мав на увазі, що це, що я вище описав, може свідчити про порядність Пороха. Інакше би Зеля з ним би міг зробити те саме, що з Медведчуком. Бо що заважає Зелі це зробити?! Що стосується мудучука, то я за те, щоб цю московську сволоту разом з його ОЗУ Зеля посадив.

Останнє редагування: 16 жовтня 2021 09:24:27 від Slawv
   
Я мав на увазі, що це, що я вище описав, може свідчити про порядність Пороха. Інакше би Зеля з ним би міг зробити те саме, що з Медведчуком. Бо що заважає Зелі це зробити?!
можеш вже вважати порядність практично доведеною ;)  було б за що, давно б зекоманда посадила.
   
Re: Зелепупіки, так що там і скільки вкрав Порошенко?

можеш вже вважати порядність практично доведеною ;)  було б за що, давно б зекоманда посадила.
Це я і маю на увазі. Але нехай прихильники певної політсили попробують назвати інші причини нездатності зекоманди посадити Пороха.
   
С Овощем сложнее. Он не является и никогда не являлся бизнесменом и, тем более, миллиардером (по крайней мере, официально), а значит, не находился под прицелом всякоразных международных аудиторских компаний и фондов. Да и не о нем сейчас речь. Есть четко озвученная инфа, что вот есть такой Порошенко, официальный миллиардер, который за годы президентства превратился в миллионера. Какого хера дальше выставлять себя долбоебами и кудахтать про свинарчуке, на крови, наворовался и прочую хню нести?
Та ні, найвеличніші казали, збагатився ув 88  разів)
   
бачиш, DIDUS, не в цих "коней" корм  :facepalm1:
нема сенсу доводити їм факти фактичного збагачення Кнуря - вони насправді вітають і радіють свинозбагаченню
це унікальна секта, яка щиро радіє прибутку у гаманці свого обожнюваного ідолища, дарма навіть якщо з одночасним антизиском для їхніх власних гаманців
будуть ліпити дурнів до останнього, бо насправді все це чудово усвідомлюють і без твоїх викладок щодо порівнянь доларових статків в залежності від внутрішнього курса
Кнурь панамський завжди збагачувався - при всіх владах
і раптом збіднів при власній, коли нарешті вдалося видряпатися на саму гору  :facepalm1:
   
Re: Зелепупіки, так що там і скільки вкрав Порошенко?

Чому при Зелі не розслідуються "злочини Пороха", якщо такі справді мали місце? Зеля має можливість чесно розправитися зі своїм політичним опонентом -- Порохом. Що чи хто Зелі заважає це зробити?! Адекватні порохоботи мали би підтримати Зелю в таких його діях, щоб очистити Україну від нечисті. Для прикладу, Зеля взяв Медведчука за яя. Зеля вже більше ніж два роки при владі. Питання настільки актуальне, що я би хотів винести його в окрему тему.

А ти вважаєш що хуйлосвиностадо просто так верещить "пупачка диктатор"?  :facepalm1:  Он як запорський алкан надривається  :weep:

Рік тому свиняча зграя вила про чому їхній "досвідчений юрист" поливає Україну зі своїх аналів, які його вилупок допоміг придбати. Так що все ще попереду. Стеж уважно за виттям свиноферми  ;)
   
Конкретно! Бо зaїбaли вже.
Кажеш їм, всі аудити вже чітко встановили, що збіднів Педро за роки президентства, а вони все - тату, а де море?
И ты типа не пидар и синяк, а патриото (tu)
   
И ты типа не пидар и синяк, а патриото (tu)
=========================
А ти йопнутий на всю голову сепарюга.
   
Re: Зелепупіки, так що там і скільки вкрав Порошенко?

Пояснюю для найтупіших пєсдюків...

Бухгалтерія в Україні ведеться в гривнях.
А Форбс рахyє в доларах...

Якщо ти купуєш обладнання за 100 000 доларів, то на баланс воно стане по курсу 10 (тоді) , тобто 1000 000 грн.
Якщо курс буде 30, то воно буде коштувати вже 1000 000/30 = 33 333 доларів...

Це спрощено, можеш підставити реальні курси і порахувати....

Ото і весь секрет збідніння Педріли...  :fool:

На цьому гілку можна закривати...  :pooh_lol:

Не несіьь дурні. Обладнання з часом знецінюється. Бо воно працює.
А головне, що статки оцінюють по чистих активах. А це не обладнання.
   
Не несіьь дурні. Обладнання з часом знецінюється. Бо воно працює.
А головне, що статки оцінюють по чистих активах. А це не обладнання.
:facepalm:
   
Re: Зелепупіки, так що там і скільки вкрав Порошенко?

Конкретно! Бо зaїбaли вже.
Кажеш їм, всі аудити вже чітко встановили, що збіднів Педро за роки президентства, а вони все - тату, а де море?
в чем суть кучмовской прихватизации? Рабочие и инженері получили бомажку, а красній директор  завода-завод. Поэтому страна разграблена. Нация была отстранена от собственности. Красные директора вложились в детвару.Как в центре, так и на местах правят детишки коммунистов.Правда теперь они в вышиванках.Запросто на мови балакають и грабят. Причем грабят по закону. Принимают закон для себя лично.Поэтомк постсовок не есть правовое государство. Например, облэнергоПриняв закон для себя КОНКРЕТНО, они тнут с манюпаса  не по детски.Или пенсионная брэылорма комсомольуа ленинского шефа пастора бибибки.К стати, а где он с награбленным.Вот почему нация должна определится-или прекрасно будет проживать семьи правителей-красных директоров или украинцы.Пока прекрасно проживают гончаренки( клан костусева), рыжий 9клан чучмы), парашенка (клан парашенки-директора), клан луценки (секретарь КПСС-клан). Ну и т.д.на меатх Их обслуживаюь журналюги, судьи, плокулолы, ну и вышевата. Украинцы же получили суржик, войну ну и  жопомыйство у Европе или на раши.
   
А хтось повністю читає пробілодефіцитну шизофазію цього зеленого ватного долбойоба Старика?
   
Re: Зелепупіки, так що там і скільки вкрав Порошенко?

бачиш, DIDUS, не в цих "коней" корм  :facepalm1:
нема сенсу доводити їм факти фактичного збагачення Кнуря - вони насправді вітають і радіють свинозбагаченню
це унікальна секта, яка щиро радіє прибутку у гаманці свого обожнюваного ідолища, дарма навіть якщо з одночасним антизиском для їхніх власних гаманців
будуть ліпити дурнів до останнього, бо насправді все це чудово усвідомлюють і без твоїх викладок щодо порівнянь доларових статків в залежності від внутрішнього курса
Кнурь панамський завжди збагачувався - при всіх владах
і раптом збіднів при власній, коли нарешті вдалося видряпатися на саму гору  :facepalm1:

Якщо він чесно збагачувався, то які можуть бути до нього питання?

Постарайтесь відповісти на питання, яке я виклав вище: чому Зеля не може посадити Пороха, якщо за версією зеботів, він не чесно збагачувався? Зефани поки що уникають відповіді на це питання.
   
Re: Зелепупіки, так що там і скільки вкрав Порошенко?

А ти вважаєш що хуйлосвиностадо просто так верещить "пупачка диктатор"?  :facepalm1:  Он як запорський алкан надривається  :weep:

Рік тому свиняча зграя вила про чому їхній "досвідчений юрист" поливає Україну зі своїх аналів, які його вилупок допоміг придбати. Так що все ще попереду. Стеж уважно за виттям свиноферми  ;)
Це ви зеботів маєте на увазі?
   
в чем суть кучмовской прихватизации? Рабочие и инженері получили бомажку, а красній директор  завода-завод. Поэтому страна разграблена. Нация была отстранена от собственности. Красные директора вложились в детвару.Как в центре, так и на местах правят детишки коммунистов.Правда теперь они в вышиванках.Запросто на мови балакають и грабят. Причем грабят по закону. Принимают закон для себя лично.Поэтомк постсовок не есть правовое государство. Например, облэнергоПриняв закон для себя КОНКРЕТНО, они тнут с манюпаса  не по детски.Или пенсионная брэылорма комсомольуа ленинского шефа пастора бибибки.К стати, а где он с награбленным.Вот почему нация должна определится-или прекрасно будет проживать семьи правителей-красных директоров или украинцы.Пока прекрасно проживают гончаренки( клан костусева), рыжий 9клан чучмы), парашенка (клан парашенки-директора), клан луценки (секретарь КПСС-клан). Ну и т.д.на меатх Их обслуживаюь журналюги, судьи, плокулолы, ну и вышевата. Украинцы же получили суржик, войну ну и  жопомыйство у Европе или на раши.
+1

  Ця "еліта" національною елітою не може стати у принципі.
  І це найбільша загроза для української державності.
   
чому Зеля не може посадити Пороха

 Бо, НМД, існують попередні домовленості.
 Ви усе ще вірите, що Зє і По ворогують?
 По, за його "подвиги", тре було б на палю.
 Зє на гарматний постріл не допускати до влади.
 А результаті маємо купу довірливих громадян, які вірять у партіотизм По і чесність намірів Зє.
 Панам профіт, народу податки. ;)
   
Якщо він чесно збагачувався, то які можуть бути до нього питання?
Хто "чесно збагачувався"? Кнурь панамський? Коли?
   
Re: Зелепупіки, так що там і скільки вкрав Порошенко?

Це ви зеботів маєте на увазі?

Це вони верещать про "пупачка диктатор"? Ок.

До речі, а до цього було свиняче виття з приводу введення додаткового мита на бізнес "досвідченого юриста" (ц, свиносекта), потім на закриття його каналів, потім про "переслідування"... Зараз свині виють разом з хуйлятами на закон про олігархів :cray:
   
порошенко вкрав трохи більше, ніж украла юлька.
Про шо ще ви тут спорите?  :S
   
Re: Зелепупіки, так що там і скільки вкрав Порошенко?

Бо, НМД, існують попередні домовленості.
 Ви усе ще вірите, що Зє і По ворогують?
 По, за його "подвиги", тре було б на палю.
 Зє на гарматний постріл не допускати до влади.
 А результаті маємо купу довірливих громадян, які вірять у партіотизм По і чесність намірів Зє.
 Панам профіт, народу податки. ;)

Може бути такий варіант. Але треба мати конкретні докази, щоб це не була конспірологія.

Останнє редагування: 16 жовтня 2021 19:21:17 від Slawv
   
Re: Зелепупіки, так що там і скільки вкрав Порошенко?

Хто "чесно збагачувався"? Кнурь панамський? Коли?


Якщо Порох не честний та не порядний, то чому Зеля не може його арештувати, як він це зробив з Мудучуком?
Руки не доходять на даний час, ще все попереду?
Зеля при владі більше ніж два роки...
Зелені на це питання не можуть відповісти поки що.

Останнє редагування: 16 жовтня 2021 19:27:47 від Slawv
   
Re: Зелепупіки, так що там і скільки вкрав Порошенко?

Якщо Порох не честний та не порядний, то чому Зеля не може його арештувати, як він це зробив з Мудучуком?
Руки не доходять на даний час, ще все попереду?
Зеля при владі більше ніж два роки...
Зелені на це питання не можуть відповісти поки що.

Йдемо по колу?  :S 

А ти вважаєш що хуйлосвиностадо просто так верещить "пупачка диктатор"?  :facepalm1:  Он як запорський алкан надривається  :weep:

Рік тому свиняча зграя вила про чому їхній "досвідчений юрист" поливає Україну зі своїх аналів, які його вилупок допоміг придбати. Так що все ще попереду. Стеж уважно за виттям свиноферми  ;)
   
Може бути такий варіант. Але треба мати конкретні докази, щоб це не була конспірологія.

  Хіба їх вчинків не достатньо?
  По стільки разів порушував, що посадити його можна хоч за зраду, хоч за крадіжки.
  І як Зє того не зробив, то значить не хоче.
  Пригадайте, як обійшлися з колишнім президентом Грузії.
  За мінімального бажання.
   
Показати зображення...
то фунья

осьо зрадо


правда ж, підри?  :-)o
   
Це вони верещать про "пупачка диктатор"? Ок.

До речі, а до цього було свиняче виття з приводу введення додаткового мита на бізнес "досвідченого юриста" (ц, свиносекта), потім на закриття його каналів, потім про "переслідування"... Зараз свині виють разом з хуйлятами на закон про олігархів :cray:
=========================
" Масовка". Одне слово..ЄБАТЬКО тупориле. :facepalm:
   
Re: Зелепупіки, так що там і скільки вкрав Порошенко?

  Хіба їх вчинків не достатньо?
  По стільки разів порушував, що посадити його можна хоч за зраду, хоч за крадіжки.
  І як Зє того не зробив, то значить не хоче.
  Пригадайте, як обійшлися з колишнім президентом Грузії.
  За мінімального бажання.

Ви впевнені, що стовідсотково були крадіжки і зрада Пороха? Ви самі знаєте всі деталі та н'юанси щодо звинувачень Пороха. В мене такої впевненості нема, бо я не все знаю, а пропаганді ЗМІ вірити не можна.
   
Re: Зелепупіки, так що там і скільки вкрав Порошенко?

=========================
" Масовка". Одне слово..ЄБАТЬКО тупориле. :facepalm:

Алкан підпарканний, ти коли вже підеш свого бозю просити, щоб хуйло двинуло коні? Чи вже і хуйло як і кумахуйловський вилупок для тебе стало об'єктом для наслідування  :weep:
   
Re: Зелепупіки, так що там і скільки вкрав Порошенко?

Йдемо по колу?  :S 


Чесно кажучи, я не дуже розумію вашу думку...

Якщо можете, то роз'ясніть.

Останнє редагування: 16 жовтня 2021 19:49:46 від Slawv
   
Re: Зелепупіки, так що там і скільки вкрав Порошенко?

Ви впевнені, що стовідсотково були крадіжки і зрада Пороха? Ви самі знаєте всі деталі та н'юанси щодо звинувачень Пороха. В мене такої впевненості нема, бо я не все знаю, а пропаганді ЗМІ вірити не можна.

Тo все була божа роса з розряду "Меркель попросила", а "хуйло наполягло"...  :facepalm1:
   
Re: Зелепупіки, так що там і скільки вкрав Порошенко?

Чесно кажучи, я не дуже розумію вашу думку...

Я вже відповідав на це питання
   
Re: Зелепупіки, так що там і скільки вкрав Порошенко?

Я вже відповідав на це питання
Де саме?
   
Якщо Порох не честний та не порядний, то чому Зеля не може його арештувати, як він це зробив з Мудучуком?
Руки не доходять на даний час, ще все попереду?
Зеля при владі більше ніж два роки...
Зелені на це питання не можуть відповісти поки що.
Відповідь дуже проста і вона на поверхні.
Зе = По
   
Re: Зелепупіки, так що там і скільки вкрав Порошенко?
nik

=========================
" Масовка". Одне слово..ЄБАТЬКО тупориле. :facepalm:

гнойовий черв'як  :laugh:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія