Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** (Азовсталь і азовстальці )

** (Азовсталь і азовстальці )

Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Останнє редагування: 31 липня 2022 11:46:31 від JudgeDredd
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

та всі, мабуть у курсі
І офіційна інформація вже є
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Официальная информация звучит очень непонятно, про госпиталь в новоазовске который подтконтролемикацап ов
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Официальная информация звучит очень непонятно, про госпиталь в новоазовске который подтконтролемикацап ов

так і є
і ще 211 на обмін
такі реалії війни
тримаємо кулаки за хлопців (всіх!) , не розганяємо істерики

Останнє редагування: 17 травня 2022 07:28:26 від фрайді
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Генеральний штаб ЗСУ
ГАРНІЗОН “МАРІУПОЛЬ” ВИКОНАВ ПОСТАВЛЕНЕ БОЙОВЕ ЗАВДАННЯ
Вищим військовим командуванням було віддано наказ командирам підрозділів, які перебувають на “Азовсталі”,  зберегти життя особового складу.
Триває операція з порятунку заблокованих на території заводу захисників України.
Розпочалася евакуація 53 важкопоранених військовослужбовців . Їх доставлено до медичного закладу у Новоазовську. Ще 211 захисників через гуманітарний коридор були евакуйовані до Оленівки з подальшим поверненням їх на підконтрольну Україні територію через процедуру обміну.
Заходи з порятунку оборонців, які залишаються на території “Азовсталі”, тривають. 
Захисники Маріуполя - герої нашого часу. Вони назавжди в історії. Це окремий загін спеціального призначення "Азов", 12-та бригада Національної гвардії України, 36-та окрема бригада морської піхоти, прикордонники, поліцейські, добровольці, тероборона Маріуполя.
Утримуючи позиції на “Азовсталі”, вони не дозволили противнику перекинути угруповання чисельністю до 17 батальйонних тактичних груп (близько 20000 особового складу) на інші напрямки. Тим самим завадили реалізувати план щодо швидкого захоплення Запоріжжя, здійснити вихід на адміністративний кордон Донецької та Запорізької областей і створити умови для оточення угруповання ООС.
Сковування основних сил противника навколо Маріуполя дало нам можливість підготувати та створити оборонні рубежі, на яких наші війська знаходяться і сьогодні та дають гідну відсіч агресору. Ми отримали критично необхідний час на формування резервів, перегрупування сил, отримання допомоги від партнерів.
Найважливіше спільне завдання всієї України та всього світу - зберегти життя оборонців Маріуполя.
Ми будемо боротися за вас на всіх фронтах так само віддано, як ви бороните державу!
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Вірю в краще. Здоров, я козакам.
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Вірю в краще. Здоров, я козакам.

   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Показати зображення...
Якщо апостроф, то АЛЬТ+3+9     ->  ' Але 3+9 на клавіатурі справа, а не зверху.
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

https://t.me/oleksiihoncharenko/20864
Мабуть, треба переглянути свою нелюбов до льошика...
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Ну і чим допоможе вирішенню ситуації те, щоб в медіаресурсах не називати речі своїми іменами ?
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Тутешня російська агентура вчора влаштувала справжній ІПСО-шабаш, коли зрозуміла, що Верховний Головнокомандувач та Генштаб провели блискучу спецоперацію з евакуації наших героїв до Новоазовську та Оленівки: "кацапські фейки", "наших там закатують" тощо.

І все це досі безкарно.

Тому Гончаренко правий як ніколи.
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Ну і чим допоможе вирішенню ситуації те, щоб в медіаресурсах не називати речі своїми іменами ?


Трішки менше демотивації.
Людям властиве неприємні ситуації замовчувати.
Наприклад як кацапи з Москвою, або з форсуванням сіверського донця. В їх медіапросторі вже про це давно забули.
Це дозволяє воювати далі.
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали
Ale

Ну і чим допоможе вирішенню ситуації те, щоб в медіаресурсах не називати речі своїми іменами ?
Ось коли хлопці повернуться додому - тоді хай називають, дайте працювати тим хто зараз щось робить без зрадойобства
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Не знаю що там розганяє петушарій, бо не дивлюсь цього педофіла, але у ватного кореспондента з раша тудей вчора ввечері була істерика — націстов куда то вивозят бєзнаказанно ! Всьо пропало націсти уходят !
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Цитувати
В госдуме РФ планируют запретить обмен военных полка «Азов».
Спикер Володин заявил, что «нацистские преступники не должны подлежать обмену, мы должны делать все для того, чтобы они предстали перед судом».
п.с. в них видно з ліками зовсім погано...
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали


На жаль, це цілком очікувано.
Усім зрозуміло, що рашисти хочуть зробити з азовців головних цапів-відбувайлів, показові суди з докладним освітленням у зомбоящику.
А враховуючи, що жодних перемог у них немає – вони намагатимуться зробити з цього головну перемогу.
Я так розумію, що на міжнародні конвенції зараз можна забити.


Останнє редагування: 17 травня 2022 14:54:58 від Good-Luck
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

подруга у Мордорі. Нормальна, одна з небагатьох. Та вона й виросла в Україні, етнічна наша. Не витримала, полізла у ЗМІ, подивитися, чим годують співвітчизників.
Цитую:
" Тезисно: -.........
- раненых фашистов Азова, несмотря на их зверства, отправили в больницу на лечение и всем им дали понять, что Киеву они не нужны живые, только мертвые.
В общем, сплошная гуманитарная акция, блдь."
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Про які такі допити русня пише?

   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

https://t.me/oleksiihoncharenko/20864


Хай йде в пи3ду.
Я просто нагадю і залишу тут це що б багато не пи3дів.

   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Хай йде в пи3ду.
Я просто нагадю і залишу тут це що б багато не пи3дів.

https://www.youtube.com/watch?v=s45qliXhOJA
Цікавий факт - він вже був на нашому боці, коли ви тут зареєструвалися [на цій ітерації?] - Дата реєстрації:24 вересня 2014 13:31:31.
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Хай йде в пи3ду.
Я просто нагадю і залишу тут це що б багато не пи3дів.
Мудак и писдабол здесь именно вы
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали
tyv

Думаю кацапня не віддасть азовців
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Думаю кацапня не віддасть азовців

Я думаю - віддасть. Без гарантій влада б не пішла на такий крок.
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

 :(
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Министр обороны Алексей Резников сообщил, что защитникам Мариуполя отдан новый приказ - сохранить свои жизни.

Он отметил, что приказ – сдержать группировки до 20 тыс. российских оккупантов и не пустить их на Запорожье и далее на Донбасс и в том числе оттянуть силы от Киева – выполнены.

"У них сейчас новый приказ – сохранить свои жизни, они нужны Украине. Это главное", - сказал глава оборонного ведомства.
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали
tyv

Министр обороны Алексей Резников сообщил, что защитникам Мариуполя отдан новый приказ - сохранить свои жизни.

Он отметил, что приказ – сдержать группировки до 20 тыс. российских оккупантов и не пустить их на Запорожье и далее на Донбасс и в том числе оттянуть силы от Киева – выполнены.

"У них сейчас новый приказ – сохранить свои жизни, они нужны Украине. Это главное", - сказал глава оборонного ведомства.
Тобто, наказано здатись в полон?
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Я думаю - віддасть. Без гарантій влада б не пішла на такий крок.

Або їй гарантували-гарантували і наїбали. Всіх наїбали. Скажуть, що ми не можемо інакше. Далі тільки війна до останнього кацапа. Люсінда казала, що перемовини за Азов хіба що на рівні Господа Бога не ведуться.

Те, що наші мовчать може означати, що нічого не скінчилося і це все викиди на аудиторію рашистів.

Заступниця міністра оборони Ганна Маляр назвала "політичною внутрішньою пропагандою" заяви російських політиків про заборону на законодавчому рівні обміну захисників Маріуполя.
"З приводу Держдуми – це політична заява, розрахована на внутрішню пропаганду та внутрішні політичні процеси у РФ. З нашого боку ми можемо сказати, що переговорний процес триває, і сама операція з порятунку зараз триває", – заявила Маляр.
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Я думаю - віддасть. Без гарантій влада б не пішла на такий крок.
Це було б добре, але гарантіі кацапів то таке.
І ще мене бентежить постійно обсмоктувана тема збереження лиця.
Щоб не дай Боже то не стало реальністю в обмін.
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Я думаю - віддасть. Без гарантій влада б не пішла на такий крок.

Гарантії у вигляді меморандуму підписали? Млять, як діти. Гарантії від рашки...
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Або їй гарантували-гарантували і наїбали. Всіх наїбали. Скажуть, що ми не можемо інакше. Далі тільки війна до останнього кацапа. Люсінда казала, що перемовини за Азов хіба що на рівні Господа Бога не ведуться.

Те, що наші мовчать може означати, що нічого не скінчилося і це все викиди на аудиторію рашистів.

Заступниця міністра оборони Ганна Маляр назвала "політичною внутрішньою пропагандою" заяви російських політиків про заборону на законодавчому рівні обміну захисників Маріуполя.
"З приводу Держдуми – це політична заява, розрахована на внутрішню пропаганду та внутрішні політичні процеси у РФ. З нашого боку ми можемо сказати, що переговорний процес триває, і сама операція з порятунку зараз триває", – заявила Маляр.


Білецький в інтерв'ю заявив, що їжі вже фактично не було. Тут нам легко сидіти на диванах і зраду шукати.

Я дуже надіюсь, що збережуть людей, обміняють і передадуть хоча б 3-тю країну.
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Або їй гарантували-гарантували і наїбали. Всіх наїбали. Скажуть, що ми не можемо інакше. Далі тільки війна до останнього кацапа. Люсінда казала, що перемовини за Азов хіба що на рівні Господа Бога не ведуться.

Те, що наші мовчать може означати, що нічого не скінчилося і це все викиди на аудиторію рашистів.

Заступниця міністра оборони Ганна Маляр назвала "політичною внутрішньою пропагандою" заяви російських політиків про заборону на законодавчому рівні обміну захисників Маріуполя.
"З приводу Держдуми – це політична заява, розрахована на внутрішню пропаганду та внутрішні політичні процеси у РФ. З нашого боку ми можемо сказати, що переговорний процес триває, і сама операція з порятунку зараз триває", – заявила Маляр.

тоді і рішення про крим теж "політична внутрішня пропаганда"
і про звернення Думи до президента Росії про визнання угруповань «ДНР» і «ЛНР» «незалежними державами» також
але ж он воно як насправді
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали
tyv

Білецький в інтерв'ю заявив, що їжі вже фактично не було. Тут нам легко сидіти на диванах і зраду шукати.

Я дуже надіюсь, що збережуть людей, обміняють і передадуть хоча б 3-тю країну.
Це ж бидлокацапи! Не віддадуть нікому, ще й якусь постановку влаштують, а потім можуть засудити
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Це ж бидлокацапи! Не віддадуть нікому, ще й якусь постановку влаштують, а потім можуть засудити

Це ще добре буде якщо засудять, а не зберуть в одному місці і не підірвуть. Потім розкажуть що або самі підірвалися, або укро ДРГ "унічтожіла свідєтєлей фашистских прєступлєній"...
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали
tyv

Це ще добре буде якщо засудять, а не зберуть в одному місці і не підірвуть. Потім розкажуть що або самі підірвалися, або укро ДРГ "унічтожіла свідєтєлей фашистских прєступлєній"...
Можливо що завгодно
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Це було б добре, але гарантіі кацапів то таке.
І ще мене бентежить постійно обсмоктувана тема збереження лиця.
Щоб не дай Боже то не стало реальністю в обмін.

То краще щоб загинули всі?
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

лиш би не катували

   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

То краще щоб загинули всі?

Ні не краще. Хорошого "краще" там взагалі не проглядалося...
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

А Якщо ціна за звільнення - південь України. ?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія