Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Девушкам пора понять, что ставка сугубо на физиологический капитал теперь проигрышна

а ви просто зайчег. Кажу то без лесті, в вас мудаческі погляди, та ви - людина.
дякую, але обережно з компліментами Кадрі, бо десь тут Мирослава підглядає,
можеш отримати від неї за це зливу бруду на свою адресу.
   
що стосується дівчат і жінок то тут все набагато складніше,
адже вони своєю легковажною поведінкою можуть зламати своє життя.

почему это парень не может поиметь проблем из-за б**ства, а только женщина может?
если дама тоже следит за контрацепцией и защитой, и понимает, что к чему, то она не в худшем положении, чем мужик.
просто чисто биологически, благодаря работе гормонов, женщине легче принимать решения головой, а не головкой. мужчины же, особенно в молодости - это ж ужас, кроме секса ни о чем думать не могут, болезные(((
   
почему это парень не может поиметь проблем из-за б**ства, а только женщина может?
если дама тоже следит за контрацепцией и защитой, и понимает, что к чему, то она не в худшем положении, чем мужик.
просто чисто биологически, благодаря работе гормонов, женщине легче принимать решения головой, а не головкой. мужчины же, особенно в молодости - это ж ужас, кроме секса ни о чем думать не могут, болезные(((

У Вас такие понятия интересніе :) Я взагалі сприймаю статеві стосунки лише у межах офіційного шлюбу. Все інше нецікаво абсолютно

От питання, є ж таки особини, що сприймають секс як задоволення  8-)  І як воно їм? :( 
   
У Вас такие понятия интересніе :) Я взагалі сприймаю статеві стосунки лише у межах офіційного шлюбу. Все інше нецікаво абсолютно

От питання, є ж таки особини, що сприймають секс як задоволення  8-)  І як воно їм? :( 

ну я вобщем-то тоже, поэтому мой вопрос был не к вам, а к Кадре, которая считает, что мальчик пусть бл*дует, ему не вредно, а девочка - искалечит жизнь себе.
ну вот я прям так не считаю, если девочка следит внимательно за предохранением, то она не больше себе искалечит жизнь, чем мальчик. примерно на одном уровне они будут. просто девочкам меньше б*дство надо в жизни, а мальчикам спермотоксикоз в голову бьет сильней, поэтому мы (общество) к ним снисходительнее относимся, как к слабому (в этом смысле) полу)))
   
ну я вобщем-то тоже, поэтому мой вопрос был не к вам, а к Кадре, которая считает, что мальчик пусть бл*дует, ему не вредно, а девочка - искалечит жизнь себе.
ну вот я прям так не считаю, если девочка следит внимательно за предохранением, то она не больше себе искалечит жизнь, чем мальчик. примерно на одном уровне они будут. просто девочкам меньше б*дство надо в жизни, а мальчикам спермотоксикоз в голову бьет сильней, поэтому мы (общество) к ним снисходительнее относимся, как к слабому (в этом смысле) полу)))

Ну, принципово правильно  :-B   Я тих дітей спостерігаю у школі. Але особисто мені секс не подобається абсолютно.. мені подобаються родинні/ментаьні стосунки. До речі, в нас с дружиною "срібне весілля" (25 років) у 2022 році  :-B

Ми обидва - PhD   :-B  За однаковим фахом - то і є теми наших розмов та міцність Родини  [ua] 
   
Ну, принципово правильно  :-B   Я тих дітей спостерігаю у школі. Але особисто мені секс не подобається абсолютно.. мені подобаються родинні/ментаьні стосунки. До речі, в нас с дружиною "срібне весілля" (25 років) у 2022 році  :-B

Ми обидва - PhD   :-B  За однаковим фахом - то і є теми наших розмов та міцність Родини  [ua] 

ну все-таки большинство мужчин от вас в этом плане отличаются.

и лично я этому рада. потому что если бы им было все равно, то хто б за нами тогда бегал?))))
   
почему это парень не может поиметь проблем из-за б**ства, а только женщина может?
если дама тоже следит за контрацепцией и защитой, и понимает, что к чему, то она не в худшем положении, чем мужик.
просто чисто биологически, благодаря работе гормонов, женщине легче принимать решения головой, а не головкой. мужчины же, особенно в молодости - это ж ужас, кроме секса ни о чем думать не могут, болезные(((

Как сказал Гога, когда я кого-то ипу, значит мы кого то ипём

А когда нашу маму кто-то ипёт, значит это нас ипут.

А насчёт того что "женщине легче принимать решения головой", то это была класная шутка :)
   
Как сказал Гога, когда я кого-то ипу, значит мы кого то ипём

А когда нашу маму кто-то ипёт, значит это нас ипут.

А насчёт того что "женщине легче принимать решения головой", то это была класная шутка :)

видите, вы даже не дочитали предложение, а еще пытаетесь из себя строить кого-то, кто умеет следовать логике)))
повторяю: женщина действительно не принимает решения головкой)) Признаюсь, я когда слушаю всякие откровенные высказывания мужиков, особенно молодых парней, как часто они думают о сексе, и какие мысли им лезут в голову, стоит посмотреть по сторонам - мне их становится искренне жаль)))

а гога уже давно не образец для нормальных людей, а обычный абьюзер и нарц))) так что зачем его слушать?
   
Секс, штука прікольна та корисна для здоровья. Однак, дійсно, молоді люди переоцінюють його важливість.
   
Секс, штука прікольна та корисна для здоровья. Однак, дійсно, молоді люди переоцінюють його важливість.
А може це старі люди применшують його важливість?
   
А може це старі люди применшують його важливість?
є такій варіант. Треба просто ебатися статевим сексом і не думати про його важливість або неважливість.
   
женщина действительно не принимает решения головкой

A чем, клитором?

Или за нее решение принимают её порхающие бабочки?

Хер его знает чем они принимают решения когда даже как бы неглупых бап их инстинкты и природа тянут к "плохим парням"

И уже после этого следует непростая судьба стандартной РСП
   
A чем, клитором?
Или за нее решение принимают её порхающие бабочки?
Хер его знает чем они принимают решения когда даже как бы неглупых бап их инстинкты и природа тянут к "плохим парням"
таки головою і емоціямі. принаймні в юності. є маленький відсоток німфоманок, а насправді в юності дівчата рідко мають оргазм, просто імітують.
а тут був викладав хтось, тидищ ніби, про справжні бажання сексу в жінок.
   
ну я вобщем-то тоже, поэтому мой вопрос был не к вам, а к Кадре, которая считает, что мальчик пусть бл*дует, ему не вредно, а девочка - искалечит жизнь себе.
ну вот я прям так не считаю, если девочка следит внимательно за предохранением, то она не больше себе искалечит жизнь, чем мальчик.
недоліковані і заліковані ЗПСШ, які переходять в латентну форму здатні порушити сперматогенез на решту життя, чи надовго.
в жінок статеві клітини законсевовані ще в утробі матері, пошкодитися можуть на перших місяцях вагітності матері, коли закладається статева система в ембріона.
і потім все життя ці примордяльні фолікули захищені від зовнішніх негараздів(хоча моралісти люблять полякатаи, що алко сигарети і інше все там вбиває). за 6 місяців примордиальні перетворюуться на готову як. це і є час, коли зовнішні впливи шкодять чи допомогають.
   
Ну, принципово правильно  :-B   Я тих дітей спостерігаю у школі. Але особисто мені секс не подобається абсолютно.. мені подобаються родинні/ментаьні стосунки. До речі, в нас с дружиною "срібне весілля" (25 років) у 2022 році  :-B

Ми обидва - PhD   :-B  За однаковим фахом - то і є теми наших розмов та міцність Родини  [ua]

   
А може це старі люди применшують його важливість?
а може важливість залежить від можливості? :)
   
Показати зображення...
:D
   
А може це старі люди применшують його важливість?

ни то ни другое.
просто в разном возрасте важность таки разная, по объективным, биохимическим причинам  :laugh:
   
============================
Ні. Так і є. Звісно,що певні гені чоловіка у сина теж є.  Але більше у зовнішності. Розумовий склад, характер, суть особистості у сина від матері. А у дочці від батька.
да,чаще именно так, ..не зря же  ..папина дочка...мамин сынок,  и ещё  сходство племянника с дядей, племянницы с тётей замечал. В Др.Риме практиковали передачу власти именно племяннику, сыну старшей сестры. Иудеям важно что мать иудейка, при выезде этот фактор смотрели. не знаю кака в реале, но по произведениям кино и тд  для члена итальянской Семьи предпочтительно было на итальянке из своих жениться, а не на ирландке или полячке, хоть и католички.
   
Кому вистачає знань англійської, чувак все розкладає чітко "по полицях", чому саме так зараз як відбувається.

   
можно подумать почасовки есть только в буэнос айресе)))
Суть не у тому, що ще десь існують такі готелі, а у тому, що якби були,  то вирішували б гіпотетичну проблему "куди молоді піти по...кохаться".

Останнє редагування: 29 травня 2021 12:48:38 від MartinFierro
   
хлопець не може плятувати, якщо йому дають нехай іпе на здоров"я, чому ні?
А якщо хлопцям можна плятувати, а дівчинам - ні-ні, то з ким їм плятувати? Сподіваюсь, що не між собою...
   
А якщо хлопцям можна плятувати, а дівчинам - ні-ні, то з ким їм плятувати? Сподіваюсь, що не між собою...
Завжди знаходяться "бунтарки"  :-)o
   
Ну, принципово правильно  :-B   Я тих дітей спостерігаю у школі. Але особисто мені секс не подобається абсолютно.. мені подобаються родинні/ментаьні стосунки. До речі, в нас с дружиною "срібне весілля" (25 років) у 2022 році  :-B

Ми обидва - PhD   :-B  За однаковим фахом - то і є теми наших розмов та міцність Родини  [ua] 

імпотент чи що?
як може бути не цікавим секс?
тобі ж не 70 років
   
імпотент чи що?
як може бути не цікавим секс?
тобі ж не 70 років
Асексуал - виявляється є таке  :-)o
   
Хто любить чістити зуби? А чістять всі. Бо це потрібно. А сексуватися, щоб не казав Сергій, ще і прікольно, а не лише потрібно. Не, секс лишить, а зубів розумна істота має мати два: верхній та ніжній. На всю щелепу розміром.
   
видите, вы даже не дочитали предложение, а еще пытаетесь из себя строить кого-то, кто умеет следовать логике)))
повторяю: женщина действительно не принимает решения головкой)) Признаюсь, я когда слушаю всякие откровенные высказывания мужиков, особенно молодых парней, как часто они думают о сексе, и какие мысли им лезут в голову, стоит посмотреть по сторонам - мне их становится искренне жаль)))

а гога уже давно не образец для нормальных людей, а обычный абьюзер и нарц))) так что зачем его слушать?

понравилось про женщину и головку. вспомнились даже не приключения юности а старый фильм с майклом дугласом Fatal Attraction.... недоепаная тетка опасней дикого зверя.... :pooh_lol:
   
Асексуал - виявляється є таке  :-)o


у него просто гормонов не хватает. сироня жопу разъел, выглядит как баба.... бывает. бабоподобные мужики не редкость....
   
у него просто гормонов не хватает. сироня жопу разъел, выглядит как баба.... бывает. бабоподобные мужики не редкость....
дитина малечою вивчіла віршика, де котик сімулював хворобу хвоста. Ось в іі виконанні рядочок:
".... Тут проблема не проста,
Треба різати кота!..."
   
понравилось про женщину и головку. вспомнились даже не приключения юности а старый фильм с майклом дугласом Fatal Attraction.... недоепаная тетка опасней дикого зверя.... :pooh_lol:

мдааа уж.
народ на фупе судит о реальной жизни по фильмам и стихам...
даже не знаю, о чем дальше говорить...
   
мдааа уж.
народ на фупе судит о реальной жизни по фильмам и стихам...
даже не знаю, о чем дальше говорить...

дык искусство это концентрированная реальность. могу я и из жизни. не так красочно получится правда. недотраханная баба страшней цунами и землетрясения.... :pooh_lol:
   
дык искусство это концентрированная реальность. могу я и из жизни. не так красочно получится правда. недотраханная баба страшней цунами и землетрясения.... :pooh_lol:
А добре трахана лагідна, спокійна та посміхається
   
А добре трахана лагідна, спокійна та посміхається
"Бедная... Не знает, что скоро умрет..." (с)  :D
   
почему это парень не может поиметь проблем из-за б**ства, а только женщина может?
це не я, це природа причепила ознаку цноти тільки жіночій статі.
і ще... парєнь іпе, а жінку іпуть, це важливий нюанс,
і взагалі вважаю приниженням для жінки секс із стороннім чоловіком,
для мене це виглядає як користування жіночим тілом з боку чоловіка
(одружуватись він з нею не бажає, лише задовільнити хіть)
адже для нормальної жінки важливо бути законною дружиною
і народити дітей у шлюбі, та виховати їх у гарній повній родині.


если дама тоже следит за контрацепцией и защитой, и понимает, что к чему, то она не в худшем положении, чем мужик.
от таких дам які думають не про гідне життя в законому шлюбі а лише про єплю,
і називають в народі плятями.

просто чисто биологически, благодаря работе гормонов, женщине легче принимать решения головой, а не головкой. мужчины же, особенно в молодости - это ж ужас, кроме секса ни о чем думать не могут, болезные(((
та є маса жінок які керуються передком а не мозком та моральними принципами,
і про них Ви вище написали.
   
А добре трахана лагідна, спокійна та посміхається

так :laugh:
   
ну я вобщем-то тоже, поэтому мой вопрос был не к вам, а к Кадре, которая считает, что мальчик пусть бл*дует, ему не вредно, а девочка - искалечит жизнь себе.
ну вот я прям так не считаю, если девочка следит внимательно за предохранением, то она не больше себе искалечит жизнь, чем мальчик. примерно на одном уровне они будут. просто девочкам меньше б*дство надо в жизни, а мальчикам спермотоксикоз в голову бьет сильней, поэтому мы (общество) к ним снисходительнее относимся, как к слабому (в этом смысле) полу)))
Ви про фізіологію а я про мораль, це значно важливіше в житті.
Адже в сексі самотніх людей чоловік користується сторонніми жінками
а жінкою користуються сторонні чоловіки.
Це принизливо для жінки.
   
мені подобаються родинні/ментаьні стосунки. До речі, в нас с дружиною "срібне весілля" (25 років) у 2022 році  :-B

Ми обидва - PhD   :-B  За однаковим фахом - то і є теми наших розмов та міцність Родини  [ua] 
:good:
   
ну все-таки большинство мужчин от вас в этом плане отличаются.

и лично я этому рада. потому что если бы им было все равно, то хто б за нами тогда бегал?))))
одружені нехай сидять біля дружин,
а за самотніми дівчатами і жінками можуть бігати самотні чоловіки, аби створити родину.
ну або мати секс, тобто користуватись для своїх потреб, як будь-якою річчю в побуті,
але це можливо лише з тими жінками які це дозволяють.
   
так :laugh:
Псс... То, виявляється, принизливо для жінки. Вкалуєш, "принижуєш" старанно, щоб жінка догори лапками залишилась від задоволення, а виявляється, то ти "користуєшся".
   
Псс... То, виявляється, принизливо для жінки. Вкалуєш, "принижуєш" старанно, щоб жінка догори лапками залишилась від задоволення, а виявляється, то ти "користуєшся".

сорри :shuffle:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія