Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Последние шандоры закрываются. Кто не успел, тот опоздал.

как ты можешь рассуждать о том, чего не знаешь? в РФ нормальные демократичные выборы. вот президента выбирали - кандидатов было штук двадцать вроде, даже Собчак. я лично голосовал за Грудинина. был дебаты на тв, все как положено. какие проблемы? кто ж виноват, что народ выбирает ВВП. ну нравится он людям, что поделаешь. а Навальный нет, потому что он балабол и аферист и вся их дем тусовка такая же, живой пример Маша Гайдар, которая у вас сейчас отирается. мы так вечно будем ВВП выбирать, потому что других кандидатов просто нет.

наскільки я знаю, навальний не брав участі у виборах, тому розказувать про те що він комусь-там не подобається все-таки не варто, ви цього не знаєте і ніколи не дізнаєтесь, тому що вас ніхто не запитає чи він вам подобається чи ні

те що є в росії до виборів не має ніякого відношення, це акт легітимізації
виборами ви це називаєте, тому що хочете бути схожими на цивілізовані західні країни

в африці так само проводять церемонії що мають назву "вибори"
голосують, щось там рахують, але нікому в голову не приходить називати це виборами всерйоз, це як правило іронія

Останнє редагування: 17 серпня 2018 00:44:26 від рино
   
Спитають тебе онуки:
Але, я впевнений, шо ти відбрешешся.


Ты у меня в игноре сам помнишь за что, а если забыл то посмотри какая ты свинья в общении.

Я отвечу тебе. без пафоса.
 17.
 Ровно 17. своими руками. там.
 Я.
 И за тебя и за себя и за солдата которого я не увидел.

На сим всё.
 Я всё сказал.
   
посмотри какая ты свинья в общении.
Свиня це ти, коли казав, що ув'язнений Сєнцов - то кацаповатник й, мовляв, ну його нафуй. Бо  у нього "кацапське прізвище".

17.
 Ровно 17. своими руками. там.
От звиздиш якось непереконливо. 
Здається ти раніше іншу кількість називав. :gigi:
   
У меня по ту сторону поребрика и в Крыму, осталась вся семья, кроме меня с женой.
Та и похуй.
   
вибори це трошки більше ніж день голосування
вибори - це виборча кампанія - те що перед голосуванням, власне саме голосування, і підрахунок голосів - те що після голосування

в росії є день голосування але немає виборів
ви свідомо підміняєте поняття, коли називаєте голосування виборами
у вас немає виборів

от дивлюсь на тебе такого розумного, ввічливого і врівноваженого.
ну от просто криштальної води чиста людина!
такі поважні діалоги, аргументовані такі..

і ...не можу зрозуміти - звідкіля ви, б***ь, такі цнотливі і правильні хороші люди беретесь,га?

ні, я особисто проти вас не маю нічого, але...

ЗВІДКИ ВИ, СУКИ, БЕРЕТЕСЬ, І ЯКОГО ХЕРА ВИ МИЛО БАКЛАНЕТЕ  З ТИМИ, КОГО ВАЛИТИ ПОТРІБНО, А НЕ "ЗА ЖИСТЬ" З НИМИ РОЗМОВЛЯТИ?!

ВІН ЖЕ ТВОЄ ЖИТТЯ РОЗМАЖЕ ПРИ ПЕРШІЙ НАГОДІ ТВОЇМИ ЖЕ МУДРИМИ МІЗКАМИ ПО ТВОЇЙ УЛЮБЛЕННІЙ ВЕРАНДІ, І ЗМІШАЄ ТВІЙ ЩИРИЙ РОЗУМ З

МІЗКАМИ ТВОГО УЛЮБЛЕНОГО КОТИКА І ПЕСИКА І ПІСЛЯ ЦЬОГО ЗРОБИТЬ СЕЛФІ НА ОСЬ ТАКОМУ ФОНІ...

б***ь.. Ви дійсно цього не усвідомлюєте, чи що?

Взагалі не розумієте ?

   
Добре братику. Дякую.

Мне это напомнило нашествие белых ходоков из "Игры/Войны престолов", если ты смотрел.
   
Свиня це ти, коли казав, що ув'язнений Сєнцов - то кацаповатник й, мовляв, ну його нафуй. Бо  у нього "кацапське прізвище".

От звиздиш якось непереконливо. 
Здається ти раніше іншу кількість називав. :gigi:
ТО в Донецких степях Украины . Иди сделай хоть одного , клоун мля.
   
Мне это напомнило нашествие белых ходоков из "Игры/Войны престолов", если ты смотрел.
Хороший сериал, да. Тут согласен что сходство есть 100%.
   
я просто сильно удивлен. прям таки сразу убивают? топором? ну вы даете! вы точно в Европу собираетесь или может в Саудию теперь ближе.
Да - именно так, прикинь?
Не приходило в голову, правда?
Ничё - придет.. или скорее прилетит - не столь важно.
а тебе жизни нигде не будет. от слова совсем..."Дорожная" тебе раем в мытарствах покажется. (P)
   
Пташечка, ну дождись сенцова и послушаешь его. потом я тебе натыкаю полну харю факов.  Ок? Я то его слышал в крыму и не забывай, у меня баромерт на русскожопье с детсова. И он меня не обманывает. НИ- ко- г- да. Да.
   
Ушёл спать. Крысы навозные в Крыму - у вас будет много горя. в каждой семье. Вы много натворили того, за что убивают. Не разговаривая убивают.
   
Да - именно так, прикинь?
Не приходило в голову, правда?
Ничё - придет.. или скорее прилетит - не столь важно.
а тебе жизни нигде не будет. от слова совсем..."Дорожная" тебе раем в мытарствах покажется. (P)
спасибо, что раскрыл глаза. а то я раньше еще питал иллюзии насчет вашей страны и граждан ее населяющих. теперь знаю с чем имею дело.
   
спасибо, что раскрыл глаза. а то я раньше еще питал иллюзии насчет вашей страны и граждан ее населяющих. теперь знаю с чем имею дело.

Ты мечтал жить за спинами мародёров? Ты идиот?
 ну поживи за спинами росмародёров , а мы укрепимся, подождём, а потом посмотрим как вы будете кровью срать удирая и мазая своими культями мост-пустышку.
   
от дивлюсь на тебе такого розумного, ввічливого і врівноваженого.
ну от просто криштальної води чиста людина!
такі поважні діалоги, аргументовані такі..

і ...не можу зрозуміти - звідкіля ви, б***ь, такі цнотливі і правильні хороші люди беретесь,га?

ні, я особисто проти вас не маю нічого, але...

ЗВІДКИ ВИ, СУКИ, БЕРЕТЕСЬ, І ЯКОГО ХЕРА ВИ МИЛО БАКЛАНЕТЕ  З ТИМИ, КОГО ВАЛИТИ ПОТРІБНО, А НЕ "ЗА ЖИСТЬ" З НИМИ РОЗМОВЛЯТИ?!

ВІН ЖЕ ТВОЄ ЖИТТЯ РОЗМАЖЕ ПРИ ПЕРШІЙ НАГОДІ ТВОЇМИ ЖЕ МУДРИМИ МІЗКАМИ ПО ТВОЇЙ УЛЮБЛЕННІЙ ВЕРАНДІ, І ЗМІШАЄ ТВІЙ ЩИРИЙ РОЗУМ З

МІЗКАМИ ТВОГО УЛЮБЛЕНОГО КОТИКА І ПЕСИКА І ПІСЛЯ ЦЬОГО ЗРОБИТЬ СЕЛФІ НА ОСЬ ТАКОМУ ФОНІ...

б***ь.. Ви дійсно цього не усвідомлюєте, чи що?

Взагалі не розумієте ?

я все дуже добре усвідомлюю і розумію

поки ти не перейдеш на українську мову,
будеш підсвідомо вважати себе з ними в одній тарілці
приміряти на себе їхні порядки, їхню країну, все їхнє

це буде продовжуватись, поки ти не проведеш лінію
проведи лінію і теж будеш вести аргументовані діалоги
коли вся країна проведе цю лінію - все зміниться

будуть всі вести діалоги, посміхатися, але в дім пускати не будуть
буде як на заході - там теж всі посміхаються, але без візи туди не потрапиш
от коли таке буде, то потреби в бризканні слиною не буде




Останнє редагування: 17 серпня 2018 01:01:52 від рино
   
Ты мечтал жить за спинами мародёров? Ты идиот?
 ну поживи за спинами росмародёров , а мы укрепимся, подождём, а потом посмотрим как вы будете кровью срать удирая и мазая своими культями мост-пустышку.
иди уже спать Белый Ходок. и таблеточку не забудь выпить, ишь как перевозбудился, болезный.
   
спасибо, что раскрыл глаза. а то я раньше еще питал иллюзии насчет вашей страны и граждан ее населяющих. теперь знаю с чем имею дело.

сказать тебе, где я твои глаза видел? ...и таких, как ты?

вместе с твоими иллюзиями?

и с чем дело ты решить имел - ты еще не знаешь, по-ходу...

как и я никогда не мог подумать какие вы мрази, оказывается...

ну, что поделать - вы сами этого хотели, моя совесть чиста.
   
спасибо, что раскрыл глаза. а то я раньше еще питал иллюзии насчет вашей страны и граждан ее населяющих. теперь знаю с чем имею дело.
шо ти знаеш, підсанкційна істота?
"воровать не надо. лгать не надо" (с)
віджав у сусіда веранду, а тепер робить круглі очі "за что вьі меня ненавидите, русофобьі"
   
мій водій бачу що родичка сіла на веранді і вишиває портрет путєнга.

Мінстець відпочиває
   
я все дуже добре усвідомлюю і розумію

поки ти не перейдеш на українську мову,
будеш підсвідомо вважати себе з ними в одній тарілці
приміряти на себе їхні порядки, їхню країну, все їхнє

це буде продовжуватись, поки ти не проведеш лінію
проведи лінію і теж будеш вести аргументовані діалоги
коли вся країна проведе цю лінію - все зміниться

будуть всі вести діалоги, посміхатися, але в дім пускати не будуть
буде як на заході - там теж всі посміхаються, але без візи туди не потрапиш
от коли таке буде, то потреби в бризканні слиною не буде

йди до ігнору..

з такими  співвітчизниками, як ти - то й ворогів не потрібно..


ви самі все зробите в найкращому вигляді, цнотливці сяючі..

лінію..

так- потрібно лінію провести..

але, гадаю, таким як ти ця лінія певно не сподобається.

як і чужоземним зайдам..

ви одного поля ягоди

все, щезни з мого обрію.
   
В Берлине все стройки арабами заняты
в німеччини левому гастарбайтеру у випадку палева сходу світить депортація та заборона вїзду у шенген на 10 років
   
спасибо, что раскрыл глаза. а то я раньше еще питал иллюзии насчет вашей страны и граждан ее населяющих. теперь знаю с чем имею дело.

от тільки не треба цього пафосу, свиното. спиздило майно, повбивало і позакатовувало людей, а тепер корчить з себе типу цивілізованого і культурного.
   
йди до ігнору..

з такими  співвітчизниками, як ти - то й ворогів не потрібно..


ви самі все зробите в найкращому вигляді, цнотливці сяючі..

лінію..

так- потрібно лінію провести..

але, гадаю, таким як ти ця лінія певно не сподобається.

як і чужоземним зайдам..

ви одного поля ягоди

все, щезни з мого обрію.

ти її ніколи не проведеш
поки не почнеш робити внесок в свою українську культуру
поки будеш вчить їх як правильно писать па-рускі
   
ти її ніколи не проведеш
поки не почнеш робити внесок в свою українську культуру
поки будеш вчить їх як правильно писать па-рускі

н-да.. зиркнув я ото на праведника:

Гарант, ну ашо ты конкретно предлагаешь
как надо было действовать

Не поддаваца на провокации или наоборот в начале слишком слабо ударили?
Как надо было?

Токо ответь плиз не на уровне: нужно научится жить вмести и любить друг друга

будь здорове, прости Господи..

воно ще моралі качатиме... тьху, покруч.

звідки ви лізете?! (с)
   
иди уже спать Белый Ходок. и таблеточку не забудь выпить, ишь как перевозбудился, болезный.

Белый ходок - это ты, морда нерусская.
   
н-да.. зиркнув я ото на праведника:

будь здорове, прости Господи..

воно ще моралі качатиме... тьху, покруч.

звідки ви лізете?! (с)

до мене вже дійшло
до тебе поки що ні
коли до всіх дійде - все зміниться
якщо ніколи не дійде - все залишиться як є
   
Мінстець відпочиває
Ти певно що з хохлів раз тобі мінстець скрізь вважається. :D
Чоловік той в селі біля комплексу Бреч живе де я мав перемовини і бухав трохи. Тому водія винаймав бо зазвичай сам за кермом...
Якщо кацап йди нх
   
Якщо кацап йди нх

Та да. баран, охоче вірю :) Приїхала в гості і портрет хуйло вишивала :)
В яку тільки хєрню на фупі не вірять :)
Філіал психушки!
   
Та да. баран, охоче вірю :) Приїхала в гості і портрет хуйло вишивала :)
В яку тільки хєрню на фупі не вірять :)
Філіал психушки!
мені пох що ти називаєшся баран і в що ти віриш. Якби не дорога на Відень вже б спав а не відписував тобі тупому боту. Мінстець скрізь мінстець :laugh:
   
На кордоні з паРашою тре написати - "Обережно, свинособаки"
   
зачем тебе мой адрес? ты в Крым уже НИКОГДА не вернешься. забудь. ехай в Европу с Турчем, если он возьмет.

Да и правда, зачем нам его адрес. Все равно попадет под зачистку.  (tu)

А в Крыму она будет тотальной.
   
так відмінили потяги чи тільки пообіцяли ?
   
Да и правда, зачем нам его адрес. Все равно попадет под зачистку.  (tu)

А в Крыму она будет тотальной.
ты что ли будешь проводить? ты автомат в руках держал хоть раз? тоже мне Рэмбо выискался.
а вообще мне действительно не о чем с вами говорить. это все равно что с папуасами общаться...
   
так відмінили потяги чи тільки пообіцяли ?

Пообіцяли. Там довга процедура до заборони
   
Міністерство інфраструктури України розробило комплекс контрзаходів, включаючи обмеження пасажирського сполучення з РФ, у відповідь на дії РФ щодо перешкоджання судноплавству в Азовському і Чорному морях.

Про це завив міністр Володимир Омелян в ефірі "5 каналу" в четвер увечері, повідомляє "Інтерфакс-Україна"

"У нас є кілька досить вагомих ударів у відповідь. Контрзаходи, які ми запропонуємо найближчим часом, – сподіваюся, Кабмін їх підтримає", – сказав він.

Омелян зазначив, що на даному етапі передчасно розголошувати ці заходи, адже це "має бути державне рішення", але підтвердив, що одним із елементів, пропонованих уряду для затвердження, є обмеження пасажирського сполучення.

"Якщо ми воюємо, то нема чого туди їздити ... Подобається це комусь чи ні, дії держави мають бути жорсткими та адекватними", – заявив голова Мінінфраструктури.

Він додав, що такими заходами уряд убезпечить українців, які все ще на свій ризик їдуть до РФ.

Міністр відкинув аргументи опонентів, що такі дії призведуть до кризи на ринку перевезень.

Як приклад він навів введену раніше заборону на прямі польоти в Росію, після якої пасажиропотік зріс удвічі "в напрямку цивілізованих країн".

"Авіація розвивається. Переконаний, що така ж історія буде і з залізничним, і з автобусним сполученням", – вважає голова Мінінфраструктури.

Водночас, він зазначив, що Україна не буде порушувати свої зобов'язання в рамках СОТ щодо забезпечення транзиту, а його падіння в останні роки пов'язане виключно з діями Росії, які Київ оскаржує в СОТ.

Дії РФ в Азовському і Чорному морях щодо перешкоджання судноплавству Омелян назвав абсолютно очікуваними.

"Керченської міст і анексія Криму – це лише початок довгої історії. Росія максимально використовує всі важелі, щоб дестабілізувати регіон. У першу чергу, Азовського моря, наші ключові два порти – Маріуполь і Бердянськ", – сказав він.
   
П'ятниця, 17 серпня 2018, 12:55
Після зупинення залізничного сполучення з Росією потяги, які використовували на цьому напрямку, спрямують на захід, для підвезення громадян до країн Європейського союзу.

Про це на прес-конференції 17 серпня заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян.

"Усі ці поїзди, що використовуються для сполучення з РФ, можуть бути спокійно застосовані для внутрішнього переїзду українських громадян. Чи у напрямку курортів, чи на інших напрямках, де вони затребувані", - сказав Омелян.

Він наголосив, що після закриття сполучення з Росією залізниця не понесе збитків.

"Ці потяги будуть генерувати такий самий, або навіть більший прибуток на внутрішніх перевезеннях і сполученні на захід України – до країн ЄС. Тому збитків не буде взагалі. Ці всі поїзди не будуть стояти у відстійниках, вони будуть працювати і приносити прибуток "Укрзалізниці"", - сказав Омелян.

За його словами, з 2013 року пасажиропотік до Росії скоротився з 4 мільйонів осіб до 800 тисяч.

"Кажуть, що там є певна кількість заробітчан. Але якщо ви хочете працювати – то є достатньо робочих місць в Україні. Якщо ви хочете працювати закордоном – будь ласка, є країни ЄС. Там ви отримаєте більші гроші, комфортніші умови, в безпеці, захищеність своїх прав. Росія цих гарантій не дає. Будь-який українець під надуманими приводами може бути заарештований, затриманий і навіть убитий", - сказав Омелян.

Він наголосив, що "люди повинні інтегруватися в ЄС", а "в Росію їздити нічого".
   
 
Цитата: Uriah Heep
а то я раньше еще питал иллюзии насчет вашей страны и граждан ее населяющих. теперь знаю с чем имею дело.
Про вас, виродків біснуватих,  ще в 1936р. Мігель де Унамуно написав:

Вы даже не свора. Вы — сволота.
Фашизофрении бацилла.
За вашим «да здравствует!» — пустота.
За пустотой — могила.



Останнє редагування: 17 серпня 2018 14:12:08 від LampoGaz
   
ага  ,  желєзная  дарога  закривається  .  По  Київскій  обл горючка  в  цистернах  РЖД   розкидана  неслабо  . А  на  фупі  козинський аліхарх  вже  закрива   :weep:
   
Последнее сообщение с Московией закрывается.Железка - все. Теперь останутся какие - то крохи в виде бусиков. И тут же куча новых рейсов с осени - Райны и прочие будут бороться за тела и души украинцев в западном направлении.

Шлюзование страны подходит к последей фазе. Года 2-3 в таком режиме и восточное направление будут забывать. Через 10 лет его плотно так забудут, примерно как Чехия по отношению в России.

Теперь Москва может вернуть Украину только одним путем - военным вторжением.
. Ну.   Ну, будем посмотреть как они вторжением могут заставить любить:)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія