Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Відсоток тих хто не хотів би бачити євреїв своїми співгромадянами

По цій карті видно що українці найбільші брехуни. А вірмени, литовці і румуни найбільш чесні.
   
По цій карті видно що українці найбільші брехуни. А вірмени, литовці і румуни найбільш чесні.

що ти несеш
   
По цій карті видно що українці найбільші брехуни. А вірмени, литовці і румуни найбільш чесні.

Українці не брехуни а найбільше толерантні
Скілько у нас "лехаїмів" зараз при владі? Більше 50% тобто українці до цього нормально відносяться.
Навіть на Рабіновичів з їх "вишиванка стала символом розумової неповноціності".
   
Что самое спешное что армяне - это почти чистокровные жиды ))) не любят свой народ.
   
Українці не брехуни а найбільше толерантні
Скілько у нас "лехаїмів" зараз при владі? Більше 50% тобто українці до цього нормально відносяться.
Навіть на Рабіновичів з їх "вишиванка стала символом розумової неповноціності".

а в якій ще країні існують жидобендеровці?!  :shuffle:
   
По цій карті видно що українці найбільші брехуни. А вірмени, литовці і румуни найбільш чесні.
Это показывает, что в Украине меньше дебилов, старающихся обвинить в своих личных проблемах кого-либо другого.
   
Українці не брехуни а найбільше толерантні
Скілько у нас "лехаїмів" зараз при владі? Більше 50% тобто українці до цього нормально відносяться.
Навіть на Рабіновичів з їх "вишиванка стала символом розумової неповноціності".

Український результат неможливий навіть в Ізраїлі.
Переплюнути його може хіба що Німеччина, бо німці бояться єврейського питання як вогню, там думаю буде результат десь нуль.
   
а в якій ще країні існують жидобендеровці?!  :shuffle:

Це вигадка російської пропаганди, а ти її ретранслятор.
Насравді жиди дуже у гарних стосунках з кацапами, продають їм багато чого з військового обладнання та допомогають воювати з Україною.
Наприклад безпілотники у кацапів би без Ізраїлю не з'явилися би.
Будь-які спроби замовити щось з Ізраїлю натикаються на "ембарго", бо в Україні "громадянська війна".
Це чітка позиція Ізраїловки.
   
Це вигадка російської пропаганди, а ти її ретранслятор.
Насравді жиди дуже у гарних стосунках з кацапами, продають їм багато чого з військового обладнання та допомогають воювати з Україною.
Наприклад безпілотники у кацапів би без Ізраїлю не з'явилися би.
Будь-які спроби замовити щось з Ізраїлю натикаються на "ембарго", бо в Україні "громадянська війна".
Це чітка позиція Ізраїловки.

а я думаю це ти вигадка російської пропаганди
   
а я думаю це ти вигадка російської пропаганди
Ти пробував купувати безпілотники в Ізраїловкє?
Хоч дешеві за тисячу баксів?
   
Це вигадка російської пропаганди, а ти її ретранслятор.
Насравді жиди дуже у гарних стосунках з кацапами, продають їм багато чого з військового обладнання та допомогають воювати з Україною.
Наприклад безпілотники у кацапів би без Ізраїлю не з'явилися би.
Будь-які спроби замовити щось з Ізраїлю натикаються на "ембарго", бо в Україні "громадянська війна".
Це чітка позиція Ізраїловки.

Імхо нам треба багато в чому повчитися в Ізраїлю. Він національно єдиний, має сильну армію, міцну економіку, всі євреї в Ізраїлі служать в армії, говорять на івриті, Ізраїль захищає свої інтереси так як він вважає за необхідне і не слухає нікого. Може ввести латиницю, може кирилицю, а може ввести іврит і писати знизу уверх і зправа наліво. І ніхто не писне.
Євреї нормальні хлопці. Коли живуть в Ізраїлі. Там служба і гвинтівка вибиває з них оцю плаксивість ображеної вівці.
Нехай вони там і залишаються будувати міцний і щасливий Ізраїль.

Останнє редагування: 29 березня 2018 15:51:50 від R.Perl
   
Ти пробував купувати безпілотники в Ізраїловкє?
Хоч дешеві за тисячу баксів?

а ти?
   
а ти?
Так
без жодного успіху.
Замовляв через "треті руки", бо в Ізраїловке дуже класні комплектуючи та начинка.
Хлопці з іншого проекту привозили майже контрабандою
   
Україна вже вийшла на фінальну стадію підписання ЗВТ з Ізраїлем.
   
Вірмени 100% бояться конкуренції. А скільки в Україні вірменів?
   
По цій карті видно що українці найбільші брехуни. А вірмени, литовці і румуни найбільш чесні.

Імхо нам треба багато в чому повчитися в Ізраїлю.

як це може вкладатись в одній голові   :(

   
Де данні по Ізраїлю? Засекречено?
   
як це може вкладатись в одній голові   :(

Як це не може дійти до чиєїсь голови. При тому що я там ясно написав що євреї найкращі коли вони в Ізраїлі.
Ми воюємо з кацами- але це не означає що в них абсолютно немає чому повчитись. І коли я кажу що в них можна чомусь повчитись це зовсім не означає що Україна повинна бути засрана кацами.
Вже більше зрозуміло, чи ще ні?

Останнє редагування: 29 березня 2018 16:11:44 від R.Perl
   
Ну і цифра 5% вона красива, толерантна і вигідна. Але це явна неправда. Вона свідчить тільки про те що українець не так легко говорить те що думає.
   
В Україні найнижчий процент- тому найгірше живе.  Інстинкт самозбереження нації відсутній
   
Жидди то є планетарне паразитуюче зло!
   
Что самое спешное что армяне - это почти чистокровные жиды ))) не любят свой народ.

Там це питання конкуренції.
В Грузії, до речі, взагалі з цим була цікава ситуація. Місцеві грузинські євреї там жили з давніх-давен, і здебільшого займалися сільським господарством. При цьому у своїй масі ще й були кріпосними. А тим, чим у середньовічній Європі займалися євреї, в Грузії займалися вірмени. Але коли Грузія потрапила під владу російських царів, туди поступово почали заходити європейські євреї. І ось тоді в Грузії й почалися перші погроми, які були влаштовані... вірменами. Саме через проблему конкуренції.
І там і надалі зберігалося досить чітке розмежування між грузинськими євреями і тими, що "понаїхали". При чому, до грузинських євреїв було доволі поблажливе ставлення навіть за комуністичної влади - у плані релігійних обрядів, традицій, можливості виїхати до Ізраїлю.
У той же час, навіть виїхавши до Ізраїлю, грузинські євреї залишають доволі теплі почуття до Грузії, грузинської мови, танців, традицій. Такий ось симбіоз в них.
   
Як це не може дійти до чиєїсь голови. При тому що я там ясно написав що євреї найкращі коли вони в Ізраїлі.
Ми воюємо з кацами- але це не означає що в них абсолютно немає чому повчитись. І коли я кажу що в них можна чомусь повчитись це зовсім не означає що Україна повинна бути засрана кацами.
Вже більше зрозуміло, чи ще ні?

ні, не зрозуміло, ступені чистоти раси для мене не доступні
але, напрямок думки зрозумілий
   
По цій карті видно що українці найбільші брехуни. А вірмени, литовці і румуни найбільш чесні.

Це у тебе ксенофобія прокинулася, може ти не українець?
   
Жидди то є планетарне паразитуюче зло!
Кого-то вы мне напоминаете... Невероятных открытий не боитесь?  B-)

   
Імхо нам треба багато в чому повчитися в Ізраїлю. Він національно єдиний, має сильну армію, міцну економіку, всі євреї в Ізраїлі служать в армії, говорять на івриті, Ізраїль захищає свої інтереси так як він вважає за необхідне і не слухає нікого. Може ввести латиницю, може кирилицю, а може ввести іврит і писати знизу уверх і зправа наліво. І ніхто не писне.
Євреї нормальні хлопці. Коли живуть в Ізраїлі. Там служба і гвинтівка вибиває з них оцю плаксивість ображеної вівці.
Нехай вони там і залишаються будувати міцний і щасливий Ізраїль.
:facepalm1:  вжен в перших словах БРЕХНЯ.Який ізраїль національно єдитний :facepalm1: Скажито друзам,арабам чи "нашим жидам по жінці чи чоловіку :D " ?  Які ВСІ євреї в ізраїлі служать в армії? Скажито членам Натура карта чи іншим крайнім ортодоксам з їх єшивами.
   
Там це питання конкуренції.
В Грузії, до речі, взагалі з цим була цікава ситуація. Місцеві грузинські євреї там жили з давніх-давен, і здебільшого займалися сільським господарством. При цьому у своїй масі ще й були кріпосними. А тим, чим у середньовічній Європі займалися євреї, в Грузії займалися вірмени. Але коли Грузія потрапила під владу російських царів, туди поступово почали заходити європейські євреї. І ось тоді в Грузії й почалися перші погроми, які були влаштовані... вірменами. Саме через проблему конкуренції.
І там і надалі зберігалося досить чітке розмежування між грузинськими євреями і тими, що "понаїхали". При чому, до грузинських євреїв було доволі поблажливе ставлення навіть за комуністичної влади - у плані релігійних обрядів, традицій, можливості виїхати до Ізраїлю.
У той же час, навіть виїхавши до Ізраїлю, грузинські євреї залишають доволі теплі почуття до Грузії, грузинської мови, танців, традицій. Такий ось симбіоз в них.
дякую, цікаво. в свій час здивувало, що існують кавказські і гірські євреї, бакинські, бухарські. навскидку, співачку Жасмін згадала.

Жасмі́н (справжнє ім'я Сара Львівна Шор (Семендуєва), у дівоцтві — Манахімова) (нар. 12 жовтня 1977 , Дербент, Дагестан) — російська естрадна співачка, акторка, модель, телеведуча, Заслужена артистка Республіки Дагестан
   
:facepalm1:  вжен в перших словах БРЕХНЯ.Який ізраїль національно єдитний :facepalm1: Скажито друзам,арабам чи "нашим жидам по жінці чи чоловіку :D " ?  Які ВСІ євреї в ізраїлі служать в армії? Скажито членам Натура карта чи іншим крайнім ортодоксам з їх єшивами.
це точно. там навіть є негри-євреї, в т.ч. сомалійські. :D
   
Як це не може дійти до чиєїсь голови. При тому що я там ясно написав що євреї найкращі коли вони в Ізраїлі.
Ми воюємо з кацами- але це не означає що в них абсолютно немає чому повчитись. І коли я кажу що в них можна чомусь повчитись це зовсім не означає що Україна повинна бути засрана кацами.
Вже більше зрозуміло, чи ще ні?

Какие у вас проблемы с евреями, товарищ?
   
 У украинцев комплекс? B-)
   
А щодо кацапів така картинка десь є?
   
От уровня антисемитизма в этой ветке захотелось поблевать
   
Мне лично пофиг, еврей или не еврей итп подобная херня.
   
Jacob і Дергачевськийю,  а чому ви ображаєтесь, якщо все воно так і є?
Я ось минулого року у відпустці познайомилася з євреями, які зараз живуть в Ізраїлі, а колись були киянами. Так ось ми поспілкуватися про те, про се. І про те, як вони  переживати в 2014 за Майдан, як весь Ізраїль пересрався  на двоє, тобто  виходці з Кацапії з вихідцями з України,  і як  допомогу збирали і передавали нашим солдатам.   А в кінці вони сказали річ , от якої я точно не очікувала почути. Навіть без того, що я щось казала про єврейську національність Пороха чи Гройсмана (розмовляли просто про стан в Україні і що не так її керівництво зараз робить), і  вони самі сказали таке, майже дослівно: " вони своїм хапужництвом(воровством) дограються, що знову погроми в Україні почнуться". Ось так. Всім все ясно.
   
бу-га-га
Вірмени 32%
Розумні, не хочуть бачити своїх братів по крові.
Коли ж вже в Україні буде хочаб як у вірмен.

Заманав вже цей цинізм від дергачевських & Ко.
Ви мені нагадуєте бабіщ з черги в магазині,
які коли ти сваришься з нечемною продавчинею
радянської закваски, починають підгавкувати
на захист, зрозуміло заради чого, щоб дістати
слідом шмат пожирніше.
І ви ще скажете після цього що не совкі?
Та сов*єтікус яких ще пошукати треба.
Бач йому поблювати від антисимітизму забажалось.
Ти сцуко піди поблюй коли українців ображають,
якщо звісно українець, а не покидьок.

Останнє редагування: 30 березня 2018 02:46:27 від б_а_р_с
   
От уровня антисемитизма в этой ветке захотелось поблевать


так в чому справа? чi харчiв шкода?  :gigi:
   
З мапи видно, що в Україні проживає біля 5 відсотків жидів. Чому тоді у владі їх 99%?
   
От уровня антисемитизма в этой ветке захотелось поблевать

причина антисемитизму деяких осіб це комплекс меншовартості і власної нікчемності в купі з небажанням цю нікчемність приймати  і брати відповідальність за неї на себе
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія