Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Шановні **(діаспора і співчуваючі Україні , збір коштів на ретранслятор, для 54-ї)

короче, я не вижу выхода, кроме как упереть весь сбор на каски.

А ВСУшные каски совсем не подходят?
   
А ВСУшные каски совсем не подходят?
совсем
   
нужны именно баллистические каски, а не фуфло.
потом, из США купить на Ебее даже бу - только в пределах США, ее не вывезешь без спец.разрешения, т.к попадает  в категорию вооружение.
так, балістичні каски. Стандартні каски брит.армії.
про Штати не знаю. в Британії ніяких обмежень на каски чи бронежилети, переміщення. немає НЯЗ.

треба бути обережним. Бо часом на аукціноах продають каски для кадетів/курсантів пластикові. Але про це пишуть в описі товару - що вони не є bulletproof
   
так, балістичні каски. Стандартні каски брит.армії.
про Штати не знаю. в Британії ніяких обмежень на каски чи бронежилети, переміщення. немає НЯЗ.

треба бути обережним. Бо часом на аукціноах продають каски для кадетів/курсантів пластикові. Але про це пишуть в описі товару - що вони не є bulletproof
я не знаю Британских барахолок.
Хома нашел в Польше.
   
Бо часом на аукціноах продають каски для кадетів/курсантів пластикові. Але про це пишуть в описі товару - що вони не є bulletproof
В Британії є такі щоб узяти mk6, але не підходить

я не знаю Британских барахолок.
Хома нашел в Польше.
Ціна - жесть
   
В Британії є такі щоб узяти mk6, але не підходить
тобто МК6 не підходить форма?
потрібні типу MICH ?

а MK7? він трохи іншої форми ніж MK6/6a
   
ап
Будь ласка, номер карти привата в лічку.
   
Шановна діаспора! Підкіньте, будь ласка, Хоме евробаксів терміново на каски!
   
Агов! а хто в Кракові мог би забрати та переправити каски до України?
   
Шановна діаспора! Підкіньте, будь ласка, Хоме евробаксів терміново на каски!

!!! пожалуйста!
   
+£38.10 від юзера Сліпий. Дякую!
   
+£38.10 від юзера Сліпий. Дякую!
це було від мене  [ua]
   
це було від мене  [ua]
:facepalm:

+112 usd від юзера Сивий!
   
Шановна діаспора!  Допоможить ще!
   
Тут про Фому уже почти полные паспортные данные выкладывали

Угу, мимо мене проїхав на Голосіївському проспекті навпроти будинку Павла, чому я там був? Це друга історія
   
Шановна діаспора!  Допоможить ще!
таке враження, що більшість діаспори матеріально виснажена
   
пишіть куди гроші кидати. в лічку
   
Альо, б***ь! Успішні програмісти, фінансисти та інші шопоголіки. Шкода хоча б 10 баксів перевести на захист країни? Ви такі кінчені?
   
Давай одверто Вовчик. Моя бувша вже $6,000 перевела на сайт нацбанка. І її благополучно забанено назавжди. А цей Ліпєцкій  £2,000 сам нашкребти "не в змозі". Бо бідує. І воно "херой ФУПа". Стирить.
   
Хома напиши реквизити для відправки грошей по свіфту або через пайпал.......
   
Давай одверто Вовчик. Моя бувша

Це через Київ?
   
Давай одверто Вовчик. Моя бувша вже $6,000 перевела на сайт нацбанка. І її благополучно забанено назавжди. А цей Ліпєцкій  £2,000 сам нашкребти "не в змозі". Бо бідує. І воно "херой ФУПа". Стирить.
за що забанено Вашу бувшу? Який зв’язок між 6000$ і її баном? З чого зробили висновок, що Хома бідує? Він працює в цій темі з nativi, виходить, вони «тирять» разом? Причому тут «герой Фупа», якщо людина витрачає свій час і кошти, намагаючись допомогти конкретному військовому підрозділу хоча б чимось?
   
за що забанено Вашу бувшу? Який зв’язок між 6000$ і її баном?

ОТ забанили за занадто завзятий трампізм під час війни.......
   
ОТ забанили за занадто завзятий трампізм під час війни.......
так де забанили за 6000$ назавжди? Нацбанк, приватбанк чи Фуп?
   
так де забанили за 6000$ назавжди? Нацбанк, приватбанк чи Фуп?

6000 не має ніякого стосунку до того бану
   
Мені особисто похуй чи мене забанять чи ні........
Я відправляю бабло для того щоб Україна існувала взагалі....
   
Якісь фантастичні історії почалися. Людина переводить 6000$, а її десь банять назавжди. За що, для чого?
А ще дехто ніби то по 1000$ в церкві залишає, бо не може 10$ передати в чужі руки, не довіряє. А ось тисячу в церкві лишити - це ок)
Я ж кажу, кінчені люди. В мене тут серед оточення багато таких. Саме сьогодні спілкувався, всі офуєнні патріоти, хтось в украінський центр на пиво сходив, інші в церкві 1-2$ залишили.
Хтось гуманітарку сортує, ну це нормально, витрачає свій час і зусилля
Але 10$ майже ніхто не готовий надати. Дивно, живуть люди в США по 20-30 років, всі мають певний статус, але жлоби.
А ось так звані «новоприбулі» не жаліють ні свого часу, ні грошей.
   
То що, американська та канадійська діаспора, скинемось по 10$ на добру справу?
Це ціна хорошої буханки хліба, пачки сигарет чи 200гр дешевого гавняного американського віскаря.
Ви всі такі щедрі, тисячами баксів ЗСУ допомагаєте ніби, а ще тисячі в церквах залишаєте ніби, то не складно буде nativi 10$ перевести на каски для бійців, чи не так?)
   
То що, американська та канадійська діаспора, скинемось по 10$ на добру справу?
Це ціна хорошої буханки хліба, пачки сигарет чи 200гр дешевого гавняного американського віскаря.
Ви всі такі щедрі, тисячами баксів ЗСУ допомагаєте ніби, а ще тисячі в церквах залишаєте ніби, то не складно буде nativi 10$ перевести на каски для бійців, чи не так?)

Я вже купу бабла скинув......... і сюди скину........ дайте реквізити
   
Я вже купу бабла скинув......... і сюди скину........ дайте реквізити

напиши Хомі в лічку він тобі дасть пей пал.
   
Давай одверто Вовчик. Моя бувша вже $6,000 перевела на сайт нацбанка. І її благополучно забанено назавжди. А цей Ліпєцкій  £2,000 сам нашкребти "не в змозі". Бо бідує. І воно "херой ФУПа". Стирить.
Бувша???? Вигнав вагітну ушосте???? Ах ти сидор  :facepalm:

Давай вже пиши шо ліпецький кацап бабло збирає і собі у карман кладе, не стримуй себе  (tu)

Якісь фантастичні історії почалися. Людина переводить 6000$, а її десь банять назавжди. За що, для чого?
І ви кажіть що перевели 60000000
   
Шановна діаспора! Шановні українці - громадяне України, заробітчане, біженьци в інши країни, та громадяне інших країн! Допоможить нам, будь ласка! Часу дуже обмаль!
   
Можу на українську картку гривні. Скиньте картку в приват, Натіві.
   
Можу на українську картку гривні. Скиньте картку в приват, Натіві.
скинула
   
Шановна діаспора! Шановні українці - громадяне України, заробітчане, біженьци в інши країни, та громадяне інших країн! Допоможить нам, будь ласка! Часу дуже обмаль!
дуже прошу, накиньте ще Хоми евродолярів!
   
Давай одверто Вовчик. Моя бувша вже $6,000 перевела на сайт нацбанка. І її благополучно забанено назавжди. А цей Ліпєцкій  £2,000 сам нашкребти "не в змозі". Бо бідує. І воно "херой ФУПа". Стирить.
При чому тут ваша колишня?
А Ви особисто?
Чи Ви не заробляєте?
   
Давай одверто Вовчик. Моя бувша вже $6,000 перевела на сайт нацбанка. І її благополучно забанено назавжди. А цей Ліпєцкій  £2,000 сам нашкребти "не в змозі". Бо бідує. І воно "херой ФУПа". Стирить.


Думаю цей пост тягне на запис. За кораблем в ніколи
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія