Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Китай списує кацапстан з рахунків?

Китай списує кацапстан з рахунків?

Якщо вірити Піонтковському, то ось такі висновки доповідають китайському керівництву:

«Грядущее поражение России уже очевидно. Так называемое возрождение, или оживление, России под руководством хуйло — ложь, его просто не существует. Упадок РФ очевиден в экономической, военной, технологической, политической и социальной сферах, он оказал серьезное негативное влияние на российскую армию и ее боевые возможности.
Провал русского блицкрига и неспособность добиться быстрой победы ознаменовали начало поражения России. Размеры ее ВПК и финансирования армии несоизмеримы с ее статусом так называемой военной сверхдержавы, они не могут обеспечить высокотехнологичную войну стоимостью сотни миллионов долларов в день. Проигрыши на поле боя, обусловленные нищетой армии, бросаются в глаза. Каждый день затягивания войны — тяжелое бремя для страны.»
   
Re: Китай списує кацапстан з рахунків?

Re: Китай списує кацапстан з рахунків?

Ну я б Піонтковському не дуже б вірив . Він доволі екзальтований дядько .
Що насправді думає Китай, що він робить і які в нього зносини з хуйлом - то знають лише вони.

Але якщо правду кажуть, що товариша Сі таки переграли комсомольці, то думаю, це заслуга хуйлобліцкріга.
   
Re: Китай списує кацапстан з рахунків?

интересен уровень китайской армии
там ее клепали по кпцапским лекалам, а звиздюлины давали лаже вьетнамцы

кстати недавно Блинке вроде бвл в Ханое
   
Re: Китай списує кацапстан з рахунків?

Трошки розвину думку.
Сі мав велику надію, що пан Хуйло дасть йому червону доріжку для захоплення Тайваня, бо він теж замонався чекати і хоче ввійти в історію.
Під це він зігнав всі сили з крила старих партійців.
Але раптом хуйло виявилося дутим.
І Сі втратив навіть не своє обличчя - він втратив  обличчя для його групи, для всіх старих партійців.
А вони такого не прощають, Сі - це обраний ними товариш, а не імператор.
Зараз іде велике переформатування під комсомольців, а товариш Сі лишився для церемоній.
Ну хуйло..ну а що хуйло ? Кого хвилює його доля ? Допомагати йому ніхто не буде.
   
Re: Китай списує кацапстан з рахунків?

интересен уровень китайской армии
там ее клепали по кпцапским лекалам, а звиздюлины давали лаже вьетнамцы

кстати недавно Блинке вроде бвл в Ханое

В'єтнамців вони трупами завалювали, кацапські лекала повністю прийняті були.
   
Re: Китай списує кацапстан з рахунків?

интересен уровень китайской армии
там ее клепали по кпцапским лекалам, а звиздюлины давали лаже вьетнамцы

кстати недавно Блинке вроде бвл в Ханое
Даже?
Це ті, хто вигнав американців зі своєї землі? Та це нинішня Україна на максималках. Даже…
   
Re: Китай списує кацапстан з рахунків?

Не Кацапстан, а хуйло.

Россия им пригодится, а хуйло уже вряд ли.
   
Re: Китай списує кацапстан з рахунків?

В'єтнамців вони трупами завалювали, кацапські лекала повністю прийняті були.

а чого ти думаєш китайці настільки тупі, що після важкої поразки, і то 30 років тому, будуть дальше по радянських лекалах воювати
   
Re: Китай списує кацапстан з рахунків?

Я за Китаєм останній час не стежив, але знаю, що молодь там традиційно нічого не вирішує.
   
Re: Китай списує кацапстан з рахунків?

Я за Китаєм останній час не стежив, але знаю, що молодь там традиційно нічого не вирішує.

Комсомольці , або молодь - це не молодь буквально . Вони десь одного віку з старими партійцями. Просто вони прйшли в ЦК з комсомолу, а стара партійна гвардія - з армії та поліції. Десь так.
   
Re: Китай списує кацапстан з рахунків?

американці напевно мають надію умовити кацапо-генералів змінити режим щоб усунути китайську загрозу... принаймі іншого порятунку від поглинання нема.
   
Кацапів, тих хто москалі, зараз спишуть всі. Навіть ті кацапи, які не москалі. Бо Москва перестане давати бабло в регіони, а вона перестане, бо війна і санкції.

Тобто Російська імперія нарешті здохне. Та й Москва здохне. Там забагато мусульман і вони сильніші, ніж кацапи. Прийде час і мусульмани почнуть кацапів різати. Поголовно. І Красная площадь буде червоною. Від кацапської крові.
   
американці напевно мають надію умовити кацапо-генералів змінити режим щоб усунути китайську загрозу... принаймі іншого порятунку від поглинання нема.

Немає ніякої китайської загрози. Китай має свої великі проблеми і нікуди він не полізе загрожувати. Буде кружляти і виглядати здобич, як стерв'ятник.
   
Re: Китай списує кацапстан з рахунків?

Переосмысление Украины в Китае. Ведущие китайские эксперты высказываются о крупнейшем со Второй мировой войны международном кризисе все более категорично
https://republic.ru/posts/103895
   
Re: Китай списує кацапстан з рахунків?

Ну я б Піонтковському не дуже б вірив . Він доволі екзальтований дядько .
Що насправді думає Китай, що він робить і які в нього зносини з хуйлом - то знають лише вони.

Але якщо правду кажуть, що товариша Сі таки переграли комсомольці, то думаю, це заслуга хуйлобліцкріга.

хуйло "кинув" Сі. Він обіцяв блискучий бліцкриг і смертельне поранення США після чого Сі взявся б за Тайвань.
А що ми бачемо ? Тому хуйлу - кизда. І від Сі в тому числі.
p.s. в домені сру сайти у мене не відкриваються.
   
Re: Китай списує кацапстан з рахунків?
ATF

Китай ніколи не залишатиме Московію без уваги. Просто в майбутній перспективі він отримає потрібні йому ресурси в Сибіру значно простіше і дешевше.
   
Re: Китай списує кацапстан з рахунків?

Переосмысление Украины в Китае. Ведущие китайские эксперты высказываются о крупнейшем со Второй мировой войны международном кризисе все более категорично
https://republic.ru/posts/103895

як ви бачите ті сайти...
   
Re: Китай списує кацапстан з рахунків?

Китай ніколи не залишатиме Московію без уваги. Просто в майбутній перспективі він отримає потрібні йому ресурси в Сибіру значно простіше і дешевше.

так: жовті у виграшу в будь-якому випадку: або Тайвань або Сибір.
   
Re: Китай списує кацапстан з рахунків?

А де можна почитати про ту перемогу китайських комсомольців? Звідки інформація?

Знайшов тільки, що комсомольців (здається) вважають демократичними та проамериканськими

Останнє редагування: 20 травня 2022 06:33:50 від Келаврик
   
Re: Китай списує кацапстан з рахунків?

В'єтнамців вони трупами завалювали, кацапські лекала повністю прийняті були.
досі не зрозуміло чого вони вдерлися в той в'єтнам можливо теж вважали що вони адіннарод і треба жити в одній державі під керівництвом великого денсяопіна але отримавши по зубав зразу зоозуміли що ашіблісь і швиденько пішли додому. хуйло виявився набагато дурнішим
   
Re: Китай списує кацапстан з рахунків?

так: жовті у виграшу в будь-якому випадку: або Тайвань або Сибір.
мені теж так здаеться. Хто-хто в плюсах від нашої війни, так то Священний Кетай. При будь-якому розкладі.
   
Re: Китай списує кацапстан з рахунків?

хуйло "кинув" Сі. Він обіцяв блискучий бліцкриг і смертельне поранення США після чого Сі взявся б за Тайвань.
А що ми бачемо ?
А сі лохом виявився.
   
Re: Китай списує кацапстан з рахунків?

 На днях Байден планирует поболтать с Си по телефону.

   
Re: Китай списує кацапстан з рахунків?

як ви бачите ті сайти...

У нас не всі .ru закриті. До того ж це сайт «іноземного агента».
   
Re: Китай списує кацапстан з рахунків?

мені теж так здаеться. Хто-хто в плюсах від нашої війни, так то Священний Кетай. При будь-якому розкладі.

Китай не може бути "священним", тому що в них немає релігії, і ніколи не було :)
   
Re: Китай списує кацапстан з рахунків?

Переосмысление Украины в Китае. Ведущие китайские эксперты высказываются о крупнейшем со Второй мировой войны международном кризисе все более категорично
https://republic.ru/posts/103895

 (tu)
   
Re: Китай списує кацапстан з рахунків?

А де можна почитати про ту перемогу китайських комсомольців? Звідки інформація?

Знайшов тільки, що комсомольців (здається) вважають демократичними та проамериканськими

Є розрізненні свідчення по світовій пресі, я вже й не пам'ятаю де читав + деякі оповіді знайомого що живе у Китаї й цікавиться всім тим,знаючи китайську (причому дуже добре)
   
Re: Китай списує кацапстан з рахунків?

Немає ніякої китайської загрози. Китай має свої великі проблеми і нікуди він не полізе загрожувати. Буде кружляти і виглядати здобич, як стерв'ятник.

Саме так. Китайська загроза - поняття чисто умовне, воно з'явилося, коли товариш Сі почув себе імператором, а цього верхівка Китаю дуже не любить, вона винесла уроки з правління Мао.
   
Re: Китай списує кацапстан з рахунків?

так: жовті у виграшу в будь-якому випадку: або Тайвань або Сибір.
Нмд, ніхто не дасть їм Сибір. Світу не потрібно вузькооке хуйло, підсилене бездонними природними ресурсами.
   
Re: Китай списує кацапстан з рахунків?

хуйло "кинув" Сі. Він обіцяв блискучий бліцкриг і смертельне поранення США після чого Сі взявся б за Тайвань.
А що ми бачемо ? Тому хуйлу - кизда. І від Сі в тому числі.
p.s. в домені сру сайти у мене не відкриваються.

Ну давай так..не кинув, а наобіцяв те,що не зміг зробити.
Не зробив й з-за цього група старих партійців стала дуже слабкою. Вперед вийшли комсомольці, які ніколи не вірили хуйлу.
Товариш Сі не буде мститися хуйлу, бо він втратить обличчя ще більше, визнавши, що він спирався у внутрішніх справах на зовнішнього ідіота. Він просто приєднується до санкцій і не дасть йому нічого підсанкційного + повпливає на Казахстан та Узбекистан  ,щоб ті такого не робили.
   
Re: Китай списує кацапстан з рахунків?

так: жовті у виграшу в будь-якому випадку: або Тайвань або Сибір.

Бяко, Тайвань й так приєднається до Китаю. Ті самі комсомольці вкладають туди великі гроші і економічно прив'язують Тайвань до Китаю. Плюс - зараз вони вливають гроші туди у прокитайські партії й багато хто вважає , що Тайвань стане частиною Китаю з великою автономією вже до 2030 року.
Основна дурня Сі - те що він змавпував хуйла й вирішив почати війну проти Тайваня. Але й тут він зробив розумно - пустивши вперед мавпу хуйла щоб побачити ЩО БУДЕ. Вийшло нєхарашо і нєожданно . Товариш Сі тепер вигріб.
   
Re: Китай списує кацапстан з рахунків?

Китай не може бути "священним", тому що в них немає релігії, і ніколи не було :)
окрім буддізму, де теж достабіса опереточних, декоративних богів, там ще з п'яточок релігій, де богів достатньо. Лише офіційне конфуціансьтво в тому потреби не має.
   
Re: Китай списує кацапстан з рахунків?

окрім буддізму, де теж достабіса опереточних, декоративних богів, там ще з п'яточок релігій, де богів достатньо. Лише офіційне конфуціанство в тому потреби не має.

У китайців основна релігія - конфуціанство, на другому місці - мусульманство. Будизм в них є 5 різновидів, з якого 3 - у Тібеті , 1 - у внутрішній Монголії й 1 - на півдні . Є християни всіх конфесій. Але серед усіх релігій в них й досі є рештки язичництва - олтарі домашніх духів, тощо.
   
Re: Китай списує кацапстан з рахунків?

У китайців основна релігія - конфуціанство, на другому місці - мусульманство. Будизм в них є 5 різновидів, з якого 3 - у Тібеті , 1 - у внутрішній Монголії й 1 - на півдні . Є християни всіх конфесій. Але серед усіх релігій в них й досі є рештки язичництва - олтарі домашніх духів, тощо.
я знаю, дякую.
   
Re: Китай списує кацапстан з рахунків?

окрім буддізму, де теж достабіса опереточних, декоративних богів, там ще з п'яточок релігій, де богів достатньо. Лише офіційне конфуціансьтво в тому потреби не має.

В буддизмі теж немає бога чи богів :)
   
Re: Китай списує кацапстан з рахунків?

В буддизмі теж немає бога чи богів :)
їх є і достабіса. Просто вони декоративні, не важливі і нафіг непотрібні.
   
Re: Китай списує кацапстан з рахунків?

їх є і достабіса. Просто вони декоративні, не важливі і нафіг непотрібні.

Саме так  :-B
   
Re: Китай списує кацапстан з рахунків?

Саме так  :-B
буддійські богі мені піонерів-героїв нагадують в пантеоне релігії совка.
Та мы відійшли від теми.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія