Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Долар підскочив.

Долар підскочив.

З якого це дива підскочив долар ? Починаються ігри ?
   
Re: Долар підскочив.
den

Трета побільше тачок завезти
На мільярд вже ввезли
Ще на один мільярд стоять на кордоні в черзі

При цьому експорту немає ніякого
Паливо все імпортне


   
Re: Долар підскочив.

Ден +
   
Re: Долар підскочив.

У нас торговый баланс ушёл в писзду
А вся помощь идёт на войну
   
Re: Долар підскочив.

З якого це дива підскочив долар ? Починаються ігри ?
Так! Манюпаса хочуть пограбувати! Це ЗРАДА!  :-G
   
Re: Долар підскочив.

І так довго стояв.
А війна триває, а разом з нею падає  економіка.
Захід дає менше, ніж втрачаємо.
От і маємо.
   
Re: Долар підскочив.

Трета побільше тачок завезти
На мільярд вже ввезли
Ще на один мільярд стоять на кордоні в черзі

При цьому експорту немає ніякого
Паливо все імпортне
Здається справа не в тачках.Це не ті гроші
   
Re: Долар підскочив.

Трета побільше тачок завезти
На мільярд вже ввезли
Ще на один мільярд стоять на кордоні в черзі

При цьому експорту немає ніякого
Паливо все імпортне
Здається справа не в тачках.Це не ті гроші
   
Re: Долар підскочив.

Небагатьом експортерам, що лишились, конвертували валюту по фіксованому курсу 29.5.
Логічно, що таке шахрайство приведе до того, що захід валюти в країну будуть притримувати.
   
Re: Долар підскочив.

Ми утратили 45 відсотків ВВП
Щоб тримати курс і минуле життя треба 100 млрд долларів на рік. Це без витрат на війну
   
Re: Долар підскочив.

З якого це дива підскочив долар ? Починаються ігри ?

Якщо маєш на увазі Україну, то відповідь зрозуміла. А якщо маєш на увазі ЄС і євро, то причина тому невиправдано низька процентна ставка ЄЦБ і знову ж близькість до України.
   
Re: Долар підскочив.

В мене валюта на долл картках десь 14 к
Все буде витрачатись онлайн і за кордоном
По курсу 30 я не дурень)
   
Re: Долар підскочив.

Писали що надходження в бюджет впали на 50% за березень
За квітень ще меньше

Шо там ЄС дає неясно, мабуть все йде на зарплати військовим і мтз

Давати по 6 тисяч фопам і 2500 переселенцям я вважаю помилкою
   
Re: Долар підскочив.

Може ТС не помітив, але ніби як війна іде
   
Re: Долар підскочив.

А за шо им жить если не давать?
   
Re: Долар підскочив.

не знаю
як на мене це розбазарювання грошей
   
Re: Долар підскочив.

Писали що надходження в бюджет впали на 50% за березень
За квітень ще меньше

Шо там ЄС дає неясно, мабуть все йде на зарплати військовим і мтз

Давати по 6 тисяч фопам і 2500 переселенцям я вважаю помилкою
Гетьманцев казав що усьо харашо.Росте процент жирів у маслі.
   
Re: Долар підскочив.

В мене валюта на долл картках десь 14 к
Все буде витрачатись онлайн і за кордоном
По курсу 30 я не дурень)
забезпечити стабільність економіки це означає дурень?  :facepalm1:
   
Re: Долар підскочив.

Трета побільше тачок завезти
На мільярд вже ввезли
Ще на один мільярд стоять на кордоні в черзі

При цьому експорту немає ніякого
Паливо все імпортне
з тим імпортом машин то така дурня вийшла - поляки вже плюються що в нас бабло на пепелаци є а на війну немає...
   
Re: Долар підскочив.

Городок ты мне мозг не парь
Я помогаю на войну но тратить свои бабки на украинских валютных катарах по курсу 30 я не буду
И ты не будешь
Уверен
   
Re: Долар підскочив.

забезпечити стабільність економіки це означає дурень?  :facepalm1:

Зконвертувати по шахрайському курсу 30 це таки дурість.
Якщо держава хоче перекрити приток валюти, то так, варто втримувати такий курс подовше.
Як ціну на бензин
   
Re: Долар підскочив.

09 квітня, 2022 12:38:

Цитувати
До кінця війни в Україні Нацбанк залишатиме офіційний курс гривні до долара на одному рівні — 29 гривень 25 копійок.

Про це повідомив заступник голови НБУ Сергій Ніколайчук в національному телеефірі.

Він нагадав, що Нацбанк в перший день війни заморозив курс гривні до долара США на тому рівні, якому він був напередодні. І наразі цей курс планують фіксувати щонайменше до закінчення воєнного стану. Ніколайчук переконує, що у НБУ сьогодні для цього є усі можливості.

«А далі, після нашої перемоги, ми будемо поступово повертатися до звичного режиму плаваючого обмінного курсу. Будемо поступово знімати адмінобмеження, скорочувати свою участь на ринку. Але цей перехід відновлення стандартної роботи і відновлення валютної політики Нацбанку буде дуже поступовим, щоб уникнути різких потрясінь», — розповів Ніколайчук.
   
Re: Долар підскочив.

Никто ничего не плюётся
Переправляют так же много Авто на армию
А барыги. Хм. Хлам если кто то покупает тот дурак
   
Re: Долар підскочив.

Гетьманцев не говорил, что все чудово
Наоборот - вчера выступал на тв.
Резать больше не куда расходы. Денег нет .Западная помощь идет большей частью на содержание беженцев, в польшу, германию и тд. Надо оружие и всу впервую очередь и без перебоев. Надеется на мвф вот вот подкинут.. а там новый месяц и опять надо и надо...
...
Лично я с пониманием.. даже если карточки введут продовольственные.
..
Суко только менты прокуратура как мне кажется работает плохо с мародерами..  барыгами которые на горе наживаются.

   
Re: Долар підскочив.

не знаю
як на мене це розбазарювання грошей
ну ВПО дают по 2 тысячи и по 3 на ребенка если точнее

и славабогу, что не у вас разбомбили дом и не вы поехали в эвакуацию с рюкзачком.

сытый голодного никогда не поймет
   
Re: Долар підскочив.
ATF

Жодних передумов для знецінення гривні немає – Гетманцев

15:58, 10.04.22

https://www.УНІАН/economics/finance/zhodnih-peredumov-dlya-znecinennya-grivni-nemaye-getmancev-novini-ukrajina-11780691.html


Фінансова система України є стабільною, і жодних передумов для знецінення гривні немає.

Про це повідомив голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової і митної політики Данило Гетманцев в ефірі загальнонаціонально го телемарафону.

"Фінансова система України є стабільною, жодних передумов для знецінення гривні немає. Ми втримали перші дні війни, дні панічних настроїв. А якщо говорити про золотовалютні резерви НБУ, то вони навіть зросли за період війни", - сказав Гетманцев.

Він зазначив, що офіційний курс гривні НБУ встановив на рівні 29,25 грн/дол., зафіксувавши його на період війни, і реальний курс не дуже відрізняється від офіційного.

   
Re: Долар підскочив.

ну ВПО дают по 2 тысячи и по 3 на ребенка если точнее

и славабогу, что не у вас разбомбили дом и не вы поехали в эвакуацию с рюкзачком.

сытый голодного никогда не поймет
Ви знаєте людей, що отримали ці гроші ? бо мене 4 переселенців - 2 жінки і 2 дитини, зареєструвалися і подали заяви ще в кінці березня, ні копійки до цих пір не прийшло їм  :shuffle:
   
Re: Долар підскочив.

Городок ты мне мозг не парь
Я помогаю на войну но тратить свои бабки на украинских валютных катарах по курсу 30 я не буду
И ты не будешь
Уверен
я продаю валюту на міжбанку - в мене навіть іншого виходу немає
   
Re: Долар підскочив.

Жодних передумов для знецінення гривні немає – Гетманцев
Який смішний шпигун.
   
Re: Долар підскочив.

Писали що надходження в бюджет впали на 50% за березень
За квітень ще меньше

Шо там ЄС дає неясно, мабуть все йде на зарплати військовим і мтз

Давати по 6 тисяч фопам і 2500 переселенцям я вважаю помилкою

Так поки не відновили реєстрацію податкових.

Ви забувваєте, що у нас у чиновників і суддів зарплати і пенсії ого-го. Вони ж собі премії досі виписують, а зараз ще матеріальну допомогу почнуть оформлювати. Як журналісти знову дістануться до декларацій, то відкриється прірва ненажерливості.  :X

   
Re: Долар підскочив.

переходят к плавающему курсу. см ньюсы
   
Re: Долар підскочив.

Нацбанк планує відмовитися від фіксованого курсу гривні

Керівник НБУ каже, що нові рішення принесуть стабільність на валютний ринок

Національний банк планує пом'якшити деякі валютні обмеження, введені з першого дня війни.

Як розповів в інтерв'ю виданню The Asahi Shimbun голова НБУ Кирило Шевченко, також Нацбанк може відмовитися від фіксованого курсу на рівні 29,25 гривень за долар.

«Хочу повідомити, що зараз ми розглядаємо можливість пом'якшення деяких валютних обмежень. Ми також думаємо, як повернутися до режиму плаваючого обмінного курсу», – сказав він.

За його словами, такий крок принесе більше стабільності на валютний ринок.

Як нагадав Шевченко, для вирішення проблеми девальвації гривні на початку війни НБУ зробив ряд кроків. «Один з них – фіксований обмінний курс. Відхилення ринкового курсу від офіційного дійсно дуже незначне», – повідомив він.

Зазначимо, НБУ 24 лютого зафіксував офіційний курс гривні до долара на час воєнного стану на рівні 29,25 гривень за долар. Ринковий курс зараз становить близько 33-35 гривень за долар.

Повний текст читайте тут: https://главком/economics/finances/nacbank-planuje-vidmovitisya-vid-fiksovanogo-kursu-grivni-845979.html




   
Re: Долар підскочив.

Ви знаєте людей, що отримали ці гроші ? бо мене 4 переселенців - 2 жінки і 2 дитини, зареєструвалися і подали заяви ще в кінці березня, ні копійки до цих пір не прийшло їм  :shuffle:
Одну жінку знаю  - точно отримала  :-)o
   
Re: Долар підскочив.

Нацбанк може провести корекцію фіксованого курсу гривні, – заступник голови НБУ

Національний банк України (НБУ) наразі вбачає більше переваг від фіксації обмінного курсу гривні, однак припускає його корекцію.

Про це заступник голови Нацбанку Сергій Ніколайчук заявив в інтерв'ю Інтерфакс-Україна.

"У нас немає самоцілі перейти до якоїсь корекції обмінного курсу чи плаваючого обмінного курсу. Ми виходимо з того, який режим є більш корисним на сьогоднішній момент для досягнення цілей з інфляції, утримання макроекономічного балансу, підтримки конкурентоспроможно сті наших виробників і так далі. Наразі ми бачимо більше переваг від фіксації обмінного курсу, ніж від іншого режиму. Якщо ситуація буде змінюватися, ми змінюватимемо нашу валютно-курсову політику. Але поки що вважаємо такі кроки недоцільними", – пояснив Ніколайчук.

Він додав, що зміни валютно-курсової політики Нацбанку залежатимуть від того, за яким макроекономічним сценарієм житиме країна.

"Якщо говорити про те, як довго ми зберігатимемо фіксований курс, то відповідь дуже проста: доки ми будемо бачити, що переваги від цієї фіксації перевищують недоліки такого курсового режиму", – зазначив заступник голови НБУ.

Він наголосив, що повернення до гнучкого обмінного курсу має бути керованим і потребуватиме низки передумов.

"Звичайно, ми хочемо повернутися до гнучкого, плаваючого обмінного курсу, але для цього мають бути створені певні передумови. Одна з них – більше самобалансування валютного ринку. Ми також маємо знову налагодити дію монетарної трансмісії, тому що відпустити обмінний курс, не маючи можливості впливати на нього процентною ставкою – не буде дуже виваженим рішенням", – додав заступник голови правління Нацбанку.

Ніколайчук уточнив, що Нацбанк може вдатися до корекції фіксованого обмінного курсу, однак підхід до цього також залежатиме від поточних умов.

Якщо будемо вимушені робити корекцію обмінного курсу, то підхід залежатиме від умов, в яких ми будемо ці кроки робити.

Як повідомлялося, раніше голова Нацбанку Кирило Шевченко заявив, що Національний банк з метою підвищення стабільності на валютному ринку розглядає можливості для повернення плаваючого курсу гривні.

Джерело: https://biz.censor.net/n3342210
   
Re: Долар підскочив.

Так поки не відновили реєстрацію податкових.
Відновили, наче. В квітні проходили звіти.
   
Re: Долар підскочив.

З якого це дива підскочив долар ? Починаються ігри ?

Створена тема про те, що долар "підскочив", але ні одної цифри чи дати не написано. От "підскочив" і все. Що за базарний рівень?

На скільки долар "підскочив" і за який час? За останній місяць на 1 (одну) гривню. Чи за останній тиждень на 2 (дві)?

Чи це загальна тенденція у всьому світі чи долар підскочив тільки в Україні?
   
Re: Долар підскочив.

Який смішний шпигун.
Обережніше, зараз дятли напишуть доповіді і Вас забанять за дискредитацію.

Проте Гетьманцев справді смішну дурню бовкнув. Уже тих сотень мільйонів баксів, які Суркісня у валізах вивезла, достатньо для знецінення гривні. Не кажучи вже про Колойш та Шухричів. А про катастрофу з податками та економікою взагалі мовчу.
   
Re: Долар підскочив.

Взагалі-то впав готівковий
А на імпорт ми купуємо по 29-30
   
Re: Долар підскочив.

А який зараз курс продажу?
   
Re: Долар підскочив.
VG

Чорний - 35
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія