Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Якщо завтра РФ почне вторгнення з авіацією і танками, захищатимете Україну? [ua]

Біда, як відомо не приходить сама. Всі країни зайняті проблемою вірусу, а ми зараз має теж проблеми в цій сфері.

В разі такого сценарію хотілось би зрозуміти на що можна розраховувати наша держава від ФУПЧИКІВ.

Якщо будете захищати ставите +

Якщо не будите -

Буду помагати чим зможу =


================
Нотатки Божевільного

Останнє редагування: 28 квітня 2020 17:33:48 від TimmiApostolMS
   
Що йому мішає розпочати операцію ?

Ви ставте плюсики....

Я надіюсь.
   
А чего голосувалку не мутишь? Нельзя? Функционал отобрали?
   
А чего голосувалку не мутишь? Нельзя? Функционал отобрали?
Плюсіками це відрите голосування, вікрита позиція.

В мене всі є функціонали...  :(

Але ж тут людина має вибір показати свою позицію чи змовчати.
   
я бы поставил уточняющий вопрос- если будете защищать то почему? какие мотивы?
   
А чего голосувалку не мутишь? Нельзя? Функционал отобрали?
Ви різницю між "функціоналом" та "функціональністю" розумієте?
Запитую як математик математика....
   
Що саме ми повинні захищати?
   
Любители карантина только за ,в Рфии карантин лучше.
   
Любители карантина только за ,в Рфии карантин лучше.
в РФии нет карантина, есть длинные выходные и "самоизоляция". Да, денег бесплатно никому не раздают.
   
тс такий недолугий,шо не вміє голосувалку прилепити?
   
Що саме ми повинні захищати?

УКРАЇНУ
ти що тупий?
+
   
УКРАЇНУ
ти що тупий?
+

это то понятно. я поставил плюс. интересно почему
   
танки московії вже заїхали в 2014 році тож в мене питяння ті хто поставив плюсики були в АТО чи вирішили дочекатись авіації бо без неї війна не відповідає їхнім високим стандартам жертвенності?  :laugh: 
   
А чего голосувалку не мутишь? Нельзя? Функционал отобрали?
Це для того, щоб зелені ублюдки не сховалися, а так видно, що всі вони як один чекають хуйла з квітами.
   
Нет.
А что защищать? Майдан? Рошен и ДТЭК? Проданную олигархам землю? Тарифы? Гонение на русский язык? Бендерщину?
Вот пусть бендеры с хуйло и воюют.
А у нас есть другие дела - на хлеб заработывать надо.
Залезу в схрон и буду дальше кинообзоры клепать
 :laugh:

Останнє редагування: 28 квітня 2020 23:15:14 від Велесов жив!
   
танки московії вже заїхали в 2014 році тож в мене питяння ті хто поставив плюсики були в АТО чи вирішили дочекатись авіації бо без неї війна не відповідає їхнім високим стандартам жертвенності?  :laugh: 
2019 рік показав, що перемога чи поразка кується в тилу, мало АТО, якщо тилові дегенерати проголосували за слуг хуйла.
   
Нет.
А что защищать? Майдан? Рошен и ДТЭК? Проданную олигархам землю? Тарифы? Гонение на русский язык? Бендерщину?
Вот пусть бендеры с хуйло и воюют.
А у нас есть другие дела - на хлеб заработывать надо.
Залезу в схрон и буду дальше кинообзоры клепать
 :laugh:
Мало хто сумнівався, що ви кацап. Дограєтесь.
+++
   
танки московії вже заїхали в 2014 році тож в мене питяння ті хто поставив плюсики були в АТО чи вирішили дочекатись авіації бо без неї війна не відповідає їхнім високим стандартам жертвенності?  :laugh: 

Я поставив +
В АТО не був хоча бажання є. Але у меге на руках мобілізаційний припис і я не маю права займатися самодіяльністю як офіцер резерву.
   
Мало хто сумнівався, що ви кацап. Дограєтесь.
+++

Ничуть не кацап.  :rotate:  Даже 0,1% нет. Всё отечественное, украино-малороссийское.
Обычный восточноукраинский обыватель, каких много.
Часто задающий вопрос "а что бы сделал Иисус зачем мне это надо?"
Вот и скажите, зачем мне защищать нынешнюю Украину - даже не Украину, а лишь киевскую власть, бендерщину, олигархов, воровство, коррупцию, дебилизм, внешнее управление Западом - зачем?
Я понимаю моих соотечественников-националистов, у них идея. Они пойдут сражаться с хуйло ради своей идеи. Наверное  :laugh: Но у меня другая идея: спокойно посмотреть 6 сезон Сола, кушая кексы с чаем.
И я знаю, что никакой хуйло, никакая российская агрессия не сможет уничтожить саму Украину - мы в любом случае являемся украинцами, а эта земля Украиной. Олигархи и нацики сбегут, а мы останемся.
Так что какая там нафиг война...
   
Ничуть не кацап.  :rotate:  Даже 0,1% нет. Всё отечественное, украино-малороссийское.
Обычный восточноукраинский обыватель, каких много.
Часто задающий вопрос "а что бы сделал Иисус зачем мне это надо?"
Вот и скажите, зачем мне защищать нынешнюю Украину - даже не Украину, а лишь киевскую власть, бендерщину, олигархов, воровство, коррупцию, дебилизм, внешнее управление Западом - зачем?
Я понимаю моих соотечественников-националистов, у них идея. Они пойдут сражаться с хуйло ради своей идеи. Наверное  :laugh: Но у меня другая идея: спокойно посмотреть 6 сезон Сола, кушая кексы с чаем.
И я знаю, что никакой хуйло, никакая российская агрессия не сможет уничтожить саму Украину - мы в любом случае являемся украинцами, а эта земля Украиной. Олигархи и нацики сбегут, а мы останемся.
Так что какая там нафиг война...

   
Ничуть не кацап.  :rotate:  Даже 0,1% нет. Всё отечественное, украино-малороссийское.
Обычный восточноукраинский обыватель, каких много.
Часто задающий вопрос "а что бы сделал Иисус зачем мне это надо?"
Вот и скажите, зачем мне защищать нынешнюю Украину - даже не Украину, а лишь киевскую власть, бендерщину, олигархов, воровство, коррупцию, дебилизм, внешнее управление Западом - зачем?
Я понимаю моих соотечественников-националистов, у них идея. Они пойдут сражаться с хуйло ради своей идеи. Наверное  :laugh: Но у меня другая идея: спокойно посмотреть 6 сезон Сола, кушая кексы с чаем.
И я знаю, что никакой хуйло, никакая российская агрессия не сможет уничтожить саму Украину - мы в любом случае являемся украинцами, а эта земля Украиной. Олигархи и нацики сбегут, а мы останемся.
Так что какая там нафиг война...
Ви вже на Донбасі "покушали кекси з чаєм". Просто тобі повезло трошки більше аніж твоїм сусідам з інших міст, що опинилися по той бік разом з орками.  У них вже замість кексів з чаєм хрєн без солі з комендантською годиною.
Дивись, бо наступного разу "узкій мір" може й до тебе завітати.
P.S. В тебе в родині ніхто в Голодомор не помер ? Бо багато було таких, що в 1917-20 роках "кексики з чаєм" а в 33 лікті собі кусали
P.P.S. Рабів до раю не пускають
   
Нет.
А что защищать? Майдан? Рошен и ДТЭК? Проданную олигархам землю? Тарифы? Гонение на русский язык? Бендерщину?
Вот пусть бендеры с хуйло и воюют.
А у нас есть другие дела - на хлеб заработывать надо.
Залезу в схрон и буду дальше кинообзоры клепать
 :laugh:
+===================================================+
А де "Гонение на русский язык? Бендерщина?"??? Відсутні!
А Степан Банедера - національний герой України та українців! 
Бо був неприириим ворогом зкацаплених малоросів!
За що його й шанує вся Україна, а не кацапи та інші покидьки.
І як офіцер запасу буду зі зброєю в руках захищати Україну
та нищити кацапофашистів!
   
2019 рік показав, що перемога чи поразка кується в тилу, мало АТО, якщо тилові дегенерати проголосували за слуг хуйла.
+=========================================================+
Тилові дегенерати намагалися пропхати хуйловського посіпаку педру!
А народ послав його нах!
   
+
Мені тільки берці взути та зашнурувати, а так - то я через карантин майже 100% часу в батальйоні ;)
   
Ви вже на Донбасі "покушали кекси з чаєм". Просто тобі повезло трошки більше аніж твоїм сусідам з інших міст, що опинилися по той бік разом з орками.  У них вже замість кексів з чаєм хрєн без солі з комендантською годиною.
Дивись, бо наступного разу "узкій мір" може й до тебе завітати.
P.S. В тебе в родині ніхто в Голодомор не помер ? Бо багато було таких, що в 1917-20 роках "кексики з чаєм" а в 33 лікті собі кусали
P.P.S. Рабів до раю не пускають

В ЛДНР тоже жрут кексы с чаем. В целом живут так же как и мы - бедно, но не голодно. И мозги им ипут так же как и нам, только не бендерой, а расией. Но хоть коммуналка дешевая. А времена беспредела там прошли давно, у нас тоже. В этом отношении хоть позитив есть.
Нет, никто не умер от голода - у меня вообще нет знакомых, у кого кто-то бы умер от голода в 33-м. Более того, нет даже переживших, в смысле никто с ним не сталкивался. О голоде 47-го все старики из деревень рассказывали (Харьковская, Сумская область, Херсон), о 33-м никто ничего. Это одна из причин по которой я не верю в ющенковскую концепцию "голодомора" - которую нам навязали.
   
В ЛДНР тоже жрут кексы с чаем. В целом живут так же как и мы - бедно, но не голодно. И мозги им ипут так же как и нам, только не бендерой, а расией. Но хоть коммуналка дешевая. А времена беспредела там прошли давно, у нас тоже. В этом отношении хоть позитив есть.
Нет, никто не умер от голода - у меня вообще нет знакомых, у кого кто-то бы умер от голода в 33-м. Более того, нет даже переживших, в смысле никто с ним не сталкивался. О голоде 47-го все старики из деревень рассказывали (Харьковская, Сумская область, Херсон), о 33-м никто ничего. Это одна из причин по которой я не верю в ющенковскую концепцию "голодомора" - которую нам навязали.
:facepalm1: клинический случай
   
:facepalm1: клинический случай

То есть возразить мне нечего?
А понимание того, что большей части украинцев нет смысла воевать за олигархов, майданитов и националистов, уже приходит. Но что же, блин, делать?! Что делать!  :facepalm: Наверное надо громче бить в барабаны и кричать лозунги! Может
вдохновит, не?  :laugh:
   
В ЛДНР тоже жрут кексы с чаем. В целом живут так же как и мы - бедно, но не голодно. И мозги им ипут так же как и нам, только не бендерой, а расией. Но хоть коммуналка дешевая. А времена беспредела там прошли давно, у нас тоже. В этом отношении хоть позитив есть.
Нет, никто не умер от голода - у меня вообще нет знакомых, у кого кто-то бы умер от голода в 33-м. Более того, нет даже переживших, в смысле никто с ним не сталкивался. О голоде 47-го все старики из деревень рассказывали (Харьковская, Сумская область, Херсон), о 33-м никто ничего. Это одна из причин по которой я не верю в ющенковскую концепцию "голодомора" - которую нам навязали.
Ідорас Ви кончений.
 Селами вимирали.
 В мене дядьки померли.
 А козлам, що їх завезли у телятниках у ще теплі хати заселили"голоду не було".
 І у їх знайомих такихож ідорасів не було.
 І 47-48 голодовки не було.
 Нація свонособак-ідорасів.
   
В ЛДНР тоже жрут кексы с чаем. В целом живут так же как и мы - бедно, но не голодно. И мозги им ипут так же как и нам, только не бендерой, а расией. Но хоть коммуналка дешевая. А времена беспредела там прошли давно, у нас тоже. В этом отношении хоть позитив есть.
Нет, никто не умер от голода - у меня вообще нет знакомых, у кого кто-то бы умер от голода в 33-м. Более того, нет даже переживших, в смысле никто с ним не сталкивался. О голоде 47-го все старики из деревень рассказывали (Харьковская, Сумская область, Херсон), о 33-м никто ничего. Это одна из причин по которой я не верю в ющенковскую концепцию "голодомора" - которую нам навязали.

Какая ж ты мразина  :bueee:
   
Ідорас Ви кончений.
 Селами вимирали.
 В мене дядьки померли.
 А козлам, що їх завезли у телятниках у ще теплі хати заселили"голоду не було".
 І у їх знайомих такихож ідорасів не було.
 І 47-48 голодовки не було.
 Нація свонособак-ідорасів.

Зачем же вы так обзываете украинцев, в селах которых в 33-м не было голода?
Злой вы
   
Какая ж ты мразина  :bueee:

Если такие как ты кого-то обзывают "мразинами", значит обзываемый - цивилизованный думающий человек, а не гиббон с Майдана
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія