Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФОПи мітингують.

Re: ФОПи мітингують.

"Вы мне льстите. Не надо" )))
То я подумав про товаріщьа Читача, ну дуууже логічного і розсудливого, як податковий професор.
   
Re: ФОПи мітингують.

ну так, могли ж платити копійки через ФОПи
Коли вони починали спрощенки не існувало. Якщо наскирдували, то по сірому.
   
Re: ФОПи мітингують.

Коли вони починали спрощенки не існувало. Якщо наскирдували, то по сірому.

не пам'ятаю в 1998 ні Ашана ні Епіцентру
але можливо пам'ять моя однобока
   
Re: ФОПи мітингують.

То я подумав про товаріщьа Читача, ну дуууже логічного і розсудливого, як податковий професор.
https://youtu.be/8VFDIRpA9PQ
Та бачу він дійсно по їх бік барикад. Правдоборець за рівноправ'я продавця шаварми та його дружини з одного боку, олігархів та їх топ менеджерів з іншого. Дуже активний в гілках про ФОПів. Турбує справедоиве наповнення бюджету. В принципі це було б дуже добре. Однак в гілках про деофшоризацію чи деолігархізацію української економіки активності не помітив. Саме там де дійсно головна економічна проблема країни. Чорна діра в яку витікають мільярди.
   
Re: ФОПи мітингують.

Та бачу він дійсно по їх бік барикад. Правдоборець за рівноправ'я продавця шаварми та його дружини з одного боку, олігархів та їх топ менеджерів з іншого. Дуже активний в гілках про ФОПів. Турбує справедоиве наповнення бюджету. В принципі це було б дуже добре. Однак в гілках про деофшоризацію чи деолігархізацію української економіки активності не помітив. Саме там де дійсно головна економічна проблема країни. Чорна діра в яку витікають мільярди.

гілки про деофшоризацію чи деолігархізацію української економіки є беззмістовним патяканням
 про те чого б ще заборонити аби досягти потрібного результату

а потрібний результат можливо досягти тільки створенням однакових умов для всіх
і однакових вимог від усіх
незалежно від організаційно-правової форми господарювання чи впливу на владу

не будуйте барикад і буде вам щастя 
   
Re: ФОПи мітингують.

 ЗЕлень намагається впарювати тупорилим холопам чергову херню. Тіпо,Бубочка хороший,то АЛЕГАРХЕ не дають. Пля! :facepalm:
   
Re: ФОПи мітингують.

не пам'ятаю в 1998 ні Ашана ні Епіцентру
але можливо пам'ять моя однобока
Ашан це французькі інвестиції, які привів в Україну Ігор Баленко, власник "Фуршету",коли в нього похитнувся бізнес. Тому вони до скирдування в перші роки незалежності не мають відношення. А власники Епіцентру якось заробляли статки нехай і не під своєю торговою маркою.
   
Re: ФОПи мітингують.

Ашан це французькі інвестиції, які привів в Україну Ігор Баленко, власник "Фуршету",коли в нього похитнувся бізнес. Тому вони до скирдування в перші роки незалежності не мають відношення. А власники Епіцентру якось заробляли статки нехай і не під своєю торговою маркою.

тобто спрощена система тут ні до чого
   
Re: ФОПи мітингують.

тільки створенням однакових умов для всіх
і однакових вимог від усіх
"чьто і трєбовалось доказать"...©
Професор, ні, акадємік мастітий!)
   
Re: ФОПи мітингують.

В Украине часто путают понятия "равны" и "одинаковый".

Базарят про "одинаковые права человека" вместо "равные права человека".
"Одинаковые условия" вместо "равные условия".

Мерилом справедливости есть равенство, а не одинаковость.
   
Re: ФОПи мітингують.

"чьто і трєбовалось доказать"...©
Професор, ні, акадємік мастітий!)

ні, цього не потрібно було,
але тобі можна

Великі уми обговорюють ідеї. Середні уми обговорюють події. Дрібні розуми обговорюють людей.©
   
Re: ФОПи мітингують.

Тіпо,Бубочка хороший,то АЛЕГАРХЕ не дають. Пля!
Звиздиш, "пля!"
"Бубочка" якраз і "переводить" стрілки на олігархів замість того щоб реформувати/скорочувати держ.апарат.
   
Re: ФОПи мітингують.

там плакати з написом "не забирайте наші пільги"
наприклад, вимога не застосовувати РРО там де юридичні особи зобов'язані його застосовувати

Не треба намагатися вивернутися.

1. Надай фото плакату "не забирайте наші пільги", або визнай, що збрехав (вчергове).

2. Ти проігнорував частину мого допису. Тому повторюю:
"Провести реформи Державної податкової та Державної митної служб України у відповідності до стандартів ЄС" (одна з основних вимог фопівців) - це ти називаєш вимаганням пільгового статусу?
Чи все ж таки визнаєш, що виконання їх вимог піде на користь всій державі?
   
Re: ФОПи мітингують.

гілки про деофшоризацію чи деолігархізацію української економіки є беззмістовним патяканням
 про те чого б ще заборонити аби досягти потрібного результату


а потрібний результат можливо досягти тільки створенням однакових умов для всіх
і однакових вимог від усіх
незалежно від організаційно-правової форми господарювання чи впливу на владу
Так ви хочете

не будуйте барикад і буде вам щастя
Подякуйте пану Фройду за змістовний коментар. Ви якраз і пропагуєте зараз заборону дрібним точкам працювати без РРО аби досягти якогось уявного результату. І на рівному місці будуєте барикади по проекту дєдушкі Азарова.
Натомість ви проти деофшоризації бізнесу, Щоб зрівняти умови всіх учасників ринку.
   
Re: ФОПи мітингують.

але тобі можна
Уклінно дякую, день пройшов не марно. Он аж сонечко за вікном вигулькнуло)
Щодо вас, то якраз про ідеї та їх носіїв...
   
Re: ФОПи мітингують.

Не треба намагатися вивернутися.

1. Надай фото плакату "не забирайте наші пільги", або визнай, що збрехав (вчергове).

2. Ти проігнорував частину мого допису. Тому повторюю:
"Провести реформи Державної податкової та Державної митної служб України у відповідності до стандартів ЄС" (одна з основних вимог фопівців) - це ти називаєш вимаганням пільгового статусу?
Чи все ж таки визнаєш, що виконання їх вимог піде на користь всій державі?

визнаю, коли ознайомлюсь
дай посилання на стандарти ЄС для Державної податкової та Державної митної служб
   
Re: ФОПи мітингують.

тобто спрощена система тут ні до чого
Для первісного накопичення їх капіталу тоді відношення не мала. Створення "рівних" умов для шарової приватизації для більшості олігархів мала. На відміну від рядового  бізнесу. Тому вони зараз повинні це спокутувати перед суспільством.
   
Re: ФОПи мітингують.

Подякуйте пану Фройду за змістовний коментар. Ви якраз і пропагуєте зараз заборону дрібним точкам працювати без РРО аби досягти якогось уявного результату. І на рівному місці будуєте барикади по проекту дєдушкі Азарова.
Натомість ви проти деофшоризації бізнесу, Щоб зрівняти умови всіх учасників ринку.

так, і ще я пропагую заборону вести підприємницьку діяльність без сплати податків
як і пан Фройд пропагував заборону психоаналізу без врахування лібідо
   
Re: ФОПи мітингують.

   
Re: ФОПи мітингують.

Для первісного накопичення їх капіталу тоді відношення не мала. Створення "рівних" умов для шарової приватизації для більшості олігархів мала. На відміну від рядового  бізнесу. Тому вони зараз повинні це спокутувати перед суспільством.

ну чекайте на спокуту
як вкладники Ощадбанку чекали на повернення своїх вкладів

я впевнений, що результат буде ідентичний 
   
Re: ФОПи мітингують.

так, і ще я пропагую заборону вести підприємницьку діяльність без сплати податків
як і пан Фройд пропагував заборону психоаналізу без врахування лібідо
Так ФОПи сплачують податки. На відміну від стихійного дрібного бізнесу до 1998 року. Які в основному працювали по чорному. Ну може хіба що ті хто на ринках сплачував ринковий збір або на руки власнику ринку.
   
Re: ФОПи мітингують.

ну чекайте на спокуту
як вкладники Ощадбанку чекали на повернення своїх вкладів

я впевнений, що результат буде ідентичний 
То ви пропонуєте чекати. Я за перехід бізнесу який працює на території України під вітчизняну юрисдикцію. В принципі зараз Європа і США штовхають нас в напрямі деофшоризації. Але щоб запатякати як ви кажете проблему суспільству знаходять цапів відбувайлів нашого безталання. Щоб відвернути від головної проблеми. І ви бачу ллєте воду на млин таких маніпуляторів.
   
Re: ФОПи мітингують.

так, і ще я пропагую заборону вести підприємницьку діяльність без сплати податків
як і пан Фройд пропагував заборону психоаналізу без врахування лібідо
Ну, ок, ти молодець. Я теж. Тому може нарешті мені розповіси, як РРО допоможуть детінізувати торгівлю в соцмережах та без реєстрації взагалі.
Зи. ФОПи сплачують податки згідно діючого законодавства. І відкрию тобі велику таємницю: після введення РРО розмір цих податків не зміниться, тобто вони будуть сплачувати стільки ж, скільки й зараз (на всякий випадок тобі розшифрувала, але посилання на податковий кодекс і закон про РРО давати не буду, надіюсь, сам знайдеш).
   
Re: ФОПи мітингують.

Так ФОПи сплачують податки. На відміну від стихійного дрібного бізнесу до 1998 року. Які в основному працювали по чорному. Ну може хіба що ті хто на ринках сплачував ринковий збір або на руки власнику ринку.

так сплачують
я вже в цій гілці викладав внесок єдиноподатників
до місцевих бюджетів

до державного бюджету


як кажуть, хто платить той замовляє музику
   
Re: ФОПи мітингують.

Ну, ок, ти молодець. Я теж. Тому може нарешті мені розповіси, як РРО допоможуть детінізувати торгівлю в соцмережах та без реєстрації взагалі.
Зи. ФОПи сплачують податки згідно діючого законодавства. І відкрию тобі велику таємницю: після введення РРО розмір цих податків не зміниться, тобто вони будуть сплачувати стільки ж, скільки й зараз (на всякий випадок тобі розшифрувала, але посилання на податковий кодекс і закон про РРО давати не буду, надіюсь, сам знайдеш).

так і я ж про те - єдиноподатників ФОПів не тільки тре зрівняти з іншими за обов'язком використовувати РРО
а й зрівняти за обов'язком платити ПДФО і навіть ПДВ
а реформи Гетманцева цього не досягають, і сумнівно навіть, що мають таку мету
а у ФОПів мета одна - зберегти пільгу,
і насрати все інше
   
Re: ФОПи мітингують.

То ви пропонуєте чекати. Я за перехід бізнесу який працює на території України під вітчизняну юрисдикцію. В принципі зараз Європа і США штовхають нас в напрямі деофшоризації. Але щоб запатякати як ви кажете проблему суспільству знаходять цапів відбувайлів нашого безталання. Щоб відвернути від головної проблеми. І ви бачу ллєте воду на млин таких маніпуляторів.

чим відрізняється українське законодавство що до офшорів
від законодавства США та Європи?
до чого наш штовхають? 
   
Re: ФОПи мітингують.

так і я ж про те - єдиноподатників ФОПів не тільки тре зрівняти з іншими за обов'язком використовувати РРО
а й зрівняти за обов'язком платити ПДФО і навіть ПДВ
а реформи Гетманцева цього не досягають, і сумнівно навіть, що мають таку мету
а у ФОПів мета одна - зберегти пільгу,
і насрати все інше
Ти дебіл? Вибачаюсь за мій французький.
Які нафіг пільги? Ти податковий кодекс взагалі читав?
Зи. Чекаю відповіді на моє запитання: яким чином РРО і твої пропозиції допоможуть вивести бізнес з тіні?
А то я бачу тільки одну твою пропозицію - нагнути легальних ФОПів таким же навантаженням, як і великий бізнес.
   
Re: ФОПи мітингують.

так сплачують
я вже в цій гілці викладав внесок єдиноподатників
до місцевих бюджетів
Показати зображення...
до державного бюджету
Показати зображення...
як кажуть, хто платить той замовляє музику
Знову виклав по Фройду. Чим структура податків Україна помітно відрізняється від податків східноєвропейських країн, Польщі наприклвд? В Угорщині головні податки ПДВ та акщизи переважають українські. В Чехії та Словаччині податки на нерухомість більші, а решта сховані під назвою інші надходження. Яким боком тут ФОПи. Олігархів в них немає нашого масштабу. Бізнес не настільки офшоризований. Немає пільг для нарахувань на зарплату ТОП менеджерів як в нащих монополістів.
   
Re: ФОПи мітингують.

Ти дебіл? Вибачаюсь за мій французький.
Які нафіг пільги? Ти податковий кодекс взагалі читав?
Зи. Чекаю відповіді на моє запитання: яким чином РРО і твої пропозиції допоможуть вивести бізнес з тіні?
А то я бачу тільки одну твою пропозицію - нагнути легальних ФОПів таким же навантаженням, як і великий бізнес.

ні то ти, як Гетманцев, просто з різним ставленням до РРО
а ПДФО платять звичайні люди, а не великий бізнес
   
Re: ФОПи мітингують.

ні то ти, як Гетманцев, просто з різним ставленням до РРО
а ПДФО платять звичайні люди, а не великий бізнес
Ти великий спец.
Твою маячню коментувати не буду, поки не отримаю відповіді на питання: яким чином введення РРО виведе нелегальний бізнес із тіні.
   
Re: ФОПи мітингують.

Знову виклав по Фройду. Чим структура податків Україна помітно відрізняється від податків східноєвропейських країн, Польщі наприклвд? В Угорщині головні податки ПДВ та акщизи переважають українські. В Чехії та Словаччині податки на нерухомість більші, а решта сховані під назвою інші надходження. Яким боком тут ФОПи. Олігархів в них немає нашого масштабу. Бізнес не настільки офшоризований. Немає пільг для нарахувань на зарплату ТОП менеджерів як в нащих монополістів.

так нічим структура не відрізняється, в тому то і суть
але є міф
"ФОПи сплачують податки. На відміну від стихійного дрібного бізнесу до 1998 року. Які в основному працювали по чорному"
насправді виходить ФОПи єдиноподатники ніби платять, але структура не відрізняється від країн де таких ФОПів нема

   
Re: ФОПи мітингують.

Ти великий спец.
Твою маячню коментувати не буду, поки не отримаю відповіді на питання: яким чином введення РРО виведе нелегальний бізнес із тіні.

ніяким, я вважаю, таке завдання навіть Гетманцев не ставить
   
Re: ФОПи мітингують.

ніяким, я вважаю, таке завдання навіть Гетманцев не ставить
Тоді навіщо РРО?
   
Re: ФОПи мітингують.

Тоді навіщо РРО?

щоб всі працювали в рівних однакових умовах незалежно від організаційно правової форми власності

Останнє редагування: 26 вересня 2021 12:32:12 від Читач
   
Re: ФОПи мітингують.

чим відрізняється українське законодавство що до офшорів
від законодавства США та Європи?
до чого наш штовхають? 
А може в умовах війни після подолання злочинної влади слід було випередити Європу та США та почати більш радикальну деофшоризацію. Хоча б із себе. Стартанути хоча б тим хто при владі. Тим більше що нам не поруч в хвості плентатись.

   
Re: ФОПи мітингують.

визнаю, коли ознайомлюсь
дай посилання на стандарти ЄС для Державної податкової та Державної митної служб

Тобі для початку визначитися треба:
- чи ти добрий знавець європейського податкового законодавства,
- чи ти на тому законодавстві не розумієшся.

Викручуватися у кожному дописі так, як тобі зручніше, не вийде.
   
Re: ФОПи мітингують.

А може в умовах війни після подолання злочинної влади слід було випередити Європу та США та почати більш радикальну деофшоризацію. Хоча б із себе. Стартанути хоча б тим хто при владі. Тим більше що нам не поруч в хвості плентатись.

можливо, і тре було б
але оскільки я не дізнався відповіді на питання
"від законодавства США та Європи?"
я не можу знати ми відстаємо чи випереджаємо тих хто нас штовхає
   
Re: ФОПи мітингують.

щоб всі працювали в рівних умовах незалежно від організаційно правової форми власності

Це - не рівні умови, а однакові.
Ну, як Кличко з Бубкою на ринзі.

Навіть зараз умови не рівні - перевага на боці великого бізнесу.
А ти їх ще нерівнішими пропонуєш зробити.
   
Re: ФОПи мітингують.

Тобі для початку визначитися треба:
- чи ти добрий знавець європейського податкового законодавства,
- чи ти на тому законодавстві не розумієшся.

Викручуватися у кожному дописі так, як тобі зручніше, не вийде.

давай ми не будемо визначатись з моїм рівнем
а займемося визначенням твого

я обговорюю тему предметно з наведенням цифр та розрахунків
ти ще, як великий знавець, нічого крім загальних фраз почутих в телепередачах тут не написав
 
я вже одному написав і тобі повторю
Великі уми обговорюють ідеї. Середні уми обговорюють події. Дрібні розуми обговорюють людей.©
   
Re: ФОПи мітингують.

щоб всі працювали в рівних умовах незалежно від організаційно правової форми власності
Яким чином введення РРО зробіть ці умови рівними?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія