Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Шановні **(діаспора і співчуваючі Україні , збір коштів на ретранслятор, для 54-ї)

Давай одверто Вовчик. Моя бувша вже $6,000 перевела на сайт нацбанка. І її благополучно забанено назавжди. А цей Ліпєцкій  £2,000 сам нашкребти "не в змозі". Бо бідує. І воно "херой ФУПа". Стирить.

200 баксів скинь натіві

І тоді повіремо що ти не кацапський бот
   
3046 грн. Вибачайте, що так замало.
   
3046 грн. Вибачайте, що так замало.
Це дофіга. Зараз є шанс узяти шоломи без бариг. Сотка баксів - це майже пів шолома.
   
Це дофіга. Зараз є шанс узяти шоломи без бариг. Сотка баксів - це майже пів шолома.
поцікавлюся. Тобто про яку суму йдеться. скажімо Х касок * Y грн,
і в якій країні будуть купуватися?

питаюся щоб мати відчуття масштабу, яку суму доречно вносити - чи це 5$ чи 50$ чи 500$ ?
і так само в якій валюті потрібна сума - в УА в грн чи в ЄС/ЮК/штатах в валюті
   
поцікавлюся. Тобто про яку суму йдеться. скажімо Х касок * Y грн,
і в якій країні будуть купуватися?

питаюся щоб мати відчуття масштабу, яку суму доречно вносити - чи це 5$ чи 50$ чи 500$ ?
і так само в якій валюті потрібна сума - в УА в грн чи в ЄС/ЮК/штатах в валюті

500$

касок потрібно шт.25 по-доброму, але ж хоча б спільнимі зусіллями  на 15 назбирати
   
nativi , киньте мені на пошту адресу PayPal, куда гроші переводити, і  ваше побажання.

Останнє редагування: 5 травня 2022 08:00:44 від Slawv
   
nativi , киньте мені на пошту адресу PayPal, куда гроші переводити, і  ваше побажання.
Я скинув
   
Апну тему. За цей тиждень закупив досить багато різного джаліза для 54, підрозділа в якому воює ВК і не тільки.

Джалізо = зарядки на рації, шнурки, акумулятори, аксесуари і т.д.    Сумарно більше кілобаксу. Якщо в когось є бажання - пейпал той самий.
   
Апну тему. За цей тиждень закупив досить багато різного джаліза для 54, підрозділа в якому воює ВК і не тільки.

Джалізо = зарядки на рації, шнурки, акумулятори, аксесуари і т.д.    Сумарно більше кілобаксу. Якщо в когось є бажання - пейпал той самий.
Підтверджую.
Є необхідність.
 Де всі кучеряві емігрвнти, котрі тут позиціонували себе до війни. Допомогайте.
Час настав.
На що саме, інформація у Хоми. Хома людина чесна, але  за всіх вас не покладе копійчину  на необхідне. Хочете перемоги, допомогайте.
   
+£38.33 Дякую!  В ідеалі зібрати десь 500 баксів за тиждень на девайс.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія