Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Спотовая цена газа в Европе превысила 480 долларов

Re: Спотовая цена газа в Европе превысила 480 долларов

главное не сколько стоит газ - а где его взять..
Якщо тут говориться все правильно, то багато де. З 24ї хвилини дві хвилини
   
Кацапи майже перекрили свій газ, а на ньому більша половина Європи сидить.
Ничего они не перекрывали специально.
Запланированные технические работы с сп1 и тп.
Не покупают мощности транзитные ГТСУ(на август заново не купили)
Ждут сп2, что бы его вывели из 3 Энерго Пакета
Контракты они выполняют.
Другой вопрос что они говорят что готовы сжиженным газом скомпенсировать, но дурных нема покупать ща такую цену в Европе
   
Стоимость газа на европейском спотовом рынке
При этом в бюджет "Газпрома" на 2021 год заложена цена в 170.

 Газпром газ по спотовим цінам практично не продає.
   
Стоимость газа на европейском спотовом рынке (продажа на условиях немедленной поставки) установила новый рекорд, превысив 480 долларов за тысячу кубометров, следует из данных торгов.
В частности, цена голубого топлива "на день вперед" на голландском хабе Title Transfer Facility (TTF), являющимся самым ликвидным в Европе, выросла на пять процентов, до 484 долларов.
Подорожание началось в Европе с начала недели. Так, поставки стоили 433 доллара за тысячу кубометров. В конце прошлого месяца цена была в районе 360 долларов.
При этом в бюджет "Газпрома" на 2021 год заложена цена в 170.

 :-)o

Ну расскажите мне про газ, про зиму, про возьмет...
   
 Спотовий газ майже ніхто не купує. Україна, до речі, до липня газ практично не імпортувала вже місяців 10. У липні імпортуємо десь 15 млн.м3 на добу, що, по суті, практично нічого у порівнянні із минулими роками. Вважаю, що наші даремно на це пішли, не слід було зараз газ імпортувати, навіть ці крихти - 15 млн.м3 на добу. у нас достатньо запасів газу у сховищах. Крім того, за моїми деякими даними  B-) , в Україні зараз пішов новий поштовх по впровадженню автономок. Закриваються котельні..., а це - мінімум 50% економії газу.
   
 Так от, що нам дає перехід на автономне опалення:

 1. демонтується зайвий, геть зношений (за багато років забиті ржавиною труби, батареї...) металобрухт і направляється на переробіток поповнюючи нашу металургійну базу.

 2. останнім часом автономщики віддають перевагу опаленню електрикою, а у нас потужностей по виробництву е/е достатньо.

 3. дає роботу багатьом людям для прокладання нової електро проводки, як суміжні роботи - утеплення будинків, заміна вікон (бо вже всі будуть бажати економити кошти), утеплення будинків...

 4. покращиться платіжна дисципліна, бо у даному випадку боржнику відключать або газ або е/е...

 Ну і багато інших позитивів.
   
І що вони тут виграють від високої ціни якщо не продають? Відкриють - ціна знову впаде. Демонструють свою значущість?
Что бы цена на энергоресурсы была постоянно высокой.
Что бы не было такого как летом низкая(закупаем в ПХГ)
   
2. останнім часом автономщики віддають перевагу опаленню електрикою, а у нас потужностей по виробництву е/е достатньо.
Устарело. Э/э по обычной цене экономически не выгоднее газа.
   
Устарело. Э/э по обычной цене экономически не выгоднее газа.

Сейчас не ясно какие цены будут осенью
Но и на сегодня электрика в разы дороже газа
   
Устарело. Э/э по обычной цене экономически не выгоднее газа.

1. есть "ночной тариф" с 50% скидкой. Т.е. днем - газ, ночью - э/э
2. в "межсезонье" (температура от -5 до +15) тупо топим инверторными кондиционерами
   
1. есть "ночной тариф" с 50% скидкой. Т.е. днем - газ, ночью - э/э
Ага,  зараз вибий цей тариф собі для початку, й то погрожують шо ось-ось цей тариф прикриють нах з метою "вирівнювання" цін.
Електрику будуть завжди піднімати, щоб вона була дорожча за газ.
   
Ага,  зараз вибий цей тариф собі для початку, й то погрожують шо ось-ось цей тариф прикриють нах з метою "вирівнювання" цін.
Електрику будуть завжди піднімати, щоб вона була дорожча за газ.

Этот тариф для сглаживания пиков потребления
Отменить его себе дороже
   
Устарело. Э/э по обычной цене экономически не выгоднее газа.

 Я написав про те, якою є остання тенденція у тих, кому припинили постачання ЦО (закрили котельню) і що населення встановлює переважно. Можливо опалення газом і дешевше ( до останнього подорожчання), але ціна на газ зростає швидше ніж на е/е, це - 1.

 2. Встановлення газового опалення коштує біля 70 тис. грн., а електричного (із заміною лічильника н азональний) - біля 15 тис. грн.
   
Так от, що нам дає перехід на автономне опалення:

 1. демонтується зайвий, геть зношений (за багато років забиті ржавиною труби, батареї...) металобрухт і направляється на переробіток поповнюючи нашу металургійну базу.

 2. останнім часом автономщики віддають перевагу опаленню електрикою, а у нас потужностей по виробництву е/е достатньо.

 3. дає роботу багатьом людям для прокладання нової електро проводки, як суміжні роботи - утеплення будинків, заміна вікон (бо вже всі будуть бажати економити кошти), утеплення будинків...

 4. покращиться платіжна дисципліна, бо у даному випадку боржнику відключать або газ або е/е...

 Ну і багато інших позитивів.
хотілося б сказати від душі: ну ти і дебіл

але висловлюся нейтрально:
я незгідний з твоїми  ідеями, бо вони відрвані від реалій
   
Ага,  зараз вибий цей тариф собі для початку, й то погрожують шо ось-ось цей тариф прикриють нах з метою "вирівнювання" цін.
Електрику будуть завжди піднімати, щоб вона була дорожча за газ.

ХЗ, мені просто прийшли та поставили двозонного лічильника
без будь-яких дій з моєї сторони
   
Я написав про те, якою є остання тенденція у тих, кому припинили постачання ЦО (закрили котельню) і що населення встановлює переважно. Можливо опалення газом і дешевше ( до останнього подорожчання), але ціна на газ зростає швидше ніж на е/е, це - 1.

 2. Встановлення газового опалення коштує біля 70 тис. грн., а електричного (із заміною лічильника н азональний) - біля 15 тис. грн.

ще 15 тис добав за дозвіл (тобто за "проект")
але все одно дешевше виходить, да

   
ще 15 тис добав за дозвіл (тобто за "проект")
але все одно дешевше виходить, да

 "Проекти" ввійшли у цю ціну. Мої родичі таке вже зробили цього року.
   
"Проекти" ввійшли у цю ціну. Мої родичі таке вже зробили цього року.
перепрошую, але не вірю
ціна проекту - 2000 за квт
котел 12квт - від 10 тис грн
Тобто тільки дозвіл плюс котел (без роботи по встановленню, без прокладки кабелів, без перепланування контурів опалення) - вже від 35 тис грн
   
перепрошую, але не вірю
ціна проекту - 2000 за квт
котел 12квт - від 10 тис грн
Тобто тільки дозвіл плюс котел (без роботи по встановленню, без прокладки кабелів, без перепланування контурів опалення) - вже від 35 тис грн

 Який котел??? Я написав: 15 тис. - за монтаж електричного опалення, 70 і більше...- за газове.
   
Який котел??? Я написав: 15 тис. - за монтаж електричного опалення, 70 і більше...- за газове.

а-а-а
Я ж про ціну проекта й необхідні вкладення
бо рахувать окупність тре, перед прийняттям рішення
   
а-а-а
Я ж про ціну проекта й необхідні вкладення
бо рахувать окупність тре, перед прийняттям рішення

 Тре, при електро опаленні котла, як правило, не потрібно. Встановлюють керамічні електричні батареї: https://epicentrk.ua/ua/shop/teplovye-paneli/fs/tip-keramicheskie/
   
Я написав про те, якою є остання тенденція у тих, кому припинили постачання ЦО (закрили котельню) і що населення встановлює переважно. Можливо опалення газом і дешевше ( до останнього подорожчання), але ціна на газ зростає швидше ніж на е/е, це - 1.

 2. Встановлення газового опалення коштує біля 70 тис. грн., а електричного (із заміною лічильника н азональний) - біля 15 тис. грн.
Двухзонный входит в цену за подключение э/э, при повышении  кватт на объект. + получил 380, т.е. три фазы.
Цена монтажа батарей не может отличаться по видам отопления.
1. есть "ночной тариф" с 50% скидкой. Т.е. днем - газ, ночью - э/э
2. в "межсезонье" (температура от -5 до +15) тупо топим инверторными кондиционерами
Смотря какую площадь отапливать и где . Частный дом э/э ночью не натопишь.
У меня такой воздух-воздух, эффективность когда солнце, и хоть и инвертор, включаю не всегда. Обычный электроконвектор лучше и тише.
   
Про опалення трета розглядати кожен варіант  окремо
Коли вже є газ
Коли нема газу але є потужність електрики
Коли нема нічого ще

Як не крути найеклнлмніше при використанні - інвертори
Але вартість встановлення - космос ( 100к+ за 100 метрів за китайців , 250+ за брендовані теплові насоси )

Або кондеї без води - там за 60-80к можна щось намутити

Але з інвертором  треба мати а запасі варіант з опаленням при -25 -30

З іншого боку якщо газ вже є то немає сенсу кудись перемикатися

   
Двухзонный входит в цену за подключение э/э,

 Мова не про підключення, а про зміни у підключенні. Яка різниця, входить - не входить...я назвав приблизну ціну організації електричного опалення у багатоквартирному будинку замість ЦО.

при повышении  кватт на объект. + получил 380, т.е. три фазы.
Цена монтажа батарей не может отличаться по видам отопления.

 Ви абсолютно далекі від теми. При організації електричного опалення у багатоквартирному будинку як правило встановлюються керамічні електричні батареї. Вони геть дешеві, на відміну від газового опалення, де потрібен - котел, батареї, і труби по яких теплоносій доносить тепло до батарей. При електро опаленні - купуються лише електричні панелі, по під"їзду  проводиться новий, більш потужний кабель, замінюється лічильник і проводиться новий кабель у квартиру - все. Це і коштує біля 15 тис. грн.
   
якщо врахувати базову ціну, то Зелепука і знизив тариф удвічі

у Петра зараз би ціна була тисяч 20 не менше, якщо при ціні 100 доларів він продавав по 8 тис грн
учора сплачував комуналку
газ  - ( 8 куб.м  х  7,99 ) + 291 доставка   =  350 / 8куб.м.  = 43 грн. 75 коп.     І це при кінцевій  вартості укр. газу, яка становить не більше 4 грн/ куб. м.
   
291 доставка
це де і за скільки?
порахував своє, вийшлло 10,006... це з доставкою

Останнє редагування: 30 липня 2021 08:56:05 від vigors
   
це де і за скільки?
порахував своє, вийшлло 10,006... це з доставкою
хмеьницька обл.,  приватний будинок.  Знаюю  багатьох,  для котрих доставка становить більше 350 грн
   
для котрих доставка становить більше 350 грн
це за місяць?
   
це за місяць?
так,  щомісяця,  незалежно від об'єму  спожитого  газу. 
Газ до мого будинку  доставляється від ГРП,  що знаходиться на відстані 300м. Україна за транспортування 1000 куб. м. російського газу на відстань 100 кілометрів отримує  90 грн
Відчуйте  різницю
З.Ы.   Газові труби і роботи при газифікаціі  селища -  все за власні кошти

Останнє редагування: 30 липня 2021 09:11:53 від патріот
   
Газ до мого будинку  доставляється від ГРП,  що знаходиться на відстані 300м. Україна за транспортування 1000 куб. м. російського газу на відстань 100 кілометрів отримує  90 грн
Відчуйте  різницю
А ти думав, що облгази роздавали просто так, щоб манюпасу краще жилося?
   
А ти думав, що облгази роздавали просто так, щоб манюпасу краще жилося?
вже  давно потрібно було б повернути їх під державу і повторно виставити на аукціони як це зробила в свій час тимошенко з криворіжсталлю
   
Ви абсолютно далекі від теми. При організації електричного опалення у багатоквартирному будинку як правило встановлюються керамічні електричні батареї. Вони геть дешеві, на відміну від газового опалення, де потрібен - котел, батареї, і труби по яких теплоносій доносить тепло до батарей. При електро опаленні - купуються лише електричні панелі, по під"їзду  проводиться новий, більш потужний кабель, замінюється лічильник і проводиться новий кабель у квартиру - все. Це і коштує біля 15 тис. грн.
Вы не  учитываете повышение кватт на квартиру. А еще проблема найти фирму с лицензией на монтаж э/э отопления, с не заоблачными ценами на монтаж . А в итоге цена даже панелей не дешевле монтажа батарей .
Та что кто сказочник еще вопрос .
   
вже  давно потрібно було б повернути їх під державу і повторно виставити на аукціони як це зробила в свій час тимошенко з криворіжсталлю
Згоден.
   
Вы не  учитываете повышение кватт на квартиру. А еще проблема найти фирму с лицензией на монтаж э/э отопления, с не заоблачными ценами на монтаж . А в итоге цена даже панелей не дешевле монтажа батарей .
Та что кто сказочник еще вопрос .

 Я озвучив ціну яку мої рідні заплатили цього року за підключення та встановлення електричного опалення. А те чи хтось вірить у це чи ні - мені байдуже.
   
Тре, при електро опаленні котла, як правило, не потрібно. Встановлюють керамічні електричні батареї: https://epicentrk.ua/ua/shop/teplovye-paneli/fs/tip-keramicheskie/

тут я бачу два недоліки
1. повна переробка проводки в хаті. Тобто - капітальний ремонт. Це душе недешево
2. сумісність з газовим котлом. Ідея ж полягає у тому, щоб користуватися більш дешевим на даний момент ресурсом. Наприклад, вдень топимо газом, вночі - електрикою
   
Смотря какую площадь отапливать и где . Частный дом э/э ночью не натопишь.
У меня такой воздух-воздух, эффективность когда солнце, и хоть и инвертор, включаю не всегда. Обычный электроконвектор лучше и тише.


ну не знаю, до нуля в мене інвертор в хаті паше, аж гай гуде, все нормально топить
Нижче вже маю включать котел

Електроконвектор тихіше, але ж не забуваємо, що в нього ККД близький до 100%, а у теплового насосу - значно перевищує. Тобто хоч й чути вентилятор, але ж дешевше вдвічі-втричі
   
Як не крути найеклнлмніше при використанні - інвертори
Але вартість встановлення - космос ( 100к+ за 100 метрів за китайців , 250+ за брендовані теплові насоси )


Хм, щось задорого вийшло
я китайця узяв рік тому на розпродажі, 10к коштував (з установкою), 12й, накриває 30 квадратів
Тобто 30-40к вийде за сотню квадратів
Нє, якщо кімнат неміряно по 10 квадратів й у кожну тулить - то дорого буде, але ж можна поставити один інвертор на кілька кімнат (залежить від планування, звичайно)


   
А почему Вы не рассматриваете самые популярные проекты с соломой, кизяками, палетами, дровами в конце концов?
   
я на басік поставив тепловий насос повітряний

виключений стоїть бо газом все одно дешевше
   
Це прекрасно) більше україніздця)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія