Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зеленський сподівається завершити війну цього року

Джерело: Зеленський в інтерв’ю інформаційному телеканалу Euronews

Пряма мова Зеленського: "Друга зустріч у Нормандському форматі говорить про те, що у нас великий шанс закінчити війну. Якщо порівнювати нашу команду й минулу – так, як я хочу, ніхто не хотів. Таких темпів і так тиснути на це питання – ніхто такого не робив, і всі це бачать. І я говорю не лише про українців – всі наші іноземні партнери це бачать. Я знаю, що швидше мене ніхто це не закінчить".
   
Минула команда не хотіла закінчити війну
А тепер є два партнери які дуже хочуть

Ура

П.с. Він точно ватний ( совєцкій) дегенерат
   
https://www.president.gov.ua/news/provedennya-drugoyi-zustrichi-lideriv-normandskoyi-chetvirki-63017 25 серпня 2020 року - 21:15

Домовленості, яких досягли лідери держав – учасниць Нормандського формату на останній зустрічі в Парижі наприкінці 2019 року, виконуються, хоч і не так швидко, як хотілося б, наголосив Президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю інформаційному телеканалу Euronews.

Глава держави зауважив, що вже запроваджений і дотримується режим тиші на Донбасі, також досягнуті домовленості про ділянки розведення та 20 ділянок розмінування.

«Друга зустріч у Нормандському форматі говорить про те, що у нас великий шанс закінчити війну», – заявив Володимир Зеленський.

Президент України висловив сподівання, що завершити війну вдасться вже в цьому році.

«Якщо порівнювати нашу команду й минулу – так, як я хочу, ніхто не хотів. Таких темпів і так тиснути на це питання – ніхто такого не робив, і всі це бачать. І я говорю не лише про українців – всі наші іноземні партнери це бачать. Я знаю, що швидше мене ніхто це не закінчить», – зазначив він.

Глава держави наголосив, що наразі не існує іншого реального дієвого плану з мирного врегулювання ситуації на сході України, який підтримували б усі чотири сторони Нормандського переговорного формату. Тому він хоче й далі рухатися цим шляхом до завершення війни на Донбасі.

«Якщо він (переговорний формат. – Ред.) не буде працювати, тоді вже будемо думати про інший план», – розповів Президент.

Володимир Зеленський повідомив, що має прямий діалог з Президентом Російської Федерації Володимиром хуйло у необхідні для цього моменти. Наприклад, така розмова відбулася перед запровадженням режиму тиші. Його дотримання протягом місяця демонструє результативність цього діалогу.

«Я не боюся прямого діалогу з Президентом Російської Федерації. Я вважаю, що це правильно. Якщо є така можливість – говорити, і ці розмови просуватимуть нас вперед у питанні закінчення війни, треба робити. Не будемо говорити – не буде результату. Я вже це точно розумію. Не буде діалогу, не будемо дзвонити, коли це потрібно, – мирного результату не буде», – резюмував Глава держави.
   
до введения кассовых аппаратов успеет?
   
Війну можна виграти. Можна програти. А "закінчити" - це як?
   
Боже, який дегенерат .... :facepalm1:
   
Війну можна виграти. Можна програти. А "закінчити" - це як?
наверно кремль штурмовать надумал :new_russi:
   
То що жмуруку абнімаю? Тільки тепер правильно?
   
Війну можна виграти. Можна програти. А "закінчити" - це як?
Дуже просто! ЗЕ її закінчуваввже не один раз.
Проблема лише в хуйло...
 :tease:
   
Минула команда не хотіла закінчити війну
А тепер є два партнери які дуже хочуть

Ура

П.с. Він точно ватний ( совєцкій) дегенерат

Ефект Данінга-Крюгера. Коли вахтьори беруться керувати державою.
   
Re: Зеленський сподівається завершити війну цього року
Пшениця

Війну можна виграти. Можна програти. А "закінчити" - це як?

Рецепт давній, ще у 2018 озвучений  (tu)


Зеленский рассказал, как нужно договариваться, чтобы закончить войну на Донбассе

На вопрос, как бы он договаривался с президентом РФ Владимиром хуйло, В.Зеленский ответил:
"Надо говорить все очень просто: "что вы хотите?", "ваши условия?", "че вы к нам пришли?". Написали бы пункты. Я бы взял эти пункты – мир то нужен на наших условиях. Потом бы сказал: "А вот наши пункты". Где-то посредине бы сошлись", - подчеркнул шоумен.

************

Донецька, Луганська , Маріуполь, коридор до Криму + вода
Власне, Хуйлу більше нічого і не потрбіно  (tu)  (До наступних виборів)

Останнє редагування: 26 серпня 2020 01:26:44 від Пшениця
   
Донецька, Луганська , Маріуполь, коридор до Криму + вода
   
Re: Зеленський сподівається завершити війну цього року
Пшениця

Показати зображення...

А-а-а!!! Ну, тоді ти розшифруй ці ієрогліфи
"Зеленський сподівається завершити війну цього року"
Не зникай тільки   :laugh:
   
Re: Зеленський сподівається завершити війну цього року
Пшениця

Цю тему переглядають:
Пшениця, badyle, Воххобайт, Ельф, KenGuru і 8 гостей

Алльо-у, Ельф ?!
З картинкою в тебе швидко вийшло.  :laugh:
Давай, розкажи що там за новини в воєнній науці про "закінчити"
   
Re: Зеленський сподівається завершити війну цього року
Пшениця

Всравсь Ельф  :(
   
Re: Зеленський сподівається завершити війну цього року
Пшениця

Цю тему переглядають:
Пшениця, Alezka, Воххобайт, Ельф, KenGuru і 4 гостей

Таки, всравсь. Амінь.
   
Re: Зеленський сподівається завершити війну цього року
Пшениця

Показати зображення...

Население Республики Крым имеет полное и законное право получать днепровскую воду по Северо-Крымскому каналу. Полуостров готов отстоять его в международных инстанциях и не позволит никому спекулировать нa этой теме.
Об этом РИА Новости сообщил депутат Государственной Думы Андрей Козенко, комментируя заявление главы делегации Киева в трехсторонней контактной группе по Донбассу, экс-президента Украины Леонида Кравчука

Поставки воды из Украины в Крым возможны в случае "гуманитарной катастрофы" в регионе, заявил премьер-министр страны Денис Шмыгаль.

Алльо, Ельф ?! (хоча, який ти в д*пу Ельф ?)  :laugh:
   
до речі, між cьогодні в 01:26 і cьогодні в 01:46 в тему не заходив.
так шо дойопуйся до розробників движка.
   
Re: Зеленський сподівається завершити війну цього року
Пшениця

:facepalm:
Ну, давай, я заждався.
На картинку в тебе пішло 3 звилини :laugh:
Кажи не томі, як "закінчити"? Бо Зєля знає як - "по срєдінє"(с)
Давай свою версію.

Останнє редагування: 26 серпня 2020 01:54:08 від Пшениця
   
Re: Зеленський сподівається завершити війну цього року
Пшениця

до речі, між cьогодні в 01:26 і cьогодні в 01:46 в тему не заходив.
так шо дойопуйся до розробників движка.

Та давай вже свою версію, не викручуйся  :laugh:
   
Ну, давай, я заждався.
піздюльофф хіба що
   
Ну шо там торчок ? Не розродився ? Как вайну будєт канчать ?  :-)o
С ленкай или с мандель ?
   
піздюльофф хіба що

Шотакое, наш голубок теж обісрався ?? Та шо ж ти будєш дєлать !  :facepalm:
   
Re: Зеленський сподівається завершити війну цього року
Пшениця

піздюльофф хіба що
Таки, всравсь. На картинку вистачило: бо по пріколу.
А далі всравсь.
RIP :bueee:
   
Re: Зеленський сподівається завершити війну цього року
Пшениця



Останнє редагування: 26 серпня 2020 02:08:25 від Пшениця
   
 :facepalm: все кто хочет продолжать войну уже записались добровольцами и отправились на фронт?  :weep:
   
Re: Зеленський сподівається завершити війну цього року
Пшениця

:facepalm: все кто хочет продолжать войну уже записались добровольцами и отправились на фронт?  :weep:
Уставшие подтянулись  :D
   
Уставшие подтянулись  :D

 :facepalm: а разве у тебя за спиной не цельный рабочий день? или ты пенсионер  (P)
   
:facepalm: а разве у тебя за спиной не цельный рабочий день? или ты пенсионер  (P)
діяспора він :facepalm:
   
Re: Зеленський сподівається завершити війну цього року
Пшениця

діяспора він :facepalm:
О, ти випірнув ?!
Кажи, як Зе "закінчувати" з Хуйлом думає, якщо не "по срєдінє"?
   
О, ти випірнув ?!
Кажи, як Зе "закінчувати" з Хуйлом думає, якщо не "по срєдінє"?
тобі шось казати -  :fuck:
Сидить в канаді, тре унітази і шось там ще вимагає казати. Тьху.
   
Re: Зеленський сподівається завершити війну цього року
Пшениця

:facepalm: а разве у тебя за спиной не цельный рабочий день? или ты пенсионер  (P)

Я з 2014 віддав на передову стільки грошей, що ти не повіриш. З своїх зароблених "робочих днів".
А ти?
   
Re: Зеленський сподівається завершити війну цього року
Пшениця

тобі шось казати -  :fuck:
Сидить в канаді, тре унітази і шось там ще вимагає казати. Тьху.

Так з картинкою ж ти не забарився. І я подумав, може, Він і відповідь знає?
А ти тупо відморожуєшся  :laugh:
   
Я з 2014 віддав на передову стільки грошей, що ти не повіриш. З своїх зароблених "робочих днів".
А ти?

 :facepalm: и ты не поверишь , сколько медоборудования отправлено в неньку  :S
   
Re: Зеленський сподівається завершити війну цього року
Пшениця

:facepalm: и ты не поверишь , сколько медоборудования отправлено в неньку  :S
Гроші я переправив СВОЇ, на додаток до переправлювання допомоги від соціальної служби і Шевченківської фундації. Сотні годин роботи.
   
Гроші я переправив СВОЇ, на додаток до переправлювання допомоги від соціальної служби і Шевченківської фундації. Сотні годин роботи.

 :facepalm: ну а я банки грабил и по карманам тырил у соседей миллиардеров  :weep:
   
Re: Зеленський сподівається завершити війну цього року
Пшениця

:facepalm: ну а я банки грабил и по карманам тырил у соседей миллиардеров  :weep:
Ти, може, преправляв те, що хтось оплатив чи збирав. Може. Теж робота, і я цим займався.
Крім того, із свого гаманця живими грошима. На пічки, на станки для кулеметів, та на цигарки тим, хто варив ті пічки та станки
   
Ти, може, преправляв те, що хтось оплатив чи збирав. Може. Теж робота, і я цим займався.
Крім того, із свого гаманця живими грошима. На пічки, на станки для кулеметів, та на цигарки тим, хто варив ті пічки та станки
а поро казав шо і без волонтерів справився б :blush2:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія