Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

**(Увага, розшукуємо своїх.) Фупчеки, які на лінію вогню, або в тимчасовій окупації.

Re: Чупа-Чупс

на СУПі хтось має знати
   
Re: Чупа-Чупс

він в порядку
модер, зносьте гілку
   
Re: Чупа-Чупс

він в порядку
модер, зносьте гілку
(tu)
   
Re: Чупа-Чупс

Це той упоротий підр що мене на супі забанив назавжди за пару кривих слів проти бариги?
   
Якщо у тероборону котру зліпили ми перед війною, то вінницьких я знаю куди закинули і кого у вінницю закинули знаю.
 Щось не так, тероборона має і інтернет і час.

Якщо у ЗСУ пішов, то ми теж не на диванах просиділи гарячу фазу, а знайшли можливість відписатися на фуп, щоби не переживали всі хто знає.
 Щось не так.
Він ще за деякий час до війни написав, що йому тут набридло і він припиняє тут писати
   
Re: Чупа-Чупс

Немає  й дописувачки з Маріуполя  Громадянки даунбасу.
Вона наче ж жива,  а пароль знадати не може. Створив тему в Адмінці. Допоможіть людині
   
Re: Чупа-Чупс

Немає  й дописувачки з Маріуполя  Громадянки даунбасу.
Вона наче ж жива,  а пароль знадати не може. Створив тему в Адмінці. Допоможіть людині
Мікроба з нею на зв'язку..
Але казала, що Громадянка хворіє і їй поки не до форуму
   
Re: Чупа-Чупс

Немає  й дописувачки з Маріуполя  Громадянки даунбасу.
Вона наче ж жива,  а пароль знадати не може. Створив тему в Адмінці. Допоможіть людині
Я с ней общалась, спрашивала хочет ли она вернуться на форум. Она сказала, что пока ей не хочется общаться. Захочет, то я напишу админу и как то решится вопрос.
   
Re: Чупа-Чупс

Це той упоротий підр що мене на супі забанив назавжди за пару кривих слів проти бариги?
поки війна, ми усі співвітчизники, потім знову поділимся на дартаньянів і підарасів
   
Re: Чупа-Чупс

Мікроба з нею на зв'язку..
Але казала, що Громадянка хворіє і їй поки не до форуму

Мікроба, передавай їй величезний привіт, найкращі побажання від нас, скорійшого виздоровлення, та нехай повертається сюди!

 :friends:
   
Re: Чупа-Чупс

Це той упоротий підр що мене на супі забанив назавжди за пару кривих слів проти бариги?

Упороті - то ті люди, які досі проти бариги борються.

Немає більше бариги. Немає клоуна, немає порохоботів, немає прихильники певної політсили.

Є українці.
   
Re: Чупа-Чупс

Мікроба, передавай їй величезний привіт, найкращі побажання від нас, скорійшого виздоровлення, та нехай повертається сюди!

 :friends:
Хорошо, мы редко общаемся, у них плохой интернет. Песель она оформила, живёт у сына. Это то, что знаю.
   
як повернути юзеркиню на форум?
Как только она захочет, напишу админу и решится этот вопрос.
   
Чолом.

Цікавить пан Сорока.
 Хтось взагалі зн6ає де він,що він, як він. Може йому треба допомога, евакуація, супровід, інше.

Я перед ним у боргу, тому цікавлюсь про його долю.

Сорока, як у тебе все добре, відпишись. Як треба зробити щоби все було добре - постараюсь.
С ним все ок, просто ушел с форума.
   
Всем привет. Пишу очень редко. Напомню, я из Запорожья. С первых дней войны в национальной гвардии. Сейчас стоим под Ореховым.
   
Всем привет. Пишу очень редко. Напомню, я из Запорожья. С первых дней войны в национальной гвардии. Сейчас стоим под Ореховым.
[ua] най вас Бог береже!
   
Всем привет. Пишу очень редко. Напомню, я из Запорожья. С первых дней войны в национальной гвардии. Сейчас стоим под Ореховым.
будете мати час і бажання, про щось повідомте, і про себе, про ситуацію загалом, чи тут, чи в гілці про війну. Звичайно, те, що не має військової таємниці
   
Вені-Віді з Сум. Давно його не видно. Тривожно, але сподіваюсь, що з ним ніякої біди не сталось.

Також тривожно за Вені.  З початку війни не чути. А Суми були оточені.

І ще не дає мені спокою доля colibri.  Він пропав з ФУПу задовго до війни, а сам із окупованого Донецька.

Хороші, патріотичні, проукраїнські фупчики.  Дай Бог їм залишитись живими і здоровими в цей важкий час.
   
stas9155, був такий дописувач, остання активність 22 січня, тобто ще до початку війни, ніхто не знає про його долю? Він писав досить специфічним стилем, тому і запам‘ятався.
   
Людас, ау (**розшук)

Юзер, який дня не міг прожити без фупу
востаннє був тут 8 травня
https://forum.pravda.com.ua/index.php?action=profile;area=summary;u=2056

хтось з ним спілкувався поза форумом?
   
Re: Людас, ау (**розшук)

Юзер, який дня не міг прожити без фупу
востаннє був тут 8 травня
https://forum.pravda.com.ua/index.php?action=profile;area=summary;u=2056

хтось з ним спілкувався поза форумом?

я .
Давно не чув нічого.
Спробую знайти.
   
Re: Людас, ау (**розшук)

я .
Давно не чув нічого.
Спробую знайти.
дяк!
   
Re: Людас

Юзер, який дня не міг прожити без фупу
востаннє був тут 8 травня
https://forum.pravda.com.ua/index.php?action=profile;area=summary;u=2056

хтось з ним спілкувався поза форумом?

Його присутність на фупі завжди очевидна, але чималі терміни відсутності мною спостерігаються вже років зо три.
Скоро має з'явитись :)
Он гіпа десь пощез..
   
Re: Людас, ау (**розшук)

Нахіба він тобі треба?!
   
Re: Людас, ау (**розшук)

Нахіба він тобі треба?!
війна
люди зникають

зверху є ціла гілка по розшуку своїх, там багато запитів
   
Прол?
З окупованого Мелітополя. Ще був писав в профільній воєнній гілці.
І з якогось часу ..перестав писати.

Хтось чув-бачив його?
   
Прол?
З окупованого Мелітополя. Ще був писав в профільній воєнній гілці.
І з якогось часу ..перестав писати.

Хтось чув-бачив його?
я пошукаю, може десь є контакти...
   
Ї'

Ґґґ
   
Re: Ї'

Ґґґ
Чому, гыгыкать?
   
А из Крыма можно писать? Думаю, что нельзя. Забанят. Наверняка требуется негатив, а все другое запрещено. Угадал? Вы не смотрите, что у меня американский IP. Так технически сложилось просто.
   
А из Крыма можно писать? Думаю, что нельзя. Забанят. Наверняка требуется негатив, а все другое запрещено. Угадал? Вы не смотрите, что у меня американский IP. Так технически сложилось просто.

І що ?
   
А из Крыма можно писать? Думаю, что нельзя. Забанят. Наверняка требуется негатив, а все другое запрещено. Угадал? Вы не смотрите, что у меня американский IP. Так технически сложилось просто.
почему требуется негатив? пишите и позитив - почитаем
   
А из Крыма можно писать? Думаю, что нельзя. Забанят. Наверняка требуется негатив, а все другое запрещено. Угадал? Вы не смотрите, что у меня американский IP. Так технически сложилось просто.

Все в цьому світі тимчасове. І все повертається на круги свої. Так і Криму повернуться ті ракети, які зараз звідти вилітають. От тоді і будемо чекати твого виходу на зв'язок, будеш тут доповідати 'харашо лі дашло'.
   
А из Крыма можно писать? Думаю, что нельзя. Забанят. Наверняка требуется негатив, а все другое запрещено. Угадал? Вы не смотрите, что у меня американский IP. Так технически сложилось просто.

А хто в вас  в криму пропав?
Тут згадують фупчиків, які не виходять на зв'язок.
   
Кто знает что с Мартой? Остання активнисть 21.04

https://forum.pravda.com.ua/index.php?action=profile;u=1679
   
Первая с 24.02 ротация. Более 70 км от "нуля".
Оказывается "есть жизнь на марсе"! Как то дико ...
   
Первая с 24.02 ротация. Более 70 км от "нуля".
Оказывается "есть жизнь на марсе"! Как то дико ...
Дякуем Вам.
   
https://forum.pravda.com.ua/index.php?action=profile;u=37608

Остання активність:    9 травня 2022 09:56:19

(tu)
Намагався виіхати, але ніяк.
Сиджу та згадую Дончанина, як ви його травили.
Зи.Ita  - все відносно добре, Лєсє прівед.
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1121085.msg26556569#msg26556569
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія