Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Наступний пішов. Вже **(1000-(доповнюється)) громади упц мп перейшли в Православну Церкву України

понад 300 громад з церквами, це вже 4 % від всієї кількості церков РПЦвУ і всього то за 2 місяці

І головне, що процес іде по наростающій
   
понад 300 громад з церквами, це вже 4 % від всієї кількості церков РПЦвУ і всього то за 2 місяці

І головне, що процес іде по наростающій
по висхідній! :punish:
   
на самом деле динамика прироста отличная!
   
на самом деле динамика прироста отличная!

на відмітці 1500-2000 громад, що перейшли в ПЦУ з МП ФСБ, постане питання повернення московитами українських Лавр. Оце вже буде кульмінацією, найвищою  точкою протистояння.
   
я гуглил уже.  Православные.
Офигеть, правда?
Тюрки и православные.
мене гагаузи якось не цікавлять, тож і не вражають. Тебе це дивує?
   
ну пока в экспоненту вписываемся
там не експонента, то парабола
   
Тюрки и православные.
А арабомовні мальтійці - католики ( мальтійська мова - на основі арабських діалектів+ елементи італійської, латини, француької та англійської)
   
Західна Україна тут лідирує, як завжди.
Переходи МПшних парафій у загальних цифрах:
Вінницька - 60
Волинська - 55
Хмельницька - 33
Житомирська -  27
Рівненська - 20

Переходи у відсотках до загальної кількості МПшних парафій в області:
Львівська - 22,4%
Тернопільська - 16,4%
Івано-Франківська - 9,4%
Волинська - 8,2%
Вінницька - 6,4%
   
Священник УПЦ МП пытался обокрасть храм, община которого перешла в ПЦУ на Волыни
   
Про автофекалію (с, Порошенко) від Філарета:





 X( Миздобули? Ні! Мипроїбали!  :super:

Останнє редагування: 13 лютого 2019 19:38:55 від Karoffka
   
Подивився перші пару хвилин і забив на це. Якась примітивна ватна пропаганда.

Про автофекалію (с, Порошенко) від Філарета:


https://www.youtube.com/watch?v=_RTnNhhR_jE
X( Миздобули? Ні! Мипроїбали!  :super:
   
на відмітці 1500-2000 громад, що перейшли в ПЦУ з МП ФСБ, постане питання повернення московитами українських Лавр. Оце вже буде кульмінацією, найвищою  точкою протистояння.

Повернення Лавр - це не політичне питання, і навіть не реглігійне, а господарсько-кримінальне
   
там не експонента, то парабола
   
Подивився перші пару хвилин і забив на це. Якась примітивна ватна пропаганда.


а що ще можна очікувати від цієї ватної прапагандонки?
   
Повернення Лавр - це не політичне питання, і навіть не реглігійне, а господарсько-кримінальне

з нашої точки так. Але МП ФСБ і кацапи із-за поребрика всіма силами будуть випихати це на політичний рівень, імітуючи утиски на релігійному грунті,  і апелювати до світової громадськості.
   
понад 300 громад з церквами, це вже 4 % від всієї кількості церков РПЦвУ і всього то за 2 місяці

І головне, що процес іде по наростающій

Скільки вже на нашій рідній Полтавщині по наростающій ?
   
Подивився перші пару хвилин і забив на це. Якась примітивна ватна пропаганда.

Там наведено відео слів Філарета. Філарет у нас також ватний пропагандник? Я не примушую тебе слухати і дивитися все - там просто продивися слова Філарета. Там все сказано.

НЕМАЄ у нас Автокефалії і не буде, поки будемо підпорядковані Константинополю.

То який тоді сенс у тому Томасі?
   
Повернення Лавр - це не політичне питання, і навіть не реглігійне, а господарсько-кримінальне

Кримінального там не буде, бо отримали вони їх у користування на цілком законних підставах, так що, не треба думкою багатіти.
   
а що ще можна очікувати від цієї ватної прапагандонки?

Шо такоє? У тебе кусок хліба з рота видираю, а тебе жаба дусить?
   
 :gigi:

Прикордонники у столичному аеропорті "Бориспіль" не пропустили єпископа УПЦ МП Юрія Харона в Україну, заявляючи, що у нього є громадянство кількох країн.

Про це повідомив прес-секретар Держприкордонслужби Олег Слободян у Facebook.

Він зазначив, що сьогодні, 13 лютого, близько 18.00, в аеропорту Бориспіль, під час оформлення пасажирів рейсу, які прибули з Франкфурта, виявлено громадянина України Юрія Харона.

"Відносно даного громадянина прикордонники виконали доручення одного із правоохоронних органів та вилучили його український закордонний паспорт, оскільки у даної особи є громадянство кількох країн", - розповів речник.

"Крім цього, в ході подальшої співбесіди виявилося, що даний громадянин займається Антиукраїнською пропагандою та є активним адептом "РУСКОГО МИРА", - додав Слободян.

Після цього з Хароном почали працювати правоохоронні органи. За результатами роботи буде прийнято рішення щодо подальших правових дій.

Водночас сам священик УПЦ МП заявляє, що його не впустили нібито через скасоване громадянство.

"Я перебуваю в аеропорті "Бориспіль" на паспортному контролі, де мене не впустили, мотивуючи тим, що громадянство скасовано, недійсне, хоча 15 днів назад я вилітав і ніяких проблем не було, ніяких рішень судів не було, ні рішення президента не було, просто мотивуючи, тим, що мій паспорт нібито був загублений, але заяв я не давав. Релігійний політичний тиск і свавілля, яке сьогодні відбувається в Україні", - стверджує Юрій Харон.
   
І як тепер отцю Онухрію в Мацкву на Синоди РПЦ літати?  :gigi:
   
НЕМАЄ у нас Автокефалії і не буде, поки будемо підпорядковані Константинополю.


та ми вже це чули від Хуйла
   
та ми вже це чули від Хуйла

Так тобі тепер це саме каже і Філарет - бреше?
   
Так тобі тепер це саме каже і Філарет - бреше?

та ти б його хоч послухала, що він там каже, а не коменти якогось хуйловського ватана
   
та ти б його хоч послухала, що він там каже, а не коменти якогось хуйловського ватана

Я послухала. А ти таки мабуть не слухав, що і далі головку тримаєш гордо.

   
Даун што лє?
ще гірше - кацап.
   
Коли для вас Філарет авторитетом став?
А по суті то він прав. Об'єднавчий Собор відбувся до видання томоса, і до дня отримання томасу об'єднана церква не була автокефальною. Вона стала автокефальною лише після отримання томосу ( після 5 січня 2019).

Ви займаєтеся типово російскькою тактикою виривання слів з контексту.

Ну і слід не забувати що сам Філарет почувається ошуканим - він все життя хотів стати патріархом. Не получилося з РПЦ, то хотів з УПЦ. Думаю він ще чимало філліпіків видасть в адресу Варфоломія. Я би не звертав великої уваги на ображеного старця.
Там наведено відео слів Філарета. Філарет у нас також ватний пропагандник? Я не примушую тебе слухати і дивитися все - там просто продивися слова Філарета. Там все сказано.

НЕМАЄ у нас Автокефалії і не буде, поки будемо підпорядковані Константинополю.

То який тоді сенс у тому Томасі?
   
Там наведено відео слів Філарета. Філарет у нас також ватний пропагандник? Я не примушую тебе слухати і дивитися все - там просто продивися слова Філарета. Там все сказано.

НЕМАЄ у нас Автокефалії і не буде, поки будемо підпорядковані Константинополю.

То який тоді сенс у тому Томасі?
Значиться так. У цьому ватному пропагандонському відео показані вирвані з контексту слова Філарета, котрі були сказані в інтерв'ю, котре відбувалося МІЖ собором і видачею власне самого томосу про автокефілію. Тому дійсно, на той момент УПЦ була частиную К-го патріархату. АЛЕ! На даний момент вона вже є автокефальною, бо томос виданий.

Тому маєш доповідь за свідоме введення в оману і дезінформацію, і також, за ватне пропагандонство.
Тут не ідіоти сидять, лохам всяким свою пропаганду совай.
   
То який тоді сенс у тому Томасі?
хлопці, що це за падлюка?
   
по висхідній! :punish:

по екс-по-нен-ті !   :big_boss:
   
хлопці, що це за падлюка?

Судя по всему и по слогу это mentbuster
   
"Четыре перехода - это только начало", - архиерей ПЦУ Митрофан о выходе общин из УПЦ МП на Харьковщине.

"Четыре перехода - это только начало. И это те, которые решились. Потому что существовало такое: кто же сделает первый шаг? Вот сейчас переходит еще одна община у нас, но говорю: уже будет переходить со священником. И здесь другие священники ждут: вот он перейдет, что будет с ним? Ну, он тоже готов, что его правящий архиерей, у которого он на сегодняшний день еще служит, ведь мы видим по Украине, они издают указы о запрете священнослужений, совершения различных таинств. Но мы принимаем и на это внимания не обращаем", - отметил Митрофан.
   
Епископ УПЦ МП Гедеон (Харон) без принуждения, в добром здравии и настроении вылетел во Франкфурт, - Слободян  :D
   
Я так понимаю что Херон это тот с самостроя на старокиевской горе?
   
Про автофекалію (с, Порошенко) від Філарета:


https://www.youtube.com/watch?v=_RTnNhhR_jE
X( Миздобули? Ні! Мипроїбали!  :super:

В якому гівні ти копирсаєшся.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія