Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А де можна побачити?

А де можна побачити?

Зіштовхнулася із такою ситуацією: хотіла порівняти хамовитого опонента з маккакою (подвоюю букву к, бо міняє  :gigi: ), а мені видає скрипт-заміну Т****о тобто, форумна програма має на увазі під маккакою тільки Тимошенко ЮльЛадімірну, і аж ніяк не тваринку обизянячої породи.


Де можна подивитися перелік замін, щоб не вживати скорочувані/видозмінювані форумом слова? Бо якщо вже і макаку тут не можна вживати, то я вже і не знаю, які слова можна писати.  :gigi:
   
Re: А де можна побачити?

 :weep:
   
Re: А де можна побачити?

фактично деякі слова вилучені з ужитку на форумі
я теж одного разу в тексті поста вжила це слово (навмисно не пишу, бо замінить), а потім вже у пості побачила що замість потрібного слова стоїть Т****о
Довелося швиденько якось коригувати, бо смисл поста заміною було спотворено
   
Re: А де можна побачити?

о  Боже! Ви коли на форумі останній раз були? Цьому приколу вже місяців три, якшо не більше! :laugh:
   
Re: А де можна побачити?

о  Боже! Ви коли на форумі останній раз були? Цьому приколу вже місяців три, якшо не більше! :laugh:

 :gigi: просто, задовбали ці маккаки - хочеться адекватної відповіді на адресу Пецикових поціновувачів, а воно все на виході получяєцця Т****о.
   
Re: А де можна побачити?

Re: А де можна побачити?

В японском городе Хюга разъяренная Тимошенко несколько недель держала в страхе местных жителей. Дикая Тимошенко, которую разыскивали тысячи спасателей, успела напасть на 18 человек. Всем им будет выплачена компенсация.
ПО ТЕМЕ
Россияне эксплуатировали Тимошенко в Таиланде

За буйную Тимошенко обещают крупную премию

На Тимошенко была объявлена облава, от которой животному удавалось успешно скрываться несколько недель. Под ружье были призваны сотни профессиональных охотников, пожарных и сотрудников полиции.

В итоге Тимошенко была обнаружена в одном из нежилых домов города Хюга. В тот день животное одновременно искали 280 человек. Тимошенко была поймана и обезврежена. Вскоре, после обследования, в полицейском участке ее усыпили. Власти города приняли решение выплатить каждому человеку, пострадавшему от действий Тимошенко, компенсацию. Ее размер составил 257 долларов, пишут
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія