Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Протести проти евакуйованих з Китаю

Re: Протести проти евакуйованих з Китаю

тада

але чомусь не додумався як зробити щоб за нього після 5 років 50+1% проголосував
Проти Пороха на виборах зіграло хуйло в змові з олігархами, сили були неспівмірними, ти це знаєш, але продовжуєш нести маячню.
   
Re: Протести проти евакуйованих з Китаю



її в Кривому Розі чекають, а всі знають що найкоротший шлях - через Львів, так ще вчора мислила геніальна влада
   
Re: Протести проти евакуйованих з Китаю

для мене ця картинка з протестами навколо санаторіїв - це зразок як буде виглядати Україна в момент вторгнення путлєра -  содом гомора і повна срака. Люди в цій державі не вартують навіть туалетного паперу.
При зелених слугах хуйла саме так і буде.
   
Re: Протести проти евакуйованих з Китаю

Проти Пороха на виборах зіграло хуйло в змові з олігархами, сили були неспівмірними, ти це знаєш, але продовжуєш нести маячню.

тож я думаю їм неважко було б і зраду через коронавірус розігнати за петра
   
Re: Протести проти евакуйованих з Китаю

Скажіть тим довбойобам щоб розбігались бо вірус вже у повітрі.
   
Re: Протести проти евакуйованих з Китаю

А нет никакой информации. Зеленые пыдоразы не позаботились о том, чтобы была информация о том, как будут содержаться. Это была забота властей предоставить такую информацию тем, чьи дети будут гулять рядом с местом изоляции.
И каждодневная зеленая роса в глаза  украинцам в стиле фуповской южной пляди уже больше 9-ти месяцев.
"ха-ха-ха, а он вам ничего не обещал"
"ха-ха-ха, богдан не подал в отставку это он пошутил"
"ха-ха-ха, молодец портнов"
:facepalm1:
и т.д.
Ежьте теперь, то что приготовили сами, не обляпайтесь.
Зеленым уже не верит НИКТО.

повністю згідний, ці протести виникли не на порожньому місті, прихильники певної політсили просто не розуміють що за такими діями ПРИХОДЯТЬ НАСЛІДКИ
   
Re: Протести проти евакуйованих з Китаю

На головній є відео: молебень, щоб захиститися від вірусу... Тернопільщина... Ми від москалів далеко не пішли. Я ще можу зрозуміти "темних", зашуганих людей, але священник, який на це підписався  :facepalm1:

   
Re: Протести проти евакуйованих з Китаю

ці дебіли не вміють спілкуватися ні з людьми ні з журналістами, бо не поважають їх
один перериває пресуху бо "у ніво дєті", а вчора Скалецькій на брифінгу в аеропорті задали питання, а вона бачте "замерзла" і пішла з брифінгу

і після цього винні люди а не влада?!
Звісно, не той народ зєлюкам попався.
   
Re: Протести проти евакуйованих з Китаю

Скажіть тим довбойобам щоб розбігались бо вірус вже у повітрі.

так треба в вакуумі посидіти трохи
   
Re: Протести проти евакуйованих з Китаю

На фото типичное прихильники певної політсили "мальдіви! барига! абирвалг!"
   
Re: Протести проти евакуйованих з Китаю

Порох би додумався як не провокувати людей, тому й пробув Гетьманом 5 років від дзвінка до дзвінка.
То якщо бубочка свій термін відбуде повністю це буде означати що він таки теж до того додумався?  :idea:
   
Re: Протести проти евакуйованих з Китаю

повністю згідний, ці протести виникли не на порожньому місті, прихильники певної політсили просто не розуміють що за такими діями ПРИХОДЯТЬ НАСЛІДКИ
Тернопільскі "герої" ще окопи копають?
Вони ще й кухню притягли...
Згадується як драпали від кацапів, труси не загубили?
   
Re: Протести проти евакуйованих з Китаю

Ще один штрих, але вже до професіоналізму тих, хто пише тексти Зеленському: він згадує про безпрецедентний рівень бактеріологічної безпеки (Евакуйовані житимуть у закритому медичному центрі Національної гвардії у Нових Санжарах. Він буде повністю ізольований та переведений на суворий режим бактеріологічної безпеки). Може, вони ще антибіотиками всіх "бомбитимуть"?

Це вірус, бляха, вірус  :facepalm:
   
Re: Протести проти евакуйованих з Китаю

І хто ж як не слуги їх залякали?
+====================================+
Педрили піднімають бучу проти українців.
   
Re: Протести проти евакуйованих з Китаю

А де пункт "80% людей - ідіоти?"
проголосовал за п1. Так как нет такого пункта  :)
   
Re: Протести проти евакуйованих з Китаю

як розігнати мітинг в Н. Санжарах?

дуже просто
треба щоб евакуйовані вийшли з автобусів
зняли маски
і пройшли до санаторію пішки
   
Re: Протести проти евакуйованих з Китаю

як розігнати мітинг в Н. Санжарах?

дуже просто
треба щоб евакуйовані вийшли з автобусів
зняли маски
і пройшли до санаторію пішки
І всіх на карантин.
   
Re: Протести проти евакуйованих з Китаю

Тернопільскі "герої" ще окопи копають?
Після того приниження нації, яке влаштували сьогодні зеублюдки, хочу бачити кожного слугу хуйла на шибениці. 
   
Re: Протести проти евакуйованих з Китаю

Панове смотрел и слушал прямой эфир на канале  наш..
Не будут там сегодня размещены Украинцы с Китая
их много, они уже в санатории, настроены решительно
там пропагандоны ( землю продали, теперь нам вирус? все отняли, медицины нет и нам еще вирус? кричат на камеру)
нас ждет всемирный позор..

ко всему надо ждать заявления от хуйло - дорогие братья и сестры Украинцы -к нам немедленно, присылаем самолет!
   
Re: Протести проти евакуйованих з Китаю
Agh

Карантину зону облаштовують серед населеного пункту прямо на березі Ворскли. :facepalm1:

   
Re: Протести проти евакуйованих з Китаю

як розігнати мітинг в Н. Санжарах?

дуже просто
треба щоб евакуйовані вийшли з автобусів
зняли маски
і пройшли до санаторію пішки

да счас, та уже накачали граждан пропагандонством
и земля и платежка за газ и медиткаменты, там уже требуют всего!
   
Re: Протести проти евакуйованих з Китаю
Agh

КИЇВ. 20 лютого. УНН. Медичний центр Національної гвардії України "Нові Санжари" у Полтавської області для розміщення евакуйованих з Уханю українців та іноземців обрали через те, що він державної власності та його було досить швидко звільнити. Про це заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко повідомив під час брифінгу, передає кореспондент УНН.
“Це заклад державного рівня, який можна було досить швидко звільнити і без будь-яких проблем для системи медичної допомоги, МВС і системи захисту кордонів нашої держави, воно не призводить до будь-яких проблем”, — зазначив Ляшко.
Окрім того, він додав, що будь-який заклад може стати місцем для обсервації, так як хвороба не передається аерогенним шляхом.
“Стосовно обрання закладу, будь-який заклад може стати обсервацією, оскільки хвороба не поширюється аерогенним шляхом, вона поширюється повітряно-капельним шляхом. Захист відстанню це буквально достатньо 1,5-2 метри ;o ”, — відзначив Ляшко.
   
Re: Протести проти евакуйованих з Китаю

Після того приниження нації, яке влаштували сьогодні зеублюдки, хочу бачити кожного слугу хуйла на шибениці. 
(tu)
   
Re: Протести проти евакуйованих з Китаю

Після того приниження нації, яке влаштували сьогодні зеублюдки, хочу бачити кожного слугу хуйла на шибениці. 
Ну цих патріотів і в Свободі достатньо.
   
Re: Протести проти евакуйованих з Китаю

дурнуваті прихильники певної політсили при владі, та повідомте, що за розміщення евакуйованих кожен житель населеного пункту отримає по 10000 грн. і зараз будуть бійки за право прийняти
   
Re: Протести проти евакуйованих з Китаю
Agh

Гончарук вилетів у Санджари.

І що він там робити збирається?
   
Re: Протести проти евакуйованих з Китаю

Панове смотрел и слушал прямой эфир на канале  наш..
Не будут там сегодня размещены Украинцы с Китая
их много, они уже в санатории, настроены решительно
там пропагандоны ( землю продали, теперь нам вирус? все отняли, медицины нет и нам еще вирус? кричат на камеру)
нас ждет всемирный позор..

ко всему надо ждать заявления от хуйло - дорогие братья и сестры Украинцы -к нам немедленно, присылаем самолет!

А хуху нє хохо. Це що вперше?
   
Re: Протести проти евакуйованих з Китаю

Приехали  :(
я думал и надеялся что в другое место
смотреть противно
тетки кидаются на полицейских
и что дальше
спалят санаторий с привезенными?

я ни кого не осуждаю
все вышло противно позорно
   
Re: Протести проти евакуйованих з Китаю

канал наш показывает пункт протестующих, а там водка пиво  :(
   
Re: Протести проти евакуйованих з Китаю

в автобусе стекла уже побили жители..  :(
ну люди же в автобусе точно не причем?
   
Re: Протести проти евакуйованих з Китаю

Тест на людяність українці не пройшли.

   
Re: Протести проти евакуйованих з Китаю

Там діти малі, жінки.
Так українці зустрічають своїх.
   
Re: Протести проти евакуйованих з Китаю

Там діти малі, жінки.
Так українці зустрічають своїх.
щирі українці і ревносні християни протянули руку допомоги ближньому у біді, на Пасху одягнуть вишиванки і попруться до церкви, до таких же лицемірів та фарисеїв, що будуть показово хреститись. Дикуни, які готові вбивати евакуйованих, дайте їм можливість і вони спалять літак з людьми та екіпажем. Тільки для дикунів - Станом на 18 лютого 2020 року у світі зареєстровано 73 335 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 1 873 – летальні. Одужало вже 12 842 осіб. В країнах Європи зареєстровано 46 випадків захворювання (Німеччина – 16; Франція – 12; Великобританія – 9; Італія – 3; Росія – 2; Іспанія – 2; Фінляндія, Швеція та Бельгія – по одному випадку). Тоді закривайте кордони України, а то сотні бусів з рашки, Італії та Німеччини щотижня їдуть, тисячі авто їдуть і тиша, бо не можна заробити балів на голому місці, а тут можна проголосувати і сподобатись дикунам під ОДА і в забитих та затурканих селах. Можна приклад хоч одного муніціпалітету з ЄС, що прийняв би таку ж фігню. Мені соромно, що ці люди представляють громадян України і до слова живуть на мої податки. Ось так захворієш і приймуть рішення, що ти нах не потрібен державі, громадянином якої є, податки якій сплачував і т.д. Везуть здорових людей на карантин, але ж дикуну сташно до мокрих трусів, от і збиваються у стаї. https://politerno.com.ua/.../usi-zayavleni-na.../...
Відредагуйте або видаліть це
Усі заявлені на евакуацію з Китаю виявилися здоровими
POLITERNO.COM.UA
Усі заявлені на евакуацію з Китаю виявилися здоровими
   
Что им мешает в Кончу Заспу в санаторий налоговиков привезти?
   
Re: Протести проти евакуйованих з Китаю

І в Санжарах Свобода вийде. І в Одесі.
:weep:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія