Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дуже важливе опитування. Хтось топив свій телефон?

Опитування
Чи сталася з вами хоч раз така сумна подія - втопити свій мобільник/смартфон?
Всього проголосувало: 46
НІ, не топив  19 
 
 41% 
ТАК, топив  16 
 
 35% 
ТАК, топив, як мінімум один раз - в унітазі  6 
 
 13% 
НІ, не топила  0 
 
 0% 
ТАК, топила  3 
 
 7% 
ТАК, топила, як мінімум один раз - в унітазі  2 
 
 4% 




Маю одну теорію, тра перевірити  :D

   
Да. Но потом вытер, высушил, и все прекрасно работало. Это еще не смартфон был
   
Re: Дуже важливе опитування. Хтось топив свій телефон?

Так, в унітазі. 7 айфон, в сервісі його просушили, не працює кнопка «додому». Телефон досі працює як запасний.
   
Re: Дуже важливе опитування. Хтось топив свій телефон?

Було пару випадків. Забувала, що в кишеню ззаду поклала :D
Висушила без наслідків
   
Перший раз - чай, другий - унітаз( випав із задньої кишені штанів).  :weep:
   
Просто я колись сказав дружині що кожна жінка в житті рано чи пізно має втопити мобілку в унітазі. Не повірила. "Янітакая". І ось вчора у тісній ванній кімнаті готельчика поклала свій смарт на тубаретку між душкабіною й унітазом. На рушничок згорнутий. І смарт як з гірки дитина з'їхав просто в унітаз, добре хоч чистий :)

Або я зурочив врешті-решт, або теорія про жіночу карму щодо мобілок працює :)
   
Топив QUMO за варіантом /№3.  Висушив, включився, але не міг нормально заряджатися, тому допрацював, поки я не переніс усю інформацію на новий смартфон...
   
Re: Дуже важливе опитування. Хтось топив свій телефон?

Просто я колись сказав дружині що кожна жінка в житті рано чи пізно має втопити мобілку в унітазі. Не повірила. "Янітакая". І ось вчора у тісній ванній кімнаті готельчика поклала свій смарт на тубаретку між душкабіною й унітазом. На рушничок згорнутий. І смарт як з гірки дитина з'їхав просто в унітаз, добре хоч чистий :)

Або я зурочив врешті-решт, або теорія про жіночу карму щодо мобілок працює :)
отак у мене і впав, теж у чистий унітаз)
   
Re: Дуже важливе опитування. Хтось топив свій телефон?

На рыбалке утопил только купленый дорогой смарт. Он ушел из кармана рубашки на дно, посвечивая экраном ))) Все обошлось. Сразу разобрал, вынул аккум. Дома положил в рис, потом разобрал полностью, почистил все окислившиеся контакты. Работал потом долго, пока не устарел морально.
   
Re: Дуже важливе опитування. Хтось топив свій телефон?

На рыбалке утопил только купленый дорогой смарт. Он ушел из кармана рубашки на дно, посвечивая экраном ))) Все обошлось. Сразу разобрал, вынул аккум. Дома положил в рис, потом разобрал полностью, почистил все окислившиеся контакты. Работал потом долго, пока не устарел морально.
мені рис не допоміг. В сервісі сказали, що рис то фігня, але добре що хоч в мікрохвильовій печі не сушили)
   
никогда не топил еще
наверно, не везет мне
   
Re: Дуже важливе опитування. Хтось топив свій телефон?
LAR

Уронила в огуречный рассол, но мгновенно вынула. Протерла чистой тканью, до сих пор работает. Тьху-тьху :gigi:
   
Я нет,а жена как то уронила в унитаз в торговом центре.Не спасли из за мастера долбоеба
   
Да. Но потом вытер, высушил, и все прекрасно работало. Это еще не смартфон был
+1 вийняв з умивальника за 2 сек.
   
Совсем недавно утопила в раковине. Муж выручил - немедленно телефон выключил, раскрыл и поставил сушится. Вроде работает - но странно особенно с смс-ками. Могут днями идти. И экран видно где был повреждён.
   
Утопить телефон - удел идиота.
Всё по тому что нужно или срать или звиздеть.
Я вообще не понимаю, зачем им пользоваться в туалете.
Куда там лядь, многостончники юлии цезари изысканые.
Это всё люди ваш ипучий пафос и "успешность".
   
Я беру з собою в море, прикольно пофоткати під водою. Потім відмив від солоної води і все ок.
   
Всё по тому что нужно или срать или звиздеть.
Курити чи читати журнал хоч можна?
Аж страшно, які правильні люди серед нас...
   
В морі , в річці, де я їх тільки не топила  :laugh:  в унітазі тьху - тьху
   
Re: Дуже важливе опитування. Хтось топив свій телефон?

Я ні, жінка два рази топила, але без наслідків.
І один раз дочка сина телефон в унітаз кинула, їй було три роки. Прийшлося нивий купувати.
   
Курити чи читати журнал хоч можна?
Аж страшно, які правильні люди серед нас...
А до чого тут правильність?
Всьому свій час і місце.
Чи ти одночасно сереш і їси яєшню з беконом?
В тебе не має часу на читання? Співчуваю.
Нажаль Пребраженський не радив читати газети тільки під час сніданку.
   
Задумався... В унітазі телефони топлять лише жінки? дівчата, ви там якісь особливі рухи робите, штани знімаючи? Якийсь ритуал? B-)
   
Re: Дуже важливе опитування. Хтось топив свій телефон?

Задумався... В унітазі телефони топлять лише жінки? дівчата, ви там якісь особливі рухи робите, штани знімаючи? Якийсь ритуал? B-)
Штани знімають з телефоном в руках.
   
Re: Дуже важливе опитування. Хтось топив свій телефон?

Задумався... В унітазі телефони топлять лише жінки? дівчата, ви там якісь особливі рухи робите, штани знімаючи? Якийсь ритуал? B-)
я під час купання серіал дивилася. Телефон стояв на пральній машині біля унітазу.
   
Re: Дуже важливе опитування. Хтось топив свій телефон?

Я ще ні разу скло на телефоні не бив. Тьфу, тьфу.... Жінка вже 3-ри побила.

Останнє редагування: 26 червня 2021 17:43:41 від Oleksandr
   
А до чого тут правильність?
Всьому свій час і місце.
Чи ти одночасно сереш і їси яєшню з беконом?
В тебе не має часу на читання? Співчуваю.
Нажаль Пребраженський не радив читати газети тільки під час сніданку.
Мені скучно займатись тільки таким нєзамисловатим ділом.
Звісно, якщо ти знаходиш якесь високе, чуттєве задоволення в процесі, недоступне пересічним, то тоді питань нема, яке там читання..
Впевнений, Преображенський мене зрозумів би.. :-)o
   
Долбоепы небрежно и небережно обращаются с телефонами, топят, бьют и т.д.

И самое главное шо виноваты в том шо телефону настает писта "криворукие мастера" (tu)
   
На рыбалке утопил только купленый дорогой смарт. Он ушел из кармана рубашки на дно, посвечивая экраном ))) Все обошлось. Сразу разобрал, вынул аккум. Дома положил в рис, потом разобрал полностью, почистил все окислившиеся контакты. Работал потом долго, пока не устарел морально.

Дорогий смврт з акумом, який знімається?

Це в якому сторіччі було?  (P)
   
Я один свій «виправ» - забув в одязі і вкинув в пральну машину.

Він довго боровся за життя. Коли я витяг одяг, а це більше ніж через годину, смарфон ще працював. Але помер прямо в моїх руках - на прощання блимнув екраном і остаточно потух. Ніякі сушки не допомогли.

Тепер вже в цьому плані проблем немає - водонепроникні.
   
Re: Дуже важливе опитування. Хтось топив свій телефон?

Я ще ні разу скло на телефоні не бив. Тьфу, тьфу.... Жінка вже 3-ри побила.
я вже навіть і не пам‘ятаю скільки раз я била.
   
я під час купання серіал дивилася. Телефон стояв на пральній машині біля унітазу.
А.. То інше. Негайно припиняю читати хвуп в ванні. Бо фантазія вже не раз малювала як від реготу випускаю смарт, і... :weep:
   
Я нет,а жена как то уронила в унитаз в торговом центре.Не спасли из за мастера долбоеба

Це мастер його в сортир спустив?
   
Долбоепы небрежно и небережно обращаются с телефонами, топят, бьют и т.д.

И самое главное шо виноваты в том шо телефону настает писта "криворукие мастера" (tu)

+
   
Re: Дуже важливе опитування. Хтось топив свій телефон?

я вже навіть і не пам‘ятаю скільки раз я била.
Ну ти ж жінка.  :)
   
Задумався... В унітазі телефони топлять лише жінки? дівчата, ви там якісь особливі рухи робите, штани знімаючи? Якийсь ритуал? B-)

Натякну. Дівчата пісяють теж сидячи. Якби ймовірність підвищюється
   
Сони Эриксон пригнул в Басеин в Ялте ...только купил был шортах , тонул маленький мальчик , а бабушка даже не видела ...я его достал потом только обнаружил шо я оказывается прыгнул с телефоном
В кармане...мальчик оказался из Латвии , но видать из бывших русских или украинцев .
А второй телефон в Турции -какойто смартфон китайский , забыл шо он в шортах тоже, и сиганул в море с пирса с телефоном...
Первый высушил и он ещё долго работал...а китайца пришлось выбросить..писта  ему пришла моментально.

Останнє редагування: 26 червня 2021 17:51:06 від кноп
   
Задумався... В унітазі телефони топлять лише жінки? дівчата, ви там якісь особливі рухи робите, штани знімаючи? Якийсь ритуал? B-)
Це просто сліпа віра у власну неперевершеність і унікальність, наслідки тренду пафосу.
Ти ніколи не бачив жінку на велосипеді, яка у одній руці тримає цигарку,  іншій рулить,
а плечем прижимає до вуха телефон?
   
Натякну. Дівчата пісяють теж сидячи. Якби ймовірність підвищюється
Я здогадувався. Згоден, логічно. (tu)
   
Ти ніколи не бачив жінку на велосипеді, яка у одній руці тримає цигарку,  іншій рулить,
а плечем прижимає до вуха телефон?
Я бачив уєбанську істоту на електросамокаті і з телефоном біля вуха, притиснутим плечем. А це "покручє" велосипеда.
Але, здається, цицьок не було в того двоногого.
   
Я ще ні разу скло на телефоні не бив. Тьфу, тьфу.... Жінка вже 3-ри побила.
Ы́ыыыыыы у меня на каждом новом смарте как минимум два -три раза стекла меняются ...пока сам смарт фон не поменяю ...:) ...
У меня жинка такая , как ты ...она молодец ..стекла не меняет ибо он у нее почему-то не падает :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія