Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

кожен ранок прокидаюсь

кожен ранок прокидаюсь

ніби норм і тут згадую що війна б***ь
і оxуєваю невже я живу в 21 столітті .
в центрі європи .

наступна думка щоб ви здохли кацапи

потім чищу зуби

 



   
Re: кожен ранок прокидаюсь

ніби норм і тут згадую що війна б***ь
і оxуєваю невже я живу в 21 столітті .
в центрі європи .

наступна думка щоб ви здохли кацапи

потім чищу зуби

У мене таке було перші 10 днів
Просинався і розумів, що це не страшний сон...
   
Re: кожен ранок прокидаюсь

100%
Дуже прикро що з 1991 року витратили впусту дорогоцінний час на міжпартійні чвари і дерибан, замість того щоб бути єдиними і будувати сильну державу

Бо війна все одно б сталася, неважливо хто у кацапів у владі - вони все одно ментально вважають Україну своєю територією
   
Re: кожен ранок прокидаюсь

Я перевіряю чи не здох хуйло
   
Re: кожен ранок прокидаюсь

Я з 24 ще жодного разу не спав до ранку.
   
Re: кожен ранок прокидаюсь

Я з 24 ще жодного разу не спав до ранку.


а ні я сплю сирен не чую хоча вона в мене під вікном
   
Re: кожен ранок прокидаюсь

ніби норм і тут згадую що війна б***ь
і оxуєваю невже я живу в 21 столітті .
в центрі європи .

наступна думка щоб ви здохли кацапи

потім чищу зуби
У мене теж таке.

Ще й прокидаюсь кожну ніч о п'ятій ранку, дивлюсь новини в телефоні...

теж не пам'ятаю, щоб після 24 лютого спала в вечора до ранку без перерви.

Зараз згадуємо, як ми потайки вигулували собак у "довгі коменданські години", коли треба було по цілодобово сидіти вдома...

І ця картина, коли на пустих вулицях міста під звуки повітряної тривоги швендяють від дерева до стовпа тільки навіжені собачники.

   
Re: кожен ранок прокидаюсь

У мене теж таке.

Ще й прокидаюсь кожну ніч о п'ятій ранку, дивлюсь новини в телефоні...

теж не пам'ятаю, щоб після 24 лютого спала в вечора до ранку без перерви.

Зараз згадуємо, як ми потайки вигулували собак у "довгі коменданські години", коли треба було по цілодобово сидіти вдома...

І ця картина, коли на пустих вулицях міста під звуки повітряної тривоги швендяють від дерева до стовпа тільки навіжені собачники.

та всі ми прогулювали
думаю це було зрозуміло що з собаками треба гуляти
тож всі закривали очі
   
Re: кожен ранок прокидаюсь

мені вже декілька разів снилося, що я начебто прикидаюся і виявляється що ця війна мені наснилася і я уві сні радію, що то все тільки дурний сон
а загалом мир не сниться зовсім, все тільки в контексті цієї війни
   
Re: кожен ранок прокидаюсь

теж не пам'ятаю, щоб після 24 лютого спала в вечора до ранку без перерви.
так само
вся ніч як наче на долоні, розірвана на шматки
   
Re: кожен ранок прокидаюсь
nik

з-за кордону можу тільки співчувати (((

близькі родичі - хто залишився, хто виїхав у польщу, хто в німеччину... безпечно, але не солодко нікому (((


допомагаю, чим можу, але то ніщо в порівнянні, коли немає рідної хати, а вони вже всі похилого віку...

Господи, збережи Україну

 :love:  [ua]

кацапам горiти у пеклi
   
Re: кожен ранок прокидаюсь

Ви хоча б прокидаєтесь вдома...

Останнє редагування: 20 травня 2022 06:22:16 від Fisher
   
Re: кожен ранок прокидаюсь

Я з 24 ще жодного разу не спав до ранку.
Також, 1-2 рази пробуджуюсь,  тягнусь за телефоном і новини. :(
   
Re: кожен ранок прокидаюсь

Помітив таке, що всі дні пам'ятаю, навіть що робив від ранку до ночі в подробицях, а сказати точну дату, день, коли це було не можу. Від 24-го то один довгий день якийсь
   
Re: кожен ранок прокидаюсь

Ви хоча б прокидаєтесь вдома...
у вас будет новый дом, это просто надо пережить. держитесь
   
Re: кожен ранок прокидаюсь

я нормально спать не могу, новости читаю как просыпаюсь по несколько раз за ночь, в телеге лента обновляется часто

ждать что сдохнет хуйло не нужно - там не в нем дело - вся страна гнилая. Нужно ждать побед ЗСУ и развала рашки, зло должно перестать существовать
   
Re: кожен ранок прокидаюсь

Прокидаюсь і іду на пуар взнати обстановку за ніч. Але спати став краще ніж до війни).
   
Re: кожен ранок прокидаюсь

Кожен ранок прокидаюсь і читаю новини з надією що вбили хуйла
   
Re: кожен ранок прокидаюсь

 То ты еще не просыпался с пониманием что орки от тебя в досупности слышимости канонады
   
Re: кожен ранок прокидаюсь

Прокидаюсь і іду на пуар взнати обстановку за ніч. Але спати став краще ніж до війни).

Просто сильнее устаешь
   
Re: кожен ранок прокидаюсь

а мені сниться, що поруч зривається атомна бомба, я розглядаю той "гриб"..в кожному сні з разних ракурсів..я розумію, що мене зараз змете ударною хвилею і прокидаюсь..
   
Re: кожен ранок прокидаюсь

У меня болит сердце в прямом смысле.
Мало сплю
   
Re: кожен ранок прокидаюсь

У меня болит сердце в прямом смысле.
Мало сплю
Попробуйте Аспаркам, я пью по две перед сном, но можно и три раза в день.
   
Re: кожен ранок прокидаюсь

би норм і тут згадую що війна б***ь
і оxуєваю невже я живу в 21 столітті .
в центрі європи .
наступна думка щоб ви здохли кацапи
потім чищу зуби
теж саме ... але потім згадую які є справи і як не тошно, починаю їх робити. Бо користі в переживаннях немає.
   
Re: кожен ранок прокидаюсь

Прокидаюсь і іду на пуар взнати обстановку за ніч. Але спати став краще ніж до війни).
Це все баня від Слав  ;)
   
Re: кожен ранок прокидаюсь

щоб ви здохли кацапи
промовляю кілька разів на день
   
Re: кожен ранок прокидаюсь

У меня болит сердце в прямом смысле.
Мало сплю

Наташ, глицин, 100мг, бо есть какой-то другой, фуфельный. Таблетка перед сном под язык. Но садит давление хорошо так. Мне помогает. Днём можно кофе пить без последствий для давления:)
   
Re: кожен ранок прокидаюсь

У меня болит сердце в прямом смысле.
Мало сплю
Ходи пешком, два часа, три пох. Вода с лимоном много. Алкоголь полный запрет. Отпишись от всех телеграмм каналов, пары новостных сайтов хватит с головой, ну фуп это святое))).
 Через неделю все будет гуд.
Береги себя!
   
Re: кожен ранок прокидаюсь

Уже 2 ночи сплю спокойно.
 Кировоградщина благословенная земля.

Когда смотрю видео, как орки топчут Луганщину, понимаю это наша земля. Всех орков за поребрик.
   
Re: кожен ранок прокидаюсь

Як мінімум, раз за нічку читаю новини в телеграмі, і так з 24-го лютого.
Пробуджуюся, і перше що роблю - коротко переглядаю новини.
З початком виходу "Азову" з Азовсталі та оточенням Северодонецьку, сплю дуже кепсько, моторошно якось. Нині може години дві поспав і все.
   
Re: кожен ранок прокидаюсь

У меня болит сердце в прямом смысле.
Мало сплю

советую покинуть фуп
без шуток
впрочем если вы с миколаевп надо следить за новостями
и не слушайте арестовича, что бы потом не было инсульта
   
Re: кожен ранок прокидаюсь

Ходи пешком, два часа, три пох. Вода с лимоном много. Алкоголь полный запрет. Отпишись от всех телеграмм каналов, пары новостных сайтов хватит с головой, ну фуп это святое))).
 Через неделю все будет гуд.
Береги себя!
Вы знаете, мне легче фуп не читать, чем новости. Осознание количества неадекватов (по обсуждению новостей) удручает почти не меньше, чем сами новости.
с утра почитала местных корифеев - день пропал :(
   
Re: кожен ранок прокидаюсь

мы жили совсем в другой реальности, где понятие "война" было что-то далёкое и потому этот образ не осознавался
после 24.02 реальность изменилась
   
Re: кожен ранок прокидаюсь

Вы знаете, мне легче фуп не читать, чем новости. Осознание количества неадекватов (по обсуждению новостей) удручает почти не меньше, чем сами новости.
с утра почитала местных корифеев - день пропал :(
Ну не надо так серьезно к форуму относится ))). А читать я бы рекомендовал на фупе, гарматник, серяк, гео… это люди которые реально воюют, могут грамотно и без лишнего изложить мысль. Есть ещё довольно много адекватных допысувачив.
 А так вполне себе форум)))
   
Re: кожен ранок прокидаюсь

Ну не надо так серьезно к форуму относится ))). А читать я бы рекомендовал на фупе, гарматник, серяк, гео… это люди которые реально воюют, могут грамотно и без лишнего изложить мысль. Есть ещё довольно много адекватных допысувачив.
 А так вполне себе форум)))

кто реально воюет тут мало пишут, да и часто нельзя

а вот видео кабса советую смотреть
там именно сжатая реальность  событий
правда войны
   
Re: кожен ранок прокидаюсь

мы жили совсем в другой реальности, где понятие "война" было что-то далёкое и потому этот образ не осознавался
после 24.02 реальность изменилась
Ага. Особенно ранним утром 240222Один прилёт почти по тому месту где я был, слава богу шо у кацев руки из жопы. Второй через несколько минут меньше километра, перед этим доклады по югу, затем Киев …
 И на севере орда самолетов висит(((.
Чуть не обосрался  :D
   
Re: кожен ранок прокидаюсь

Ходи пешком, два часа, три пох. Вода с лимоном много. Алкоголь полный запрет. Отпишись от всех телеграмм каналов, пары новостных сайтов хватит с головой, ну фуп это святое))).
 Через неделю все будет гуд.
Береги себя!
я вообще не пью.не курю. Читаю только фуп и молнию в вайбере. Вообще не смотрю телевизор у меня нет телеканалов даже тарелки. Люсю уже не слушаю тоже.
Засыпаю под какую то корейскую дораму.
Пью полтаблетки какой то от давления. Тут один форумчанин сказал ему помогает.мне до жопы. Глицин до жопы.
   
Re: кожен ранок прокидаюсь

не сплю практически.
работы нет.
хочется красиво прожить остаток жизни.
   
Re: кожен ранок прокидаюсь

кто реально воюет тут мало пишут, да и часто нельзя

а вот видео кабса советую смотреть
там именно сжатая реальность  событий
правда войны
кабс как разговорчивый таксист. Выкладывает все что где то услышал в своей фантазийной интерпретации
   
Re: кожен ранок прокидаюсь

я вообще не пью.не курю. Читаю только фуп и молнию в вайбере. Вообще не смотрю телевизор у меня нет телеканалов даже тарелки. Люсю уже не слушаю тоже.
Засыпаю под какую то корейскую дораму.
Пью полтаблетки какой то от давления. Тут один форумчанин сказал ему помогает.мне до жопы. Глицин до жопы.
Ходи пешком. Много. Клин клином вышибают, должна быть физическая нагрузка шоб мозг выключался.
 Таблетки это все фигня, есть сильные транквилизаторы, блокируют все по полной. Но тут очень толковый врач нужен.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія