Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

256 опора Кримського мосту тріснула

Re: 256 опора Кримського мосту тріснула

То чому 256 не зрізали?

Тому що це або взагалі фейк, або боржомі пити вже запізно.
Треба трохи почекати, все з*ясується за пів року-рік.
   
Re: 256 опора Кримського мосту тріснула

То чому 256 не зрізали?

Значить не все так погано з тими колонами. Просто заливають перемичку між колонами


   
Re: 256 опора Кримського мосту тріснула

Вважаю версію, що сусідні опори висять
у повітрі досить вірогідною

Найбільш неправильна версія.
Якшо опори висять - ніхо не буде давати додаткове навантаження в 500т на ростверк, роблячи перемичку з 200 кубів бетону.
При твоїй версії вони б мали забивати додаткові сваї.
Сьогодні там журналюги мають бути - офіціали мають шось пояснити, бо вже 1 травня відкривається обмежений рух через міст

Із Скайсперсіті (Небоскрьоба):

Здравия желаю.
Это наверно мой последний инсайд, тут у нас начался дикий ад.
С завтра набегает табун журналистов, и в общем понесло все вскачь. Бардак. Так что до конца праздников я в эфир наверно не выйду.
Получили сегодня забавный циркуляр. Благо касаемо нас пару пунктов всего, но строителям будет весело. Мы его раз десять перечитали, он таким тяжелый языком писан. В общем, сложилось впечатления, что как обычно командование взяло под козырек, а рядовые отдуваются.
Тезисно.
Плотно автодороги, от моста до Феодосийского шоссе, выделено в отдельный объект, его сдают 1 мая. Торжественно, колонна грузовиков ВАД, флаги, гордое руководство, улыбающиеся рабочие. Ну как обычно на таких мероприятиях.
Шумозащита выделена в отдельный объект – его сдают позже. До 9 мая.
Путепровод ШГС, там трешь и угар, по циркуляру готово до 9 мая должно быть, но в частных разговорах со строителями, это вряд ли. Запасной вариант на пересечении установить временный светофор. Город станет. Но всем пофигу.
9 мая, торжественные мероприятия, проход бессметного полка, чуть не с Первым во главе. Или какое другое мероприятия. Там куча вариантов. Еще определяются, какое именно будет.
А вот что с движением так и не понятно. Написано поэтапное наращивание пропускной способности. Диспетчерская служба пока думает, график наращивания составляет.
Но установка, с 1 мая открытие движения
   
Посони, звичайно, міст цей завалиться. Але ні я, ні ви за свого життя цього не побачите. Ставлю штуку баксів проти ваших 100.  :-B
Принимаю. Условия -если завалится при нашей жизни ты мне 1000$ если завалится после  смерти одного из нас - я тебе 100.
   
Re: 256 опора Кримського мосту тріснула


Ім'я користувача:
    nices
Дата реєстрації:
    20 травня 2017 23:13:47
Повідомлень:
    9 (~0 в день)
Вік:
    не зазначений


 :gigi:
Навіть не запам'ятаєш, який за рахунком
"спеціаліст" з фотками.

   
Мы уже к фоткам и картинкам привычные - мультфильмы давай.
   
Re: 256 опора Кримського мосту тріснула

Значить не все так погано з тими колонами. Просто заливають перемичку між колонами

Показати зображення...

Чуєш спеціаліст нахуя там перепичка тай то така що стоїть на власному фундаменті

   
Re: 256 опора Кримського мосту тріснула

Це все фігня. Не будуть іздити по тому мосту ні з тріснутою колоною,ні з цілою... Цей міст пуста справа. Вони ще у літку це зрозуміють,коли приїде така ж мізерна частина як і було. Але,якщо він наїпнеться,то це буде приємно! :D  (tu)
   
Re: 256 опора Кримського мосту тріснула

Значить не все так погано з тими колонами. Просто заливають перемичку між колонами

Показати зображення...

Усіляку кацапську хуєтєнь із Юнайтед Кінгдом, ми тут не дуже й слухаємо, ти це май на увазі.
   
Re: 256 опора Кримського мосту тріснула

Чуєш спеціаліст нахуя там перепичка тай то така що стоїть на власному фундаменті
може фундамент опори хочуть вагою перемички притопити, бо виперла догори  :)
   
Re: 256 опора Кримського мосту тріснула

Принимаю. Условия -если завалится при нашей жизни ты мне 1000$ если завалится после  смерти одного из нас - я тебе 100.

Т.е. фактически я ставлю штуцер в одностороннем порядке  :rotate:

ОК, я согласен.

   
Re: 256 опора Кримського мосту тріснула

може фундамент опори хочуть вагою перемички притопити, бо виперла догори  :)

Ну бо на фото явно не пермичка а на якусь не їбатсо констркцію навязано арматури
І ще ж невідомо чи вона буде вище
   
Re: 256 опора Кримського мосту тріснула

Т.е. фактически я ставлю штуцер в одностороннем порядке  :rotate:

ОК, я согласен.
делать вам нех))))
   
Re: 256 опора Кримського мосту тріснула

Посони, звичайно, міст цей завалиться. Але ні я, ні ви за свого життя цього не побачите. Ставлю штуку баксів проти ваших 100.  :-B

Можу закластися на пом"яту гривню
   
Re: 256 опора Кримського мосту тріснула

Щось ви швидко піонера сполохали ,я би ще почитав.


Останнє редагування: 23 квітня 2018 09:48:06 від Blackout
   
Т.е. фактически я ставлю штуцер в одностороннем порядке  :rotate:

ОК, я согласен.
Самая печалька ,если ты помреш и он завалится. Так что долгих лет тебе и мне.
   
Re: 256 опора Кримського мосту тріснула

Самая печалька ,если ты помреш и он завалится. Так что долгих лет тебе и мне.
-----------------------------------------
Ну когда-то может и завалиться,может и скоро,но не в этом дело: он не нужен и не оправдает никаких надежд. Количество туриста не увеличиться совсем. Переправа летом и так совершенно свободна.
   
Re: 256 опора Кримського мосту тріснула

Вот ткните на онлайн камеру-переправа в Керчи. Это накопительная площадка на паром. Теперь прикиньте: и сколько будет на мосту машин? Ну в час? даже летом в разгар сезона там полупусто. На видео машины,скопившиеся за последние 40 минут в момент публикации этого постика,то есть:09-14  до 09-55.
http://uastreaming.net/live/1176/webcam-online-Kerchy-Nakopitelynaya-ploshtadka-Kerchy.html

Останнє редагування: 23 квітня 2018 09:54:24 від Wolter
   

5:24 как раз 256 опора. Можно в коментариях человеку благодарность от СБУ передать.
   
Re: 256 опора Кримського мосту тріснула

Да з опорами там проблема вирішили я так зрозумів залити між ними бетоном
А чо толково)))
   
Re: 256 опора Кримського мосту тріснула

Колони під водою? Шо ти мелеш? Там купа металевих свай в воді, забитих віялом під різним кутом. Коли відплив, то їх навіть видно. На металеві сваї зверху вчепили фундамент - ростверк. На якому через кілька місяців почали виливати колони. Бетон колони і ростверка зовсім різний. Навіть, якшо колона зовсім гнила - до фундаменту це немає ніякого відшення - зроблять підпорку, колони зріжуть і заллють нові :)
Стандартний метод будівництва мостів.
Про грунт зі сторони Керчі тоже туфта. До 256-ї проблемної практично всі сваї вперті в скелю Ак-Буруна

Показати зображення...

Картинка фуфел
   
Re: 256 опора Кримського мосту тріснула

Вот ткните на онлайн камеру-переправа в Керчи. Это накопительная площадка на паром. Теперь прикиньте: и сколько будет на мосту машин? Ну в час? даже летом в разгар сезона там полупусто. На видео машины,скопившиеся за последние 40 минут в момент публикации этого постика,то есть:09-14  до 09-55.
http://uastreaming.net/live/1176/webcam-online-Kerchy-Nakopitelynaya-ploshtadka-Kerchy.html

Ты б ещё 1 января посмотрел на переправу.

А до войны почему там столпотворение было?

Цитувати
Опубликовано: 5 авг. 2014 г.
Пробка на Керченской переправе достигла рекордных 15 км. Из-за непогоды в очереди на паром в Крым стоят 3150 автомобилей. Даже в оптимальных условиях на их перевозку понадобится не менее суток. Тем временем администрация переправы утвердила список льготников, имеющих право на проезд без очереди. К блокадникам Ленинграда и детям-инвалидам приравняли сенаторов, депутатов Госдумы и транспортных прокуроров.

   
Re: 256 опора Кримського мосту тріснула

Ты б ещё 1 января посмотрел на переправу.

А до войны почему там столпотворение было?

https://youtu.be/ztIh47-9-Cs

В 14 їхали кацап білі люди за карбонарою))))))
   
Re: 256 опора Кримського мосту тріснула

Картинка фуфел

Обгрунтування буде? Чи просто серонув і пішов дальше?
   
Re: 256 опора Кримського мосту тріснула

Ты б ещё 1 января посмотрел на переправу.

А до войны почему там столпотворение было?

https://youtu.be/ztIh47-9-Cs
--------------------------
В 2014 и 2015 было любопытство.Ездили многие,и то не так много как обычно,но в 2016-м уже никого не было,в 2017-м еще меньше. Если до 2014 приезжали до 7 млн.чел в год,то теперь не вше 500-600 тясяч. Кацапу,вроде тебя,Черное море холодное.Твой удел турецкий бассейн со сцяками в +30С.
   
Re: 256 опора Кримського мосту тріснула

Вот посмотри сколько машин за час на паром собирается....А теперь представь мост.Смотри онлайн.
http://uastreaming.net/live/1176/webcam-online-Kerchy-Nakopitelynaya-ploshtadka-Kerchy.html
   
Re: 256 опора Кримського мосту тріснула

Обгрунтування буде? Чи просто серонув і пішов дальше?

Дибілко бери відос ватана і свою картинку і йдинахуй
   
Re: 256 опора Кримського мосту тріснула

До війни Крим був цікавий кацапам суто через українські ціни. Зараз там російські ціни, і він нахуй нікому не впав.
   
Re: 256 опора Кримського мосту тріснула

Дибілко бери відос ватана і свою картинку і йдинахуй

Натуральний тупий рагуль... Таким вже й здохнеш...
   
Re: 256 опора Кримського мосту тріснула

Вот посмотри сколько машин за час на паром собирается....А теперь представь мост.Смотри онлайн.
http://uastreaming.net/live/1176/webcam-online-Kerchy-Nakopitelynaya-ploshtadka-Kerchy.html

Сколько? Там сейчас 2 машины. И я не пойму, ты утверждаешь, что много туристов на автомобилях или мало?
Если взять официальную инфу по переправе, то в прошлом году за сутки переправа перевозила  2-3 тыс. автомобилей. В среднем это около 100 автомобилей в час. Ну, с учетом того, что ночью не переправляют - 150. Это не более 3-х автмобилей в минуту. Для моста это фигня-вопрос. Это даже потоком не назовешь.
   
Re: 256 опора Кримського мосту тріснула

Не знаю, согласитесь ли, но мне кажется, что мост тот будет. Не  за те деньги, что планировали, не той функциональности, что хотели, не так долго как ожидается. Даже машинки поездят. Честно говорю, вообще в реальность такого не верил. Сложное инженерное сооружение, требующее постоянного ухода. Но это же кацапы....
   
Re: 256 опора Кримського мосту тріснула

Сложное инженерное сооружение, требующее постоянного ухода. Но это же кацапы....

б***ь, звичайний рядовий міст... тільки трохи довгий по наших поняттях. Політика зіграла свою роль. Якби він зєднував не Крим, а шось інше, ніхто про хід будівництва і не згадував би...
Врахували сейсміку - начепили домкратів під прольотами...
На Ленінград подивіться - ЗСД - по складності і ціні взуває кримський, як тузік грєлку... Мені, як трохи профі по цьому, було б цікаво подивитися, як вони будуть будувати через Лєну біля Якутська... Ось там дійсно. не дай Боже...
   
Re: 256 опора Кримського мосту тріснула

б***ь, звичайний рядовий міст... тільки трохи довгий по наших поняттях. Політика зіграла свою роль. Якби він зєднував не Крим, а шось інше, ніхто про хід будівництва і не згадував би...
Врахували сейсміку - начепили домкратів під прольотами...
На Ленінград подивіться - ЗСД - по складності і ціні взуває кримський, як тузік грєлку... Мені, як трохи профі по цьому, було б цікаво подивитися, як вони будуть будувати через Лєну біля Якутська... Ось там дійсно. не дай Боже...
Ваше мнение услышано, но тут есть еще строители на форуме, хотелось бы их услышать. Ранее говорилось, что в ту грязюку донную сваи - фуфло. Долго не стоять ему.
   
Re: 256 опора Кримського мосту тріснула

Пластідом треба заліпити ті дири. Думаю допоможе 146 відсотків.
   
Re: 256 опора Кримського мосту тріснула

б***ь, звичайний рядовий міст... тільки трохи довгий по наших поняттях. Політика зіграла свою роль. Якби він зєднував не Крим, а шось інше, ніхто про хід будівництва і не згадував би...
Врахували сейсміку - начепили домкратів під прольотами...
На Ленінград подивіться - ЗСД - по складності і ціні взуває кримський, як тузік грєлку... Мені, як трохи профі по цьому, було б цікаво подивитися, як вони будуть будувати через Лєну біля Якутська... Ось там дійсно. не дай Боже...

Кацап нахуй пройди
   
Re: 256 опора Кримського мосту тріснула

Простий дроншіп із 50000 тон тротілу (аміачної селітри, як варіант) винесе ти прольоти на 10 км від Керченської протоки  :-B

Ніяких складних технологій чи диверсій з боку України непотрібно
   
Re: 256 опора Кримського мосту тріснула

Сколько? Там сейчас 2 машины. И я не пойму, ты утверждаешь, что много туристов на автомобилях или мало?
Если взять официальную инфу по переправе, то в прошлом году за сутки переправа перевозила  2-3 тыс. автомобилей. В среднем это около 100 автомобилей в час. Ну, с учетом того, что ночью не переправляют - 150. Это не более 3-х автмобилей в минуту. Для моста это фигня-вопрос. Это даже потоком не назовешь.
-----------------------------------
В сезон. Учитывая местные поездки-дета 100, то есть 250 человек в сутки. Сейчас вдвое меньше. Просто смотри на онлайн камеру и представь,что они пересекают мост....  это мост будет пустым. Те.кто уже поехал в Крым на машине-паром не проблема. Туриста мост не увеличит. Это вам не колонны машин на трассе Москва-Симферополь,что хер обгонишь  в 2012-2013-м. Это не поезда каждые 10 минут.  Зимой там вааще одна в час будет проезжать. Я к тому,что какие-то ожидания кацапов по поводу моста пустые. Больше чем 600 000 туристов в год там не будет и концентрироваться они будут в июле-августе. Это вам не 7 000 000 в год до войны.
   
Re: 256 опора Кримського мосту тріснула

Хренов. плагіатори загалом самі нічого не можуть

   
Re: 256 опора Кримського мосту тріснула

нічого не треба малювати
такі трішини можуть бути на раздва
трошки пройоб в технології

гы)))

а ведь слав в бетоне шарит.. :D
   
Re: 256 опора Кримського мосту тріснула

б***ь, звичайний рядовий міст... тільки трохи довгий по наших поняттях. Політика зіграла свою роль. Якби він зєднував не Крим, а шось інше, ніхто про хід будівництва і не згадував би...
Врахували сейсміку - начепили домкратів під прольотами...
На Ленінград подивіться - ЗСД - по складності і ціні взуває кримський, як тузік грєлку... Мені, як трохи профі по цьому, було б цікаво подивитися, як вони будуть будувати через Лєну біля Якутська... Ось там дійсно. не дай Боже...

не пытайся перевести переводчиком  свои "мысли" на украинский. 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія