Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А Гройсман молодець, економіка росте!

Re: А Гройсман молодець, економіка росте!

У Порошенка стільки шансів вийти у другий тур - скільки у у Ющенка на другому терміні.
Порошенко сильно боровся з корупцією, і команда у нього "найкраща" , особливо генпрокурор.
Тимошенко продалась москалям за газ
Бойко взагалі не варіант
Гриценко армію розпродував.
Тут немає ні кращих, ні гірших за Петра. Вони одинакові.

Буду голосувати за Вакарчука або за Гройсмана

будуть вибори - буде й результат. а поки що згідно останніх опитувать Порошенко на другому місці.

ти живеш в світі якихось фантазій. Гройсман заявив що не йде на вибори президента. Вакарчук морозиться у відповідь на питання про вибори. а ти за них будеш голосувати.
можеш ще й на Миколу-чудотворця голосувати. з таким же успіхом.
   
Re: А Гройсман молодець, економіка росте!

я попросив навести приклад - кого погнали за порожній офшор. у відповідь почув пояснення, чому ти вважаєш мене ботом.
можеш вважати мене ким захочеш. так само як і я тебе. 

П.С. те що ти розповідаєш що Порошенко не кращий за овоча, говорить тільки про те, що саме ти є ботом.

 :facepalm1:

"Порожнiй" - это только у ботов! Точно так же как "чучуть беременный" или "из-за того что убил легко и безболезненно, он не виноват".  :weep:

P.S. Ну, и чем нынешний хряк лучше предыдущего? Более коварный и хитрый? Так это ещё не известно достоинство или недостаток. Именно эти два качества позволили ему цинично наипать народ на выборах. По остальным критериям: что у нынешнего хряка, что у предыдущего кум - генпрокурор. Но у предыдущего хоть был с юр.образованием. Все схемы и порядки практически остались на месте. Оба хряка за серебряник готовы страну продать. Оба только за сотрудничество с куйлостаном... даже несмотря на войну  :X
   
Re: А Гройсман молодець, економіка росте!
Bmx

будуть вибори - буде й результат. а поки що згідно останніх опитувать Порошенко на другому місці.

ти живеш в світі якихось фантазій. Гройсман заявив що не йде на вибори президента. Вакарчук морозиться у відповідь на питання про вибори. а ти за них будеш голосувати.
можеш ще й на Миколу-чудотворця голосувати. з таким же успіхом.

Я вас десь розумію. Ви голосуєте "серцем".
Програмістам це не дуже властиво, але і програмісти люди  :)
Ще навіть виборча компанія не почалась, і до речі Петро так само, як і Вакарчук морозиться. Чи вже заявляв що ріде на вибори?
   
Re: А Гройсман молодець, економіка росте!

Я вас десь розумію. Ви голосуєте "серцем".
Програмістам це не дуже властиво, але і програмісти люди  :)
Ще навіть виборча компанія не почалась, і до речі Петро так само, як і Вакарчук морозиться. Чи вже заявляв що ріде на вибори?

серцем голосуєте Ви. за Гройсмана, який не збирається йти на вибори. я ж вибираю з тих, хто реально збирається балатуватися і перемагати.
Порошенко не морозиться, просто відкрито не заявляв. його спитали - коли заявите про участь, він відповів - колт офіційно почнеться кампанія. вже штаб створив і навіть голова штабу відомий. головний політтехнолог відомий, деталі кампанії відомі.
що відомо про штаб, технологів і кампанію Вакарчука?
   
Re: А Гройсман молодець, економіка росте!

:facepalm1:

"Порожнiй" - это только у ботов! Точно так же как "чучуть беременный" или "из-за того что убил легко и безболезненно, он не виноват".  :weep:

P.S. Ну, и чем нынешний хряк лучше предыдущего? Более коварный и хитрый? Так это ещё не известно достоинство или недостаток. Именно эти два качества позволили ему цинично наипать народ на выборах. По остальным критериям: что у нынешнего хряка, что у предыдущего кум - генпрокурор. Но у предыдущего хоть был с юр.образованием. Все схемы и порядки практически остались на месте. Оба хряка за серебряник готовы страну продать. Оба только за сотрудничество с куйлостаном... даже несмотря на войну  :X

при овочу: Нафтогаз доїли як не в себе, падіння власного видобутку, сидіння на голці газпрому.
при Порошенку: чистка Нафтогазу від "присосок" (розрив договорів про спільну діяльність), зовнішній аудит нафтогазу, виграний суд у газпрома, зростання видобутку власного газу.

при овочу: "конверти" цвіли і пахли як квіти весною
при Порошенку: боротьба з "конвертами" (обнал значно подорожчав).

при овочу: податкова крутила поверненням ПДВ як циган сонцем
при Порошенку: автоматичне повернененя ПДВ.

при овочу: розтринькали ЗВР, набралися зовнішніх боргів десятки мільярдів
при Порошенку: зменшення валового зовнішнього боргу, збереження і навіть зростання ЗВР

при овочу: держзакупівля для своїх, завищення цін
при Порошенку: введення Прозорро

при овочу: старт на зростаючому тренді (ВВП), інвестиції євро - закінчував падінням ВВП і промвиробництва
при Порошенку: старт при спадаючому тренді, втраті території, ринків - закінчує зростанням ВВП і промвиробництва, зменшення залежності від ринків РФ

при овочу: олігархи процвітали
при Порошенку: втрата олігархами контролю над держпідприємтсвами (Коломойський, Фірташ), втрата значного впливу олігархів на політику (олігархічні группи в парламенті або значно зменшилися або взагалі зникли)

і т.д.

про армію, мову і церкву думаю можна і не згадувати.

Останнє редагування: 19 вересня 2018 21:30:24 від karuby
   
Re: А Гройсман молодець, економіка росте!
N88

По суті кацапоботи нічого не відповідають. Тільки голосно виють.
   
Re: А Гройсман молодець, економіка росте!
N88

при овочу: Нафтогаз доїли як не в себе, падіння власного видобутку, сидіння на голці газпрому.
при Порошенку: чистка Нафтогазу від "присосок" (розрив договорів про спільну діяльність), зовнішній аудит нафтогазу, виграний суд у газпрома, зростання видобутку власного газу.

при овочу: "конверти" цвіли і пахли як квіти весною
при Порошенку: боротьба з "конвертами" (обнал значно подорожчав).

при овочу: податкова крутила поверненням ПДВ як циган сонцем
при Порошенку: автоматичне повернененя ПДВ.

при овочу: розтринькали ЗВР, набралися зовнішніх боргів десятки мільярдів
при Порошенку: зменшення валового зовнішнього боргу, збереження і навіть зростання ЗВР

при овочу: держзакупівля для своїх, завищення цін
при Порошенку: введення Прозорро

при овочу: старт на зростаючому тренді (ВВП), інвестиції євро - закінчував падінням ВВП і промвиробництва
при Порошенку: старт при спадаючому тренді, втраті території, ринків - закінчує зростанням ВВП і промвиробництва, зменшення залежності від ринків РФ

при овочу: олігархи процвітали
при Порошенку: втрата олігархами контролю над держпідприємтсвами (Коломойський, Фірташ), втрата значного впливу олігархів на політику (олігархічні группи в парламенті або значно зменшилися або взагалі зникли)

і т.д.

про армію, мову і церкву думаю можна і не згадувати.

Щас тобі скажуть "Вашим аргументи не аргументи, свинобот, свинобот, ссаная тряпка.."
   
Re: А Гройсман молодець, економіка росте!

Щас тобі скажуть "Вашим аргументи не аргументи, свинобот, свинобот, ссаная тряпка.."

так то воно так, але може хоч кілька притомних людей прочитає і це вплине їх думку.
   
Re: А Гройсман молодець, економіка росте!

ну заміна олігархічних фракцій на ціле бепепееее що ніібатися перемога
   
Re: А Гройсман молодець, економіка росте!
Agh

В январе-июле 2018 отрицательное сальдо составило $4,1 млрд, что в 1,5 раза больше, чем за аналогичный период прошлого года ($2,8 млрд).
Об этом свидетельствуют данные Государственной службы статистики.
Экспорт товаров за этот период составил $26,9 млрд, что на 12,7% больше, чем за семь месяцев прошлого года.
Импорт за этот период увеличился на 15,9% – до $30,9 млрд.
Коэффициент покрытия экспортом импорта составил 0,87, в то время, как в январе-июле прошлого года он составил 0,89.
Внешнеторговые операции проводились с партнерами из 212 стран мира.
https://news.finance.ua/ru/news/-/434658/ukraina-natorgovala-v-minus-na-4-mlrd
   
Re: А Гройсман молодець, економіка росте!

В январе-июле 2018 отрицательное сальдо составило $4,1 млрд, что в 1,5 раза больше, чем за аналогичный период прошлого года ($2,8 млрд).
Об этом свидетельствуют данные Государственной службы статистики.
Экспорт товаров за этот период составил $26,9 млрд, что на 12,7% больше, чем за семь месяцев прошлого года.
Импорт за этот период увеличился на 15,9% – до $30,9 млрд.
Коэффициент покрытия экспортом импорта составил 0,87, в то время, как в январе-июле прошлого года он составил 0,89.
Внешнеторговые операции проводились с партнерами из 212 стран мира.
https://news.finance.ua/ru/news/-/434658/ukraina-natorgovala-v-minus-na-4-mlrd

Ви скромно промовчали про торгівлю послугами.
крім того, я знайшов інші цифри по торгівлі товарами.

https://dt.ua/ECONOMICS/deficit-torgivli-v-pershomu-pivrichchi-zris-u-13-raziv-285716_.html

За даними Держстату, експорт товарів у першому півріччі склав 23,26 млрд доларів (+12,7%), імпорт — 25,92 млрд (+14,4%). Таким чином, негативне сальдо торгівлі товарами збільшилося з 2 млрд доларів за підсумками першого півріччя 2017 року до 2,66 млрд доларів в першому півріччі 2018 року.
Експорт послуг у першому півріччі зріс на 5,7% — до 5,3 млрд доларів, імпорт —на 0,5%, до 2,55 млрд доларів. Позитивне сальдо торгівлі послугами зросло до 2,83 млрд доларів.

Негативне сальдо склало 653,1 млн доларів

Імхо, 653,1 млн доларів дефіциту це фігня. при тому що заробітчани заводять мільярди. так що в нас ніфіговий профіцит. можемо віддавати борги, яких понабирали Тимошенко і Янукович.
   
Re: А Гройсман молодець, економіка росте!

Karuby сьогодні черговий свинобот? Невже грошей програміста бракує?
   
Re: А Гройсман молодець, економіка росте!

Karuby сьогодні черговий свинобот? Невже грошей програміста бракує?

я тут через любов до мистецтва. подобається зі зрадойопами полемізувати.
а ти, макакович, краще ти свої гроші раxyй.

Останнє редагування: 19 вересня 2018 22:30:37 від karuby
   
Re: А Гройсман молодець, економіка росте!

я тут через любов до мистецтва. подобається зі зрадойопами полемізувати.
а ти, макакович, краще ти свої гроші раxyй.
Людина, яка займається справами не буде цілий день муйньой на форумі займаться! Скажи своїм паліям, таранам та цибулькам нехай не працюють так некваліфіковано! Але ж яка влада - такі ж тролі!
   
Re: А Гройсман молодець, економіка росте!

Людина, яка займається справами не буде цілий день муйньой на форумі займаться! Скажи своїм паліям, таранам та цибулькам нехай не працюють так некваліфіковано! Але ж яка влада - такі ж тролі!

ти мабуть не сповна розуму. або під дією наркотиків.
я не знайомий з жодним з цих людей. і я тут не працюю а розважаюся.
   
Re: А Гройсман молодець, економіка росте!

ти мабуть не сповна розуму. або під дією наркотиків.
я не знайомий з жодним з цих людей. і я тут не працюю а розважаюся.
То розважайся й далі! Не буду на таких д....ів тратити час!
   
Re: А Гройсман молодець, економіка росте!

То розважайся й далі! Не буду на таких д....ів тратити час!

ти точно неадекват. сам приліз, перший щось написав до мене (чи про мене), а тепер жалієшся, що витрачаєш час.
будь-ласка, йди нах..й звідси і витрачай свій дорогоцінний час де-інде.
   
Re: А Гройсман молодець, економіка росте!
Bmx

при овочу: Нафтогаз доїли як не в себе, падіння власного видобутку, сидіння на голці газпрому.
при Порошенку: чистка Нафтогазу від "присосок" (розрив договорів про спільну діяльність), зовнішній аудит нафтогазу, виграний суд у газпрома, зростання видобутку власного газу.

при овочу: "конверти" цвіли і пахли як квіти весною
при Порошенку: боротьба з "конвертами" (обнал значно подорожчав).

при овочу: податкова крутила поверненням ПДВ як циган сонцем
при Порошенку: автоматичне повернененя ПДВ.

при овочу: розтринькали ЗВР, набралися зовнішніх боргів десятки мільярдів
при Порошенку: зменшення валового зовнішнього боргу, збереження і навіть зростання ЗВР

при овочу: держзакупівля для своїх, завищення цін
при Порошенку: введення Прозорро

при овочу: старт на зростаючому тренді (ВВП), інвестиції євро - закінчував падінням ВВП і промвиробництва
при Порошенку: старт при спадаючому тренді, втраті території, ринків - закінчує зростанням ВВП і промвиробництва, зменшення залежності від ринків РФ

при овочу: олігархи процвітали
при Порошенку: втрата олігархами контролю над держпідприємтсвами (Коломойський, Фірташ), втрата значного впливу олігархів на політику (олігархічні группи в парламенті або значно зменшилися або взагалі зникли)
Більшість з того,  що ви описали  - це заслуга уряду а не Президента. Це не його повноваження і заслуги.
І при овочу, коли тринькали звр, набирали кредитів, процвітали олігархи і т.д. , Петро майже рік був міністром економічного розвитку. Хіба він не мав би відповідати за ті всі погані речі, які ви описали при овочу?
   
Re: А Гройсман молодець, економіка росте!

Украине следует отказаться от  экспортной модели экономики и перейти к смешанной! Опора на внутреннее производство для внутренного потребления без отказа от экспортных возможностей! ЕС нас кинул!
 Максимальное стимулирование создания миллионов  рабочих мест внутри Украины.
Стимулирование покупательной способности украинцев для развития рынка потребления.
   
Re: А Гройсман молодець, економіка росте!

Більшість з того,  що ви описали  - це заслуга уряду а не Президента. Це не його повноваження і заслуги.
І при овочу, коли тринькали звр, набирали кредитів, процвітали олігархи і т.д. , Петро майже рік був міністром економічного розвитку. Хіба він не мав би відповідати за ті всі погані речі, які ви описали при овочу?

не має, бо міністри тільки виконавці, а економічну політику визначають президент і ВР. певною мірою відповідальним є премєр-міністр. але не міністр.
тим більше Порошенко був міністром фактично півроку.
   
Re: А Гройсман молодець, економіка росте!
Bmx

не має, бо міністри тільки виконавці, а економічну політику визначають президент і ВР. певною мірою відповідальним є премєр-міністр. але не міністр.
тим більше Порошенко був міністром фактично півроку.
Ви розказуєте якісь фантастичні речі.

У якій статті Конституції України написано, що Президент хоча б МАЄ якесь відношення економіки?

Ось завдання мінекономіки:
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Формує та реалізує державну політику в сферах економіки та торгівлі. Також на нього покладено функції з реалізації державної політики з питань розвитку підприємництва, регулювання цінової політики (крім питань реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців), публічних закупівель, туризму та розвитку оборонно-промислового комплексу.

За 2012 рік було взято 8,8 млрд долл.. , в тому числі  6 мільярдів за міністра Порошенка. Чому  за вашою версією Петро не має за це відповідати?
   
Re: А Гройсман молодець, економіка росте!

Ви розказуєте якісь фантастичні речі.

У якій статті Конституції України написано, що Президент хоча б МАЄ якесь відношення економіки?

Ось завдання мінекономіки:
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Формує та реалізує державну політику в сферах економіки та торгівлі. Також на нього покладено функції з реалізації державної політики з питань розвитку підприємництва, регулювання цінової політики (крім питань реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців), публічних закупівель, туризму та розвитку оборонно-промислового комплексу.

За 2012 рік було взято 8,8 млрд долл.. , в тому числі  6 мільярдів за міністра Порошенка. Чому  за вашою версією Петро не має за це відповідати?

звичайно не має. рішення про кредит приймається значно вище міністра.
ну і в вашій цитаті вказано "формує і реалізує", а не "визначає".
   
Re: А Гройсман молодець, економіка росте!
Bmx

І власне аргументи для виправдань насправді ніякі.
Ну офшор, але пустий. Ну був міністром, брав кредити, але недовго.
Шось типу це ж дрібнички, за один раз Ляшком не станеш.
   
Re: А Гройсман молодець, економіка росте!

Украине следует отказаться от  экспортной модели экономики и перейти к смешанной! Опора на внутреннее производство для внутренного потребления без отказа от экспортных возможностей! ЕС нас кинул!
 Максимальное стимулирование создания миллионов  рабочих мест внутри Украины.
Стимулирование покупательной способности украинцев для развития рынка потребления.

Що саме ЄС в вас кинув?  ;o
   
Re: А Гройсман молодець, економіка росте!

І власне аргументи для виправдань насправді ніякі.
Ну офшор, але пустий. Ну був міністром, брав кредити, але недовго.
Шось типу це ж дрібнички, за один раз Ляшком не станеш.

ІМХО це Ваші аргументи ніякі.

офшор дійсно порожній. на відкриття було витрачено 1 тис долларів. в чому проблема?
кредит бере держава, а не міністерство і міністр. в чому вина Порошенка?
   
Re: А Гройсман молодець, економіка росте!
Bmx

звичайно не має. рішення про кредит приймається значно вище міністра.
ну і в вашій цитаті вказано "формує і реалізує", а не "визначає".
А де у Конституції є запис про те що економічну політику визначає президент?
   
Re: А Гройсман молодець, економіка росте!
Bmx

ІМХО це Ваші аргументи ніякі.

офшор дійсно порожній. на відкриття було витрачено 1 тис долларів. в чому проблема?
кредит бере держава, а не міністерство і міністр.
Ок, а міністр економіки є відповідальний за держзакупівлі?
   
Re: А Гройсман молодець, економіка росте!

А де у Конституції є запис про те що економічну політику визначає президент?

в конституції, по якій правив Янукович є багато статей про це. в конституції по якій працює Порошенко вже значно менше, хоча завжди є право законодавчої ініціативи і право вето.
але основне, що в обох були або є найбільші фракції в парламенті.
   
Re: А Гройсман молодець, економіка росте!
Bmx

Якось виходить, що Петро був святим навіть в уряді зека і азірова. Чого ж він туди ішов, якщо він ні на що не впливав. Порошенко тоді ж казав, що піти у міністри до зека його спонукала важка економічна ситуація.
На що ж він впливав, і що зробив?
   
Re: А Гройсман молодець, економіка росте!
Bmx

в конституції, по якій правив Янукович є багато статей про це. в конституції по якій працює Порошенко вже значно менше, хоча завжди є право законодавчої ініціативи і право вето.
але основне, що в обох були або є найбільші фракції в парламенті.
Так у якій статті  Конституції  економічна політика як обовязок Президента?
   
Re: А Гройсман молодець, економіка росте!

Ок, а міністр економіки є відповідальний за держзакупівлі?

чесно кажучи не знаю. треба читати закони.
в контексті скандалів з держзакупівлями більше чув про тендерну палату, ніж про міністерство економіки чи міністрів.
   
Re: А Гройсман молодець, економіка росте!

офшор дійсно порожній. на відкриття було витрачено 1 тис долларів. в чому проблема?
В тому, що тоді педро вже був президентом і займатися підприємницькою діяльністю йому заборонено законом. Відкриття оффшорних фірм - це теж підприємницька діяльність.
   
Re: А Гройсман молодець, економіка росте!
Bmx

Цитата:  Karubylink=topic=1015937.msg21624209#msg21624209 date=1537387679
при овочу: держзакупівля для своїх, завищення цін
при Порошенку: введення Прозорро

А держзакупівлі для своїх ? Це теж не Петро?
   
Re: А Гройсман молодець, економіка росте!

Якось виходить, що Петро був святим навіть в уряді зека і азірова. Чого ж він туди ішов, якщо він ні на що не впливав. Порошенко тоді ж казав, що піти у міністри до зека його спонукала важка економічна ситуація.
На що ж він впливав, і що зробив?

Вам цікаво - досліджуйте. Сам Порошенко говорив також, що хотів займатися піготовкою до євроасоціації. це була його головна мена. наскільки він там справився я не знаю. але в євроасоціацію трохи пізніше Україну запросили.
   
Re: А Гройсман молодець, економіка росте!

Так у якій статті  Конституції  економічна політика як обовязок Президента?

я про конституцію взагалі нічого не говорив. я говорив про те що маємо по факту. і теперішній і попередній президенти приймають рішення і реалізують в основному через свої фракції в парламенті.
при Ющенку більше впливу на визначення економічної політика мала Тимошенко, хоча певний вплив мав і Ющенко.
   
Re: А Гройсман молодець, економіка росте!
Bmx

чесно кажучи не знаю. треба читати закони.
в контексті скандалів з держзакупівлями більше чув про тендерну палату, ніж про міністерство економіки чи міністрів.

Ось завдання мінекономіки:
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Формує та реалізує державну політику в сферах економіки та торгівлі. Також на нього покладено функції з реалізації державної політики з питань розвитку підприємництва, регулювання цінової політики (крім питань реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців), публічних закупівель

Так держзакупівлі при овочу дерибанились для "своїх" за весь період, чи за Петра міністра при овочу все було 100% по чесному?

   
Re: А Гройсман молодець, економіка росте!

В тому, що тоді педро вже був президентом і займатися підприємницькою діяльністю йому заборонено законом. Відкриття оффшорних фірм - це теж підприємницька діяльність.

ні, не підприємницька діяльність. і це не порушення закону.
знайдіть коментар хоч одного експерта який пояснює, чому це підприємницька діяльність.
   
Re: А Гройсман молодець, економіка росте!

А держзакупівлі для своїх ? Це теж не Петро?

ні, не Петро.
   
Re: А Гройсман молодець, економіка росте!

Ось завдання мінекономіки:
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Формує та реалізує державну політику в сферах економіки та торгівлі. Також на нього покладено функції з реалізації державної політики з питань розвитку підприємництва, регулювання цінової політики (крім питань реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців), публічних закупівель
Так держзакупівлі при овочу дерибанились для "своїх" за весь період, чи за Петра міністра при овочу все було 100% по чесному?

не думаю, що все було чесно при Януовичу і Петру міністру, але також не думаю що Петро міністр впливав на держзакупівлі.
коли зміг впливати, то змінив закони і впровадив Прозорро.
   
Re: А Гройсман молодець, економіка росте!
Bmx

ні, не Петро.
А шо ж вхагалі Петро робив в уряді зека? І чому , бачачи такі порушення і крадіжки мовчав і був міністром?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія