Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Сцуко, русня уже прям совсем близко до перерезания последней трассы Бахмут - Север
https://deepstatemap.live/?fbclid=IwAR2QSqy8M8mvyP4Dxc2_zMZjc3p167-t6f19q9NXQ3Y_oBwsCX_4bLHZmaQ#11/48.6622/38.3237
Если у нашего ГШ есть план Б ( надеюсь), то пора бы его начать реализовывать. Бо может быть поздно  :(

щас напишуть що ти зрадойоб і це карта неправильна
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

   
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

https://t.me/bbcukrainian/9712

Какая неожиданность..
А мы как две недели не знали
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

щас напишуть що ти зрадойоб і це карта неправильна

карта дійсно застаріла. Кореспондент CNN пише що кацапи за 5км від Соледару. Ситуація дійсно загрозлива, але не критична. Нашим треба або резерви туди перекидати або залишити сєвєродонецьку-лисичанську агломерацію.
Наші ніби-то знищили великий конвой постачання кацапів під Комишевахою сьогодні або вчора. Сподіваюся це трохи затримає їх наступ.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Бутусов пояснює чому кацапи просуваються на Донбасі, хоча і повільно.

Його слова - нестачі в людях нема. Єдина проблема це нестача снарядів. Як тільки це зміниться - настане кардинальний перелом в війні:

https://www.youtube.com/watch?v=hecXc3he1IA
   
або залишити сєвєродонецьку-лисичанську агломерацію.
Время для организованного отступления уже упущено. Как вы себе это представляете, выйти из укреплённых городов агломерации и походными колоннами двигаться по одной трассе, которая простреливается?
И что будет с теми колоннами?
Плюс удары с воздуха…
Похоже ещё в начале мая было принято решение стоять до конца …

   
Вот тут Жданов говорит, что трасса может быть перерезана через 2-3 дня.
Уже просто физически не возможно такую массу войск организованно вывести

Так понимаю , что ГШ решил стоять в городах и пытаться как можно больше перемолотить войск русни. :(

   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Забаньте зрадойоба
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Бутусов пояснює чому кацапи просуваються на Донбасі, хоча і повільно.

Його слова - нестачі в людях нема. Єдина проблема це нестача снарядів. Як тільки це зміниться - настане кардинальний перелом в війні:

https://www.youtube.com/watch?v=hecXc3he1IA

Ну не зрадойоп этот Бутусов?!
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Господи! Дай нашим сил, боевой удачи, боеприпасов!
И резервов
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Господи! Дай нашим сил, боевой удачи, боеприпасов!
И резервов

 (tu)  [ua]
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Вже не така крупна як в лютому
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Що ж там у нас, по всій Донецькій лінії фронту
Не можу себе заставити читати ворогів
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

https://t.me/luganshina/8125

Якщо був план евакуації з наступним обміном, то чому їх розвозять по всіляким колоніям-сізо? Спочатку говорилося про новоазоавськ(лікарня) та оленівка. А тепер вже й про рашку згадували. Це точно такий план?
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Дорога між Щастям і Новоайдаром.
да
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Якщо був план евакуації з наступним обміном, то чому їх розвозять по всіляким колоніям-сізо? Спочатку говорилося про новоазоавськ(лікарня) та оленівка. А тепер вже й про рашку згадували. Це точно такий план?
В Росії очевидно інші плани.
Зараз будуть шантажувати Україну долею полоненних.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

у меня очень радикальное представление о том как нужно оставлять города, в которых есть такие предприятия как АЗОТ.
Фишер меня проклял бы если бы я написала как.
К сожалению не получается регулярно здесь (на фупе) появляться. Но меня, как мобилизорованного с управления АЗОТа (и знающего историю 2014 Горловского Стирола) раздирает любопытство ... ?!?
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Вот только не нужно этого героического пафоса, особенно в свете старательного ухода от ответа на вопрос о  сыне призывного возраста)). В тридцати км от фронта я прожил 8 лет). А слово "проебали"-это между прочим цитата военных. Они вообще странно разговаривают-"дали писты", "получили писты", "отправили кабачки", покрошили" и пр. И, иногда, безо всякой политической подоплёки, могут покритиковать
и офицеров, и руководство (как они смеют!!!).
  И вот слово это-"проебали", означает, что отдали то, что можно было не отдавать. Например: можно было удерживать Кременную ещё, и наш форумчанин Дмитрий давал  командирам координаты вражеской техники, оперируя квадриком на своей позиции.Однако реакции не последовало. Напиши ему, как он посмел критиковать командиров и очернять ЗСУ?! А за Север я так пекусь, потому что хоронить этих героев-защитников возможно придётся мне, а не тебе (опять к теме о сыне). И если город нет возможности полноценно оборонять, то нужно отступать. Иначе можем ПРОЕБАТЬ людей.
мой сын на учете в военкомате. что он еще должен сделать? у него отсрочка во первых по учебе, во вторых призыв весенний отменен. 18 ему исполнилось 3 месяца назад
   
за бої на Донбасі усім серцем переживає Львівщина.
чому ? крім інших частин якраз там увесь час і наші - 80-ка і 24-ка.
усі матері сини яких зараз у тому пеклі - щоденно моляться за життя українських воїнів і перемогу.

Віримо у ЗСУ.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

за бої на Донбасі усім серцем переживає Львівщина.
чому ? крім інших частин якраз там увесь час і наші - 80-ка і 24-ка.
усі матері сини яких зараз у тому пеклі - щоденно моляться за життя українських воїнів і перемогу.

Віримо у ЗСУ.

там знайомі і родичі
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

там знайомі і родичі


Там і 79-та миколаївська, і 128-ма закарпатська, і Нацгвардія, і Луганськ-1, і погранці. Тому і така прискіплива увага, зараз там кращі сини України.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Не знаю як зараз,а з місяць тому окремі підрозділи заходили на 10 днів,працювали, а потім коротка ротація. Так були такі, які відмовлялися їхати на ротацію, продовжували сафарі на орків))
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Там і 79-та миколаївська, і 128-ма закарпатська, і Нацгвардія, і Луганськ-1, і погранці. Тому і така прискіплива увага, зараз там кращі сини України.

так,знаю
весь на нервах
і дзвонити не хочу
   
Там і 79-та миколаївська, і 128-ма закарпатська, і Нацгвардія, і Луганськ-1, і погранці. Тому і така прискіплива увага, зараз там кращі сини України.

оце ти мене порадував.  (tu)
їм головне аби патронів вистарчало.  [ua]
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

так,знаю
весь на нервах
і дзвонити не хочу

Так і не дозвонишся
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

оце ти мене порадував.  (tu)
їм головне аби патронів вистарчало.  [ua]

там мій комбат Наєв рулить
Герой України
вірю, що наші витримають і поженуть орків
   
за бої на Донбасі усім серцем переживає Львівщина.
чому ? крім інших частин якраз там увесь час і наші - 80-ка і 24-ка.
усі матері сини яких зараз у тому пеклі - щоденно моляться за життя українських воїнів і перемогу.

Віримо у ЗСУ.

Плюс туди ж направили Львівську бригаду ТерОборони. Поки що, ніби в 2-гу лінію, але та лінія деколи перетворюється в першу.
Хлопці вже потроху пообстрілювались, попривикали.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Так і не дозвонишся

вжетак
але є ще на донецькій території родичі
5 днів тому ще переписувались
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)
den

Там ще й  ТрО з кількох областей ( може і з більшості )
   
там мій комбат Наєв рулить
Герой України
вірю, що наші витримають і поженуть орків

сдай точки, где трусы/носки/футболки брал? еще б взяла.
   
Не знаю як зараз,а з місяць тому окремі підрозділи заходили на 10 днів,працювали, а потім коротка ротація. Так були такі, які відмовлялися їхати на ротацію, продовжували сафарі на орків))

знаю одного 21-річного хлопчину, з 24 лютого на передку, зараз десь біля Попасної, ще ні разу не був (не захотів) на ротації.  Вже має бойову медаль.
Був такий собі хуліганисько, мати з ним намучилась....
Щоб тільки вернувся живим і здоровим.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

сдай точки, где трусы/носки/футболки брал? еще б взяла.

пишу на вайбер
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія