Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

складні стосунки Вятровича із цибулею :S

та який з мене українець, якщо мені Твєрская не мила)))
столиця України тобі абсолютна чужа, а Гедройць рідний. Ти лях
   
Re: складні стосунки Вятровича із цибулею  :S
Ice9192

Хорошо Вятровичу - його читають у Полтаві.

Тут коротко переспів від "куратора" Вятровича десь в далекому Берліні (нехороший человек).

Російські комуністи знищили 10% відсотків жителів укранїського села і за малим винятком весь прошарок гуманітарної інтелигенції, з метою зламати будь який потяг у напрямку незалежності. Як наслідок це затримало розвиток цього регіону на більше ніж півсторіччя. Кожний 6 сидів. Кожного 100 розстріляли. [youtube-link]

За класиком .. . німець скаже: "ви слав’яне" (с). ... може тоді почують.

Дружочки якщо ви переживаєте за десь згаяний час. Oсь він. Півсторіччя відставання. Змиріться.

А космос, БЭСМ, 23 фервраля, 12 апреля, ваше минуле ітд. це все належить Росії. Бо це і є скрепі - вам ці консерви багаторазового вжитку можуть бути надані лише за хорошу поведінку і тільки у гомеопатичних дозах – щоб не піднявся тиск і не виникло «головокружения от успехов”.

(— Вот держи, — сказал он великодушно, — можешь облизать эту бумажку. Она сладкая, год назад в нее была завернута карамелька с ромом.
Земляничка поклонилась и поблагодарила кавалера:
— За семь лет службы вы дарите мне уже третью бумажку от конфет, ваша милость. (с) Rodari)

Бо скрепі в тоталітарній системі то важное дело. Кацапва зрозуміли це ще задовго до того як марксист Хобсбаум описав весь цей процес у своїх нетленках типу The Invention of Tradition. Саме тому є космонавти серед Українців, Казахів, Пуштунів і т.д. Вятрович щось там колупає як може, і слава богу, поки що кращого там і не треба.

Tому прийміть реальність тут прийдеться все робити з нуля.

   
тут прийдеться все робити з нуля
де тут, в твоїй Німеччині?
   

Tому прийміть реальність тут прийдеться все робити з нуля.
Откуда начинать будете, Вятровычи? С какого "нуля"? Со скифов? Или когда у вас все пошло не так? :gigi:
   
Re: складні стосунки Вятровича із цибулею  :S

Откуда начинать будете, Вятровычи? С какого "нуля"? Со скифов? Или когда у вас все пошло не так? :gigi:


з великої аграрної держави мабуть
   
столиця України тобі абсолютна чужа, а Гедройць рідний. Ти лях

та і Варшава мені не ближча ) Як і Твєрь. То всьо в минулому РІ. Що Кієв, що Варшава, що Твєрь. Гедройць, правда, також - народився в Мінську. Але він корисний насамперед Україні , з його гаслом "нема незалежної Польщі без незалежної України". Без ньго мали б ще одну для нас Росію на заході з 91-го року.
  Про Твєрскую, на жаль, ніц не написав.
   
з великої аграрної держави мабуть
Ну тогда цель еще не достигнута - не все наследие проклятого совка попилено, украдено и пройопано. Надо над этим еще поработать. B-)
   
та і Варшава мені не ближча ) Як і Твєрь. То всьо в минулому РІ. Що Кієв, що Варшава, що Твєрь. Гедройць, правда, також - народився в Мінську. Але він корисний насамперед Україні , з його гаслом "нема незалежної Польщі без незалежної України". Без ньго мали б ще одну для нас Росію на заході з 91-го року.
  Про Твєрскую, на жаль, ніц не написав.
а Київ, по твоєму, не корисний Україні. А що про це казав Гедройць?
   
Українофоб Булгаков, як і Висоцький (якого активно протегувало КДБ) - російське гівно.
Корольов - сталінський виблядок, який будував ракети для знищення цивілізацій.
Гагарін - піддослідний кролік.
---
Ще один переписувач історії на свій лад! :punish:
Давай поменше свого пафосу!
Люди без тебе розберуцця хто і що! :aggressiv:
   
Ну тогда цель еще не достигнута - не все наследие проклятого совка попилено, украдено и пройопано. Надо над этим еще поработать. B-)
----
Це точно!!! (tu)
Будуть клясти совок і пиляти,пиляти,пиляти.
Бо,як виявилося,коли самі щось робити починають,то тільки міномет "Молот" виходить! :facepalm:
   
----
Це точно!!! (tu)
Будуть клясти совок і пиляти,пиляти,пиляти.
Бо,як виявилося,коли самі щось робити починають,то тільки міномет "Молот" виходить! :facepalm:

Ну так ти взагалі здриснув з України і тепер вічно гавкаєш з-під паркану, як тут все робиться не так. 

Це ж треба - сидіти в Канаді і цілодобово ридати і скиглити на ФУПі, як класно жилося в совкє.  :facepalm:



   
Re: складні стосунки Вятровича із цибулею  :S

дещо і досі не погано виходить, навіть для експорту

   
Re: складні стосунки Вятровича із цибулею  :S

а можна у загальних рисах розкрити епохальність для України цієї події?

Може миру хотіли за будь-яку ціну.
Тож ціну диктував їм ворог.
І заклали в фундамент майбутнього міну.
Так і канув народ той в морок.

Бо ціною була душа народу -
Його слава, історія, мова.
Не готовий боротися за свободу -
Не надійся на кращі умови.

Чи втомились вони від свободи.
Чи боротись за що не стало.
Бо багато було сволоти.
А довіри між ними мало.

Чи різниці не було як вулиця зветься.
І герої які, що у камені лиця.
Хто боровся за незалежність,
А чи їхні жорстокі вбивці.


Та соромились рідної мови.
Відрікались від свого роду.
Бо такі, бач, були умови
Для кар'єри чи нагороди.
.....
   
але ти ж не український народ а орда?

бедолаге нечего было сказать и
он, как это часто тут бывает,
перевёл обсуждение с темы на обсуждающего тему
причём проявил себя при этом опять не самым изысканным образом
выкатив голословные утверждения и т.п.
   
Re: складні стосунки Вятровича із цибулею  :S


бедолаге нечего было сказать и
он, как это часто тут бывает,
перевёл обсуждение с темы на обсуждающего тему
причём проявил себя при этом опять не самым изысканным образом
выкатив голословные утверждения и т.п.


смішний  :laugh:



И ты тут на форуме старательно трудишься над сохранением этого статус-кво.

   
смішний

товарищ перешёл на хихиканье, дальше будут иконки и прочие нечленораздельные звуки
а начинал-то, начинал-то как - с советских космонавтов, столетней давности
   
Re: складні стосунки Вятровича із цибулею  :S

товарищ перешёл на хихиканье, дальше будут иконки и прочие нечленораздельные звуки
а начинал-то, начинал-то как - с советских космонавтов, столетней давности


ну смішно ж, коли сам переходиш на особистості а потім "а нас за шо"   :weep:
   
Ну так ти взагалі здриснув з України і тепер вічно гавкаєш з-під паркану, як тут все робиться не так. 

Це ж треба - сидіти в Канаді і цілодобово ридати і скиглити на ФУПі, як класно жилося в совкє.  :facepalm:
---
Привіт фан- клюбу!! :tongue:
Моя ти мася!  :air_kiss:
Це ж треба так за мене переживати! (tu)
Шуша,я ціную твою увагу!
ПиСи А що,хтось думає,що в Україні зараз щось робицця так??? :gigi:
Чесно,ти так вважаєш? :facepalm1:
ПиПиСи Я тому і "здриснув" що мільйони таких людей як я- освічених,розумних в Україні нікому нафуй не потрібні. Ну хіба що бути рабами олігархів. Хоча,декому це подобаєцця! :S

Останнє редагування: 15 квітня 2021 15:38:54 від Blokh
   

Це ж треба - сидіти в Канаді і цілодобово ридати і скиглити на ФУПі, як класно жилося в совкє.  :facepalm:
---
Про " цілодобово" потішило! :lol:
   
---
Привіт фан- клюбу!! :tongue:
Моя ти мася!  :air_kiss:
Це ж треба так за мене переживати! (tu)
Шуша,я ціную твою увагу!
ПиСи А що,хтось думає,що в Україні зараз щось робицця так??? :gigi:
Чесно,ти так вважаєш? :facepalm1:
ПиПиСи Я тому і "здриснув" що мільйони таких людей як я- освічених,розумних в Україні нікому нафуй не потрібні. Ну хіба що бути рабами олігархів. Хоча,декому це подобаєцця! :S

Блокх, не можна дупою сісти на два стільця.

Але ж  ти намагаєшся: весь час з канадійщини підглядаєш у шпаринку , що там у сусідів робиться та чи не здохла у них часом корова, щоб порадіти у найкращих традиціях.

Навіть якщо у нас зараз "нічого не робиться", то ти не маєш до цього ніякого відношення. Дивись і радій, що і як робиться в канадійщині.

А ти весь час вискакуєш, як Пилип з конопель, щоб плюнути у наш бік. І все тобі не так і не тут.

Задрав вже, якщо чесно, своєю пихатістю та невдоволеністю.

Приїжджай сюди і роби так, як слід.

Не хочеш? То хоча б не підгавкуй.
   
Блокх, не можна дупою сісти на два стільця.

Але ж  ти намагаєшся: весь час з канадійщини підглядаєш у шпаринку , що там у сусідів робиться та чи не здохла у них часом корова, щоб порадіти у найкращих традиціях.

Навіть якщо у нас зараз "нічого не робиться", то ти не маєш до цього ніякого відношення. Дивись і радій, що і як робиться в канадійщині.

А ти весь час вискакуєш, як Пилип з конопель, щоб плюнути у наш бік. І все тобі не так і не тут.

Задрав вже, якщо чесно, своєю пихатістю та невдоволеністю.

Приїжджай сюди і роби так, як слід.

Не хочеш? То хоча б не підгавкуй.
-----
 :lol:
Шуша,запам'ятай,коли починають говорити: Приїдь та покажи,приїдь та зроби,це означає лише одне- самі ніфуя нормально зробити не можуть і шукають когось,щоб той зробив правильно. Ну як ото в інструкції до пилососа- Якщо ти читаєш цю інструкцію,то ти точно зламав наш виріб. :weep:
Але тоді доволі дивно звучать тиради,про "здриснув то сиди,мовчи й не гавкай,не повчай і т.п"(ц)
Виходить,ти розумієш,що в мене вийде краще зробити,ніж
ви робите! Отака от петрушка,люба шуша! :-)o
   
"у сусідів" (tu)
Ти по географії яку оцінку мала,цікаво? :facepalm1:
До твого відома- між Канадою та Україною 7500 км. ;)

Останнє редагування: 15 квітня 2021 16:11:35 від Blokh
   
Блокх, не можна дупою сісти на два стільця.

Але ж  ти намагаєшся: весь час з канадійщини підглядаєш у шпаринку , що там у сусідів робиться та чи не здохла у них часом корова, щоб порадіти у найкращих традиціях.

Навіть якщо у нас зараз "нічого не робиться", то ти не маєш до цього ніякого відношення. Дивись і радій, що і як робиться в канадійщині.

А ти весь час вискакуєш, як Пилип з конопель, щоб плюнути у наш бік. І все тобі не так і не тут.

Задрав вже, якщо чесно, своєю пихатістю та невдоволеністю.

Приїжджай сюди і роби так, як слід.

Не хочеш? То хоча б не підгавкуй.
Шушара, а шо ж ты не гавкаешь, когда твои кнурячие колбасники бзят и серут тут? Все эти Пшэныци, Ухуелые, Ваксеры, Супики?  кое ж ты гнусно-двуличное. Мамадарагая. :lol:
   
Шушара, а шо ж ты не гавкаешь, когда твои кнурячие колбасники бзят и серут тут? Все эти Пшэныци, Ухуелые, Ваксеры, Супики?  кое ж ты гнусно-двуличное. Мамадарагая. :lol:

На них ваші так само гавкають, так шта...

І так само ваші  мовчать, коли Стабіли та інші зелені ковбасники  тут серуть і навіть підмахують їм. Так ваша зграя  теж "гнусно-двулічная" чи "це другоє"?

Останнє редагування: 15 квітня 2021 16:18:48 від шуша
   
"у сусідів" (tu)
Ти по географії яку оцінку мала,цікаво? :facepalm1:
До твого відома- між Канадою та Україною 7500 км. ;)

Бомбануло?

Так тим більше, чого до НЕ сусідів таку увагу проявляєш зі своєю ностальгію про совок?
   
На них ваші так само гавкають, так шта...

І так само ваші  мовчать, коли Стабіли тут серуть і навіть підмахують їм. Так ваша зграя  теж "гнусно-двулічная" чи "це другоє"?
Наши колбасники - вместе с народом. А ваши - вместе с отребьем 25%.
Это совсем другое дело.(С) :lol:
   
-----
 :lol:
Шуша,запам'ятай,коли починають говорити: Приїдь та покажи,приїдь та зроби,це означає лише одне- самі ніфуя нормально зробити не можуть і шукають когось,щоб той зробив правильно. Ну як ото в інструкції до пилососа- Якщо ти читаєш цю інструкцію,то ти точно зламав наш виріб. :weep:
Але тоді доволі дивно звучать тиради,про "здриснув то сиди,мовчи й не гавкай,не повчай і т.п"(ц)
Виходить,ти розумієш,що в мене вийде краще зробити,ніж
ви робите!
Отака от петрушка,люба шуша! :-)o

Так я ж і кажу - приїдь, білий гаспадін, покажи нам, убогим, як треба!

Коли чекати?
   
Наши колбасники - вместе с народом. А ваши - вместе с отребьем 25%.
Это совсем другое дело.(С) :lol:

Та зрозуміло, що це - "другоє". Ніхто і не сумнівався. :pooh_lol:
   
Re: складні стосунки Вятровича із цибулею  :S

насправді важливо бути а не здаватись

язиком можна вихваляти або ганьбити, але реальність від того не зміниться

тут на ФУПі такий контингент, що люблять реальні просери перекривати віртуальними вікторіями. А коли їх пробуєш повернути до реальності, сприймають це як образу. Їм здається що стан справ в Україні залежить від їхнього язика.  Головне щоб не шершаво, тоді все буде добре.
   
 (tu)
Вятровіч файно сказав!
   
Re: складні стосунки Вятровича із цибулею  :S

Може миру хотіли за будь-яку ціну.
Тож ціну диктував їм ворог.
І заклали в фундамент майбутнього міну.
Так і канув народ той в морок.

Бо ціною була душа народу -
Його слава, історія, мова.
Не готовий боротися за свободу -
Не надійся на кращі умови.

Чи втомились вони від свободи.
Чи боротись за що не стало.
Бо багато було сволоти.
А довіри між ними мало.

Чи різниці не було як вулиця зветься.
І герої які, що у камені лиця.
Хто боровся за незалежність,
А чи їхні жорстокі вбивці.

Та соромились рідної мови.
Відрікались від свого роду.
Бо такі, бач, були умови
Для кар'єри чи нагороди.
.....


це все дуже пафосно, але насправді ні про що
від того що всі вулиці в СССР мали назви з ідеологічним наповненням, ідеологічного виховання у населення не додалось
в Україні відбувається те ж саме
   
насправді важливо бути а не здаватись

язиком можна вихваляти або ганьбити, але реальність від того не зміниться

тут на ФУПі такий контингент, що люблять реальні просери перекривати віртуальними вікторіями. А коли їх пробуєш повернути до реальності, сприймають це як образу. Їм здається що стан справ в Україні залежить від їхнього язика.  Головне щоб не шершаво, тоді все буде добре.
Ішаков ,а ти знаешь що в звязку з цим вони проблеми України повязують саме с тобою?
Навідь карокалпак Нігматуллін --супер каратіст СРСР когось образив та пішов.А чого ти узбече шукаешь чі прагнеш,  жия в Україні і ображуючі все українське??
Ти в 10 разів круче Нігматулліна?
Чі мабуть ти впеанен що до дохтора паціенти не прийдуть?
А жінка поділяе твою впевненість?
Роскажи її чим ти на форумі займаешся щоб хочь в курсі була якщо щось трапится


У Мережі опубліковано нове відео нападу десятків розлючених мексиканців українців на російського узбецького блогера Олексія Макєєва Рустама Ішакова  в Канкуні Полтаві. Причиною послужили постійні образи місцевих жителів, які росіянин чі узек публікував в інтернеті.

Жінка до такого готова?

І почітай коменти Ішаков ,на твоему відео (як що не дай Бог таке станется )теж всі лайки поставлять і жодного співчуваючего не буде, навіть російскою
хіба що батько на узбецські з Самарканду напишить,а доньки буде встидно за батька

Останнє редагування: 15 квітня 2021 18:20:12 від bassarabia
   
Re: складні стосунки Вятровича із цибулею  :S

Все тобі Львів болить, бідося ти наша комуняцька  :lol:
Навіть не знаю, чим тобі допомогти у твоїх стражданнях. Ну приїжджай,  помахай тут перед Оперним комуняцьким прапором. Може виїпуть десь у темній підворотні, і боліти перестане.

Не не можна ж так страждати роками, десятиріччями. Роби щось  :weep:

Напевно, тебе вже виїпли в темній підворотні.  Боліти перестало?
Проффесіаналка? :pooh_lol:
   
Re: складні стосунки Вятровича із цибулею  :S
Ice9192

де тут, в Німеччині?

Костю, в Україні.

І я не думаю що то будуть робити я чи ти. Вже росте нове покоління. Я бачу тут багато наших в нім. університетах, і в якийсь момент їх кількість стане критичною для змін саме таких як написано вище. Дуже багато людей з амбіціями не знайдуть себе тут. Якщо хтось надіється що ці люди не спробують себе реалізувати за певних умов в Україні то пуста надія.

Я згадую як на початку 90тих на теренах колишньої ГДР один із місцевих професорів мені співав про грандіозні перспективи його майбутнього і що колишню ГДР бундесовська професура оминає бо тут «пахне рускім духом», а він місцевий тіпа приучений. Боже як він помилявся. Я його бачив потім білетьором в театрі.

Тільки почалися чистки - молоді з бундесу налетіли як сарана. Все просто. В бундесі на початку 90тих накопичилось значно більше людей із докторантурою і амбіціяами ніж було наявних кафедр. І тільки на теренах колишнього ГДР з’явилися правильні біде – "умови життя", стара ГДРівська професура стала приреченою. До 2000 року практично всі кафедри колишньої ГДР поміняли власників.

Памятаю дві хвилі, першу early adopters/аферистів за окладом жалованія у 1994-95 інколи з намальованими дипломами, що пронюхали про пустоту – їх потім теж накрило але вже судами у 2005-2008. І другу хвилю починаючи десь із 1997 року що вже йшла «нескончаемім потоком» із своїми групами підтримки і зв'язками.

За схожею схемою буде і у нас, і не тільки в освіті а майже в усіх галузях (я думаю за винятком державного управління). Як тільки закінчиться війна чи бог забере російську педерацію тут навіть до бабки не ходи. Схожі процеси спостерігались у Польші і Румунії. Ну може у нас буде не так швидко.

в твоїй Німеччині?

Костю “твоїй» - тут троха недоречно, я живу на дві країни вже 30 років, поліщуки мені так само дорогі як і ганзеати.
   
Re: складні стосунки Вятровича із цибулею  :S
Ice9192

Откуда начинать будете, Вятровычи? С какого "нуля"? Со скифов? Или когда все пошло не так?

Ну безталанність Вятровича можна залишити за кадром. За те що він такий «талановитий» совкодрочери і скрепоносці  мають пити за його здоровя і в церкві свічку ставить. Грали б вони проти Маріане Біртле чи Йоахим Гаук - німецький еквівалент Вятровича – було б вже не так яскраво.

З «нуля» - все що було совком буде знесено і закопано – перспектива наступні 20-30 років. Всі ті заводи скрепі пароході - їх не стане. За фактом воно вже десь відсотків на 30-40 так. За умови якщо РІ загнеться на протязі наступних 10 років то буде навіть швидше десь 10-20 років. Тобто зараз вже пройшло від незалежності 30,  + 30 років згадані як переспектива, = 60.

Ще раз, тоталітаризм російського штибу вкрав у цієї країни 60 років розвитку що зходиться із прикидками вище. Це не якісь фантазії, це факт на який погодились фахівці з історії цього питання. Теж згадано у дописі вище із відео з бундестагу. Хто хоче може сперечаться із ними.

Далі паралелі із ГДР із певнми часовим лагом до Укр. реалій.

Не залишилось жодного підприємства часів ГДР. Хіба що стратегічні типу верфей. І то ті виживали за допомоги держави допоки їм не знайшли підходящих власників. Шукали десь більше 20 років. І навіть сьогодні їх ще трусить. Всі інші: колгоспи, фабрики, заводи благополучно померли – останніх я бачив ще років 5 назад. Померли значить – їх почасту повністю знесли. Якесь відлуння про їх існування можна знайти зараз хіба що на блошиних базарах. Інколи залишились вивіски із іншими власниками, коллективом і обладнанням.

Знищили або перенесли в музеї будь які згадки про тоталітаризм без огляду на походження. З цього приводу цікава історія Aвіаційних Заводів Хенкеля у Ростоці. Як відомо, після 1945 совок вивіз все обладнання цих заводів включно залізничні колії залишивши голі стіни (привіт Самарі і ОАО Н.Д. Кузнецова»).




Ці рештки простояли всю історію ГДР. Ніхто не наважувався відправити їх у вічність чи перебудувати.

Одна з причин: за цими стінами Ханс фон Охайн створив перший турбо реактивний двигун що у 1939 році підняв в повітря HE178.

Ханс фон Охайн був унікумом, дуже розумний дядько. Один із небагатьох хто умудрився зробити карьеру без НСДРП. Щось на зразок нашого Степан Прокоповича. Всі його технічні рішення вилизані, прозорі і прості.

Однак це не помішало знищити ці стіни вже в наш час навіть попри те що вони знаходились під захистом уряду як пам’ятки. Місцевий сенат і парламент Ростока прийняли рішення про демонтаж у 2017. Аргументація: нема грошей на ремонт, окрім досягнень ці стіни також символ націонал соціалістів і примусової праці тисяч гастарбайтерів зі сходу.

Про рештки тоталітарного соц минулого годі і казати, їх просто зачистили без дискусій. Ну понятно що за таких розкладів дуже багато людей залишилось за бортом. Багато хто подавсь на окраїни політичного спектру. Я знав багато червоних хто став коричневим і навпаки. Персонажі як в наступному відео тут дуже улуюблений матеріал для RT обробки. (Про цю людину нічого не знаю, побачив її коментар під дискусією про голодомор, по відчуттям це виборець AFD.)

   
Костю “твоїй» - тут троха недоречно, я живу на дві країни вже 30 років, поліщуки мені так само дорогі як і ганзеати.
ок, таке дійсно буває
   
Re: складні стосунки Вятровича із цибулею  :S

Це ж скільки треба часу і натхнення пану Олдбою, щоб ретельно вишукувати і майже кожен день тягнути на ФУП такі перли.

Ви мені, Олдбой,  нагадуєте Задорного з його вічним "Ну амєріканци тупиии-и-иєєє!".

 Тільки у Вас весь час тупииии-ии-иими виходять українці. У Вас на українців алергія? Чи пороблено щось, що Вас так плющить  постійно?
у манкурта інакше і не буває.тому він манкурт. дійшов до природнього стану.коли його шари "цибулині" почали помалу очищати. :)
   
Re: складні стосунки Вятровича із цибулею  :S

ок, таке дійсно буває


та пистить хлопчик, весь час із німецького айпі пише, десь у Цилі під боком   :laugh:
   
Re: складні стосунки Вятровича із цибулею  :S

насправді не треба плутати поступ прогресу із культом карго
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія