Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Наступний пішов. Вже **(1000-(доповнюється)) громади упц мп перейшли в Православну Церкву України

куди тепер РПЦУ безприходних попів вигнаних прилаштовуватиме на окормлєніє?
сибір неосвоєний.нехай китайців навертають.
   
сибір неосвоєний.нехай китайців навертають.

Точно, нехай буддизм проповідують. :clapping:
   
сибір неосвоєний.нехай китайців навертають.

нє, ну я серйозно
з отих переходів не всі ж з попами відбулися
принаймні третина, а мо й більше - без
от і уявляю як 10 безхозних попиків з'являються до начальства і вимагають якусь "пенсію за вірність", бо їм же їсти тре, жити десь тре, матушці рейтузи тре
на такий випадок РПЦУ певно має якийся фонд
бо якщо не годувати зара цих, но наступні не наважаться позбуватися парафії заради вірності Онухрію чи то Кірілу
   
чорт, помилився гілкою, а видалити не можу :(
   
чорт, помилився гілкою, а видалити не можу

теж хорошо новина - хай буде))
   
храми не можуть переходити.
переходять громади парафіян
   
нє, ну я серйозно
з отих переходів не всі ж з попами відбулися
принаймні третина, а мо й більше - без
от і уявляю як 10 безхозних попиків з'являються до начальства і вимагають якусь "пенсію за вірність", бо їм же їсти тре, жити десь тре, матушці рейтузи тре
на такий випадок РПЦУ певно має якийся фонд
бо якщо не годувати зара цих, но наступні не наважаться позбуватися парафії заради вірності Онухрію чи то Кірілу
і я серйозно.Проведуть інвентаризацію попівського стану.Старих на пенсію по всій параші а на їх місце тих з України.І то не будуть навіть якісь міста типу рязані чи тамбова по кількості населення.а маленькі містечка і дерьовні в районах де ніхто не хоче служити крім власне престарілих попів.От туди і підуть новоприбувші.за віру страдати треба B-) ...ага і Бог все бачить.оцінить. :)
   
до речі, Фоксік, слушне зауваження було вище - треба виправити:
не храми переходять, а громади
   
до речі, Фоксік, слушне зауваження було вище - треба виправити:
не храми переходять, а громади

так, згодна,
дякую, виправила
   
Назва прикольна звучить як ПіЦа. :D
Були під москалями, стали під греків. Як оговорився Порошенко, повна автоФекалія!
   
Нічого собі! За вчора 25 громад перейшло!  (tu)
   
16 та 17 лютого Буковину вперше після інтронізації відвідає Предстоятель Православної церкви України, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній.
Відбудуться зустрічі з активом та громадськістю краю в Чернівецькій обласній державній адміністрації, Чернівецькому національному університеті та Чернівецькій міській раді. У Неділю, 17 лютого владика Епіфаній звершить божественну літургію у храмі прп. Параскеви по вул. Заньковецької. Початок зустрічі Предстоятеля о 9.00. на площі Філармонії.
   
16 та 17 лютого Буковину вперше після інтронізації відвідає Предстоятель Православної церкви України, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній.
Відбудуться зустрічі з активом та громадськістю краю в Чернівецькій обласній державній адміністрації, Чернівецькому національному університеті та Чернівецькій міській раді. У Неділю, 17 лютого владика Епіфаній звершить божественну літургію у храмі прп. Параскеви по вул. Заньковецької. Початок зустрічі Предстоятеля о 9.00. на площі Філармонії.

вигнання бісівського духа Онуфрія з Буковини...... :D
   
Назва прикольна звучить як ПіЦа. :D
Були під москалями, стали під греків. Як оговорився Порошенко, повна автоФекалія!
Бач, як вам москалям болить. Але визнаю, що ти не така йобнута як хуйло, бо той каже шо стали під турків.
   
Ще одна громада на Полтавщині вирішила перейти до Православної Церкви України

11 лютого 2019 р.
с. Великі Будища Диканський_район
Свято-Троїцька Церква

За словами мешканців, цього року Свято-Троїцькій церкві виповниться 200 років з дня заснування. Раніше церква входила до переліку Національних пам’яток ЮНЕСКО, а після ремонту вона цей статут втратила, бо багато чого переробили та вивезли ікони. 
"- У нас стара церква, але у ній зробили такий ремонт, під час якого її розікрали. Здерали усе намолене, і викидали на смітник. А справжні ікони повивозили. Зараз іде розкол. Минулої неділі збори були нелигітимні. Не було ні голови комісії, ні секретаря, ні лічильної комісії. Тільки проголосували ті, хто за російську церкву, написали, що 47 людей «За», а тим хто проти – сказали, що можете шукати собі іншу церкву. Усе село повстало тепер, – сказали мешканки села Великі Будища".
Больше читайте тут: https://www.телеграф.in.ua/kremenchug/10076068-sche-odna-gromada-na-poltavschin-virshila-pereyti-do-pravoslavnoyi-cerkvi-ukrayini.html
   
с. Великі Будища Диканський_район

эта еще на карту не внесена - значит 295
   
Дайош до Великодня 500,
i 1500 до Рiздва наступного
   
Дайош до Великодня 500,
i 1500 до Рiздва наступного

цілком реальні забаганки!!!! (tu)  [ua]
   
давно пора

В церквях ПЦУ женщинам не нужно будет носить платок, как и пообещал митрополит Епифаний. Искоренение этого правила произойдет уже очень скоро.

Такое мнение в эфире ObozTV выразил религиовед Ростислав Мартынюк. По его словам, если человек пришел просто помолиться и поставить свечку, в горе или радости, то заставлять его соблюдать "церковный дресс-код" невежливо.
Он объяснил решение Епифания очень просто: когда человек приходит в церковь – это личный визит к своему Богу в гости. И в таком случае решение, как одеваться, остается исключительно за человеком.
   
ну пока в экспоненту вписываемся
   
что-то притихли возмущающиеся
тем фактом, что за три дня 100% не перешло.
Рассказывающие за то,
шо это ноль целых хз десятых
от общего количества церквей
и что такими темпами
тысчу лет переходить будут.
   
ну пока в экспоненту вписываемся
повторюю, це гауссіан
   
повторюю, це гауссіан

а гагаузы какого вероисповедания?
Cлышал, что тоже православные,
как ни странно
   
а гагаузы какого вероисповедания?
Cлышал, что тоже православные,
как ни странно
я не знаю, погугли і розкажи
   
я не знаю, погугли і розкажи

я гуглил уже.  Православные.
Офигеть, правда?
Тюрки и православные.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія