Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чарівний татарин зі Львова Ескен Зова (tu) (tu) (tu)

Чарівний татарин зі Львова Ескен Зова  (tu)  (tu)  (tu)

Вже зі Львова, хоч насправді з Сімферополя - мусів тікати.

Варить у Львові каву, але як співає!!!! 


З цією піснею ввірвався на конкурс Співають всі і отримав найбільше - 100 балів.

У фіналі заспівав це
 


А на завершення - пісня Ріаnoбоя
і не переміг - друге місце.

Львів'яни, хто знає, де він ще може варить каву і робить коктейлі? Бо звісно, що після конкурсу його у Львові вже мабуть не буде. Принаймні, варити каву точно не буде. А якщо та кава така добра, як гарно він співає, то її ще варто випити.  :)

І яка у нього чудова галицька вимова!




Останнє редагування: 24 жовтня 2021 12:00:52 від ЛАРТА
   
Re: Чарівний татарин зі Львова Ескен Зова  (tu)  (tu)  (tu)

Хлопець видно, що класний. Але коли чоловік співає фальцетом, мені стає смішно. Майже жіночий голос.
   
А українець з Полтави Андрій Данилко так і не спромігся навчитися хоча би одне речення сказати українською
   
Хлопець видно, що класний. Але коли чоловік співає фальцетом, мені стає смішно. Майже жіночий голос.
По різному буває.
Не можна узагальнювати.
   
По різному буває.
Та це від Бога діапазон, коли  на кілька октав можна співати.
Адже це артист і він повинен дивувати, в тому числі і діапазоном.
   
Ото ще одне чудо 13-річне з Одеси
Ще дитячий голос, але діапазон!  Аж страшно, що може втратити.


   
Re: Чарівний татарин зі Львова Ескен Зова  (tu)  (tu)  (tu)
Luk

Львів'яни, хто знає, де він ще може варить каву і робить коктейлі? Бо звісно, що після конкурсу його у Львові вже мабуть не буде. Принаймні, варити каву точно не буде. А якщо та кава така добра, як гарно він співає, то її ще варто випити.
Працює у Rondo Cafe, співає в кавер-гурті, зі Львова (принаймні до виходу шоу в ефір) переїзджати не планував.
Теж кохання з першого погляду звуку? :)   
   
Re: Чарівний татарин зі Львова Ескен Зова  (tu)  (tu)  (tu)
Luk

Вже зі Львова, хоч насправді з Сімферополя - мусів тікати.
Отут про нього більше і про те, чому саме Львів  ;)

   
Працює у Rondo Cafe, співає в кавер-гурті, зі Львова (принаймні до виходу шоу в ефір) переїзджати не планував.
Теж кохання з першого погляду звуку? :) 
О, дуже дякую - кафешка на Богомольця. Я біля вулиці щодня ходжу і не знала, що там є кафешка. Певно недавно відкрилася, бо вуличку сецесійну  оглядала побудинково не раз.
   
зі Львова (принаймні до виходу шоу в ефір) переїзджати не планував.
Так якось виглядає, що зріднився зі Львовом. Це добре. Тепер буду слідкувати, може десь будуть виступи.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія