Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** (Азовсталь і азовстальці )

Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

якщо на обмін віддали кацапських полковників і зверху на здачу медведчука,
і хлопці повернуться,
буду вважати це успіхом.

   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Добре, хоч принишкла тутешня кацапська агентура, яка вчора чинила ІПСО, що азовців у росіян закатують та вб'ють.
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Цитувати
⚡️За інформацією Reuters, як мінімум сім автобусів із українськими військовими зараз покидають "Азовсталь"
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

якщо на обмін віддали кацапських полковників і зверху на здачу медведчука,
і хлопці повернуться,
буду вважати це успіхом.

Саме так
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

А хіба це було не очікувано? Тут банять за такі теми
Ну, мы можем что хочешь обговаривать...
Но все же есть руководство страны...которое позднее объяснит , что к чему...
Я думаю, что все же поменяли всех на всех...в том числе и Медведчука.
А если кацапапы наипали, то это уже наверняка покажет, что они не ДОГОВОРОСПОСОБНЫЕ.
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

https://t.me/Tsaplienko/8513

ще б наші трохи язик притримали(

   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Цитувати
Держдума РФ завтра розгляне ухвалу про заборону обміну українських бійців з "Азовсталі"


https://censor.net/ua/news/3341935/derjduma_rf_zavtra_rozglyane_uhvalu_pro_zaboronu_obminu_ukrayinskyh_biyitsiv_z_azovstali
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

ще б наші трохи язик притримали(

А хіба наші щось кажуть? Картинка йде від кацапів.
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Боцман один из основателей Азова,а ты кто?

Ага, классический прием демагогии "сперва добейся".
Покуй на авторитеты, говорим о сути.
А суть такова - война касается всех граждан Украины. И никто не имеет права закрывать рты. Ни боцман ни хуйецман.
А тем более делить людей на сорта.
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Ні, не маєте. Ви взагалі не впливаєте на ситуацію. Або працюйте, або воюйте. Або виживайте, як можете. Така штука - тотальна війна

Ви не праві - всі громадяни України мають право і повинні впливати на прийняття рішень, які стосуються долі і самого існування України.
Громадяни не лізуть в питання де і як діяти на фронті, в питання ВПК чи ще які вузько спеціалізовані речі.
А от які принципові поступки, територіальні в тому числі,  громадяни ДОЗВОЛЯТЬ зробити ПОЛІТИЧНІЙ владі - то "право маємо" і МУСИМО те право застосовувати.
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

РОДНОЙ БОЦМАН
Вам давно уже пора научиться жить в кастовой системе. Интернет сделал из быдла - знатоков.

 :=V
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Если при этом они останутся в живых, пусть на некоторое время в кацапской тюрьме - это очень неплохой вариант в этой ситуации.
Важно всех пересчитать. Что бы никого в дальнейшем не забыть.
И все же я склоняюсь, к мысли ,что таки договорились всех на всех и возможно Медведчука в придачу.
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

И все же я склоняюсь, к мысли ,что таки договорились всех на всех и возможно Медведчука в придачу.

І то буде добре. Чекаємо і молимось за наших героїв.
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

https://t.me/botsman_ua/17767
Гы))) С какого бодуна ты этого фсбшного клоуна притарабанил...
Акуеть авторитет ...
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Авторитетів немає ) Учора виклав відеозвернення Прокопенка, що виконують наказ зберегти життя, один із місцевих припижджених рефлекторно мені у відповідь: "ТЫ С АЗОВСТАЛИ ПИШЕШЬ???" Друге дурко знов скопіювало моє місцеперебування з IP, начеб-то це робить посилання фейком )  Інші долбойоби тут до останнього казали, що це все кацапські фейки )

Повний ФУП параноїдальних долбойобів )
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали
Ale

Ну що здали хлопців кацапам вчергове.
Не пиши х..ні , хлопці дорослі і знали що робили, ти ж воюєш? Чи генерал? Зрадойоб бля
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Я так понимаю это только первые ...
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали
Ale

Ви не праві - всі громадяни України мають право і повинні впливати на прийняття рішень, які стосуються долі і самого існування України.
Громадяни не лізуть в питання де і як діяти на фронті, в питання ВПК чи ще які вузько спеціалізовані речі.
А от які принципові поступки, територіальні в тому числі,  громадяни ДОЗВОЛЯТЬ зробити ПОЛІТИЧНІЙ владі - то "право маємо" і МУСИМО те право застосовувати.
Зараз воєнний стан, і громадяни України які не воюють повинні засунути свого язика в дупу і менше зрадойобити
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Я так понимаю самое лучшее что может случиться - это обмен ( неважно сколько рашистов отдадут) - это наша полная победа в переговорах
Самое худшее - это пожизненный срок для всех без обмена в какой нибудь колонии где чеченцы сидят ( якобы террористы)
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Ага, классический прием демагогии "сперва добейся".
Покуй на авторитеты, говорим о сути.
А суть такова - война касается всех граждан Украины. И никто не имеет права закрывать рты. Ни боцман ни хуйецман.
А тем более делить людей на сорта.
Тем более этот Кацап фсбшный , который нам тут про клановость тут задвигает...акуеный авторитет.
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Ну що здали хлопців кацапам вчергове.

Донецький аеропорт, Іловайськ.

Особливо любязно будут москалі приймати полонених з Галичини.
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Я так понимаю самое лучшее что может случиться - это обмен ( неважно сколько рашистов отдадут) - это наша полная победа в переговорах
Самое худшее - это пожизненный срок для всех без обмена в какой нибудь колонии где чеченцы сидят ( якобы террористы)
с нормальными чеченцами азовцы быстро общий язык найдут  ;)
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

"Не все так просто": Резников объяснил суть плана по спасению Защитников Азовстали.

«Я понимаю желание родных защитников Мариуполя обратиться в КНР. Субъектность Китая в этом случае мало что решит. Месяц назад я сам в Стамбуле, обсуждал идею возможности привлечения Турции с президентом Эрдоганом. Но не все так просто. Ведь глава Кремля имеет свою идею и видение. Поэтому хуйло в итоге отказал Эрдогану», - отметил Резников.
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

с нормальными чеченцами азовцы быстро общий язык найдут  ;)
э.... Ты не знаешь что у них там за тюрьмы. Хотя камеры на двоих
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

э.... Ты не знаешь что у них там за тюрьмы. Хотя камеры на двоих
Повторяю ещё раз...
Я почимуто уверен ,что это Обмен а не задача в плен.
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Хіба німці полонених катували чи вбивали?
+===========================================================================+
І катували, і вбивали. У мене батько, мати й тесть воювали, а інші родичі були під окупацією.
Діда розстрілювали, але гвинтівка в діда не стріляла. Навідь в руках німецького офіцера.
І все це було на очах всіх дорослих села - німці зганяли на екзекуцію всіх здатних ходити.
Орки вчаться у нацистів.
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Вибачте, я не розумію, евакуація чи полон?
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Таке виглядає, що  кацапські кантори мають різні погляди на долю "Азова" або вся ця шуміха щодо визнання їх терористами це ще один спосіб надавити на нас
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Таке виглядає, що  кацапські кантори мають різні погляди на долю "Азова" або вся ця шуміха щодо визнання їх терористами це ще один спосіб надавити на нас

Надавити на що?
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Ну що здали хлопців кацапам вчергове.
+=====================================================================+
У тебе є кращі пропозиції? Ти вже зібрав танкову армію для прорива на Маріуполь?
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Вибачте, я не розумію, евакуація чи полон?

Операція з евакуації. За домовленістю має бути обмін.
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Ситуація загалом зрозуміла. Кацапи відмовлялись від обміну важкопоранених без повної здачі гарнізону.
Для гарантії цієї здачі частина поранених була розміщена в Новоазовську.

Виходу в командування ЗСУ не було - велика кількість поранених в боях солдат просто б померли без медикаментів і розміщення в стаціонарних госпіталях.
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Таке виглядає, що  кацапські кантори мають різні погляди на долю "Азова" або вся ця шуміха щодо визнання їх терористами це ще один спосіб надавити на нас

Визнання терористами їм потрібне для того, щоб на Азов не поширювалися міжнародні конвенції. Якщо міжнародні конвенції не будуть поширюватись, то вони їх не обміняють і взагалі ... :(

Ми всі знаємо, що значить домовленості з кацапами. Але вірили в якесь чудо.
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

5

Не совсем так. Нае"@ть они в данном случае могут только себя. Да в общем - они ничем другим и не занимаются при хуйле. Это уже все вылезло боком.  Вылезет и это. Они могут называть азовцев кем угодно. Это не меняет ничего. Это военнопленные. Они не хотят больше обменов военнопленными? Доп. стимул для поджогов военкоматов, самострелов в хуйлоармии и прочего саботажа.
Каждый. Прописью "каждый" кто сейчас воюет в хуйлоармии в Украине - примерит эту ситуацию на себя. И поймет, что плен при таком раскладе означает срок в 15 лет без обмена. Ибо "рашист". Автоматом. Так себе стратегия мотивации солдат - скажу я вам... B-)
+=================================================================+
Оскільки нам війну не оголошували, то Верховна Рада може визнати ВСІХ орків,
що на нашій території, терористами що не підлягають Женевським конвенціям.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія