Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

нарешті вам від мене позитивні новини [ua]

нарешті вам від мене позитивні новини [ua]


наше населення так і не дозріло до ідеологічних партій - як майжепапуаси наше фантастично унікальні виьорці галасують не за ідеології а за конкуруючі між собою банди свинарчуків які відрізняються міжж собою  лиш артистами  розмовного жанру які їх представляють публічно і змагаються за призи гладяцьких симпатій лохторату  - відсотки що оголошує цвк -  [ua]  і це прекрасно
зараз зеленський це показав відкрито і в бій ринулись всі професійні артисти розмовного і співучого жанру.
це прекрасно панове .це показує що українці єдині ідеологічно . і ця ідеологія. свинарчукізм

   
Re: нарешті вам від мене позитивні новини [ua]

наше населення так і не дозріло до ідеологічних партій
Приведи приклад
   
Re: нарешті вам від мене позитивні новини [ua]

Приведи приклад

немає жодної ідеологічної партії.
йде не змагання ідеологій а змагння артистів розмовного і співочого жанру
треба щоб в політику йшов і влад яма  і шоптенко. щоб було ще змагання і артистів і танцювального жанру. і чапкіс. якого я  частенько бачу в трц космополіт\більшовик і одного рзу навіть ненароком наступив на ногу. інтелігентна і вихована людина. чапкіс нея
   
Re: нарешті вам від мене позитивні новини [ua]

немає жодної ідеологічної партії.
Ну нарешті, то може десь в світі є ідеологічна партія яку ти зможеш привести в приклад українським свинарчукам?
   
Re: нарешті вам від мене позитивні новини [ua]

навіщо. українці - аби гроші - зімітують тобі будь яку ідеологію. ну яка може бути ідеологія у безпринципних брехливих свинарчуків. тільки свинарчукізм . хамелеонський свинарчукізм - який здатен забарвлитись в будь які ідеологічні кольори :laugh:

і позитивна новина і є що саме ця єдина ідеологія і цементує Україну
   
Re: нарешті вам від мене позитивні новини [ua]

навіщо
Тобто, ти не знаєш жодної ідеологічної партії в світі, яку можна привести в приклад  :)
   
Re: нарешті вам від мене позитивні новини [ua]
ATF

Дешева комуналка - це популізм, а не ідеологія. Ідеологія у всієї української політики одна - "нацарюю сто рублівиі втечу". Всі ці роки діє лише вона. Все. Без винятків.
   
Re: нарешті вам від мене позитивні новини [ua]

Тобто, ти не знаєш жодної ідеологічної партії в світі, яку можна привести в приклад  :)

я не говорю про в світі я говорю про Україну
   
Re: нарешті вам від мене позитивні новини [ua]

Дешева комуналка - це популізм, а не ідеологія. Ідеологія у всієї української політики одна - "нацарюю сто рублівиі втечу". Всі ці роки діє лише вона. Все. Без винятків.

вартість комуналки - вірніше частка вартості комуналки в сукупному хоході домогосподарства  :laugh: це таки ідеологічне питання)) питання перерозподілу  :laugh:
   
Re: нарешті вам від мене позитивні новини [ua]

я не говорю про в світі я говорю про Україну
Якщо ти критикуєш, ти маєш показати приклад, світовий.
   
Re: нарешті вам від мене позитивні новини [ua]

Якщо ти критикуєш, ти маєш показати приклад, світовий.

1. я не критикую
2 я не "маю"
   
Re: нарешті вам від мене позитивні новини [ua]

наше населення так і не дозріло до ідеологічних партій
Шо ти маєш на увазі під фразою "ідеологічна партія"?
   
Re: нарешті вам від мене позитивні новини [ua]

Шо ти маєш на увазі під фразою "ідеологічна партія"?

в тебе була "політологія"?   що за запитання з яслів старшої групи. лікбєзом не займаюсь. базові принципи поняття феномини отримуються не тут а у свій час в дитсадках школах вузах.
   
Re: нарешті вам від мене позитивні новини [ua]

в тебе була "політологія"?   що за запитання з яслів старшої групи. лікбєзом не займаюсь. базові принципи поняття феномини отримуються не тут а у свій час в дитсадках школах вузах.
Тобто ти сам не знаєш про що кажеш, а намагаєшся вчити тупих українців :)))
   
1. я не критикую
2 я не "маю"

тобто прикладів ідеологічних партій ти не знаєш, але від українців вимагаєш саме ідеологічної партії?
ти мабуть зебiл
   
Re: нарешті вам від мене позитивні новини [ua]

Тобто ти сам не знаєш про що кажеш, а намагаєшся вчити тупих українців :)))
:facepalm1:
йди вчитись. політологія це молодші курси
   
Re: нарешті вам від мене позитивні новини [ua]

:facepalm1:
йди вчитись. політологія це молодші курси
:lol:
   
Re: нарешті вам від мене позитивні новини [ua]

тобто прикладів ідеологічних партій ти не знаєш, але від українців вимагаєш саме ідеологічної партії?
ти мабуть зебiл

))) о рвануло в свинарчуків (tu)

мова саме про унікальну другуфранцію. в якій одна ідеологія - свинарчукізм.
якщо недолугих цікавить що таке ідеологічна партія - то аеліт не зобовязаний ліквідовувати безграмонтість. маю нульову терпимість до тупості 
   
Re: нарешті вам від мене позитивні новини [ua]

якщо недолугих цікавить що таке ідеологічна партія - то аеліт не зобовязаний ліквідовувати безграмонтість. маю нульову терпимість до тупості
є підстави вважати що ти сам не розумієш про що кажеш, навіть приклад не можеш привести  :lol:
   
Re: нарешті вам від мене позитивні новини [ua]

моя іделогія - щоб люди всі працювали на майбутнє, а не на кишеню собі.  і мене радує, що популізму немає. Всі політики обламують роги аелітам і їм подібним
   
Re: нарешті вам від мене позитивні новини [ua]

є підстави вважати що ти сам не розумієш про що кажеш, навіть приклад не можеш привести  :lol:

недулогий)) немає  окремого розуміння мною ідеологічної партії. є загальновизнане.
йдеш в ігнор
   
Re: нарешті вам від мене позитивні новини [ua]

і завжди будуть мільйонери і двірники та будівельники. Зарубайте це собі на носі
   
Re: нарешті вам від мене позитивні новини [ua]

недулогий)) немає  окремого розуміння мною ідеологічної партії. є загальновизнане.
йдеш в ігнор
О, пішли образи )))
Не можеш відповісти на питання?
Коли починаєш дискусію - маєш знати матеріал, ти не один такий розумний ))
Бажаю успіхів ))
   
Re: нарешті вам від мене позитивні новини [ua]

моя іделогія - щоб люди всі працювали на майбутнє, а не на кишеню собі.  і мене радує, що популізму немає. Всі політики обламують роги аелітам і їм подібним

так які це "політики "обламують" роги противсіхам аелітам?))

цей пануючий зараз популізм що озвучують всі артисти розмовного співучого і дасть бог і танцівного жанру- маючи на меті винятко свинарчукування - є свідченням невибагливостіс українського лохторату

цікаво простежити передвиборчі програми перемігших президентів. наприклад українці обрали кравчука що обіцяв
ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА
КАНДИДАТА У ПРЕЗИДЕНТИ УКРАЇНИ
ЛЕОНІДА МАКАРОВИЧА КРАВЧУКА
[Вибори Президента України 01 грудня 1991 року]

«НОВА УКРАЇНА»
5 «Д»


Державність. Утвердження власної державності з усіма її атрибутами — одне з найголовніших завдань, без розв’язання якого народ України ніколи не буде вільним і не зможе сам вирішувати свою долю. Нова держава має бути суверенною і самоврядною, незалежною, правовою і відкритою, здатною надійно захистити життя, майно, всі законні інтереси громадян.

Демократія. Українська держава не може бути нічим іншим, як демократичною державою. Не люди для держави, а держава для людей. Ми маємо прийти до суспільства, де правлять не правителі, а закони, де верховенство не «вищих розпоряджень», а прав і свобод людини. Треба створити всі умови для формування справжнього громадянина своєї держави — вільного, заможного, культурного.

Достаток. Людині, сім’ї, всьому народу нашому необхідно нарешті забезпечити достаток. Ми повинні створити соціально спрямовану економіку, яка працює на людину, а не за рахунок людини, дає людині все для нормального цивілізованого життя: продовольство, одяг, житло,транспортні засоби, товари широкого вжитку і т. д. Треба передати власність людині, зробити її господарем своєї праці та результатів цієї праці. Виробникам — повний простір для ініціативи, непрацездатним та малозабезпеченим — соціальний захист та допомога з боку держави.

Духовність. Історично склалося так, що душу українців, їхню національну самосвідомість, їхню мову, культуру, звичаї нищили протягом століть. Наш святий обов’язок — забезпечити, у найширшому розумінні слова, духовне відродження української нації, надійно гарантуючи водночас вільний національно-культурний розвиток представникам усіх національностей, що утворюють український народ. Особа, сім’я, духовність — альфа і омега державної політики. Пріоритети у ній — розвитку освіти, науки, культури.

Довір’я. Всі ми разом повинні постійно піклуватися про встановлення у нашому українському домі атмосфери довір’я. Довір’я народу до влади, влади — до народу, людини — до людини. Підозрілість, відчуженість, нетерпимість як саркома роз’їдають суспільний організм. Тому — злагода і ще раз злагода. Тільки за цієї умови ми зможемо побудувати нову, вільну, незалежну, суверенну Україну — державу народу і для народу, для його блага, процвітання, щастя.

ще кумедно прослухати новорічні поздоровлення - але то довго і нудно
найкращий дайджест зробив сімьон слєпаков)
   
Re: нарешті вам від мене позитивні новини [ua]

і завжди будуть мільйонери і двірники та будівельники. Зарубайте це собі на носі

не завжди)  52-30=22 мільйони українців вже ніколи не стануть ні мільйонерами ні двірниками ні будівельниками [ua]
   
Re: нарешті вам від мене позитивні новини [ua]

наступна прогарам  лєоніда нашого даніліча вже розлогіша . але все ж про те

Інтелекту нації — суспільну повагу та захищеність

Обов’язкова середня освіта, рівні можливості для безкоштовної вищої; запровадження пільгового кредитування студентів; президентська програма комп’ютеризації школи; підвищення зарплати вчителям, викладачам, науковцям; розвиток національної культури і мистецтва, державної української, російської та інших мов; захист людини від пропаганди насильства та аморалізму.

Соціальна держава — солідарне суспільство

Утвердження засад громадянського суспільства; конструктивна співпраця між урядом, профспілками та роботодавцями; запобігання соціально-політичним конфліктам та екстремізму; державна підтримка національних меншин; міжетнічна та міжконфесійна злагода.

ІІІ. ДО ЕКОНОМІКИ ДОБРОБУТУ

Всебічний розвиток внутрішнього ринку,

зміцнення конкурентоспроможно сті національної економіки

Зменшити податковий тягар

Спрощення податкової системи і суттєве зниження податків; п’ятирічний мораторій на зміни у податковому законодавстві; захист платників податків; рішуче обмеження тіньової економіки, прозорість та ефективний контроль за використанням бюджетних коштів.

Стимулювати приватну ініціативу

Зміцнення середнього класу; надійний захист приватній власності; створення

можливостей для кожного, хто хоче і може розпочати власну справу, через мікрокредитування, іпотеку, пільгове оподаткування; підтримка та зростання чисельності тих, хто одержує доходи від майнової та інтелектуальної власності; гарантії прав власників акцій та земельних паїв; державний захист дрібних підприємців та торгівців від кримінального рекету та бюрократичного свавілля.

   
Re: нарешті вам від мене позитивні новини [ua]

Привабливий інвестиційний клімат

Технологічне оновлення та фінансове оздоровлення діючих державних підприємств; запровадження дієвої системи страхування вітчизняних та зарубіжних інвестицій; перехід від сертифікатної до інвестиційної приватизації; інвестору — право власності на земельну ділянку; оздоровлення банківської системи та розвиток фондового ринку; захист національного виробника; розвиток конкурентного середовища.

Промисловості, науці, технологіям — світовий рівень

Збільшення до 2% ВВП державного фінансування науково-технічної сфери; державна підтримка високотехнологічних галузей; використання науково-технічного потенціалу військово-промислового комплексу для переозброєння армії та інноваційного оновлення виробництва; стимулювання експорту високотехнологічної продукції; пріоритет — інформатизації, енергозберігаючим та екологічно чистим технологіям; реструктуризація паливно-енергетичного комплексу, вирішення проблеми ЧАЕС.

Селу — нові можливості

Завершення земельної реформи; вільний розвиток усіх форм господарювання; сприяння колективним, приватно-орендним, фермерським та особистим підсобним господарствам; селу — сучасний вітчизняний трактор і комбайн; справедлива цінова політика; розвиток ринку сільськогосподарськ ої продукції та продовольства; іпотечне кредитування, державна підтримка соціального розвитку села.

Стабільна гривня, збалансований бюджет

Стійка грошова система, збалансована бюджетна політика, зменшення державного боргу; подолання кризи платежів, дефіциту платіжного балансу; накопичення валютних резервів.

IV. У ЗЛАГОДІ ЗІ СВІТОМ

Немає України без світу, а світу без України

Зовнішня політика — проукраїнська

Позаблоковість і стабільне партнерство з усіма демократичними країнами світу; активна участь у побудові ефективної системи європейської безпеки; гармонізація національного законодавства відповідно до світових і європейських стандартів; стратегічне партнерство з Росією та іншими державами; активна робота щодо збереження старих і завоювання нових ринків українських товарів; реалізація переваг географічного положення України; гарантії захисту громадян України за кордоном; розвиток господарських міжрегіональних зв’язків; спрощення режимів перетинання кордонів; зміцнення зв’язків зі світовим українством.

* * *

Переконаний у правильності обраного шляху. Відмова від здобутого великими зусиллями — згубна. Впевнений — наступні п’ять років істотно змінять життя на краще.

Вірю в Україну!

Вірю в український народ!

Ми разом вистояли — разом переможемо!

Л. Д. КУЧМА
   
Re: нарешті вам від мене позитивні новини [ua]

не завжди)  52-30=22 мільйони українців вже ніколи не стануть ні мільйонерами ні двірниками ні будівельниками [ua]

Цікаво скільки ти нарожав
   
А в світі залишилась хоч одна партія, де в основі лежать не гроші?
   
Re: нарешті вам від мене позитивні новини [ua]

Цікаво скільки ти нарожав

то що там з запитом суспільства свинарчуків на ідеології? чи які в сраці ідеології дайте нам зарплати по 4000 ойро і комуналку вчетверо дешевше  [ua]
   
Re: нарешті вам від мене позитивні новини [ua]

А в світі залишилась хоч одна партія, де в основі лежать не гроші?
Ні, не залишилися
На жаль  Aelit  не захотів наводити приклади ідеологічних партій, хоча такі в історії були ))
   

наше населення так і не дозріло до ідеологічних партій - як майжепапуаси наше фантастично унікальні виьорці галасують не за ідеології а за конкуруючі між собою банди свинарчуків які відрізняються міжж собою  лиш артистами  розмовного жанру які їх представляють публічно і змагаються за призи гладяцьких симпатій лохторату  - відсотки що оголошує цвк -  [ua]  і це прекрасно
зараз зеленський це показав відкрито і в бій ринулись всі професійні артисти розмовного і співучого жанру.
це прекрасно панове .це показує що українці єдині ідеологічно . і ця ідеологія. свинарчукізм
--------------------

ти йобнуте, аеліто, й то не новина.  :)
   
Re: нарешті вам від мене позитивні новини [ua]

А в світі залишилась хоч одна партія, де в основі лежать не гроші?

як мета кожного підприємства є гроші так і мета кожної партії є великі гроші- влада. однак політична партія має хоча б формально мати якусь ідеологічну платформу і її діяльність . в тому числі і голосування і активність їх членів мала б відповідати цій формальній ідеології. але це у населення яке дійшло до того шляхом століть революцій профрухів відроджень реформацій.
українці ж то прост мавпують - як і різні там зімбвабве - так само і там і там конституція "для галочки - як у європах" а живуть всі ці бантустани за звичаєвим правом - які прийняті всім суспільством і називаються зара панятіями.
   
Re: нарешті вам від мене позитивні новини [ua]

--------------------

ти йобнуте, аеліто, й то не новина.  :)

це все на що спроможна запливша жиром черепна ємність свинарчука.  [ua]
   
то що там з запитом суспільства свинарчуків на ідеології? чи які в сраці ідеології дайте нам зарплати по 4000 ойро і комуналку вчетверо дешевше  [ua]

В більшовиків свого часу була суто ідеологічна партія. Як тобі ідеологія комунізму в окремо видєленій країні?
Накуй ваще та хєрня ідеологія. Надбудова над вічним.
А вічне то 10 заповідей.
Живи так, щоб примножувати статки, не принижуючи права оточуючих. Ось тобі вся ідеологія в одному реченні.
Все інше синій туман і пуста болтовня з побрехеньками.

Всі інші так звані "ідеологіі" то право сильного дурити мозок слабшому.

Останнє редагування: 9 червня 2019 00:59:04 від б_а_р_с
   
Re: нарешті вам від мене позитивні новини [ua]

В більшовиків свого часу була суто ідеологічна партія. Як тобі ідеологія комунізму в окремо видєленій країні?
Накуй ваще та хєрня ідеологія. Надбудова над вічним.
А вічне то 10 заповідей.
Живи так, щоб примножувати статки, не принижуючи права оточуючих. Ось тобі вся ідеологія в одному реченні.
Все інше синій туман і пуста болтовня з побрехеньками.

ідеологія як парадигма. без чітких принципів правил напрямку суспільство отак і бовтається як гівно в ополонці століттями - будучи безнастанно- за визначенням івана франка - в сусідів гноєм.
українці такі  імітатори християн як і всього іншого. це тобі по 10 заповідямм.
оця твоя ідеологія в одному реченні по перше є звичайнісінька українська брехня і лицемірство - а по друге - столііття показали що вон ане пррацює - пки сусіди розвиивались і розвииваються українці ходять по колу - колонія руїна бантустанколонія руїна бантустан. зараз період бантустану . вгадай чим він зміниться
   
як мета кожного підприємства є гроші так і мета кожної партії є великі гроші- влада. однак політична партія має хоча б формально мати якусь ідеологічну платформу і її діяльність . в тому числі і голосування і активність їх членів мала б відповідати цій формальній ідеології. але це у населення яке дійшло до того шляхом століть революцій профрухів відроджень реформацій.
українці ж то прост мавпують - як і різні там зімбвабве - так само і там і там конституція "для галочки - як у європах" а живуть всі ці бантустани за звичаєвим правом - які прийняті всім суспільством і називаються зара панятіями.

Що таке влада? Це право володіти умами і руками інших людей. Просто кажучи влада це рабовласництво.
Воно було, є і мабуть буде. Всі ці ізми і інше це прикриття рабовласництва, димова ширма.
Тому мені байдуже на ідеологіі. Для мене єдина прийнятна ідеологія, це свобода людини в межах 10 заповідей.
Цієї ідеологіі цілком достатньо для розвитку суспільства, за умов дотримання всіма без винятку цих правил.
Інакше простіше визнати що люди живуть у вовчій зграї і поведінка має бути адекватна перебуванню в зграі.
А зараз будь-яка так звана ідеологія в світі пропонує комунізм для еліт і вовчу зграю для всіх інших.
Та вертів я на фую всі ідеологіі.
Всі ідеологіі зводяться к праву одних розподіляти і обов*язку інших створювати. Не має в світі іншого.
Всі відмінності лише в назвах і кольорі штанів партійних босів.

Останнє редагування: 9 червня 2019 01:08:46 від б_а_р_с
   
Re: нарешті вам від мене позитивні новини [ua]

я вам приніс євангеліє. благу вість . що українці ідеологічно єдині. щоправда та ідеологія деструктивна  - але то вже погана новина .   [ua]
свинарчукізм є те свого роду ідеологія. навіть більше ніж ідеологія. модус операнді, ратіонем [ua]
   
Re: нарешті вам від мене позитивні новини [ua]

Що таке влада? Це право володіти умами і руками інших людей. Просто кажучи влада це рабовласництво.
Воно було, є і мабуть буде. Всі ці ізми і інше це прикриття рабовласництва, димова ширма.
Тому мені байдуже на ідеологіі. Для мене єдина прийнятна ідеологія, це свобода людини в межах 10 заповідей.
Цієї ідеологіі цілком достатньо для розвитку суспільства, за умов дотримання всіма без винятку цих правил.
Інакше простіше визнати що люди живуть у вовчій зграї і поведінка має бути адекватна перебуванню в зграі.
А зараз будь-яка так звана ідеологія в світі пропонує комунізм для еліт і вовчу зграю для всіх інших.
Та вертів я на фую всі ідеологіі.

 :laugh:
і проте ти визнаєш парадигму декалогу - як постійно безнастанно порушується всімма хто декларує її визнання в тоум числі і тобою))
лицемірство і брехання
   
Re: нарешті вам від мене позитивні новини [ua]

Тобі ще дружина комп на голові не побила?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія