Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Україні ліквідували мільйонну ботоферму **(Поки, буде схожа на ботоферму "Євросолідарності")

ШО АПЯТЬ?

Так її ліквідували минулою зимою?

"У нас етіх фєрм, как гуталіну!"
   
Ахахаха  :lol:  ти знову обісрався  :lol:
Тобто фоток у тебе немає ? як і у кнурослави....
Ну шо - давай, вибачайся, катьколюб.
Тебе там уже скинули сверху.Так что не вижу причин для извинений
   
Руки на фото Елена как то вульгарно скрестила - надо тему открыть

Не надривайтеся: це фото за хєр знає який рік. З початку кривавої фази війни Скумбрія жодного не утруднила себе відвідуванням шпиталю.
   
Руки на фото Елена как то вульгарно скрестила - надо тему открыть

И госпиталь не на линии фронта.Зрада!!!
   
Цитувати
який проживав у Києві та позиціював себе як "політичний експерт".  За даними слідства, він організував інформаційно-підривну діяльність на замовлення однієї з вітчизняних політсил. Для координації злочинних дій був на "зв’язку" з нинішнім народним депутатом, що входить до близького оточення колишнього керівництва нашої держави

Був на зв’язку - виявиться, "був підписаний на сторінку у ФБ"

Перше, що потрібно зробити по війні - ліквідувати СБУ. Повністю. І без права роботи в правоохоронних органах будь якому сбушнику до кінця життя.
Бо ця безконечна хуцпа ніколи не закінчиться.
   
Серед останнього
1. Брехня про конфлікт між керівництвоим ОП і головнокомандувачем зсу
2. Кампанія з дискредитації першої леді


А де цих ботів можна почитати. І да, перша леді, де прописана в Конституції і який її статус в державі?
   
не могу понять, вы тут что, прикалываетесь? тонкий троллинг такой?

Нєнуачо - оні на полном сірьозє. Просто у ніх сєкуальная жизнь такая  :D
   
Тебе там уже скинули сверху.Так что не вижу причин для извинений

Ти під дурочку не коси. Ці фотки з Бельгії за якийсь мохнатий рік не прокатять. Де фото за 2022 рік ? Хоч раз вона відвідала поранених бійців В УКРАЇНІ ?
   
сімдесятитрьохпроце нтно. порох- найбільший ворог.
   
Нєнуачо - оні на полном сірьозє. Просто у ніх сєкуальная жизнь такая  :D
такой треш не может быть на полном серьёзе
   
Теперь  писать на ФУПе  с .mobile.kyivstar.ne t будут меньше. Или значительно меньше.
   
А першого отця і першу мать - можна "дискредитувати", а перших діток?
   
А де цих ботів можна почитати. І да, перша леді, де прописана в Конституції і який її статус в державі?

Ти ще спитай де прописаний в конституції і який статус в державі Єрмака....

   
Нехай буде срач  X(
   
такой треш не может быть на полном серьёзе

Может. когда покушаются на святоє - на пєрвую мать - можєт.
   
Терміново блокуйте аеропорти
Бо втече!
   
Терміново блокуйте аеропорти
Бо втече!

Так !!!  X(
Стривайте, аеропорти і так не працюють ! Всє ушлі на шашликі !  :super:
   
Ти ще спитай де прописаний в конституції і який статус в державі Єрмака....

Тіхо, не діскридітіруй!
   
Нехай буде срач  X(

Для зебуїнів ворог №1 - це Порошенко, №2 - Турчинов, №3 - Луценко, потім ще з десяток українських політиків,  і десь так №50-70 - Хуйло.
   
Интересно о каком полит-технологе идет речь.Да и звучит как-то странно что полит-технолог создал приложение.Этим вроде другие люди занимаются
   
Тіхо, не діскридітіруй!

Як думаю, скільки горя принесли Україні ми, парахаботи - так би і удавіла себе !  :weep:   :D
   
Для зебуїнів поразка на війні не буде поразкою, якщо під час війни Служба Брелоків захопить все майно Порошенка

   
Ти під дурочку не коси. Ці фотки з Бельгії за якийсь мохнатий рік не прокатять. Де фото за 2022 рік ? Хоч раз вона відвідала поранених бійців В УКРАЇНІ ?

Перша леді України провідала також і поранених українських бійців, які проходять лікування в одному з ужгородських медзакладів.






   
Оу! В Брюселі ?? Це в якому місяці було ? в березні чи в червні ?  :D  Як це вона так швидко туди проскочила - ми й не помітили !
+===================+
Визнаєш що брехала?
   
Теперь  писать на ФУПе  с .mobile.kyivstar.ne t будут меньше. Или значительно меньше.
Цикаво, сколько все это стоило? На сколько влетел "тот, которого нельзя называть" с этой "политдеятельностью"?
   
"Колишнє керівництво" - це і Янукович, і Кучма. Тут вибір досить великий.

Є таке. Я неуважно прочитав, чогось збило з паньелику що тільки в Порошенка зараз є фракція, але там про фоакцію не сказано.
   
Для зебуїнів поразка на війні не буде поразкою, якщо під час війни Служба Брелоків захопить все майно Порошенка

А вы уже хуйло победили еще в 14 году и осталось свергнуть зеленого диктатора.Я кстати при всей моей нелюбви к Пете его бы и не трогал,как минимум за помощь армии,если бы его шавочки заткнулись и мелко не гадили из каждого утюга до завершения боевых действий
   
Тю, так ты ж и твои сокорытники врут в этой ветке  и не краснеют )
Ну давай фотосессию Скумбрии в шпитале. Так уж и быть  :beach:
А там и Мироська подтянется с фото тайного посещения вовкой Днепра в 2019. Да, мироська ? :)
Аякже.
А ти готуй фотки петро з полуницями і Марини, яку на кушетці зворушливо-підбадьорювально тримають за руки дві дорослі донечки.
Але найбільше я люблю те фото з параду на День Незалежності, де зображено як ця парочка вистрибнувши з-за сміттєвих баків, очолила ветеранську колону наших вояків і Марина піднятою вгору рукою типу вітає людей на узбіччі дороги. Цікаво, ця жінка жодного разу не замислилася : хто я така, щоб крокувати попереду ветеранів війни, і чи потрібні мої привітання киянам вздовж дороги?
   
Перша леді України провідала також і поранених українських бійців, які проходять лікування в одному з ужгородських медзакладів.
Показати зображення...
Показати зображення...

О ! Є !!! Нарешті !!!! Дякую !! 9 травня, здається !! Один єдиний раз - тим більше його цінність ! Прості мєня, Скумбрія.... :weep: 
   
Аякже.
А ти готуй фотки петро з полуницями і Марини, яку на кушетці зворушливо-підбадьорювально тримають за руки дві дорослі донечки.
Але найбільше я люблю те фото з параду на День Незалежності, де зображено як ця парочка вистрибнувши з-за сміттєвих баків, очолила ветеранську колону наших вояків і Марина піднятою вгору рукою типу вітає людей на узбіччі дороги. Цікаво, ця жінка жодного разу не замислилася : хто я така, щоб крокувати попереду ветеранів війни, і чи потрібні мої привітання киянам вздовж дороги?

Та мені похєру Петро - це ж ти на нього обкончалася  :D
   
Є таке. Я неуважно прочитав, чогось збило з паньелику що тільки в Порошенка зараз є фракція, але там про фоакцію не сказано.

Я тоже обратил на это внимание,но везде пишут что это петины.Подумал может инсайд у них какой-то
   
Хтось здивований?
Хуйло і війну почало з лозунгом порохоферми про "клоунів наркоманів".

   
А вообще Бяка вас классически сбила с темы,а вы повелись.Тут вроде другое изначально обсуждалось
   
назвали поширення контенту про нібито конфлікт між керівництвом ОП і головнокомандувачем ЗСУ
Арестовича взяли? ;o Помнится именно он жаловался, что все лавры идут главнокомандующему, а верхоного никто не замечает.  :laugh:
   
Хтось здивований?
Хуйло і війну почало з лозунгом порохоферми про "клоунів наркоманів".

Бггг :)) Алкаш-барига - лозунг кацапів і зелепнів.
   
А вообще Бяка вас классически сбила с темы,а вы повелись.Тут вроде другое изначально обсуждалось

Що саме ? "істочнікі" УкрПравди ?
   
А вы уже хуйло победили еще в 14 году и осталось свергнуть зеленого диктатора.Я кстати при всей моей нелюбви к Пете его бы и не трогал,как минимум за помощь армии,если бы его шавочки заткнулись и мелко не гадили из каждого утюга до завершения боевых действий

Ми вам, дебілам, з кожної праски кричали: "Голосуй за Порошенка, а то Пітун нападе" в 2019

Хаха, сайдьомся пасрєдінкє на шашликах.
   
Інфу перевірив.
1. ТС в першому пості нічого не написав про ЄС але кинув в заголовок. Заголовок не повязаний з першим постом а так не можна
2. Про ЄС лише на УП. На сайтах сбу і огп лише натяк, який можна трактувати неоднозначно.
Висновки
Бяка непробиваєма як варяг  :)
Буде срач.
...
Тему покидаю шо б модери мені не писали що я роздмухав срач.
   
Що саме ? "істочнікі" УкрПравди ?

Так вроде было видео СБУ.При чем тут УП?
   
Я от реально дивуюся: невже зєкаманда на чолі з Єрмаком реально вірить, що Порох буде іти у Президенти ?? І чого б ото я так надривалася, риючи носом землю і викорінюючи "діскрєдітаторав" матєрі  :D 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія