Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Білл Гейтс профінансує корпорацію EarthNow яка запустить тисячі камер спостереження для моніторінгу

Рубати скоро стане важче
Бо можна буде швидко перевіряти де йде вирубка (чи майнінг) і порівнювати з дозволами

https://www.pcmag.com/news/360534/bill-gates-softbank-airbus-back-earth-monitoring-project

"На EarthNow ми створюємо засоби для вас, щоб миттєво бачити практично в будь-якій точці Землі в" справжньому реальному часі ", що дає вам живий та нефільтрований погляд на вашу планету", - йдеться у веб-сайті компанії. "Завдяки сузір'ї сучасних зображень супутників, EarthNow постачатиме ... безперервне відео в реальному часі Землі, розширене машинним інтелектом".

EarthNow планує спочатку запропонувати "комерційні відео та інтелектуальні послуги зі зору" урядам та підприємствам. Компанія висвітлює низку випадків використання свого сузір'я для спостереження Землі, наприклад, "ловити нелегальне риболовлю в акті, спостерігаючи за ураганами та тайфунами, коли вони розвиваються, виявляючи лісові пожежі на момент їх запуску, дивлячись на вулкани, коли вони починають вивергатися, допомагаючи засоби масової інформації розповідають історії з усього світу, стежать за великими китами, коли вони мігрують, допомагаючи "розумним містам" стати більш ефективними, надаючи за запитом дані про здоров'я рослин і спостерігаючи за зонами конфліктів у всьому світі ". 
   
сукка....

вже не буде навіть де сховатися нормальній людині від Ока....

від ока яке хоче все бачити
   
сукка....

вже не буде навіть де сховатися нормальній людині від Ока....

від ока яке хоче все бачити
Тільки хотіла те саме написати..
І нормальні, і не дуже - усіх буде видно!
От вам і Око на амерському доларові, А-аа!
   
сукка....

вже не буде навіть де сховатися нормальній людині від Ока....

від ока яке хоче все бачити
И не выйдешь в поле...и не сядешь... :gigi:   Оркам вообще капец
   
сукка....

вже не буде навіть де сховатися нормальній людині від Ока....

від ока яке хоче все бачити
Великий брат буде усюди за нами спостерігати.
   
Великий брат буде усюди за нами спостерігати.

Весь прикол в тому шо спостерігає не лише великий брат, а кожен кому це треба.... Те сталось і з Фейсбуком
   
Ну, я не знаю... Если кому-то приятно смотреть, как я ковыряюсь в носу сидя на заднем дворе, так это скорее его проблема. Да, Большой Брат. Нас сильно дофига развелось и только подобные технологии могут дать шанс выжить этому стаду. Пожары, вырубки, преступления, все видно будет. Скорее в плюс, чем в минус.
   
Це СОЦІАЛЬНА ДИКТАТУРА-тобто соціалізм у чистому вигляді.  Нічого,будемо маскуватися як оті шпигуни у своєму ж домі! :facepalm:   Взагалі б я це заборонив би.
   
А ще, передайте Білові Ґейтсу, нехай профінансує покращення Ґугл-перекладача.
Бо стартовий пост може читати лише людина добре підготована, і з міцними нервами. :)
   
Нічого,будемо маскуватися як оті шпигуни у своєму ж домі! :facepalm:
   Взагалі б я це заборонив би.

Во-во! І усіх мастурбаторів буде видно.
Це буде глобальний ФУП.
   
А ще, передайте Білові Ґейтсу, нехай профінансує покращення Ґугл-перекладача.
Бо стартовий пост може читати лише людина добре підготована, і з міцними нервами. :)
Не, Гугл денег у Билли не возьмет
   
вийдеш в поле, сядеш срать
на весь світ тебе відать
 :lol: 
   
Маленький екскаватор стане найпопулярнішим товаром.
Усі будуть копати нірки, щоб сховатися від Ока.
Залізеш у нірку і сидиш...
І тиша...
І ніхто не бачить, як ти строчиш зраду на ФУП...
   
Во-во! І усіх мастурбаторів буде видно.
Це буде глобальний ФУП.

Тільки, з супутника хрєн розбереш хто це - пики ж не видно, тільки тім'я. :D
   
Маленький екскаватор стане найпопулярнішим товаром.
Усі будуть копати нірки, щоб сховатися від Ока.
Залізеш у нірку і сидиш...
І тиша...
І ніхто не бачить, як ти строчиш зраду на ФУП...

Навіщо нірки?... Для заняття мастурбацією достатньо одягнути крислатого капелюха (з понтом самбреро) :D
   
Тільки, з супутника хрєн розбереш хто це - пики ж не видно, тільки тім'я. :D
Дык, с табличками же выйдут. Четко ник и айпи будет видно. Это же ФУП!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія