Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ВПО

Re: ВПО

Можна в Польщі найти по 700 грн. І їжа не дорожча.

в Польщу чоловіків не випустять
   
Re: ВПО

в Польщу чоловіків не випустять
С мамой в инвалидной коляске выпустят.
   
Re: ВПО

еще один, ну ок я третий раз напишу, что прежде чем посадить картошку надо подготовить участок - найти тракториста и заплатить, а уж посадить бараболю на 10 соток+ та еще морока, вдвоем да под лопату неделю можно сажать

за машину дров приготовьте 7 штук +++

рубать самому в лесах нельзя - лесник даст по жопе и штраф выпишет
куб стоит 1500, антрацита нед, ДГ нет, доставку перевозчики посчитать не могут из за ситуации с топливом.

Я как бы занимаюсь воприсом прямо сейчас.

Знали бы вы какой же шлак эти доски объявлений где нет никакой вменяемой фильтрации по области, по дате.

Куча объявлений не актуальны, целый квест.
300км десятитонник захотел 28 штук.
   
Re: ВПО

Можна в Польщі найти по 700 грн. І їжа не дорожча.
Це був сарказм
Загалом для літа дорого, явно наживаються на ситуації
   
Re: ВПО

у Львові є робота для біженців.
мене на минулому тижні віз на таксі БОЛТ біженець з Херсону.каже 15 тисяч заробляє.
квартиру винаймають із жінкою. жінка теж роботу знайшла швидко.
на життя вистарчає. живуть комфортно.

чого ти зрадойобиш курва дурнувата ?


1. Деяка робота у Львові дійсно є. Але я казав НЕ ПРО РОБОТУ, а про житло.
2. Пан ніколи не чув про відмову деяких мешканців Львова здавати житло, якщо нема реєстраціі у місті?
3. Пан ніколи не думав на рахунок того, що жити остаток життя на арендованих квартирах, коли мав власне житло - то не є мрія усього мого життя? та й обмежень досить. Чи я повинен маму здати у будинок для літніх осіб, щоб мати час на отой Болт (незважаючи на те, що я не можу керувати автівкою, бо маю деякі фізичні вади).
4. Панові треба трошки стулити пельку. Я не звик тицяти отим Маріуполем повсюди, алє щоб мати право зі мною так розмовляти, пан повинен був пройти схожий шлях. Життєвий шлях. Або мати повагу до співрозмовника. Я не бачу ні того, ні іншого.
5. щодо компенсації проїзду для волонтерів у Львові я казав, тому, що маю інфомацію з першоджерел. Тобто від отих гарних львівян, котри витрачають свій час та кошти, намагаючись допомогти там, де природньо повинна була б допомогати держава.
   
Re: ВПО

а взагалі, держава ВЖЕ повинна була створити рєєстр осіб, що потребують житла внаслідок війскових дій.
тому, що НЕ УСІ ВПО ДІЙСНО втратили житло. деякі особи поїхали у ту ж Європу на хайпі потусуватися та отримати "халяву від отих дурнів" - нажаль я чув й таке теж.
маючи рєєстр можна було б планувати, ДЕ, ЩО І ЯК робити для покращення ситуації.
Тому, що є в мене пересторога, що може вийти як з отіма Бентлі, що розмитнювали "для потріб ЗСУ" - у Львові багато хто з волонтерів казиться від люті з отого. та мовчать поки що. тому, що "не на часі" та війна.
а гуманітарку привласнюють частенько.
наприклад - ресторан прислав у школу з ВПО їжу власного виготовлення - ВПО отримали макарони, а оту їжу поцупили працівники школи додому - було й таке. нажаль.
   
Re: ВПО

надо тебе за кордон ехать
многие твои земляки в Одессу подались, если есть леньги
   
Re: ВПО

Навіщо пенсіонеру Київ? Україна велика, можна і в скромнішому містечку підібрати житло.
+======================================================================+
Питання жити в селі чи жити на вулиці кожен вирішує сам та на свою відповідальність.
   
Re: ВПО

С мамой в инвалидной коляске выпустят.
Не факт. Повинні бути оформлені документи. Коли виїзжали мої діти, у вагоні був чоловік з лежачою бабусею та малою донькою. На кордоні
через них затримали потяг на годину. І все одно зняли з потяга.
   
Re: ВПО

2. Пан ніколи не чув про відмову деяких мешканців Львова здавати житло, якщо нема реєстраціі у місті?


А що не так ?

Нормальна вимога.
   
Re: ВПО

про ВПО.
свежее.
зарегистрировался я в мае.
т.к. март провел в оккупации, а большую часть апреля - в больнице (не забываем, что в Запорожье ВПО можно было получить только в отделах социала, ЦНАПы в это время плевали в потолок и посылали всех желающих оформить статус на 3 буквы) - то мимо мартовских и апрельских выплат я и мама элегантно пролетели  :K
вот такая вот "допомога" от государства. хотя, в Запорожье приехал 4 апреля, но на фильтрации, да и  позже - инфы было мало, ноут получил только в середине апреля, но стоять дикие очереди в социалку с 5 утра (вы не ослышались,  запись очереди начиналась ДО ОКОНЧАНИЯ комендантского часа  :K ) с учетом того, что я должен был вовремя давать лекарства + уход - а кого это волнует? правильный ответ - никого. не сделал - самдурак, пшелвон :)

и любимое занятие чинуш в тылу - футбол "пойди туда за бумажкой". не зная города, шарился по гугл-картам. шо в Запорожье, шо во Львове.

отдельно замечу по волонтерам. святые люди. но помощи им от государства - хрен целых, хрен десятых. даже проезд на городском транспорте им ЗА СВОИ ДЕНЬГИ. а ездят они немало.
не говоря о том, что горючку для волонтерских авто приходится доставать на ОБЩИХ основаниях.
и прикиньте - они одинаковые для Порша Кайен "беженцев" и потрепанного бусика, на котором волонтеры БЕСПЛАТНО развозят новоприбывших с ж/д вокзала..

картина маслом.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія