Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чому Великобританія самоусунулась від врегулювання конфлікту в Україні?

Як один з трьох (США, РФ, Великобританія) гарантів за Будапештським меморандумом.
Га?
   
не сци ватнічек
британія кацапчиків за крим розєбашить в труху
   
Ніфуя вона не самоусунулась. Га?
   
не сци ватнічек
британія кацапчиків за крим розєбашить в труху

дурень думкою багатіє
   
Ніфуя вона не самоусунулась. Га?

Ну, в переговорах з кацапами приймають участь США, Німеччина та Франція. Де британці - гаранти за меморандумом? Га?
   
брекзіт, нє?

брекзіт трапився пізніше
   
там в лондоне особняки украинских олигархов  соседствуют с особняками кацапских
британцам, как хорошим гостеприимным хозяевам, как-то не очень удобно поднимать настолько деликатные вопросы
 :-)o
   
наверное дубы садят ))
надо думать о вечном и о традициях
а не о бамажках всяких  у лохов
   
Ну, в переговорах з кацапами приймають участь США, Німеччина та Франція. Де британці - гаранти за меморандумом? Га?
Знаєш, хто там приймає участь? РЕСПЕКТИЩЕ!
   
«Ми високо цінуємо конструктивну та структуровану співпрацю, яка триває між Збройними Силами України і Великої Британії. Протягом останніх трьох років британські інструктори виявляють високий професіоналізм та методичні навички, які застосовують як під час індивідуальної підготовки українських військовослужбовців, так і в колективному навчанні. Як свідчить досвід, така підготовка дозволяє нам зменшувати втрати під час виконання бойових завдань в районах антитерористичної операції», — зауважив полковник Олексій Таран.

Він підкреслив, що британські військовослужбовці є органічною складовою системної допомоги, яку Збройні Сили України отримують у навчанні військ з боку країн-членів НАТО. Разом з цим, британські інструктори беруть на себе та успішно виконують багатопланові завдання, зокрема, у сфері індивідуальної підготовки українських військовослужбовців, вдосконалення штабних процедур та бойового злагодження окремих підрозділів і частин.

Полковник Олексій Таран висловив сподівання, що протягом 2018 року кількість частин, які отримують допомогу у підготовці від британських партнерів буде збільшена, в тому числі завдяки бойовим бригадам, які проходять етап бойового відновлення та підготовки до ротації в АТО.
   
«Ми високо цінуємо конструктивну та структуровану співпрацю, яка триває між Збройними Силами України і Великої Британії. Протягом останніх трьох років британські інструктори виявляють високий професіоналізм та методичні навички, які застосовують як під час індивідуальної підготовки українських військовослужбовців, так і в колективному навчанні. Як свідчить досвід, така підготовка дозволяє нам зменшувати втрати під час виконання бойових завдань в районах антитерористичної операції», — зауважив полковник Олексій Таран.

Він підкреслив, що британські військовослужбовці є органічною складовою системної допомоги, яку Збройні Сили України отримують у навчанні військ з боку країн-членів НАТО. Разом з цим, британські інструктори беруть на себе та успішно виконують багатопланові завдання, зокрема, у сфері індивідуальної підготовки українських військовослужбовців, вдосконалення штабних процедур та бойового злагодження окремих підрозділів і частин.

Полковник Олексій Таран висловив сподівання, що протягом 2018 року кількість частин, які отримують допомогу у підготовці від британських партнерів буде збільшена, в тому числі завдяки бойовим бригадам, які проходять етап бойового відновлення та підготовки до ротації в АТО.

Здається, що цього трошки замало, як для прямого гаранта за меморандумом.
   
Здається, що цього трошки замало, як для прямого гаранта за меморандумом.
Можеш тут запитати?
https://www.facebook.com/ukinukraine/
   
тому шо свого часу Україна дико лоханулася,
( я правда не знаю як треба було найкраще в тій ситуації)
і тепер має вигрібати сама.
це ще повезло шо інтерес Штатів і Заходу почасти співпадає з інтересом України, але лити кров за Вкраїну ніхто не буде.

жодних юридичних зобовязань Буд мем не накладає. суто лабуда в стилі " скликати консультації в ООН"
   
Як один з трьох (США, РФ, Великобританія) гарантів за Будапештським меморандумом.
Га?
Навчання проводять, воєнні консультанти їх працюють, космічну розвідку кацапів ведуть
В порівнянні зі США це менше. В порівнянні з ким завгодно, крім англосаксів- набагато більше. Бо хоч щось все одне нескінченно більше за нуль
   
Навчання проводять, воєнні консультанти їх працюють, космічну розвідку кацапів ведуть
В порівнянні зі США це менше. В порівнянні з ким завгодно, крім англосаксів- набагато більше. Бо хоч щось все одне нескінченно більше за нуль

якась мізерна ціна за відмову від ядерної зброї насправді
   
тому шо свого часу Україна дико лоханулася,
( я правда не знаю як треба було найкраще в тій ситуації)
і тепер має вигрібати сама.
це ще повезло шо інтерес Штатів і Заходу почасти співпадає з інтересом України, але лити кров за Вкраїну ніхто не буде.

жодних юридичних зобовязань Буд мем не накладає. суто лабуда в стилі " скликати консультації в ООН"

і звідки такі ідіоти беруться. Як Вам розуму вистачило анкету на імміграцію до Великої Британії заповнити?

П.С. Особисто я був проти здачі ЯЗ. Але все одне Будапештський Меморандум, хоч він і не накладав конкретних зобов'язань країнами-гарантами захистити Україну, є досить серйозним документом
Не можна так міркувати, як Ви. Бо з цього випливає, що тепер кожна країна мусить завести власну ЯЗ, бо жодні міжнародні договори нічого не варті, а має значення лише наявність ЯЗ та понти погрожувати її використати. А якщо кожна країна буде таке роботи, то ніякі США та Велика Британія вже не зможуть контролювати ситуацію- світ загине в ядерних війнах
   
Можеш тут запитати?
https://www.facebook.com/ukinukraine/

не можна, тут зрадоебить приятней :)
   
і звідки такі ідіоти беруться. Як Вам розуму вистачило анкету на імміграцію до Великої Британії заповнити?

П.С. Особисто я був проти здачі ЯЗ. Але все одне Будапештський Меморандум, хоч він і не накладав конкретних зобов'язань країнами-гарантами захистити Україну, є досить серйозним документом
Не можна так міркувати, як Ви. Бо з цього випливає, що тепер кожна країна мусить завести власну ЯЗ, бо жодні міжнародні договори нічого не варті, а має значення лише наявність ЯЗ та понти погрожувати її використати.
абсолютно вірно. так і є.
приклад Кім Чен Ина яскраво це підтверджує. Пончик кладе х-- на всіх, бо в нього є бонба. а це сильніше за цілу пачку договорів, мумурандумів і діп консернів.

єдина проблема що отримати ЯЗ це досить дорого і важко. а ще гірше - де її тестувати.
   
не можна, тут зрадоебить приятней :)

мене нема в фейсбуці, це по-перше
а по-друге, має ж бути якась офіційна позиція британців, може хто знає
   
мене нема в фейсбуці, це по-перше
а по-друге, має ж бути якась офіційна позиція британців, може хто знає
офіцйно підтримують тер.цілісність украхни, засулжують рос. агресію і анексію Криму. happy now?
   
абсолютно вірно. так і є.
приклад Кім Чен Ина яскраво це підтверджує. Пончик кладе х-- на всіх, бо в нього є бонба. а це сильніше за цілу пачку договорів, мумурандумів і діп консернів.

+100500

зараз CNN на гівно сходить, показуючи сестру пончика на олімпіаді - куди пішла, що сказала, з ким зустрілась. особливо підкреслювали, що сиділа поряд з віце-президентом пенсом на якійсь трибуні. і все так позитивно, аж щеняча радість.
а пончик трампа хуями обкладав публічно.
про родичів каддафі таких репортажів не вели.
гидко.
   
офіцйно підтримують тер.цілісність украхни, засулжують рос. агресію і анексію Криму. happy now?

ну так 2/3 країн світу роблять те ж саме
навіть генасамблея оон рішення приймала
але при чому тут меморандум?
   
ну так 2/3 країн світу роблять те ж саме
навіть генасамблея оон рішення приймала
але при чому тут меморандум?
Ну так коротше...
А шо ж нам робить тепер з ВБ, га?
   
Ну так коротше...
А шо ж нам робить тепер з ВБ, га?

Може подати до суду? Самого справедливого - англійського?  :D
Он Кріль сьогодні вчергове сказав, що війну з кацапами ми маємо виграти через суди. То може і цих бритів притиснути як слід?  :-)o
   
зараз CNN на гівно сходить, показуючи сестру пончика на олімпіаді - куди пішла, що сказала, з ким зустрілась. особливо підкреслювали, що сиділа поряд з віце-президентом пенсом на якійсь трибуні. і все так позитивно, аж щеняча радість.
а пончик трампа хуями обкладав публічно.
хочеш як північнокорейці їсти траву?
   
Може подати до суду? Самого справедливого - англійського?  :D
Он Кріль сьогодні вчергове сказав, що війну з кацапами ми маємо виграти через суди. То може і цих бритів притиснути як слід?  :-)o
на кацапів тре подати в брит.суд
а на бритів - в кацапський.
і сидіти їсти вареники в очікуванні профіту.
аби лиш самим не крутити центрифуги.

Останнє редагування: 13 лютого 2018 00:49:11 від T.Blair.
   
Може подати до суду? Самого справедливого - англійського?
по поводу?
что не собрали совбез оон при нападении кацапов в Украину, как того требовал меморандум?
так собирали, вроде, и даже не один  раз :-)o
   
по поводу?
что не собрали совбез оон при нападении кацапов в Украину, как того требовал меморандум?
так собирали, вроде, и даже не один  раз :-)o
а скільки було діп консернів?! 100500шт.
щитаю шо всі обовязки по Буд мум перевиконано втричі
   
хочеш як північнокорейці їсти траву?

я до того, що в цьому світі поважають сильних, а не податливих
   
абсолютно вірно. так і є.
приклад Кім Чен Ина яскраво це підтверджує. Пончик кладе х-- на всіх, бо в нього є бонба. а це сильніше за цілу пачку договорів, мумурандумів і діп консернів..
теперь ким там гарантировал себе и своим потомкам безоблачную диктаторскую жизнь

я бы все же предпочел польский или прибалтийский вариант - нормальной европейской страны в нато
а не какого-нибудь вечного януковоща-президента с ядерной кнопкой  :gigi:

   
ватка пробує дмухати зраду
на пустому місці
   
теперь ким там гарантировал себе и своим потомкам безоблачную диктаторскую жизнь

я бы все же предпочел польский или прибалтийский вариант - нормальной европейской страны в нато
а не какого-нибудь вечного януковоща-президента с ядерной кнопкой  :gigi:
і той і інший вар-т Україна просрала.
раніше треба було думати.
а тепер вже мус брати шо дають
   


я бы все же предпочел польский или прибалтийский вариант - нормальной европейской страны в нато


Это сказочный вариант. Он невозможен.
   
Може подати до суду?
Точняк.
Подавай.
   
і той і інший вар-т Україна просрала.
раніше треба було думати.
а тепер вже мус брати шо дають
ЯО Украина просрала еще раньше
после этого было как-минимум два шанса пойти все-таки  по европейскому и натовскому пути
а вернуть ЯО без превращения Украины в страну-изгоя, обложенную со всех сторон санкциями , никаких шансов не было и не будет
   

после этого было как-минимум два шанса пойти все-таки  по европейскому и натовскому пути


Это когда, при  ком? Что за сказки такие?
   
Може подати до суду? Самого справедливого - англійського?  :D
Он Кріль сьогодні вчергове сказав, що війну з кацапами ми маємо виграти через суди. То може і цих бритів притиснути як слід?  :-)o
проблема не в тому, щоб розглянути справу, встановити винних і винести вирок - цим займається суд

а в тому, щоб цей вирок виконати - цим займається виконавча служба

щодо громадян - це державна виконавча служба, яка діє силовим методом

щодо держав, то не існує виконавчої служби, яка може силовим методом виконати вирок передати територію від однієї країни до іншої
   
якась мізерна ціна за відмову від ядерної зброї насправді
Тільки не кажіть, що в 1995-1996 Ви виступали за збереження за Україною ЯЗ. Я за своїм досвідом знаю, що такі, як Ви, тоді виступали за те, щоб віддати все росії, в тому числі й ЯЗ:
"
-Неужели неясно, що РОСІЯ нікому не позволит завоевать ( напасть на ) Украину?!
-Звісно, "не позволит",- відповідав я,- вона сама її завоює ( на неї нападе)"
Тепер ці люди можуть розказувати що завгодно, в тому числі й те, що Ви. Головне- продовжити свою політику знищення України, в тому числі й нівелювання її досягнень на дипломатичному фронті. Якщо Україна почне сваритись з англосаксами,- мовляв, багато обіцяли, мало робити,- то це найкращий й найлегший шлях до цілковитої поразки у війні з РФ
   
я до того, що в цьому світі поважають сильних, а не податливих

Точно. Тупін- твоє все. Будь твоя воля, Україна давно б йому подалась ( судячи з тієї маячні, що ти пишеш по питанням торгівлі з РФ ). Головне, щоб при цьому всі українці асоціювали себе з Тупіним, а не з Україною. Це автоматично зробить їх "сильними", "непоступливими" героями.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія