Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

щось мені нагадало.аа..
не слухайте їх,слухайте мене,
вони всі брешуть,а я не...
 :facepalm1:
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Приниження-це коли тебе не беруть на роботу ("мы вас обучим, а вы через месяц уедете"), відмовляють в аренді житла (обов'язково розкажуть історію про те, як арендарі з Донеччини виїхали з квартири, ввімкнувши газ і написавши записку-нас бомбили-і ви страждайте), коли ти, щоб якось прожити, вимушений займати о 5-й ранку чергу за гуманітаркою, коли сусіди викликають поліцію, щоб у тебе і твоїх дітей просто перевірили документи. І чути постійно про те, як же ці ВПО вже всіх нас заїпали, одні проблеми від вас-сміття,черги, кримінал і т.д.
То тобі просто не повезло, у нас місто мале, теж важко найти житло, але до переселенці, ну є придурки але це винятки...
   
Окупований Сєвєродонецьк не зможе перезимувати, люди виїжджають – Гайдай

 "Ані світа, ані води в Сєвєродонецьку немає. Не працює й система каналізації – в місті відсутні спеціалісти необхідного рівня для відновлення комунікацій. Майже всі люди, які спробували повернутися в місто, побули там декілька днів, зрозуміли, що перезимувати в цих умовах неможливо, і виїхали знов".

За його словами, в місті також зруйновані приміщення мережевих магазинів, через що продукти туди завозять з інших населених пунктів. Гайдай додав, що окупаційна влада все ще намагається створити картинку "відновлення життя". Зокрема, коли до Сєвєродонецька приїжджає російське телебачення, місцевим мешканцям починають роздавати харчові набори.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Не хочуть. Там еталонні хатаскрайники, які планують просто відсидітися.

Плць, як ти вже заїпав. Хто там залишився?! Двадцять чоловік?  І якщо в Сєвєрі залишилося декілька тисяч людей зі 120 тис. Орки навіть не можуть знайти місцевого гауляйтера. А ти розносиш кацапську пропаганду на основі орковських роликів про ждунів.

Останнє редагування: 9 серпня 2022 13:49:03 від Fisher
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Як ти думаєш, чого так?

Я відповім, тому що попередні квартиро знімачі, по знищували все сильно квартири. Квартиру яку ти здаєш, тобі нищать, і гроші які заробив не вистачить на ремонт.  :(

Такий у нас народ.

Виключення не міняють правило.

 Он воно що. З початком війни якраз і почали трощити, тому і ціна пішла вгору, було 6, стало 10)).
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Окупований Сєвєродонецьк не зможе перезимувати, люди виїжджають – Гайдай
"Ані світа, ані води в Сєвєродонецьку немає. Не працює й система каналізації – в місті відсутні спеціалісти необхідного рівня для відновлення комунікацій. Майже всі люди, які спробували повернутися в місто, побули там декілька днів, зрозуміли, що перезимувати в цих умовах неможливо, і виїхали знов".

За його словами, в місті також зруйновані приміщення мережевих магазинів, через що продукти туди завозять з інших населених пунктів. Гайдай додав, що окупаційна влада все ще намагається створити картинку "відновлення життя". Зокрема, коли до Сєвєродонецька приїжджає російське телебачення, місцевим мешканцям починають роздавати харчові набори.

Реально тільки почали якось сміття вивозити. Історія звідти: на смітнику лежить труп, питають у орків, чому не вивозите?-Укропи замінували. Що ж робити? Чекатимемо поки згніє.
   
Реально тільки почали якось сміття вивозити. Історія звідти: на смітнику лежить труп, питають у орків, чому не вивозите?-Укропи замінували. Що ж робити? Чекатимемо поки згніє.

по маріку досі розкидані людські скелети та частини недогризених людських кісток. І все "норм" :X
це якийсь запрєдєльний пи3дець
   
по маріку досі розкидані людські скелети та частини недогризених людських кісток. І все "норм" :X
це якийсь запрєдєльний пи3дець

Цікаво, що з цього приводу кажуть Амністі Інтернейшнл  :X
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Он воно що. З початком війни якраз і почали трощити, тому і ціна пішла вгору, було 6, стало 10)).
Твій тролінг недоречний, більшість проблем за довго до війни почалось. А з початком війни просто родичів дехто поселив і малий ринок зменшився ще більше.  :(
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

То тобі просто не повезло, у нас місто мале, теж важко найти житло, але до переселенці, ну є придурки але це винятки...

 Скрізь люди різні, в тому ж Дніпрі багато чудових людей, які дуже серйозно допомагають. Але мусимо й зауважувати певні "тенденції і тренди"
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Твій тролінг недоречний, більшість проблем за довго до війни почалось. А з початком війни просто родичів дехто поселив і малий ринок зменшився ще більше.  :(

Ну так про що ж і мова. Бізнес онлі. Так чому ж ми тоді засуджуємо тих, хто хоче жити хоч і з ризиком, але безкоштовно?
   
Як ти думаєш, чого так?

Я відповім, тому що попередні квартиро знімачі, по знищували все сильно квартири. Квартиру яку ти здаєш, тобі нищать, і гроші які заробив не вистачить на ремонт.  :(

Такий у нас народ.

Виключення не міняють правило.
квартиранты разные бывают. Брат сдавал квартиру свою давным давно местным, так они ему неслабо так там все разнесли

я съезжала со съемной квартиры в ИФ на которой прожили почти 5 лет. Квартира скажем так убитая, с продавленным матрасом на диване и старезной техникой. Убрала я там, мусор вынесли, полы вымыли, окна протерли. Звонит хозяйка - вымыли плохо, украли шторы (их и не было - нах мне ее шторы сдались) и так далее. Послала я ее короче, я и так оплачивала трешку по их желанию, а одна из комнат была закрыта на ключ - там их шмот лежал, по факту в двушке жили.

Вот так
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Цікаво, що з цього приводу кажуть Амністі Інтернейшнл  :X

Скажуть, що російські солдати, дивлячись на все це, відчували страждання
   
   
Попасної більше ніколи не буде

   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Попасної більше ніколи не буде

https://t.me/Sharpreview/16243

Думай що кажеш!
Ти вважаєш окупацію вічною?!
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Тобто, ти знову виявився балаболом, який не відповідає за власні слова. У мене особисто були проблеми з пошуком квартири, я вже їх змінив тричі, при тому, що я готовий сплачувати п'ятизначну суму оренди на місяць. А в підтвердження своїх слів приведу пруфи:

 Марина, [06.08.2022 23:28]
Вот в соседней квартире приняли переселенцев на 3 дня, те уехали а хозяйка пошла квартиру проверить, и слава Богу, газ открыли на полную и ушли, дом чуть не взорвался.
Там вещи им, мебель, бесплатно все, помощь, а вот так поступают в людьми, кто потом верить будет?
 
[У відповідь до Марина]
Эту страшилку уже не раз обсуждали и здесь и в других группах.Брехня брехней.И никто их не нашел и никто не наказал...Это ж так просто газ открыть и уехать?

Марина, [07.08.2022 11:25]
[У відповідь до Lyudmila]
А в чем проблема?
Или может вам адрес дать этой квартиры, где все случилось?
Не нашли конечно, никто ж с переселенцев не требовал никаких документов, бедные сбежавшие люди из своих домов, тем более на 3 дня. Хозяйка на против живёт, не боялась если что, надо, зайдут, попросят.
А записку оставили "почувствуйте теперь вы то, что пережили мы"
Адекватные вообще?

Фааак....точно таку страшилку  розповіла мені жіночка,  що допомагає по господарству))) слово в слово!!! ))))) і про газ і про записку. Тіпа поїхали на добу раніше)) дєло біло  і Міргарадє))
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

ФОТО ЮРИЯ НИКОЛАЕВИЧА, КОТОРОЕ Я СДЕЛАЛА НА МОБИЛЬНЫЙ ТЕЛЕФОН, ВОЙДЯ В ЕГО КВАРТИРУ,  ПУБЛИКУЕТСЯ С РАЗРЕШЕНИЯ ЮРИЯ НИКОЛАЕВИЧА И ЕГО СЕМЬИ.

https://www.facebook.com/victoria.ivlevayorke/posts/pfbid0KuaCmKrVyJFdTBR9YzMEcokHdRbMMLcALy5uSUPGW1sJRQRB51goDtwZ7rskXHkyl

Показати зображення...

Боже......
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Думай що кажеш!
Ти вважаєш окупацію вічною?!
город за год не построить, а восстанавливать там нечего. Скорее всего Попасной больше никогда не будет, даже после деоккупации

еще интересно, что будет с Рубежным и Севером, Лисичанск я так понимаю не так сильно разбит.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

[Переслано від Элла]
Да не скажите приехала сюда 3 марта , жилья не было , найти вообще не могли и цена 14500 и не подходи , сняли квартира нормальная , есть все,, цена приемлемая 9500 , конечно и эту еле тянем , но все же, зимой с коммуналкой выходила 13000 , сейчас 11000 , но теперь хозяйка хочет поднять, поедем домой наверное , боремся , боремся , итог один , ехать туда от чего бежали , если нет работ и будут подымать и дальше , выбор не велик , там хотя бы дома , дай бог , что б стены были, сильно жалко людей у которых вообще нет домов , я пока там стены имею , верю все наладится , в наших ребят и в нашу Победу

я от ХЗ як написати щоб нікого не образити. Я людина яка співчуває переселенцям, і яка живе в невеликому містечку от не фуя не розумію. це ж де такі ціни за квартири? у нас в місті таких зарплат майже немає і нічого о диво! якось живемо. та щось переселенців до нас не затягнеш налигачем. ні є ті хто до родичів приїхали і їх десь 90%. а щоб так просто приїхати то ні всім львови подавай. а про село тим більше навіть і не згадую. реально по селах громади знаю пару винятків приїзду переселенців і все.

а по суті коли людина хоче жити то їй не до жиру бути б живу. в 2020 в Гребінці на вокзалі познайомився з дядьком з Донецька.  (tu) о дядько,  і проукраїнській на 100%. так він покинув в 2014 все, квартиру, дачу, речі, гараж і тд. Приїхав у Черкаську обл. І купив будинок у СЕЛІ! живе непагано, по світу з жінкою  іноді подорожує, пасіку тримає.

а це панство що вище цитував в село не заженеш. та і до нас у містечко теж. Ну що ж соляріїв у нас немає, і гламурних клубів теж. та і спеціалісти по педикюрах і манікюрах не львівський рівень,  мабудь :(  так що у нас сирих і убогих робити такому панству?!
   
це ж де такі ціни за квартири?
ужгород, чернівці, мукачево - ЛЕГКО
попит формує пропозицію.
у мене дитина у 21 році _подобово_ знімала 1к. хату в ужгороді - вийшло 6 тисяч гривень за місяць, по 200 грн доба
а весной-22 - вийшло більше тисячі доларів за 2 спальні з кухнею.

просто охочих зняти хату виявилось раптом разів у 20-50 більше, ніж хат на ринку.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

ужгород, чернівці, мукачево - ЛЕГКО
попит формує пропозицію.
у мене дитина у 21 році _подобово_ знімала 1к. хату в ужгороді - вийшло 6 тисяч гривень за місяць, по 200 грн доба
а весной-22 - вийшло більше тисячі доларів за 2 спальні з кухнею.

просто охочих зняти хату виявилось раптом разів у 20-50 більше, ніж хат на ринку.
3 комгаты за тысячу баксов в месяц было за счастье в марте-апреле.
Ещё столько же риэлтору + страховой взнос.
Через полчаса - час уже было сдано, если не совковый ремонт.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

ужгород, чернівці, мукачево - ЛЕГКО
попит формує пропозицію.
у мене дитина у 21 році _подобово_ знімала 1к. хату в ужгороді - вийшло 6 тисяч гривень за місяць, по 200 грн доба
а весной-22 - вийшло більше тисячі доларів за 2 спальні з кухнею.

просто охочих зняти хату виявилось раптом разів у 20-50 більше, ніж хат на ринку.

Я розумію що це ціни у ужгород, чернівці, мукачево Львів і тд. Бував колись знімав. але мій допис не про те. а про те що у нас наприклад можна зняти квартиру на місяць за 2000 але нікому  з переселенцівнафуй не треба. бо майже село по києво-донецьких поглядах. всім Буковель і Львів подавай...
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)
den

3 комгаты за тысячу баксов в месяц было за счастье в марте-апреле.
Ещё столько же риэлтору + страховой взнос.
Через полчаса - час уже было сдано, если не совковый ремонт.

При цьому хата в селі за 20 кмивід Львова від сільради була безкоштовно

Піч всередині
Криниця на вулиці

За два тижні в хаті була вода
Ще через кілька тижнів вже зашпатльовані стіни

Селяни підігнали трохи меблів відразу


Десь де жили в березні мільйони людей
І не всі знімали по штуцеру за радянські трьошки
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

При цьому хата в селі за 20 кмивід Львова від сільради була безкоштовно

Піч всередині
Криниця на вулиці

За два тижні в хаті була вода
Ще через кілька тижнів вже зашпатльовані стіни

Селяни підігнали трохи меблів відразу


Десь де жили в березні мільйони людей
І не всі знімали по штуцеру за радянські трьошки

в одному з сел громади переселенці купили хату. село не маленьке, є школа, магазини, вулиці всі з твердим покритям газ, жд зупинка. бував там не раз. хата копійки і нормальна. Це єдиний випадок, придбання нерухомості по громаді про який я чув. та і дійсно де ті гроші  на хату взяти коли квартири за 20000  треба знімати. Ми что лохи в селе жить. (С) не лохі вони а зажрате бидло.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

При цьому хата в селі за 20 кмивід Львова від сільради була безкоштовно

Піч всередині
Криниця на вулиці

За два тижні в хаті була вода
Ще через кілька тижнів вже зашпатльовані стіни

Селяни підігнали трохи меблів відразу


Десь де жили в березні мільйони людей
І не всі знімали по штуцеру за радянські трьошки
И через три дня жена и двое детей остаются жить в этой хате, а мужа призывают в ВСУ.
   
И через три дня жена и двое детей остаются жить в этой хате, а мужа призывают в ВСУ.
муж с середины апреля в ВСУ, за все эти месяцы ко мне никто не пришел из сельрады спросить может чем помочь. Хотя прекрасно знают, что нас с мамой двое, две так сказать бабы

не жалуюсь и я справлюсь, просто факты
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Фааак....точно таку страшилку  розповіла мені жіночка,  що допомагає по господарству))) слово в слово!!! ))))) і про газ і про записку. Тіпа поїхали на добу раніше)) дєло біло  і Міргарадє))

Та пофік, де діло було
Весь цимес в тому, що після вибуху газу записка повинна була залишитись неушкодженою ))))
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

в одному з сел громади переселенці купили хату. село не маленьке, є школа, магазини, вулиці всі з твердим покритям газ, жд зупинка. бував там не раз. хата копійки і нормальна. Це єдиний випадок, придбання нерухомості по громаді про який я чув. та і дійсно де ті гроші  на хату взяти коли квартири за 20000  треба знімати. Ми что лохи в селе жить. (С) не лохі вони а зажрате бидло.


Багато організацій і закладів релокується і працівникам потрібно знаходитись саме у конкретному місті-Дніпро, Кам'янське, Вінниця, Мукачеве тощо.Харків'янам зручно жити у Дніпрі-можна навідуватися додому, власне, як і донбасянам.Плюс дніпровська громада і влада дуже активно допомагають ВПО. Ментально східнякам також зручніше в центрі. В Дрогобичі, наприклад, господар регулярно робив зауваження моїй знайомій з Сєвєра, якщо чув російську навіть у її спілкування з маленьким сином.Постійно питав навіщо ви звали путєна (знайома-відомий у нас волонтер)
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

То тобі просто не повезло, у нас місто мале, теж важко найти житло, але до переселенці, ну є придурки але це винятки...

Мені якраз повезло, це загалом ситуація, як я бачу
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

в одному з сел громади переселенці купили хату. село не маленьке, є школа, магазини, вулиці всі з твердим покритям газ, жд зупинка. бував там не раз. хата копійки і нормальна. Це єдиний випадок, придбання нерухомості по громаді про який я чув. та і дійсно де ті гроші  на хату взяти коли квартири за 20000  треба знімати. Ми что лохи в селе жить. (С) не лохі вони а зажрате бидло.

Такі хати як ти кажеш - рідкість. Ніхто їх не хоче ні продавати ні здавати
90% - закинуті хати з дров'яним отопленням, діди баби померли, діти в містах.
Груби печі - не топилися десток років, комини пообвалювались. Якщо був газ - відрізаний, лічильники та редуктори заржавіли і зіпсувались.

Повірте я знаю про що я кажу. Весь лютий березень ми намагалися розселяти людей по хатах. Нежитлова нетоплена з 5-6 років хата, дві розетки на все приміщення, проводка перебита,  тільки через тиждень активної топки переставала бути льохом

Перша проблема - опалення. Дрова так швидко не купиш, більша частина без грошей і речей. Люди в шоковому стані. Вчора світло тепло туалет та ванна - а сьогодні холод, скошений туалет на дворі, митися в чайнику. Не кожен відразу звикне. Жінки починали плакати від одного вигляду

Добре там де бували в селі чи росли , де чоловіки вміють тримати молоток та сокиру і добути дров оберемок в лісі з сухостою

Але часто - це просто великі діти

Не рівняйте всіх під одну гребінку





   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Багато організацій і закладів релокується і працівникам потрібно знаходитись саме у конкретному місті-Дніпро, Кам'янське, Вінниця, Мукачеве тощо.
Справедливості ради, таких обставин - від сили кілька відсотків од загальної кількості переселенців.
В Україні є десятки тисяч малих містечок і селищ, не переобтяжнних прийомом ТПО,
І це не забиті села, просто містечка, без принал великих центрів.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Справедливості ради, таких обставин - від сили кілька відсотків од загальної кількості переселенців.
В Україні є десятки тисяч малих містечок і селищ, не переобтяжнних прийомом ТПО,
І це не забиті села, просто містечка, без принал великих центрів.

В лютому-березні навіть не райцентри, всі більш менш села на відстані 10-15 км від трас були забиті вщент

Я про Хмельниччину. І це тільки Київ-Суми-Чернігів-Харків

Донбас та Херсон почали з'являтися з квітня
   
что про Пески кто знает? Есть пост в ФБ про 56 сюда тянуть не буду. Хочется знать правду
   
Такі хати як ти кажеш - рідкість. Ніхто їх не хоче ні продавати ні здавати
90% - закинуті хати з дров'яним отопленням, діди баби померли, діти в містах.
Груби печі - не топилися десток років, комини пообвалювались. Якщо був газ - відрізаний, лічильники та редуктори заржавіли і зіпсувались.

Повірте я знаю про що я кажу. Весь лютий березень ми намагалися розселяти людей по хатах. Нежитлова нетоплена з 5-6 років хата, дві розетки на все приміщення, проводка перебита,  тільки через тиждень активної топки переставала бути льохом

Перша проблема - опалення. Дрова так швидко не купиш, більша частина без грошей і речей. Люди в шоковому стані. Вчора світло тепло туалет та ванна - а сьогодні холод, скошений туалет на дворі, митися в чайнику. Не кожен відразу звикне. Жінки починали плакати від одного вигляду

Добре там де бували в селі чи росли , де чоловіки вміють тримати молоток та сокиру і добути дров оберемок в лісі з сухостою

Але часто - це просто великі діти

Не рівняйте всіх під одну гребінку
вот именно, у нас в селе тоже много таких хат как вы описали, чтобы в них начать жить надо как следует над этим поработать
   

Цю тему переглядають:

eagle, Yegor і 13 гостей
 
Повна версія