Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Причина по которой титульная нация оказалась национальным меньшинством?

Чем это отличается от христианства или светлого пути в коммунизм?

Можно конкретнее - по каким признакам я догадаюсь, что Украина развивается по европейскому пути?

в двух кадрах.
   
Расскажите, где вы родились.

для чого?
   
У меня нет предположений как вообще такое стало возможно.
Это нонсенс и абсурд. Полная противоположность классической теории государства. По крайней мере, национального государства, каким его видят этнические украинцы - граждане Украины.
Наверное впервые в истории государство, которое задумывалось как национальное,

 Ким замислювалось?

внезапно обрело признаки политического государства.
Интересное время.

 Нічого дивного, специфіка місцевого життя - Україна практично не має природного захисту як англійці моря, що оточує їх острів, шведи чи норвежці - відсутності сусідів та холодного моря, німці чи італійці - високих гір, росіяни - малопридатного клімату для проживання людини, величезні території не заселені людьми, непрохідні ліси та болота...., українцям було важко відбити навали найсильніших країн тогочасного світу...
 І тим не менше, ми володіємо однією із найкращих частин суші, ну і ще багато чим...все буде гаразд. Ну і на останок:

 "В Капернаумі, зайшовши до однієї з хатин, Ісус запитав Своїх учнів: Від Марка 9 "Про що ви сперечалися дорогою?» 34 На те вони змовчали, бо по дорозі сперечалися, хто з них є найвеличнішим. 35 Тоді Ісус сів і гукнув усіх дванадцятьох і мовив до них: «Хто хоче бути першим, хай буде останнім, хай буде слугою всім".
   
оо, ну ось бачиш, а ти розказуєш тут про "я раділся в Українє"
ти роділся на території, яку коцапи виділили в "Украінскую ССР"
і тепер на цій підставі розказуєш що ти украінєц

так само як коцапи які народілісь в Естонії, розказують що вони естонці :weep:

Итак, факт рождения на территории современной Украины - это недостаточный аргумент. Ок.

А какие еще аргументы - кроме показушной беседы на мове - Вы признаете?

Может быть кровный фактор? Так у меня с ним все просто отлично с этой точки зрения - кого только в роду нет, кроме евреев.
   
Итак, факт рождения на территории современной Украины - это недостаточный аргумент. Ок.

А какие еще аргументы - кроме показушной беседы на мове - Вы признаете?

Может быть кровный фактор? Так у меня с ним все просто отлично с этой точки зрения - кого только в роду нет, кроме евреев.

я тобі вже писав,
ти маєш право себе вважати ким завгодно, хоч огірком
так само інші мають право з тобою не погоджуватись

можеш розказати що в тебе в раду всі огірки і раділся ти на агародє - це твоє право
але це не означає що інші люди мають поділяти твою точку зору
   
я тобі вже писав,
ти маєш право себе вважати ким завгодно, хоч огірком
так само інші мають право з тобою не погоджуватись

можеш розказати що в тебе в раду всі огірки і раділся ти на агародє - це твоє право
але це не означає що інші люди мають поділяти твою точку зору

Да мне взагали насрать кто и что про меня там думает - я не могу запретить людям думать все что им угодно.

Я знаю кто я и зачем. Я понимаю кто друг мне а кто враг. И мне этого вполне достаточно.

   
I have no reason to do it.

тобто, ти себе не ідентифікуєш як українець? лише громадянин України?
   
оо, ну ось бачиш, а ти розказуєш тут про "я раділся в Українє"
ти роділся на території, яку коцапи виділили в "Украінскую ССР"
і тепер на цій підставі розказуєш що ти украінєц

так само як коцапи які народілісь в Естонії, розказують що вони естонці :weep:
А ты, вылупок поросячий, тебя званием "украинец" тоже кацапы наградили? :gigi:
   
тобто, ти себе не ідентифікуєш як українець? лише громадянин України?

Разумеется, я - украинец. Возможно единственный оставшийся настоящий украинец.
   
А ты, вылупок поросячий, тебя званием "украинец" тоже кацапы наградили? :gigi:
чмо, ти українофоб. багато зараз гнид як ти тут зловтішаються, але то нічого переживемо ваш сморід.
   
чмо, ти українофоб. багато зараз гнид як ти тут зловтішаються, але то нічого переживемо ваш сморід.
Ты не переживешь - удавишься собственным говном и слюнями до завтра. И не увидишь как Педро уходит на радугу. :gigi:
   
Разумеется, я - украинец. Возможно единственный оставшийся настоящий украинец.

профілактік - укрінєц, який трєпєтно береже на території України узкоязике наслєдіє навезених в Крим коцапів
бо світ просто не переживе втрати цієї безцінної культурної спадщини
   
профілактік - укрінєц, який трєпєтно береже на території України узкоязике наслєдіє навезених в Крим коцапів
бо світ просто не переживе втрати цієї безцінної культурної спадщини

Тарас Шевченко прекрасно писал на русском языке. Вы его тоже на свалку истории определите?

Гоголь тот же. Да много их.
   
для чого?

Интересно. Я, например, родился в Украине, хотя в те времена она называлась и Украинской ССР и СССР.
   
профілактік - укрінєц, який трєпєтно береже на території України узкоязике наслєдіє навезених в Крим коцапів
бо світ просто не переживе втрати цієї безцінної культурної спадщини
А ты шо бережешь по экзылам? Сраку свою? От сиди там и не гавкай. Будет оно решать, кто ТУТ украинец, а кто нет. Кого вообще ебет мнение как твое, так и других педрожопошников?  Ты тут обсералось, агитируя за "украинца" Кнурца, аорующего у собственной армии.  :facepalm1: Вам люди показали где вас видят. Смиритесь и пистуйте солнцем палимые..
   
Тарас Шевченко прекрасно писал на русском языке. Вы его тоже на свалку истории определите?

Гоголь тот же. Да много их.

звісно, багато, у кожного своє
Шевченко вніс вклад в українську культуру
Гоголь в російську
очевидно що вони в різних категоріях
   
А ты шо бережешь по экзылам? Сраку свою? От сиди там и не гавкай. Будет оно решать, кто ТУТ украинец, а кто нет. Кого вообще ебет мнение как твое, так и других педрожопошников?  Ты тут обсералось, агитируя за "украинца" Кнурца, аорующего у собственной армии.  :facepalm1: Вам люди показали где вас видят. Смиритесь и пистуйте солнцем палимые..

якщо воно тебе нє єбьот, то чого ти так збудився? :weep:
   
Европейский путь развития Украины.

трясця, клятий Порох, таку ідею в лайно втоптав
ну і біс з нею, нічого національного в ній все одно не було
   
Интересно. Я, например, родился в Украине, хотя в те времена она называлась и Украинской ССР и СССР.
Все. Ты забракован. Это ж у нас председатель аттестационной комиссии в украинцы. Правда сам к Украине никаким боком, но то такэ.
   
Интересно. Я, например, родился в Украине, хотя в те времена она называлась и Украинской ССР и СССР.

чесно кажучі я люблю коцапів які роділісь в Коцапії більше ніж тих які роділісь в Україні
   
Разумеется, я - украинец. Возможно единственный оставшийся настоящий украинец.

))))))), мда...
то чого ж ти, единственный оставшийся настоящий украинец (с), не послуговуєшся українською мовою?
хіба настоящий українець має говорити в побуті російською?
   
якщо воно тебе нє єбьот, то чого ти так збудився? :weep:
Меня не ебет твое мнение. Но вонь, которую ты, свыня, тут распространяешь, ебет всех.
   
Меня не ебет твое мнение. Но вонь, которую ты, свыня, тут распространяешь, ебет всех.

ну так це твої проблеми, при чому тут я?
   
))))))), мда...
то чого ж ти, единственный оставшийся настоящий украинец (с), не послуговуєшся українською мовою?
хіба настоящий українець має говорити в побуті російською?

Настоящий украинец может говорить на любом языке. Главное, чтобы он думал и говорил про Украину с любовью.
   
Меня не ебет твое мнение. Но вонь, которую ты, свыня, тут распространяешь, ебет всех.
   
Не успели нагнать Свынюку, шо всех, кроме себя определила в кремляди, огенты, и третий сорт, опять парочка полупокеров вроде рино и гонсалеса начинают воду мутить. Гыдота сраная. сидит за казенный кошт в канадийщыни и серет в Украину и украинцев.
   
чесно кажучі я люблю коцапів які роділісь в Коцапії більше ніж тих які роділісь в Україні

А там все кацапы. Я русский, который родился в Украине. Эта моя национальность. Но если меня назовут украинцем, я буду только рад.
   
последнии времена всегда интересные
   
ну так це твої проблеми, при чому тут я?
навозные мухи в доме - проблемы жильцов. Ты - такая же муха-обсеруха.
   
Настоящий украинец может говорить на любом языке. Главное, чтобы он думал и говорил про Украину с любовью.

ти попутав настоящєго украінца і туриста, яком сподобався український борщ і дешеве бухло :weep:
   
Тарас Шевченко прекрасно писал на русском языке.

він жив в російський імперії де російська була перепусткою вибитися в люди.

треба було заробляти гроші і публікуватися. він дружив з російськими митцями.

то і так...

А у вас що?
   
навозные мухи в доме - проблемы жильцов. Ты - такая же муха-обсеруха.

ну так зроби щось, скільки можна скиглить? :weep:
   
SOUTH BLOOD, ти кацапа, твоїм ротом тільки лайно жерти :K
   
ти попутав настоящєго украінца і туриста, яком сподобався український борщ і дешеве бухло :weep:

Ну вы же глупость сейчас сказали.
   
А там все кацапы. Я русский, который родился в Украине. Эта моя национальность. Но если меня назовут украинцем, я буду только рад.

це до профілактіка, він всіх називає украінцамі,
це для нього як посрать сходить
   
SOUTH BLOOD, ти кацапа, твоїм ротом тільки лайно жерти :K
БГГГ. долго ж ты рожало, плоскоголовое.  Шо бот,то бот. :laugh:
   
Ну вы же глупость сейчас сказали.

думаю тарілки борщу вистачить будь-кому, щоб "думать і говоріть про Украину с любовью"
   
последнии времена всегда интересные

 :fuck:  не дочекаєтесь
   
це до профілактіка, він всіх називає украінцамі,
це для нього як посрать сходить

Вы хотите перейти на анально-фекальные мотивы?
   
у автора непересічний талант писати дурниці користуючись розумними словами

Дык профиВатник же
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія