Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

На тему мобілізації, ухилянтів - хочу поставити жирну крапку

Шановні ухилянти, журналісти що їх ловлять депутати воєнкоми і тому подібні персонажі. Забийте собі в телефони інстаграми і довідки. Людина без мотивації що її насильно затягнули в армію а потім на фронт - людина що не хоче і не може там бути - так вона нафіг нікому там і не потрібна. Це тягар додатковий який відтягує наші сили. Замість боротись з ворогом - ми боремось за той гнилий вантаж який як чемодан без ручки. І кинути не можеш і толку нуль. Не тягніть нам ту пздтоту бо ми на неї тратимо більше сил ніж на ворога.
   
Держава вас почула. І... Розширяє перелік хвороб, з якими тепер можна служити. та-да-дааааамм!
   
спочатку треба викреслити з Конституції слова про обов"язок захищати Батьківщину, а потім вже почати забувати ухилянтів
   
От нахрена мені той ухилянт в підрозділі бойовому. Зі всіми конституціями правами і верховнорадами. Документів, матеріального забезпечення, звітів - тонна. А толку не то що нуль. Він як 300й відтягує мінімум моїх двох нормальних бійців щоб його з окопу винести. Бо в нього тєчка планка впала і він не може. А потім він собі робить убд і герой.
   
Не бажають виконувати свої обов'язки згідно Конституції?

Окей - не очикуйте виконання прав...

Зігнав би всіх цих уйобанів /сцикунов/ "вище всього цього"/ не моє діло/ ковбасників /  депутатских і міністерских виблядків  і вперед на три роки трудової мотівації з 8:0х до 22:00  і без обіда...


   
От нахрена мені той ухилянт в підрозділі бойовому. Зі всіми конституціями правами і верховнорадами. Документів, матеріального забезпечення, звітів - тонна. А толку не то що нуль. Він як 300й відтягує мінімум моїх двох нормальних бійців щоб його з окопу винести. Бо в нього тєчка планка впала і він не може. А потім він собі робить убд і герой.

Дай йому кізди - моральной ...
нема обов'язків = немає прав..
Хай парашу миє... важке носить.. прибирає... зброю всім чистить.

З аватарами спроможній справиться?  З цими таки самі методи.

Останнє редагування: 6 вересня 2023 07:22:08 від Аeternitas
   
Дай йому кізди - моральной ...
В нема обов'язків = немає прав..
Хай парашу миє... важке носить.. прибирає... зброю всім чистить.

З аватарами спроможній справиться?  З цими таки самі методи.

які нафіг "параші і мити" зараз на бойових? ти прийшов в окоп і воююєш. посреш потім при нагоді. ти маєш абсолютно довіряти як мінімум 5 людей вліво і 5 людей вправо. нахрен тобі ще когось там вчити життя методом параші. всі совкові строкові поняття про армію померли. до речі як і атошні...

Останнє редагування: 6 вересня 2023 07:19:01 від maksmm
   
От нахрена мені той ухилянт в підрозділі бойовому. Зі всіми конституціями правами і верховнорадами. Документів, матеріального забезпечення, звітів - тонна. А толку не то що нуль. Він як 300й відтягує мінімум моїх двох нормальних бійців щоб його з окопу винести. Бо в нього тєчка планка впала і він не може. А потім він собі робить убд і герой.
Ви в ЗСУ ?
Ну , хоча б ком взводу
   
Ви в ЗСУ ?
нє на канарах. тупе питання тупа відповідь.
   
Обережніше. В нас ухилянт державою "керує"...  ;)
   
нє на канарах. тупе
питання тупа відповідь.
Я без підйобок
Чім ухилянт відріняється від
Того хто боіться
І не йде до військомату сам ?


   
припустимо, є громадяни ухилянти, яких піймали і направили у військо
а вони не здатні до участі в бойових діях, бо можуть побігти
ну то нехай риють і снаряди тягають, в шпиталях санітарами, дороги тягнуть і т.д.
   
які нафіг "параші і мити" зараз на бойових? ти прийшов в окоп і воююєш. посреш потім при нагоді. ти маєш абсолютно довіряти як мінімум 5 людей вліво і 5 людей вправо. нахрен тобі ще когось там вчити життя методом параші. всі совкові строкові поняття про армію померли. до речі як і атошні...
без окопів , куди вони не хочуть йти - вистачає роботи.. а виконують її ті хто має мотивацію..
   
припустимо, є громадяни ухилянти, яких піймали і направили у військо
а вони не здатні до участі в бойових діях, бо можуть побігти
ну то нехай риють і снаряди тягають, в шпиталях санітарами, дороги тягнуть і т.д.
так не буває. їх всовують куди хоч і як хоч. а ми потім маємо з ними секс не за згодою.
   
Я без підйобок
Чім ухилянт відріняється від
Того хто боіться
І не йде до військомату сам ?

я перепрошую ви поговорити чи обговорити? бо таке враження що це написала людина абсолютно далека від Української реальності взагалі і від війни зокрема.
   
Н-да, рівень компетенцію у автора зашкалює...
   
так не буває. їх всовують куди хоч і як хоч. а ми потім маємо з ними секс не за згодою.

Штатку заполняють... а це юхня повна.
   
я перепрошую ви поговорити чи обговорити? бо таке враження що це написала людина абсолютно далека від Української реальності взагалі і від війни зокрема.
Можу лозунгами
Можу як антік
Питаю як питаю
Від реалій далеко , живу в лісі
40 років як з арміі тому питання
   
Н-да, рівень компетенцію у автора зашкалює...

запереч хоч щось
   
Можу лозунгами
Можу як антік
Питаю як питаю
Від реалій далеко , живу в лісі

я взагалі не зрозумів ваших питань. мій рівень зараз батальйону. в чому питання. щоб я розшифрував ваші психологічні натяки?
в мене зараз 50% людей що приганяє воєнкомат абсолютно не придатні до війни. хтось фізично хтось психологічно. але їх заганяють на бойові. де 25% з реально боєздатних займаються тим щоб ту всю пддоту врятувати від каліцтва і смерті. що я не так пояснив?

Останнє редагування: 6 вересня 2023 07:42:41 від maksmm
   
Вмотивовані вже давно там. Так що мотивуйся...
   
я взагалі не зрозумів ваших питань. мій рівень зараз батальйону. в чому питання. щоб я розшифрував ваші психологічні натяки?

Якщо Ви стартуєте і маєте рівень
Батальйону
То маєте розуміти що
На форумі одні
Генералісімуси
   
так не буває. їх всовують куди хоч і як хоч. а ми потім маємо з ними секс не за згодою.
я розумію
це як відділ кадрів, який заповнює вакансії, бо мусить
і для цього тягне кого завгодно, аби відзвітувати наверх
в такому разі дійсно це проблема, яку в лоб не вирішити
   
я взагалі не зрозумів ваших питань. мій рівень зараз батальйону. в чому питання. щоб я розшифрував ваші психологічні натяки?
в мене зараз 50% людей що приганяє воєнкомат абсолютно не придатні до війни. хтось фізично хтось психологічно. але їх заганяють на бойові. де 25% з реально боєздатних займаються тим щоб ту всю пддоту врятувати від каліцтва і смерті. що я не так пояснив?
Зараз те
Але , як вирахувати здібних і
Придатних ?
Тутай авто водять всього 30 відсотків поидатних
Інші психи
Інакше б аваріі були б на мінімумі
А тут бойові діі
Ніхто не може вгадати реакціі
Не те що когось , своі не можуть

Отакє
   
запереч хоч щось
Відсоток людей які хочуть вовати завжди низкий, брати участь у цькуванні інших високий, а от можливість померти їх менше 1-2 відсотків.

Це Безсмертний озвучував Роман. Що відсоток в сіх країнах у мирний час 1-2, коли починаються бойові дії в перший період 3-4 відсотка, в Україні цей відсоток весь час в районі 6 відсотків. Досить агресивна нація ми.

Тепер, в сучасній війні мало армія має мати масу, і люди з кваліфікацією. Бажати воювати мало, ще треба мати відповідні занання. Ці знання не завжди в уяві вмотивованого повязані з війною, отже людей з ними треба брати звідкись. Далі возьмем для прикладу забезпечення і кухара, людина нехоче воювати, але хтось має готувати їсти?

Тоїсть армії потрібна кількість, а от вже робота офіцера розприділити, де в мотивований, а інколи може людина просто у війти в смак і не початку не бути вмотивована. І завдання офіцера найти кожному місце. Німці наприклад в кінці війни, просто окопи і бункера ставили старших людей і хворих, сидить в кулментному бункері і тримає лінію оборони.

Офіцер на це навчений має бути.

Без маси, кількості в нашій війні ти нікуди не підеш. Тай раніше так було, але зараз це дуже відчутно.
   
Ніхто не може вгадати реакціі
Не те що когось , своі не можуть

А яущо в людини і так легке психічне відхилення, панічні атаки, приміром, то як він може собі довіряти.

Останнє редагування: 6 вересня 2023 07:51:30 від Bogkuz
   
я розумію
це як відділ кадрів, який заповнює вакансії, бо мусить
і для цього тягне кого завгодно, аби відзвітувати наверх
в такому разі дійсно це проблема, яку в лоб не вирішити

її дуже просто вирішити. дайте вмотивованим можливість повноцінно воювати без тої всьої геморої які "генерали в лампасах що повернулись з евакуації" придумали останнім часом. без напрягів про 30ку сто тищ звітів про підсумки до ак 80-х років розливу і тому подібної дурні. і перестаньте тягнути нам кривих косих дурних а дайте можливість здоровим прямим розумним  вбивати ворога. все.
   
От зараз в тебе всі ознаки нервового зриву. Що робить твій офіцер що це зменшити?
   
Сцуть воювати?
Заберіть / абнулить посвідчення водія.
Ато стрес на дорозі, плохо себе відчувають, паничні атаки ... не можна таким соціально больним людям за кермо..
   
Сцуть воювати?
Заберіть / абнулить посвідчення водія.
Ато стрес на дорозі, плохо себе відчувають, паничні атаки ... не можна таким соціально больним людям за кермо..

Хз чи людям з панічними дають права.
   
Відсоток людей які хочуть вовати завжди низкий, брати участь у цькуванні інших високий, а от можливість померти їх менше 1-2 відсотків.

Це Безсмертний озвучував Роман. Що відсоток в сіх країнах у мирний час 1-2, коли починаються бойові дії в перший період 3-4 відсотка, в Україні цей відсоток весь час в районі 6 відсотків. Досить агресивна нація ми.

Тепер, в сучасній війні мало армія має мати масу, і люди з кваліфікацією. Бажати воювати мало, ще треба мати відповідні занання. Ці знання не завжди в уяві вмотивованого повязані з війною, отже людей з ними треба брати звідкись. Далі возьмем для прикладу забезпечення і кухара, людина нехоче воювати, але хтось має готувати їсти?

Тоїсть армії потрібна кількість, а от вже робота офіцера розприділити, де в мотивований, а інколи може людина просто у війти в смак і не початку не бути вмотивована. І завдання офіцера найти кожному місце. Німці наприклад в кінці війни, просто окопи і бункера ставили старших людей і хворих, сидить в кулментному бункері і тримає лінію оборони.

Офіцер на це навчений має бути.

Без маси, кількості в нашій війні ти нікуди не підеш. Тай раніше так було, але зараз це дуже відчутно.

знову бла бла про абсолютно неукраїнські реалії. офіцер в нас одержує факт - певну кількість людей з прізвищами і посадами. і нічого він з цим зробити не може - живи як хочеш але прізвище на посаді поміняти це квест на місяці. і якщо на посаді довбодоб - то замість займатись підрозіділом і його бойовою підготовкою чи війною з ворогом - він майже весь час тільки воює з тим довбодобом. на підрозділ часу менше. а як тільки він надумає радикально  вирішити проблему - опа, звєзда ютуба, цензора і розслідування дбр.
   
От зараз в тебе всі ознаки нервового зриву. Що робить твій офіцер що це зменшити?
це в тебе всі ознаки політрука.
   
тільки він надумає радикально  вирішити проблему

Це як?
   
всі ругають ті звіти

ну якщо без них буде трохи більше зловживань, але загалом армія стане ефективніша, то їх треба відміняти
   
всі ругають ті звіти

ну якщо без них буде трохи більше зловживань, але загалом армія стане ефективніша, то їх треба відміняти
Там ще не факт що ті звіти допомагають уникнути зловживань
   
А схильні до рефлексії, аналізу, зайвих питань - потрібні?
Люди яких цікавіть навіщо зібрали, який план А, а який В?
Що у перспективі?

Певно що не дуже. Тому фупчиків там не чекають.
   
Тому фупчиків там не чекають.

Отже в тцк треба казати що пишу на фупі  :D
ЗІ показати гілку з славнями  X(
   
А яущо в людини і так легке психічне відхилення, панічні атаки, приміром, то як він може собі довіряти.
Так отож
Але панічні лікуються і таким стресом також
Це факт
Менше дивишся в себе і це лікує
Але в кожного своя воля і мозок

Знацомий , призваний , командир
Польського броньовика
Готували три місяці
Потім друга лінія місяць , десь
Потім один виізд на нуль з боєприпасами
І обстрання , тижднь трусило
Зара мотається і в розвідку , звик

Другий мінометник і коли треба піхота
Каже , дуже багато людей пливе , не
Витримує психіка і це непередбачувано
   
Хз чи людям з панічними дають права.
Дають ... і шизікам і олігофренам, незрячим частково або майже сліпим , епілепсікам і т.д.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія