Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Хімічна атака! :X

Re: Хімічна атака!  :X

Зарин визначається в організмі навіть через два місяці після отруєння.

Ти вмієш заспокоїти.
   
Re: Хімічна атака!  :X

Вот для чего сейчас эта ложная многозначительность?
Я не знаю що. Можливо щось нове типу новічка, але вони зазвичай не мали запаху.
   
Re: Хімічна атака!  :X

   
Re: Хімічна атака!  :X

,Ви собі уявляєте облогу Маріуполя як облогу замку? Усієї армії не вистачило б, а то і двох армій, але так, асфальтом краще не їхати.

Поїдьте під обстрілами :facepalm1:
   
Re: Хімічна атака!  :X

Нема "бєлізни"... туалєтний утьонок годиться? я серйозно, не знаю у кого є та "бєлізна"...

Доместос точно годиться. Штиняє хлоркою.
   
Re: Хімічна атака!  :X

Доместос точно годиться. Штиняє хлоркою.

Ок. Пошукаю зранку, жінка слить, не хочу тривожить.
   
Re: Хімічна атака!  :X

А маски-респіратори допомагають якось?
   
Re: Хімічна атака!  :X

28 березня про загрозу застосування Росією хімічної зброї заявив канцлер Німеччини Олаф Шольц. Зокрема, він погрожував росіянам "драматичними заходами".

"Застосування біологічної та хімічної зброї не повинно відбутися, і саме тому ми всі такі відверті, такі відверті в цьому питанні", - сказав він в інтерв'ю ARD.

Водночас Шольц наголосив, що НАТО не вступить у війну на боці України, якщо РФ зважиться на хімічну атаку.
   
Re: Хімічна атака!  :X

А маски-респіратори допомагають якось?

О, тільки хотів запитать. FFP2 допоможе? Але ж там очі не захищені... :(
   
Re: Хімічна атака!  :X

О, тільки хотів запитать. FFP2 допоможе? Але ж там очі не захищені... :(

Є спеціальні окуляри
   
Re: Хімічна атака!  :X

А маски-респіратори допомагають якось?

Тільки ті які з вугільним фільтром і треба дуже притиснути
   
Re: Хімічна атака!  :X

Є спеціальні окуляри

Нема окулярів, є о таке

   
Re: Хімічна атака!  :X

Тільки ті які з вугільним фільтром і треба дуже притиснути

А від очей?
   
Re: Хімічна атака!  :X

Тільки ті які з вугільним фільтром і треба дуже притиснути

Слухай, зроби передачу щоб всіх заспокоїти і навчитись користуватися цими принадами.

Ти ж в профі саме в цьому. Дякую  :-B
   
Re: Хімічна атака!  :X

Вроде бы там идет дождь. Вопрос - как это влияет на применение химоружия? Кто знает?

Прискорює гідроліз зарину. В принципі майже повністю лсаджує з атмосфери і змиває з гладких поверхонь  Втім може залишитись в пористих матеріалах на кілька діб
   
Re: Хімічна атака!  :X

Слухай, зроби передачу щоб всіх заспокоїти і навчитись користуватися цими принадами.

Ти ж в профі саме в цьому. Дякую  :-B

зараз на радіо буду
   
Re: Хімічна атака!  :X

в Конвенции о запрещении химического оружия есть тщательно прописанный механизм расследования предполагаемого случая использования ОВ.
https://www.opcw.org/ru/nasha-rabota/reagirovanie-na-primenenie-khimicheskogo-oruzhiya
После поступления сообщения Генеральный секретарь в течении 24 часов обязан отправить комиссию в Мариуполь.
После уведомления Исполнительного совета и всех других государств-участников необходимо провести тщательное расследование преступлений совершенных в Мариуполе.
Комиссия на месте сможет комплексно оценить масштаб катастрофы.
   
Re: Хімічна атака!  :X

зараз на радіо буду

Радіо байрактар?
   
Re: Хімічна атака!  :X

А від очей?

заплющ сильно

Створити бойову концентрацію не так вже й легко. тому якщо немає крапельної фази, а у випадку заріну то мало вірогідно, то важко отримати через слизисту очей.

І взагалі, що за паніка? Данілов сказав що антидоти в лікарнях є
   
Re: Хімічна атака!  :X

антидоти в лікарнях є

це важливо
   
Re: Хімічна атака!  :X

це важливо

Але краще протигази. Бо до лікарні можна не дожити
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=5354808781230658&id=100001047683054
   
Re: Хімічна атака!  :X

заплющ сильно

Створити бойову концентрацію не так вже й легко. тому якщо немає крапельної фази, а у випадку заріну то мало вірогідно, то важко отримати через слизисту очей.

І взагалі, що за паніка? Данілов сказав що антидоти в лікарнях є
антидотів неміряно, але якщо тут подвійна проблема - на антидот максимум 15 хвилин, але якщо хом'ячки викуплять його за аптек оптом - буде трохи срака.
Я б заборонив продаж без рецепту негайно.
   
Re: Хімічна атака!  :X

заплющ сильно
  Сильно заплющені віки деформуються.
  Пролазить навіть мило.
  Мають бути просто заплющені.
   
Re: Хімічна атака!  :X

по западным сми поднимается волна, у хуйлища сегодня походу будет веселый день.
хотя кто его знает шо он уже запланировал сегодня объявить своему быдлу.
   
Re: Хімічна атака!  :X

антидотів неміряно, але якщо тут подвійна проблема - на антидот максимум 15 хвилин, але якщо хом'ячки викуплять його за аптек оптом - буде трохи срака.
Я б заборонив продаж без рецепту негайно.

Рятує не антидоти а вчасне виявлення і вчасно надітий протигаз. Я надіваю за 5 секунд, а Ви?
   
Re: Хімічна атака!  :X

Я надіваю за 5 секунд, а Ви?

Звідки ти знаєш, що через 5 секунд буде хімічна атака?  ;o
   
Re: Хімічна атака!  :X

 и таки да, донецкий даун анонсировавший вчера применение хим оружия не единственный отличившийся вчера.

тиктокер дыров тоже вчера примерял на себя роль жирика угрожал применением тактического яо
   
Re: Хімічна атака!  :X

А кадирка сказав, що якби його воля, то йопнув би ядерну бомбу. І ботів на русофорумах використовують для розкрутки теми ядерної зброї
   
Re: Хімічна атака!  :X

 Невже знов те обійдеться свинособакам ще більш глибоким занепокоєнням?
 І почнеться волинка "створимо комісію по перевірці" і тому подібне?
   
Re: Хімічна атака!  :X

Пентагон не може підтвердити повідомлення про те, що російські війська застосували хімічну зброю в Маріуполі.

Джерело: речник Пентагону Джон Кірбі, якого цитує CNN

Пряма мова: "Ці повідомлення, якщо вони правдиві, відображають занепокоєння, які ми мали щодо потенціалу Росії у використанні в Україні різноманітних засобів боротьби з масовими заворушеннями, включаючи сльозогінний газ, змішаний із хімічними речовинами".

Деталі: За словами Кірбі, Пентагон уважно стежитиме за ситуацією.
   
Re: Хімічна атака!  :X

   
Re: Хімічна атака!  :X

Туди треба потрапити

Нед... Спектральный анализ со спутников позволяет сделать предварительный анализ.
   
Re: Хімічна атака!  :X

Нед... Спектральный анализ со спутников позволяет сделать предварительный анализ.
Спектральный анализ делается для светящегося объекта. И что там сейчас светится?
   
Re: Хімічна атака!  :X

Спектральный анализ делается для светящегося объекта. И что там сейчас светится?

Чернобыльский российский батальон.
   
Re: Хімічна атака!  :X

Спектральный анализ делается для светящегося объекта. И что там сейчас светится?

Не знаю деталей, но знаю шо делается...
   
Re: Хімічна атака!  :X

Спектральный анализ делается для светящегося объекта. И что там сейчас светится?

Спросил.. Отраженный солнечный свет там светиццо... Хотя уровень регистрации в нижних слоях относительно сложен.
   
Re: Хімічна атака!  :X

Скай Ньюз открывает новости с сообщения о возможной химической атаке... Лиз Трасс и МИД Австралии уже отреагировали...
   
Re: Хімічна атака!  :X

пидары ебучие.
не брать в плен после такого
   
Re: Хімічна атака!  :X

Пентагон не може підтвердити повідомлення про те, що російські війська застосували хімічну зброю в Маріуполі.

Джерело: речник Пентагону Джон Кірбі, якого цитує CNN

Пряма мова: "Ці повідомлення, якщо вони правдиві, відображають занепокоєння, які ми мали щодо потенціалу Росії у використанні в Україні різноманітних засобів боротьби з масовими заворушеннями, включаючи сльозогінний газ, змішаний із хімічними речовинами".

Деталі: За словами Кірбі, Пентагон уважно стежитиме за ситуацією.

все вірно, мають бути підтвердження. Але як їх отримати у тому випадку?
   
Re: Хімічна атака!  :X

все вірно, мають бути підтвердження. Але як їх отримати у тому випадку?

  Через місяць вони привезуть проби, дослідять їх на автентичність, потім на наявність залишків речован.
  Звітують, які вірогідно речовини використовувалися.
  Так було в Іраку.

  ПиСи. Більшість заяв про негайне втручання - пустий звук.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія