Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Українці їдуть додому, на виїзді з Польщі на кордоні – черги

Ось так і ідуть

Воєнкоми і голови медичних комісій купують разу вальні машинки для грошей)
   
По поводу барыг и блях.

Неприятно ощущать себя самым старым среди "беженцев" в Швейцарии.

Каким образом мужики младше 60 казались здесь и получают бесплатную медицину, бабки на еду, проживание и главное, право официально трудоустроится - можно только догадываться. Но большинство торчало за пределами Украины еще до войны. А вот сейчас некоторые чешут репу, покупают бляхи и едут в Украину. Официально к ним претензий нет. Они выехали до 24 февраля.

У мого знайомого брат високопосадовець в держконторі виїхав за 1,5 тижні до війни. Типу на відпочинок з дітьми. Зараз вже в США. Хтось до нього доніс інфу так, що він повірив. А ми тут сиділи і слухали як лохі про "нінападьот". Розповідали, що Ахметка приіжджав у Маріуполь до війни і казав, що все буде добре. Але він ніби-то теж в Україні. Тільки Пінчук 23 полетів, а зараз вже фоткається в Києві.
   
На фото: кінець черги бажаючих розмитнити авто на Будомєжі.
5.3 км до шлагбаума.
Мужики (майже всі <60) і жінки. За добу черга просувається приблизно на 1 км.

Показати зображення...
Показати зображення...

Так якщо черга 20 км - будуть стояти 20ть діб ??))))
   
Скоро автобариг почне місцеве польське населення п**дити. Вони ж через два села стоять, пообсцикали всі дерева.




Останнє редагування: 13 травня 2022 07:41:15 від ricardo
   
Скоро автобариг почне місцеве польське населення п**дити. Вони ж через два села стоять, пообсцикали всі дерева.

Проблема не стільки у баригах, скільки у затримках на митниці.
Переглянути документи і пробити по базі номер кузова - це максимум 2 хвилини.
Підозрюю, що там навні якісь з 3 варіантів проблем:
1. Дали вказівку доглядати с прістрастієм
2. Мало персоналу
3. Корупційні мутки
   
Проблема не стільки у баригах, скільки у затримках на митниці.
Переглянути документи і пробити по базі номер кузова - це максимум 2 хвилини.
Підозрюю, що там навні якісь з 3 варіантів проблем:
1. Дали вказівку доглядати с прістрастієм
2. Мало персоналу
3. Корупційні мутки

Корупційні мутки тільки вони
   
Це всі машини для спецоперацій ЗСУ, скоро черга стане 100 Ки, так переможемо!)
   
Це всі машини для спецоперацій ЗСУ, скоро черга стане 100 Ки, так переможемо!)








   
З 80 тис ввезених пільгових машин для ЗСУ нібито пішло 10 тис ( щось мені здається що насправді пару тисяч, бо хлопці досі шукають тачки)

   
Якось по тупому - на бензин граничні ціни і регуляція, а гівно на колесах - завозьте будь-яке, добре хоч додумались виділити окремі ділянки для бляхарів)
   
З 80 тис ввезених пільгових машин для ЗСУ нібито пішло 10 тис ( щось мені здається що насправді пару тисяч, бо хлопці досі шукають тачки)
Шукають на тачки, на шоломи, на турнікети, на бронежилети, добре що не на танки, простіше було централізовано завезти тис 30 машин і не морочити голову)
   
Можете подивитися на цей дурдом (фейсбук):

https://m.facebook.com/groups/3050797408280166/permalink/5857955560897656/?ref=share
   
Отже
Згідно статті американців про логістику - ЗСУ має потребу в машинах ( вантажівках і бусах і легкових )

Але замість цього мудрі люди купили 80 тис тачек за 2 місяці
На 1 млрд долл

Поляки мабуть в акує
   
Згідно статті
Згідно зі статтею
   
Згідно зі статтею
:-B
   
Отже
Згідно статті американців про логістику - ЗСУ має потребу в машинах ( вантажівках і бусах і легкових )

Але замість цього мудрі люди купили 80 тис тачек за 2 місяці
На 1 млрд долл

Поляки мабуть в акує

 :facepalm1:

Там авто від 1000$ до 5000$ де нарахували мільярд

Мені подобаються противники купівлі авто - це латентні прихильники кацапстану і того що зробили кацапи в людьми в Бучі що не змогли і немалий чим евакуюватися
   
:facepalm1:

Там авто від 1000$ до 5000$ де нарахували мільярд

Мені подобаються противники купівлі авто - це латентні прихильники кацапстану і того що зробили кацапи в людьми в Бучі що не змогли і немалий чим евакуюватися

Стара була
80 тис тачек щ початку березня
30% дорожче 10 тис
Половина - 5-10 тис

Невелика частина ( 5% наприклад ) - 20к+



   
для ЗСУ нібито пішло 10 тис ( щось мені здається що насправді пару тисяч, бо хлопці досі шукають тачки)
А машины почему-то не на фронте...
   
Як так може бути що не пропустили  по зеленому коридору???   :S
   
Як так може бути що не пропустили  по зеленому коридору???   :S
Була пару раз на деяких переходах реорганізація пасів в один. Там, де вузькі під'їзди без смуг. Думаю, місцеві поляки скаржаться на отой базар засранців.
   
Дякую. Цікавіть пішоходний
Хочеш пронести 2 блоки  цигарок і літру горілки?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія