Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

США готують пакет військової допомоги Україні на 1 млрд дол.

Гадаю все з точністю до навпаки. Коли по закритим каналам отримали звістку що допомогу таки приймуть, зробили мобілізацію.  Бо як мобілізувати, коли нема чим спорядити та прогодувати?

Та воно перегралося буквально за тиждень, а закон уже давно в парламенті валявся
   
Та воно перегралося буквально за тиждень, а закон уже давно в парламенті валявся

Так, саме валявся. На самому дні довгої шухляди. В очікуванні чого? Якого слушного моменту?
   
Так, саме валявся. На самому дні довгої шухляди. В очікуванні чого? Якого слушного моменту?

Може ти і правий, але то вже в мемуарах почитаємо
   
Мені більш цікаве почути/прочитати що саме змусило Джонсона поставити допомогу на розгляд. Ключовий момент. Те що проголосують, сумнівів не було. Але ж цей хлоп тягнув добрих півроку, аж раптом. Дива дивні )
   
Мені більш цікаве почути/прочитати що саме змусило Джонсона поставити допомогу на розгляд. Ключовий момент. Те що проголосують, сумнівів не було. Але ж цей хлоп тягнув добрих півроку, аж раптом. Дива дивні )

Тягнули бабки з хуйла,  а потом я воно саме каже -надулі
   
Re: США готують пакет військової допомоги Україні на 1 млрд дол.
TC

ну і єбанына..а минулі 2 роки шо одразу 40 давали чи пакетами по 300 млн -  1,5 млрд? :facepalm1:
Це повний треш таке читати

Та, воно - дурне, немає змісту його пости читати.
   
Мені більш цікаве почути/прочитати що саме змусило Джонсона поставити допомогу на розгляд. Ключовий момент. Те що проголосують, сумнівів не було. Але ж цей хлоп тягнув добрих півроку, аж раптом. Дива дивні )

рейтинги.
як повалився рейтінг трампа так він його і кинув.
до речі зараз в штатах після його речі що треба бути черчелем а не чемберленом і він спікер воюючої держави його рейтінги різко пішли до гори ,ще якихось 8 місяців назад нікто не знав кто такий джонсон а зараз він увійшов амриканського істебльшменту ..
короче у нього було два вихода стати тим ким зараз він є або його би прибрали з спікера і про нього нікто не згадав би більше ніколи..він вибрав подальшу карьєру ,а не собачку трампа яку би він викинув би на вулицю.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія