Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мені здаеться що це будє помилкою

Re: Мені здаеться що це будє помилкою

ці вимоги не стосуються українських чоловіків (18-60 рр.), які мають право на перетин кордону під час воєнного стану.

Цікаво хто і як то буде визначати.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

А в шоппінг куди?
Напевно в Мілан все ж таки для початку(
Нема там шопінгу - там всі в дискаунтах у передмістях скуповуються
Шопінг то Париж - крутий шопінг - бував десятки разів)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Цікаво хто і як то буде визначати.
Прийдеш - дізнаєшся)
   
Дивись. По-перше, не перекручуй: не стоїть питання донатити або/або: або в Україну або кацапам.

По-друге, донатили чому? А тому що знали, що тим, кому ти донатиш, вони від держави цього ніколи не дочекаються. Тому що держава майже завжди вимагає щось від громадян, але ніяк не навпаки (хіба це не одна з причин еміграції тих, хто поїхав задовго до війни?)

По-третє: донати - це завжди відмовити собі/родині в чомусь. Тобто заробив, сплатив податки, але віддаєш, бо ти якось перетопчешся, а там в цьому потреба.

Якщо чесно, оця формула "пішли ви наxyй зі своїми донатами" - це дещо вкурвлює. Бо якщо ви дорікаєте, що ковбасники не знають, як потерпають ті, хто в Україні під бомбами, так само українці не цінують внесок діаспори. І отут ознака, що українців хочуть розділити і посварити. Якщо подобається така формула - продовжуйте.

Цікаво ще й те що навіть донаторів поділяють на "правильних" та "неправильних")——
Ось донатор з Лондону——"правильний"
А Нумерний вже "неправильний"))

   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Цікаво ще й те що навіть донаторів поділяють на "правильних" та "неправильних")——
Ось донатор з Лондону——"правильний"
А Нумерний вже "неправильний"))
Я не раз писав що дякую тобі за донати)
Ти взагалі слово донат розумієш?)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Зацікавив момент про "готовність залишатися громадянами Украіни"——
А якщо неготовий до такого?——виключать автоматично?(

Сірьога, вибач, ти тупий? :)

Тобі вже вище все сказали - хочеш бути громадянином України, будь ним.

Не хочеш - забудь про свій український паспорт який ти загубив, і про цей форум теж.

Щоніясно?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Це як "незаконно"?(——
Нормально я виіхав——як турист. Мій тур по закордонам правда розтягнувся в часі(
Але ніяких украінських законів про виізд я не порушував(

 :facepalm: От же єбанат!  :weep:
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Сірьога, вибач, ти тупий? :)

Тобі вже вище все сказали - хочеш бути громадянином України, будь ним.

Не хочеш - забудь про свій український паспорт який ти загубив, і про цей форум теж.

Щоніясно?
А де він стрибати буде?)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

:facepalm: От же єбанат!  :weep:
Ну виїхав же
Іванов Іван іванич
Національність - евєнк
Жизнєнноє крєдо - стрибати!)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

одним словом почитав що сказав польський міністр оборони
з його слів виходить що то поляки самі запропонували ухилянтів з польщі до України випхати
паспорти то один з кроків імхо, зараз тим що закінчились терміни заблокують рахунки в банках( бо документ втратив важність), потім перелопатять решту))
більше тут https://www.pap.pl/aktualnosci/szef-mon-nie-dziwie-sie-ukrainskim-wladzom-ze-zrobia-wszystko-aby-posylac-zolnierzy-0
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

одним словом почитав що сказав польський міністр оборони
з його слів виходить що то поляки самі запропонували ухилянтів з польщі до України випхати
паспорти то один з кроків імхо, зараз тим що закінчились терміни заблокують рахунки в банках( бо документ втратив важність), потім перелопатять решту))
більше тут https://www.pap.pl/aktualnosci/szef-mon-nie-dziwie-sie-ukrainskim-wladzom-ze-zrobia-wszystko-aby-posylac-zolnierzy-0
Хай майданять в в Варшаві)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

я маю подвійне громадянство тому що з українського не виходив,
не хочу мати проблем в майбутньому , тому хочу нормально виконати то що вони вимагають і закрити справу а не ховатись

Таких як ти - одиниці. В основному такі як Сірьога нумерний - болт клали на свої обов'язки і на Україну :(
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Хай майданять в в Варшаві)
ну так, закриють на 48 годин і депортують
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

ну так, закриють на 48 годин і депортують
Ну да це не рольники)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Не хочеш - забудь про свій український паспорт який ти загубив, і про цей форум теж.

Щоніясно?

Щоб позбутися громадянства України - ця процедура сама себе не зробить, це так само консульська послуга, отже welcome to ТЦК :)

Але питання, доступ на форум вже також по паспорту?  ;o Існують обмеження?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Аж камінь з душі впав(
Це добре що немає до мене питань.

Про тебе мови не було. Ти - типовий ухилянт і порушник Законів України.

Останнє редагування: 25 квітня 2024 00:10:28 від alex_kyiv
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Щоб позбутися громадянства України - ця процедура сама себе не зробить, це так само консульська послуга, отже welcome to ТЦК :)

Але питання, доступ на форум вже також по паспорту?  ;o Існують обмеження?
За два роки війни хто хтів той зробив
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Ну да це не рольники)
поляки знають що як впаде Україна то їм жопа
для них вигідніше наших запакувати в кирзаки а не своїх щоб відпетляти, авось Україні вдасться
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

поляки знають що як впаде Україна то їм жопа
для них вигідніше наших запакувати в кирзаки а не своїх щоб відпетляти, авось Україні вдасться
Поляки прагматичні - але такого не буде нажаль)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

В мене вже купка знайомих з Німеччини перебралася в Іспанію.
Слідкую за ними——цікаво як вони там влаштуються.

Живеш в компанії ухилянтів і дезертирів. Толково себе охрестив. Все ясно.
   
Про тебе мови не було. Ти - типовий ухилянт ч порушник Законів України.

Це який довбойоб тебе на такий висновок підштовхнув?)
Я не порушував ніяких законів Украіни про виізд за кордон(
За кордоном я перебуваю абсолютно легально(——
Працюю , податки сплачую в бюджет Німеччини, економіку Німеччини піднімаю до речі(
Якби в Німеччини до мене були б хоч щонайменші питання——я не зміг би цього всього робити(
Квартиру он купив——тобто проходив перевірку банком на кредитоспроможність)
Ще зараз одну збираюсь купувати——буду здавати в оренду——можливо і біженцям з Украіни(

Так що——не повторюй дурниць за коз"інським гівном)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

одним словом почитав що сказав польський міністр оборони
з його слів виходить що то поляки самі запропонували ухилянтів з польщі до України випхати
паспорти то один з кроків імхо, зараз тим що закінчились терміни заблокують рахунки в банках( бо документ втратив важність), потім перелопатять решту))
більше тут https://www.pap.pl/aktualnosci/szef-mon-nie-dziwie-sie-ukrainskim-wladzom-ze-zrobia-wszystko-aby-posylac-zolnierzy-0

Полякам абсолютно пох, щоб хтось повернувся в Україну, їх цілком влаштує якщо "ухилянти" ломануться в іншу Європу, чим звільнять Польщу від зобов'язань і навантажень. Поки "ухилянт" в ЄС, а кордони прозорі, повернення в Україну - це тільки коли всі інші варіанти не спрацювали.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Щоб позбутися громадянства України - ця процедура сама себе не зробить, це так само консульська послуга, отже welcome to ТЦК :)

Але питання, доступ на форум вже також по паспорту?  ;o Існують обмеження?

А ти хто? Де мешкаєш.

То не до тебе було сказано.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Це який довбойоб тебе на такий висновок підштовхнув?)
Я не порушував ніяких законів Украіни про виізд за кордон(
За кордоном я перебуваю абсолютно легально(——
Працюю , податки сплачую в бюджет Німеччини, економіку Німеччини піднімаю до речі(
Якби в Німеччини до мене були б хоч щонайменші питання——я не зміг би цього всього робити(
Квартиру он купив——тобто проходив перевірку банком на кредитоспроможність)
Ще зараз одну збираюсь купувати——буду здавати в оренду——можливо і біженцям з Украіни(

Так що——не повторюй дурниць за коз"інським гівном)
Тобі вже майже 50 а ума нема)
Це б***ь трагедія)
   
Живеш в компанії ухилянтів і дезертирів. Толково себе охрестив. Все ясно.

Ти таки довбойоб)——
Я написав про декількох знайомих——громадян Німеччини до речі)——
Яким це чином вони можуть бути "ухилянтами" та "дезертирами"?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Квартиру он купив——тобто проходив перевірку банком на кредитоспроможність)

Ніхто не бачив що то ти "купив". Так шо не вішай лапшу.
   
Тобі вже майже 50 а ума нема)
Це б***ь трагедія)

"Трагедія"——це коли парочка єбаньків сидять на підсосі в коз"інського гівна та повторюють його вигадки(
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

"Трагедія"——це коли парочка єбаньків сидять на підсосі в коз"інського гівна та повторюють його вигадки(
Це ти про кого?
   
Ніхто не бачив що то ти "купив". Так шо не вішай лапшу.

Сміявсі(с) ))
Ти ж навіть якщо побачиш документ——не повіриш)
Навіть просто тому що просто не зрозумієш що оам написано(
А коз"інське гівно не перекладе(
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Доречі разом з нашими закордонними ухилянтами більше всього несправедливістю возмущаються кацапи)
На яплакалі вже тему наваляли)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

поляки знають що як впаде Україна то їм жопа
для них вигідніше наших запакувати в кирзаки а не своїх щоб відпетляти, авось Україні вдасться

Ну правильно. Нехай скорше закони приймають, ато десь на заході Європи теж буде "польське ТРО" :)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Сміявсі(с) ))
Ти ж навіть якщо побачиш документ——не повіриш)
Навіть просто тому що просто не зрозумієш що оам написано(
А коз"інське гівно не перекладе(
Це безсумнівний успіх пан Сергій)
Я серйозно
   
Це ти про кого?

Якщо тебе турбує чи записав я тебе в "коз"інський підсос"——то поки що ні)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Полякам абсолютно пох, щоб хтось повернувся в Україну, їх цілком влаштує якщо "ухилянти" ломануться в іншу Європу, чим звільнять Польщу від зобов'язань і навантажень. Поки "ухилянт" в ЄС, а кордони прозорі, повернення в Україну - це тільки коли всі інші варіанти не спрацювали.
та не до кінця так, тут бракує робочих рук
тупо бракує працівників, тому якщо вони вже на такому рівні про це кажуть то означає що питання вирішене
пс. є щось таке як даблінська конвенція , тобто перша країна куди потрапляє біженець йому і дає азиль
колись чечени здавались польським погранцям, отримували статус біженця і так як в польщі соціалу гулькін фуй рвали в францію, швецію і тд
там здавались щоб отримати соціал а їх пакували в літак і назад до польщі , а там за порушення 3 місяці арешту
трохи знаю як то виглядає бо колись моя жінка працювала в одній з організацій з прав людини і займалась біженцями
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Якщо тебе турбує чи записав я тебе в "коз"інський підсос"——то поки що ні)
Дякую, щиро дякую)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

За два роки війни хто хтів той зробив

Танунах  :laugh: до війни отримати легальну тимчасову або постійну посвідку на проживання - це було дуже непросто. Після 24.02 посвідки на проживання видавали усім - так, це те що спростилося, але ж умови надання громадянства - це інша тема, там все складно і війна ніяк не вплинула на процеси і процедури, отже "приїхав і за 2 роки отримав громадянство" - це тільки якщо поїхав до кацапів або на ТОТ і отримав курячий паспорт
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Танунах  :laugh: до війни отримати легальну тимчасову або постійну посвідку на проживання - це було дуже непросто. Після 24.02 посвідки на проживання видавали усім - так, це те що спростилося, але ж умови надання громадянства - це інша тема, там все складно і війна ніяк не вплинула на процеси і процедури, отже "приїхав і за 2 роки отримав громадянство" - це тільки якщо поїхав до кацапів або на ТОТ і отримав курячий паспорт
Для дітей простіше - здається 5 років
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Доречі разом з нашими закордонними ухилянтами більше всього несправедливістю возмущаються кацапи)
На яплакалі вже тему наваляли)

Так там мабуть всі ухилянти вже давно пописують, ледь не знародження. Чисто "советскій форум". Мріють про "возрождєніє саюза", марожєноє, дєревянныє дачи 5х6, і доктарскую по 2.20  :weep:
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Так там мабуть всі ухилянти вже давно пописують, ледь не знародження. Чисто "советскій форум". Мріють про "возрождєніє саюза", марожєноє, дєревянныє дачи 5х6, і доктарскую по 2.20  :weep:
Це просто ухилянти в іншому напрямку, ІМХО. В Ростов замість Жешува, але ще треба додати ботву, яка розганяє тему
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

В цілому таки задум мабуть працює всі хто не пішов на фронт отримали можливість героічно повоювати з головним ворогом країни ковбасниками на просторах інету  :-)o
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія