Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Є питаннячко про тактичну ЯЗ

Є питаннячко про тактичну ЯЗ

Не хочу нікого лякати, але якось пазл складається для використання свинособаками ТЯЗ:
ЗСУ почали робити дуже боляче оркам - штаб ЧФ та не тільки, не буду робити перелік..., самі все знаєте.
Крім того наші вже не по одному напрямку зробили т.зв. прорив....
хуйло нервує та надав наказ оленіводу зупинити контрнаступ ЗСУ до жовтня(залишилось 6 діб).
Враховуючи, що хуйло абсолютно йобнуте утворення, то він скоріше за все може погодитись на використання ТЯЗ.
Хоча він сцикло, але він сподівається, що т.зв.Захід ще більше сцикло і не виконає своїх погроз у бік хуйла.
Для більш вагомих аргументів у бік використання  ТЯЗ для Заходу орки можуть нібито дроном ЗСУ бахнути по той же Курчатовської АЕС.
Тому він може ризикнути використати декілька разів ТЯЗ у разрахунку, що це, як мінімум налякає і примусить політичне керівництво України сісти за стіл переговорів, як максимум капітулювати...!
Тому є дивним, що останні часи орки майже не використовують т.зв. пиони, яки можуть бити снарядами з ТЯЗ, напевно бережуть від контрбатарейкі, щоб потім використати їх за призначенням....
Думка, що нібито можна дуже легко відслідкувати переміщення тактичних ядерних зарядів, як на мене є хибною!
Щось тривожно, наступні 10 діб будуть вирішальними...!
Сподіваюся, що наша розвідка тримає руку на цьому питанні.

Не хочу оформлювати це все у вигляді опитування, але для мене  була б цікава і ваша думка з цього приводу...?!
 
   
   
Re: Є питаннячко про тактичну ЯЗ

Внешнеполитические риски слишком большие. А если ещё что-то пойдет не так (а испытаний ядерного оружия не было уже очень давно) получится громадный провал.
Я думаю им проще провести ядерные испытания где то на полигоне штатном. Для угрозы достаточно, а для международной реакции нет.

Ну и стрелять пионами вряд-ли, если что это скорее всего будет Искандер баллистический.
   
Re: Є питаннячко про тактичну ЯЗ

Наша пісня гарна й нова, починаєм її знову.
   
Re: Є питаннячко про тактичну ЯЗ

Застосування Ядерної зброї викреслить Російську Федерацію з історії людства, а її історія буде переписана під народи які її населяють.
   
Re: Є питаннячко про тактичну ЯЗ

Внешнеполитические риски слишком большие. А если ещё что-то пойдет не так (а испытаний ядерного оружия не было уже очень давно) получится громадный провал.
Я думаю им проще провести ядерные испытания где то на полигоне штатном. Для угрозы достаточно, а для международной реакции нет.

Ну и стрелять пионами вряд-ли, если что это скорее всего будет Искандер баллистический.

Є мінус - його перехопити більше шансів чим снаряд від піона!
   
Re: Є питаннячко про тактичну ЯЗ

Застосування Ядерної зброї викреслить Російську Федерацію з історії людства, а її історія буде переписана під народи які її населяють.

Дякую, але по великому рахунку її вже можна викреслювати...
   
Re: Є питаннячко про тактичну ЯЗ

Є мінус - його перехопити більше шансів чим снаряд від піона!
У пиона есть шанс попасть под контрбатарейную . А если случится внезапная перегруппировка) , то и вообще есть риск что захватят его.
   
Re: Є питаннячко про тактичну ЯЗ

Дякую, але по великому рахунку її вже можна викреслювати...

Ви не розумієте! Це означатиме кінець усім відносинам та розділ світу на ті країни які з Росією та ті хто поставить залізну завісну разом із Заходом.
Але найгірше це напевно вже означатиме кінець демократії в більшості країнах.
   
Re: Є питаннячко про тактичну ЯЗ

Ви не розумієте! Це означатиме кінець усім відносинам та розділ світу на ті країни які з Росією та ті хто поставить залізну завісну разом із Заходом.
Але найгірше це напевно вже означатиме кінець демократії в більшості країнах.

Дякую, я розумію, хуйло не розуміє..., він вже такого наробив, що на паРаше вже давно тре ставити хрест.
   
Re: Є питаннячко про тактичну ЯЗ
DBA

хуйло нервує та надав наказ оленіводу зупинити контрнаступ ЗСУ до жовтня(залишилось 6 діб).

потом пойдет дождь и генералы отчитаются об остановке наступа - "задача выполнена!"  :gigi:
   
Re: Є питаннячко про тактичну ЯЗ

потом пойдет дождь и генералы отчитаются об остановке наступа - "задача выполнена!"  :gigi:

Як варіант..., але зара сучасна, особливо далекобійні та високо влучні засоби ураження і не тільки не бояться дощу!
   
Re: Є питаннячко про тактичну ЯЗ

Де факто використання хуйлом ТЯЗ нам на руку, як би це цинічно не звучало.

Найбільший фактор ураження ЯЗ зараз, як і раніше - психологічний. І якщо у 1945 році цей фактор був на боці того , хто застосував ЯЗ, то зараз все буде з точністю до навпаки. Тобто підарашку розброять взагалі, і в стислі строки, і без застосування ЯЗ.

Таке моє бачення  :beach:
   
Re: Є питаннячко про тактичну ЯЗ

Тобто підарашку розброять взагалі, і в стислі строки

Каким образом? Никто не будет рисковать ядерной войной.
Максимум - торговое эмбарго.
Ну может наконец в Украине появятся добровольцы на f35)
   
Re: Є питаннячко про тактичну ЯЗ

Де факто використання хуйлом ТЯЗ нам на руку, як би це цинічно не звучало.

Найбільший фактор ураження ЯЗ зараз, як і раніше - психологічний. І якщо у 1945 році цей фактор був на боці того , хто застосував ЯЗ, то зараз все буде з точністю до навпаки. Тобто підарашку розброять взагалі, і в стислі строки, і без застосування ЯЗ.

Таке моє бачення  :beach:
зняв з мого язика. Ще добавлю, що США тільки цього й чекають
   
Re: Є питаннячко про тактичну ЯЗ

Без проведення випробувань застосування що ТЯЗ що СЯЗ не буде
   
Re: Є питаннячко про тактичну ЯЗ

Каким образом? Никто не будет рисковать ядерной войной.
Максимум - торговое эмбарго.
Ну может наконец в Украине появятся добровольцы на f35)

Точно таким же чином як були роззброєні Ірак і Лівія, а їхні лідери - знищені
   
Re: Є питаннячко про тактичну ЯЗ

Без проведення випробувань застосування що ТЯЗ що СЯЗ не буде
Кацапи можуть, вони такі.
   
Re: Є питаннячко про тактичну ЯЗ

Навіщо спрощувати та впадати в ідеалізм? ТЯЗ ніхто випробувати не буде- шандарахне і все. Інша справа: куди? Бо крім міста якогось чи значної інфраструктурної цілі- цей взрив буде мати дуже обмежену єфективність. Знищити 2 танки, дві роти та кукурузне поле при непередбачуваних наслідках? Це їм нічого не дасть, крім колосальних проблем. Шандарахнути по місту в Україні- це зовсім не означає, що НАТО віповість тактичної ядерною зброєю, але дуже велика вирогідність введення військ, авіації НАТО в Україну. Тобто взяття під захист в якості останього попередження. Але може бути й таке, що Захід впаде в своєрідний шок від переляку. Почнуть скакати як кури угорці, словаки, мабуть австрійці-то що. Вони там перегавкаються і їм буде не до нас. Кожен буде наполягати на своєму.

 До СЯЗ не дійде, навіть якщо хуйло зовсім з'їде з глузду та пульне ТЯЗ в район Перемишля по Польщі щоб порушити логістіку. З СЯЗ хуйло програє  за декілька годин. І тоді навіть не до нас буде. Хоча наслідки будуть ше ті.
   
Re: Є питаннячко про тактичну ЯЗ

хуйло нервує та надав наказ оленіводу зупинити контрнаступ ЗСУ до жовтня(залишилось 6 діб).
Піонтковський?
   
Re: Є питаннячко про тактичну ЯЗ

Піонтковський?

Ні
   
Re: Є питаннячко про тактичну ЯЗ

Ні
Більше ніхто не дає такі інсайди.
   
Re: Є питаннячко про тактичну ЯЗ

Більше ніхто не дає такі інсайди.

Це не інсайд, це припущення...
   
Re: Є питаннячко про тактичну ЯЗ

Це не інсайд, це припущення...
Припущення обґрунтовуються. Інакше це астрологія чи клікушество.
   
Re: Є питаннячко про тактичну ЯЗ

Припущення обґрунтовуються. Інакше це астрологія чи клікушество.

Я намагався...
   
Re: Є питаннячко про тактичну ЯЗ

Навіщо спрощувати та впадати в ідеалізм? ТЯЗ ніхто випробувати не буде- шандарахне і все.

Оце і є ідеалізм і спрощення, бо без практичної перевірки якості зберігання (та і просто щоб продемонструвати "решительность") ніхто дорогоцінними  зарядами ризикувати не буде. В часи пізнього совка як раз заряди ТЯЗ і підривали.   :-)o
Мабуть Китай, США та кацапи для цього і проводять зараз реконструкцію своїх ядерних полігонів.
   
Re: Є питаннячко про тактичну ЯЗ
slp

потом пойдет дождь и генералы отчитаются об остановке наступа - "задача выполнена!"  :gigi:

Прогноз до 5 октября
24...29
СУХО
   
Re: Є питаннячко про тактичну ЯЗ

Думка, що нібито можна дуже легко відслідкувати переміщення тактичних ядерних зарядів, як на мене є хибною!
Щось тривожно, наступні 10 діб будуть вирішальними...!

От теж приклад спрощення і ідеалізму. Контроль за переміщенням цієї зброї є пріоритетною задачею як США (терористична загроза) так і Ізраїлю (банальне виживання) . Тож принаймні тут їх розвідки "расстараются".  :-)o
   
Re: Є питаннячко про тактичну ЯЗ

Я намагався...

Вам не вдалося
   
Re: Є питаннячко про тактичну ЯЗ

Прогноз до 5 октября
24...29
СУХО
отже п'ємо йод і ховаємся ?;o
   
Re: Є питаннячко про тактичну ЯЗ
slp

отже п'ємо йод і ховаємся ?;o

Применение ТЯЗ может разрушить ротный опорный пункт и ... что ?
Чтобы что ?

Имеет смысл применение ДЕСЯТКОВ ТЯЗ
А это фантастика


Так что молимся за прорыв ВСУ до дождей к Мелитополю
И не прекращаем молиться за смерть хуйло - это решит все наши проблемы
   
Re: Є питаннячко про тактичну ЯЗ

Застосування Ядерної зброї викреслить Російську Федерацію з історії людства, а її історія буде переписана під народи які її населяють.
Так так, я вже бачу як Гутіерреш з Трампом викреслюють рф з історії людства в ООН. :suicide2:
   
Re: Є питаннячко про тактичну ЯЗ

Мене за такі теми Ядерним помьотом назвали тут, та банили нищівно за панічні настрої. Я продовжую бути впевнений що хуйло використає яо бо до цього веде сама логіка цієї війни. Для хуйла вона єкзістенціальна, а отже він піде до кінця. Людей які його можуть зупинити в оточенні немає. Але це не зараз, бо хуйло продовжує вірити у перемогу.
   
Re: Є питаннячко про тактичну ЯЗ

Хуйло вже втратило шанс використати ТЯЗ. Він міг це зробити тоді, коли в нас ще не було засобів ураження на території раші. Тоді в разі використання ТЯЗ єдиний хто міг дати здачі тим же способом був тільки захід. А це політика і ніхто б на це не пішов. А зараз ми без проблем можемо використати ТЯЗ по території раші у відповідь і ніхто нічого не доведе. Захід скаже "так ви в раші вже три роки співаєте на весь світ що в україні є ядерна зброя, ну от ви були праві а ми тут ні при чому".  Аяяй українцям але ж ви перші почали. Тому раша в тупіку.
   
Re: Є питаннячко про тактичну ЯЗ

Ну судячи з інтенсивності криків соловїного помьота бажання є.
Він зазвичай розігріває кацапів, минулого року десь з серпня, він верещав чого ми сиидимо з світлом і в інеті, а не в камяному віці - почали гатити по е/е.
Верещав чому поставки ідуть на фронт через залізницю та мости через Дніпро, але потім змістив акцент коли почали бити по Одесі і портам, шось забув і більше не згадував сильно.
Останні два тижні верещить про ядерку, згадують України звичайно , але чомусь більше акценти ставлять поляків та англічан, шо саме по ним треба вїбати стратегічною ракетою.
Ну і ті його гості в 1 голос, шо всьо к етаму ідьот, хоча контрнаступ загнулся успєхоф нєт, но вєбать нада, вихада нєт.
   
Re: Є питаннячко про тактичну ЯЗ

Хуйло вже втратило шанс використати ТЯЗ. Він міг це зробити тоді, коли в нас ще не було засобів ураження на території раші. Тоді в разі використання ТЯЗ єдиний хто міг дати здачі тим же способом був тільки захід. А це політика і ніхто б на це не пішов. А зараз ми без проблем можемо використати ТЯЗ по території раші у відповідь і ніхто нічого не доведе. Захід скаже "так ви в раші вже три роки співаєте на весь світ що в україні є ядерна зброя, ну от ви були праві а ми тут ні при чому".  Аяяй українцям але ж ви перші почали. Тому раша в тупіку.
не втратив, але до проведення успішних ядерних випробувань зарядів із відновленої партії -  світу (і нам) це поки не загрожує.  :-)o
Яку ТЯЗ можемо використати ми це із розряду "альтернативної історії"
   
Re: Є питаннячко про тактичну ЯЗ

Для тех кто в бронепоезде и учился на прапора.
Даже для использования нужен не один ебнутый хуйло.
А 10-ть ебнутых причем не чмобиков.
   
Re: Є питаннячко про тактичну ЯЗ

Для тех кто в бронепоезде и учился на прапора.
Даже для использования нужен не один ебнутый хуйло.
А 10-ть ебнутых причем не чмобиков.
а морат з бошировим які на шпілі дивитись ходили і флакон в смітник кинули, це хто? Йобнуті ?

А далбайоби які в НОРДОСТІ потравили всіх без належних заходів з відкачки?

А ті шо грузили в будинки мішки з "мукою" і взривали к хуям, там що менший ланцюжок ?
   
Re: Є питаннячко про тактичну ЯЗ

Загроза мала думаю. Самий більший пік напруги по застосуванню ЯЗ буде коли наші вийдуть на пряму якто кажуть для звільнення Криму. От тоді прямі погрози точно можуть бути. Тому наше керівництво так обережно тему звільнення  Криму силовим шляхом іноді оминає.
   
Re: Є питаннячко про тактичну ЯЗ

Для тех кто в бронепоезде и учился на прапора.
Даже для использования нужен не один ебнутый хуйло.
А 10-ть ебнутых причем не чмобиков.

Это стратегическое наверное.
Тактическое вряд ли настолько защищено. Снаряд вообще наверное без особых изысков сделан относительно возможности применения
   
Re: Є питаннячко про тактичну ЯЗ

Кстати теракт в самой России на ядерном обьектое могут на нас вполне повесить, это в из стиле
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія