Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

И еще немного про современную школу...

Re: И еще немного про  современную школу...
Пшениця

Либо пшениця ее с 4 лет задрачивает либо где то привирает .  Система координат , площади треугольников , круга , это все вводится одновременно с основами тригонометрии . Пишет что год назад она это уже знала в 6 лет -  не верю .

Яка тригонометрія?
Координати - це те, чим ми всі користуємося по 100 разів щодня.

Номер будинку (дерева в алеї, фотографії в ряду на столі, клавіші, струни, сторінка книжки) - одномірні координати

Морський бій, шашки, шахи - двомірні координати

Конкретна цукерка в штабелі цукеркових коробок (морський бій + третя коробка знизу) - тримірна система координат
7-річна дитина не знайде цукерку 5,6, в третій коробці знизу?

До речі, питання про координати принесла її подруга - однокласниця із математичної школи минулого року.
Там не зрозуміла, просила пояснити.
   
Re: И еще немного про  современную школу...

так он пишет что в 6 она уже это знала и кидает листики , для того чтоб ввести понятийный аппарат нужно время . в 4 стартанул ? Тоже маловероятно такие дети слабо еще соображают .
Не знаю... :) Може і в 4. Але в 3-му класі мордувати дитину квадратними коренями, які будуть тільки у 8-му...? Ну. То його дитина, його методики. Не можу нічого з цим подіяти...  :shuffle:
   
Re: И еще немного про  современную школу...

так он пишет что в 6 она уже это знала и кидает листики , для того чтоб ввести понятийный аппарат нужно время . в 4 стартанул ? Тоже маловероятно такие дети слабо еще соображают .

Ну он в Голандії дитина вже в 9-ть років закінчує універ. Все буває !
   
Re: И еще немного про  современную школу...

Ну он в Голандії дитина вже в 9-ть років закінчує універ. Все буває !


в Голандії можливо і не таке!
   
Re: И еще немного про  современную школу...

Яка тригонометрія?
:lol: теорема піфагора і усе що пов'язано з прямокутним трикутником, то уже тригонометрія і вивчається одночасно... Якщо уже вчиш теорему піфагора, то давай розказуй і про сінуси і косінуси...  :shuffle:
   
Re: И еще немного про  современную школу...

Сколько?

Какие?

Ну за ЗП цифру не скажу. А за дітей ось розцінки.
https://asvalencia.org/admissions/fees/

   
Re: И еще немного про  современную школу...
Пшениця

Навчіть дитину грати в  в морський бій
Попросіть знайти цукерку К-6 (як морському бої) в третій знизу коробці цукерок

А потім покажіть оцей малюнок і запитайте, чи все зрозуміло
Нема такої здорової 7-літньої дитини, яка б сказала ні

   
Re: И еще немного про  современную школу...

в Голандії можливо і не таке! Показати зображення...

 :lol:   :weep:
Нє, ну чесно !

https://osvitoria.media/news/najmolodshym-u-sviti-vypusknykom-universytetu-stane-9-richnyj-hlopchyk/

Вперше 9-річний хлопчик отримає диплом про вищу освіту. Лоранов Сімонс із Нідерландів опанував трирічну університетську програму за рік і вже через кілька місяців він закінчить Технічний університет Ейндховена. Наразі він вчиться на факультеті електротехніки, повідомляє The Telegraph.

Лоран Сімонс пішов у школу у 6 років, освоїв шестирічну програму середньої та старшої школи за півтора року і, коли йому було майже 8, отримав атестат про повну загальну середню освіту. Після цього, Лоран вступив на факультет електротехніки.

IQ хлопчика дорівнює 145, він володіє фотографічною пам’яттю. Його улюблений предмет – математика, тому що вона включає в себе статистику, геометрію і алгебру.

9-річний вундеркінд хоче стати кардіохірургом і мріє знайти засоби для продовження життя людей. Ще в школі він пройшов курс медичного факультету Університету Амстердама.

 :suicide2:
   
Re: И еще немного про  современную школу...

9-річний вундеркінд хоче стати кардіохірургом і мріє знайти засоби для продовження життя людей. Ще в школі він пройшов курс медичного факультету Університету Амстердама.

бідна дитина.
заздрощі старших однокурсників і самотність.
спробуй йому тепер наречену знайди...
   
Re: И еще немного про  современную школу...

бідна дитина.
заздрощі старших однокурсників і самотність.
спробуй йому тепер наречену знайди...

Зате людство у виграшу !
   
Re: И еще немного про  современную школу...
Пшениця

:lol:   :weep:
Нє, ну чесно !

https://osvitoria.media/news/najmolodshym-u-sviti-vypusknykom-universytetu-stane-9-richnyj-hlopchyk/

Вперше 9-річний хлопчик отримає диплом про вищу освіту. Лоранов Сімонс із Нідерландів опанував трирічну університетську програму за рік і вже через кілька місяців він закінчить Технічний університет Ейндховена. Наразі він вчиться на факультеті електротехніки, повідомляє The Telegraph.

Лоран Сімонс пішов у школу у 6 років, освоїв шестирічну програму середньої та старшої школи за півтора року і, коли йому було майже 8, отримав атестат про повну загальну середню освіту. Після цього, Лоран вступив на факультет електротехніки.

IQ хлопчика дорівнює 145, він володіє фотографічною пам’яттю. Його улюблений предмет – математика, тому що вона включає в себе статистику, геометрію і алгебру.

9-річний вундеркінд хоче стати кардіохірургом і мріє знайти засоби для продовження життя людей. Ще в школі він пройшов курс медичного факультету Університету Амстердама.

 :suicide2:

Моя донька - сама звичайна середня дитина
Ходить на гімнастику, в "Пласт", кудись там на танці.

Ніхто з тих, хто до нас ходить на математику не скаржиться, що важко чи не розусіє

До речі, одна її подруга - не розуміє української і англійської (приїхали місяць тому з Ізраїлю), але розуміє російську, а друга розуміє тільки англійську.
Тому на картинках про координати є пояснення російською і англійською.

Після заняття роблю копії на ксероксі і роздаю
   
Re: И еще немного про  современную школу...

Навчіть дитину грати в  в морський бій
Попросіть знайти цукерку К-6 (як морському бої) в третій знизу коробці цукерок

А потім покажіть оцей малюнок і запитайте, чи все зрозуміло
Нема такої здорової 7-літньої дитини, яка б сказала ні

Показати зображення...
Чувак, Не мороч голову. Де морський бій і де квадратні корені? Квадратні корені вчать у 8-му класі, це тодбі для довідки, приблизно тоді і теорема піфагора... пропорції, які ти хоч упарювати завтра, чи коли там... у 6-му класі... Думаєш усе це просто так придумали? бо усі дурні, а ти один розумний і знаєш як учити дітей? ну продовжуй далі, експериментуй над своєю дитиною...  :shuffle:
   
Re: И еще немного про  современную школу...

До речі за МАУП реально шкода.
Бо у 90-х це був   дуже крутий й дорогий, один з перших приватних, вишів.

Шкода? Крутий виш?
То ты про Жорика Щёкина мало знаешь :laugh:
Тот еще аферист
   
Re: И еще немного про  современную школу...
Пшениця

Чувак, Не мороч голову. Де морський бій і де квадратні корені? Квадратні корені вчать у 8-му класі, це тодбі для довідки, приблизно тоді і теорема піфагора... пропорції, які ти хоч упарювати завтра, чи коли там... у 6-му класі... Думаєш усе це просто так придумали? бо усі дурні, а ти один розумний і знаєш як учити дітей? ну продовжуй далі, експериментуй над своєю дитиною...  :shuffle:

ігнор
---------------------------------> (х)
   
Re: И еще немного про  современную школу...

Моя донька - сама звичайна середня дитина
Ну шо ти мені тут пи3диш? Сама звичайна дитина пошле тебе нафуй зі своїми папірцями коренями і координатами у піше иротичне... не розказуй тут казок
   
Re: И еще немного про  современную школу...

ігнор
---------------------------------> (х)
Та пох. хоть 20 раз ігнор.
   
Re: И еще немного про  современную школу...


Зате людство у виграшу !

нууу, хтозна, що він там за голандськими звичаями може накоїти від геніальної самотності...
   
Re: И еще немного про  современную школу...
Пшениця

Та пох. хоть 20 раз ігнор.
Тоді одчепись
Прилип, як гімно до штанів
   
Re: И еще немного про  современную школу...

Тоді одчепись
Прилип, як гімно до штанів
:lol: Чо не подобається як на місце трохи ставлять, педагог? Пи3дуй на канадські форуми вийобуватись. тут твою писанину не оцінять.
   
Re: И еще немного про  современную школу...
Пшениця

:lol: Чо не подобається як на місце трохи ставлять, педагог? Пи3дуй на канадські форуми вийобуватись. тут твою писанину не оцінять.

1. Чьо сказать-то хатєл?

2. Про простоту координат, що на фотці, є заперечення? Знайдеш середню 7-літню дитину, яка не вміє грати в морський бій чи не зможе знайти цукерку 2,2 в верхній коробці - скажеш, а я посміюся.

3. Атлєзь вже, а?
   
Re: И еще немного про  современную школу...
Пшениця

бідна дитина.
заздрощі старших однокурсників і самотність.
спробуй йому тепер наречену знайди...

Бідна дитина стане кардіохірургом
Заздрощі як клас відсутні в Західному суспільстві - "як це можу зробити я, чому не можеш ти" ?
   
Re: И еще немного про  современную школу...

Заздрощі як клас відсутні в Західному суспільстві - "як це можу зробити я, чому не можеш ти"
лозунги - це добре, але реалії дещо інші.
на Марсі було б прикольно, а тут поки що від соціуму нікуди не дітися
   
Re: И еще немного про  современную школу...

1. Чьо сказать-то хатєл?

2. Про простоту координат, що на фотці, є заперечення? Знайдеш середню 7-літню дитину, яка не вміє грати в морський бій чи не зможе знайти цукерку 2,2 в верхній коробці - скажеш, а я посміюся.

3. Атлєзь вже, а?
:lol: Атлєзь ти! Це не я приперся на Канадський форум, а ти прилізло на український...  :shuffle:
   
Re: И еще немного про  современную школу...

Заздрощі як клас відсутні в Західному суспільстві
:lol:
   
Re: И еще немного про  современную школу...
Пшениця

лозунги - це добре, але реалії дещо інші.
на Марсі було б прикольно, а тут поки що від соціуму нікуди не дітися
У мене племінниця в Германії, має двоє дітей: син на рік старший моєї, а донька на рік молодша.
За її розповідями, вимоги до навчання значно потужніші. Задають домашні завдання, весь час перевіряють рівень знань, її малі аж стогнуть.

Про заздрість - не знаю, за 20 років тут серед канадійців не помічав.

А імігранти, особливо з Китаю, - так, можуть бути падляністі трошки. Можуть і кляузу нашепотіти, і подляну зробити. Пригадую, на початку 2000х, "Нацяльніка, а він не схотів з нами сідати снідати за один стіл! " "Ну і шо?" "А ще він минулого тижня пішов додому на півгодини раніше" "Я знаю, він попросив" "Да?" "Да. Я думаю, що в нашу концепцію "команди" Вам важко вписатися. Спробуйте десь в іншому місці, бажаю удачі"
   
Re: И еще немного про  современную школу...
Пшениця

Про заздрість / понти в Західному суспільстві
На Заході цього явища нема. Що мені страшенно подобається

Проста герцогиня Кембриджска пішла в крамницю скупитися пеерд різдвом.
Без понтов, не на мерсі, без охорни.




Просто прем"єр-міністр Голландії добираєтся на роботу




Президент Чехії їде роботу без перекриття доріг і купи охорони

   
Re: И еще немного про  современную школу...

Моя донька - сама звичайна середня дитина
Ходить на гімнастику, в "Пласт", кудись там на танці.

Ніхто з тих, хто до нас ходить на математику не скаржиться, що важко чи не розусіє

До речі, одна її подруга - не розуміє української і англійської (приїхали місяць тому з Ізраїлю), але розуміє російську, а друга розуміє тільки англійську.
Тому на картинках про координати є пояснення російською і англійською.

Після заняття роблю копії на ксероксі і роздаю

Ех, шкода що поряд немає такої людини....А то з тата можна жили повитягати, а з чужого дяді - навряд чи :)
   
Re: И еще немного про  современную школу...
Пшениця

Ех, шкода що поряд немає такої людини....А то з тата можна жили повитягати, а з чужого дяді - навряд чи :)

Знаєте, я чудово розумію, як МОЖЕ бути  нудно дитині вчитися. Особливо, коли повторюєш старий матеріал і вона починає казати, що їй нудно, а повторити ж інколи треба. Тому я дуже делікатно і з величезною повагою ставлюся до неї, завжди нагадую, що це їй буде у великій користі з часом. Завжди перед початком занять кажу, ти ж розумієш, що за те, якщо ти щось не зрозумієш, ніхто не лаятиме і ти  можеш спокійно мене запитати. Не розстраюйся, це тема набагато випереджає те, що зазвичай вивчають діти твого віку, тому просто зарпитуй.

Інший прийомчик: займатися в компанії. У них з"являється дух змагання хто першим вирішить задачу, аж з трусів вистрибують кому надати право відповідати на запитання. І продуктивність виростає.

А ще в нас є гра, де вони є вчителями почергово. Для цього хтось з них готується до заняття, потім грає роль вчительки. Краща вчителька місяця дістає "зарплатню" 20 доларів. Такий собі додатковий стимул.

Це так вже трохи більше півтора роки, майже 2. Але вони дорослішають, інтереси міняються. І мені теж приходиться адаптуватися. Але поки політ нормальний
   
Re: И еще немного про  современную школу...

Про заздрість / понти в Західному суспільстві
На Заході цього явища нема. Що мені страшенно подобається

Проста герцогиня Кембриджска пішла в крамницю скупитися пеерд різдвом.
Без понтов, не на мерсі, без охорни.

Показати зображення...
Просто прем"єр-міністр Голландії добираєтся на роботу

Показати зображення...
Президент Чехії їде роботу без перекриття доріг і купи охорони

Показати зображення...

Про відсутність заздрощів в західному суспільстві, - Ти точно з планети Земля?
   
Re: И еще немного про  современную школу...
Пшениця

Про відсутність заздрощів в західному суспільстві, - Ти точно з планети Земля?

За 20 років не побачив чорних заздрощів від жодного тут народженого (канадійця).
Жодного разу.
А знайомих у мене багато. Дуже багато.

Можу повторити ще раз.
   
Re: И еще немного про  современную школу...

У мене племінниця в Германії, має двоє дітей: син на рік старший моєї, а донька на рік молодша.
За її розповідями, вимоги до навчання значно потужніші. Задають домашні завдання, весь час перевіряють рівень знань, її малі аж стогнуть.

Про заздрість - не знаю, за 20 років тут серед канадійців не помічав.

А імігранти, особливо з Китаю, - так, можуть бути падляністі трошки. Можуть і кляузу нашепотіти, і подляну зробити. Пригадую, на початку 2000х, "Нацяльніка, а він не схотів з нами сідати снідати за один стіл! " "Ну і шо?" "А ще він минулого тижня пішов додому на півгодини раніше" "Я знаю, він попросив" "Да?" "Да. Я думаю, що в нашу концепцію "команди" Вам важко вписатися. Спробуйте десь в іншому місці, бажаю удачі"
аж стогнуть? оце і є реакція нормальної дитини на шкільне навантаження.
якщо твоя дочка не стогне, значить сильніша за норму. якщо б в тебе  було 2 дитини шкільного віку тоді б цікавіше були твої спостереження)

   
Re: И еще немного про  современную школу...

Іпать висер ))))
А швабри на задні парти, запускаємі вчителькою від дошки не літали?
А половими тряпками по морді від учительки не отримував?
Перстнем по потилиці учителька не били, поки кров не піде.
Розлючені вчителя на перервах не кричали, як різані?
Завучка не була взірцем посланця із Пекла?

Якщо на всі питання відповіді "ні", то ти ніфіга не вчився в радянських школах

ПС. Про їстивність помиїв обідів  в шкільних столовках того часу краще помовчу.


Угу, а ще політінформація щотижня)
   
Re: И еще немного про  современную школу...
Пшениця

Угу, а ще політінформація щотижня)

Ще у кожного і зошит мав бути для політінформацій.
Вирізки з газет туди вклеювалися
Раз на місяць здавали класній на перевірку
Свободу Анжелі Девіс!!! :weep:
   
Re: И еще немного про  современную школу...

Про заздрість / понти в Західному суспільстві
На Заході цього явища нема. Що мені страшенно подобається


заздрість і понти - доволі різні речі.
ви демонструєте доволі сплутані причинно-наслідкові зв'язки.
дітям більше, ніж дорослим, притаманні усі людські якості і недоліки.
заздрість - це природній компонент.
дитина заздрить, коли іншій подарували кращу іграшку, коли іншу
обрали королевою балу, коли інша виграла олімпіаду, коли іншій купили
крутіший телефон, коли у іншого кращий одяг тощо.

та й регулярні стрільби у школах підтверджують повну гармонію між учнями "на Заході", ага...

те, як з цим дитина справляється - то вже інша розмова.
але казати, що заздрощів немає як таких, а в аргумент наводити
відсутність понтів - це, пардон, конілюді у свідомості.

   
Re: И еще немного про  современную школу...
Пшениця

заздрість і понти - доволі різні речі.
ви демонструєте доволі сплутані причинно-наслідкові зв'язки.
дітям більше, ніж дорослим, притаманні усі людські якості і недоліки.
заздрість - це природній компонент.
дитина заздрить, коли іншій подарували кращу іграшку, коли іншу
обрали королевою балу, коли інша виграла олімпіаду, коли іншій купили
крутіший телефон, коли у іншого кращий одяг тощо.

та й регулярні стрільби у школах підтверджують повну гармонію між учнями "на Заході", ага...

те, як з цим дитина справляється - то вже інша розмова.
але казати, що заздрощів немає як таких, а в аргумент наводити
відсутність понтів - це, пардон, конілюді у свідомості.

1. Ви відрізняєте білу заздрість від чорної? Я, наприклад, заздрю тим, хто не жив в Совку. Чи хто має час поїхати цієї зими у Кубу відпочити. Це по-вашому, підпадає під погану річ. Ясно.
2. Стріляти в школі з ненависті до мексиканців / чорношкірих / біженців в Європі / до всього світу / за ринку збуту наркоти - це із-за заздрощів?

У кого з нас "конілюді у свідомості" і "сплутані причинно-наслідкові зв'язки"?
В термінах дискусії розберіться, перш ніж в суперечку лізти.

Чорних заздрощів у канадійців за 20 років не побачив, повторюю.

ПС. Про "регулярні" - це як? Десятки в день, як автомібільні аварії?

Останнє редагування: 1 грудня 2019 17:35:35 від Пшениця
   
Re: И еще немного про  современную школу...

Кейт - фігурка диво!  (tu)  А от лице шось теєто...не того....
   
Re: И еще немного про  современную школу...

1. Ви відрізняєте білу заздрість від чорної? Я, наприклад, заздрю тим, хто не жив в Совку. Чи хто має час поїхати цієї зими у Кубу відпочити. Це по-вашому, підпадає під погану річ. Ясно.
2. Стріляти в школі з ненависті до мексиканців / чорношкірих / біженців в Європі / до всього світу / за ринку збуту наркоти - це із-за заздрощів?

У кого з нас "конілюді у свідомості" і "сплутані причинно-наслідкові зв'язки"?
В термінах дискусії розберіться, перш ніж в суперечку лізти.

Чорних заздрощів у канадійців за 20 років не побачив, повторюю.

ПС. Про "регулярні" - це як? Десятки в день, як автомібільні аварії?

1. отже, спочатку заздрощів не було, тепер вони, виявляється, вже є, але двох кольорів. та не може бути...
у мене там була така фраза: "те, як з цим дитина справляється - то вже інша розмова."
подумайте про це у світлі тих кольорів, може дійде, що це саме про них... хоч маю сумніви, що дійде.

2. я вже чітко бачу, що з логікою трабли. прості причини складних явищ. узагальнення без розуміння.
немає сенсу витрачати час.

і ця людина, у якої заздрощів то немає, то є, а Захід раптом звужується до Канади, мені буде писати щось про терміни?  :facepalm:
татку, почитайте книжок, абощо.
бо математика - то ще далеко не увесь світ.
маючи такі перекоси у свідомості, ризикуєте дитині вивихнути світ.

хоча, зрештою, то ваші проблеми - я все одно на те вплинути не зможу...
а у дитини є ще на мамку надія, зрештою.
   
ще можна подивитися на ЗП вчителів.
Про що можна далі вести мову? яка якість там може бути? думаю в приватних школах, де таки достойні зп, і вичтелі пишуть без поимлок.

Ну, не говоріть за приватні школи. Є у мене досвід особистий кількох київських. Ну, не викладав там, але стикався. Там таке лайно твориться, куди там державним. Середній час перебування вчителя на посаді - півроку, далі зі словами "нахрін мені не треба така зарплата за таку роботу" звільнення. Це не школи, а бізнес-структури, і вчителям відводиться роль обслуговуючого персоналу при дітях, у переважній більшості розбещених.
   
Тому залишаються там не грамотні, а абсолютно гнучкі.
   
Re: И еще немного про  современную школу...

Либо пшениця ее с 4 лет задрачивает либо где то привирает .  Система координат , площади треугольников , круга , это все вводится одновременно с основами тригонометрии . Пишет что год назад она это уже знала в 6 лет -  не верю .
Коли донька-дошкільня Знайомоі вчительки математики у звичайній середній школі трохи хворіла, то вона інколи приводила іі з собою на уроки в школу, ну щоб не брати лікарняний, і та на останній парті сиділа і щось там рзфарбовувала.
Пішла потім в перший клас, вивчали геомеитричні фігури:
Вчителька:
 - Оця фігура називається коло, діти, оце квадрат, оце прямокутник. Ірочка, скажи, що це таке? (Показує на трикутник)
Ірочка:
- Оце катети, а оце гіпотенуза!
Німа сцена...)))
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія