Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Об'єднана тема біженців

Re: Об'єднана тема біженців

Ну і ще декілька моментів——
1 . Вже всі знають що десь з літа( з червня здається)—— справи біженців будуть передані з Ауслендерамту до Джобцентру——
Тобто біженці зможуть користуватися Хартц 4——
А це практично Джобцентр буде виплачувати оренду квартири плюс 420 евро в місяць, плюс всілякі "дитячі" грощі——
Це кращий для біженців статус аніж був до цих пір.
Ну і звичайно роботу будуть підшуковувати.
2. Ті хто зараз має на руках вже оформлені доки на перебування в Німеччині——
Не можуть тимчасово повернутися в Украіну(( ( загублять свій статус(()
3. Після переходу на Хартц 4 ——не треба буде продавати украінські машини ( як це відбувається з німцями з машинами дорожчими за 7500 евро)

пс. Це відповіді на декілька важливих питань.
ппс. З 1—го червня в НРВ вводять декілька соціальних фішек——
Одна з яких——для всіх користувачів громадського транспорту запровадили проіздні білети на 3 місяці літа по 9 евро за місяць( а не 110 як звичайно).
пппс.
Вдруг чиісь родичі знаходяться в Кьольні——
Якщо потрібна якась посильна допомога або відповіді на якісь побутові питання——звертайтеся вечорами в приват.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Можливо комусь цікаво——
Ось так виглядають документи на право перебування в Німеччині для біженців.
пс. Можливо різняться по землях.





Серень, оформился как беженец?
   
Re: Об'єднана тема біженців

***

Останнє редагування: 16 травня 2022 00:57:52 від LampoGaz
   
Re: Об'єднана тема біженців

***

Останнє редагування: 16 травня 2022 00:58:10 від LampoGaz
   
Re: Об'єднана тема біженців

мама за границей?

Ще ні. Треба 3 тижні почекати, щоб отримати оті біопаспорти та виїхати. До племінниці так і не достукався, умови життя у Львові -школа. Правда 1й поверх, але спати на підлозі - шлях до пневмонії. Та у кімнаті  багато хто бухикає. Тому й вирішив - за кордон. Квартиру  винаймати у Львові  можливо, але надто коштовно. В мене стількі грошей нема. Зараз підшукую місце/кімнату, щоб нарешті привести себе до ладу.
   
Re: Об'єднана тема біженців

На самом деле тяжело 2 месяца без гигиены. С другой стороны, тащу не  самую легкую кравчучку. + рюкзак на спине с ноутом и мелочами. + мама на возочке. Одно хорошо - в Львове забрали то, на чем я тянул маму из оккупации и подарили нормальный возок. Даже тормоза работают. Из одежды себе в Запорожье джинсы купил в секонде, еще прочую смену куплю и хоть переодеться смогу. А так планирую в Финляндию попасть. Там вроде с жильем проблем нет. А это главное. Если можете помочь советами - буду благодарен.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Треба 3 тижні почекати, щоб отримати оті біопаспорти та виїхати.
:facepalm:
   
Re: Об'єднана тема біженців

+ мама на возочке.
Уявляю, як це все....боже мій, тримайтеся!
   
Re: Об'єднана тема біженців

:facepalm:

Пропонуєш бомжувати у Львові?

Якщо щось зміниться за отой строк, біо закордонник  все одне знадобиться. Тому, що ота клята  Дія не працює з паспортами звичайними. ID картку давай.. або закордонний з біометрикою 

Останнє редагування: 17 травня 2022 07:12:34 від проходямимо
   
Re: Об'єднана тема біженців

Уявляю, як це все....боже мій, тримайтеся!

Дякую. Все буде добре ©
   
Re: Об'єднана тема біженців

PS 3 тижні за паспорт - то замість 7 днів. Та за підвищеним тарифом. За звичайним - очікувати треба 3 місяці. Інфа з місцевої дмс
   
Re: Об'єднана тема біженців

PS 3 тижні за паспорт - то замість 7 днів. Та за підвищеним тарифом. За звичайним - очікувати треба 3 місяці. Інфа з місцевої дмс

не знаю всіх обставин і не можу радити, але....як мінімум, за кордоном ви з мамою почнете отримувати якусь фінансову допомогу, що перекриє різницю у вартості біо, нє? І доступ до медицини.
Якщо у мами інвалідність, можуть бути додаткові екстрені виплати, але це треба дивитись правила конкретної країни.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Пропонуєш бомжувати у Львові?

Якщо щось зміниться за отой строк, біо закордонник  все одне знадобиться. Тому, що ота клята  Дія не працює з паспортами звичайними. ID картку давай.. або закордонний з біометрикою
Біометрія не потрібна, я вже писав. Сотні тисяч виїхали без закордонного паспорту і все ок.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Біометрія не потрібна, я вже писав. Сотні тисяч виїхали без закордонного паспорту і все ок.

Дія без біометрії працює вкрай понано. Та й можуть інші країни змінити умови. Біопаспорт мінімізує ризики.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Та й можуть інші країни змінити умови.
Новини з майбутнього. Якщо ви в'їхали - вас ніхто не вижене. Спить у спортзалі далі  :facepalm:
   
Re: Об'єднана тема біженців

згодна з Хомою. Умови за кордоном м.б. кращі.
Приклад. Подруга з дитиною 7 років у Польщі. Квартира згоріла, тож виїхали умовно кажучи "у чому були", грошей теж обмаль, саме перед війною оновили авто. Перший тиждень жили (безкоштовно) у готелі, тепер безкоштовно у гостьовому домі.
Звісно, на столичні та великі міста не розраховувати, їхати трохи далі.
Чому Фінляндія? Германія непогано, якщо дочекатися перших виплат. Тільки теж в маленькі містечка.
Ми у Сорваччині, але тут допомога дуже невелика, а житло ми самі винаймаємо, проїдаємо всі накопичення.
Безкоштовна медицина і дуже непогана, доречі.
Та у нас свої особливості, тому так.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Пустять чи ні?  Як зараз?
   
Re: Об'єднана тема біженців

Може хтось хоче з Польщі до Нідерландів? 

Доброго дня,  хто є вже в районі Rzepin,  Zielona Gora,  Poznan, Wroclaw? 
Може є бажаючі переїхати до передмістя Амстердаму ( Нідерланди)?  Наші голандці надають для проживання зручні готельчики в селі,  можна з домашніми тваринками. Проживання,  харчування  безкоштовне до вересня,  далі - в сім'ях.
Мами з дітьми передусім.  Знання англійської буде великим плюсом.
Є група з відгуками,  скину для ознайомлення.
Надам телефони жінок,  котрі вже там близько 2 міс.
Прошу всі питання адресувати в приват.
ВИІЗД з м. Rzepin 22 травня зранку.


Особисто веду цю програму.
   
Re: Об'єднана тема біженців

підкажіть про перетин кордону з готівкою
повернення в Україну
люди у стресі вивозили всі свої накопичення, а тепер переживають за повернення.
Які граничні суми для декларування?
чи враховується неповнолітня дитина?
яким чином перевіряють суму?
і, наостанок, чи "світяться" гроші у валізах через "телевізор"?
з цими питаннями об"єднується питання про новий порядок (переоформлення) з 1 червня у Німеччині.
Як безпечно та без питань покласти готівку на картку? Що буде з карткою при поверненні до України?
чи не залишать без фінансової підтримки, якщо показати, що є хоч якісь гроші?
...
алаверди можу дати інформацію по Словаччині, якщо комусь треба
те, що стосується тимчасового прихистку (проживання, медицина, фінансова допомога)
   
Re: Об'єднана тема біженців

документы потихоньку продвигаются. дело за печатью уже.
пытаюсь понять, куда стоит ехать. Германия или Финляндия. дико пытаюсь остаться в Украине, но пока что все варианты "до осени". шо меня не устраивает.
   
Re: Об'єднана тема біженців

чи враховується неповнолітня дитина?
Там ліміт на родину. Але (!) на телевізорі суму не видно. Те що бабло - видно.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Там ліміт на родину. Але (!) на телевізорі суму не видно. Те що бабло - видно.
дякую!))
   
Re: Об'єднана тема біженців

документы потихоньку продвигаются. дело за печатью уже.
пытаюсь понять, куда стоит ехать. Германия или Финляндия. дико пытаюсь остаться в Украине, но пока что все варианты "до осени". шо меня не устраивает.

смотри.
вот вчера в Словакии в госпитале долго ждали приема и разговорились с несколькими украинцами, они из Киева.
Самий - самій "єконом" вариант (а Словакия вообще страна небогатая): Дочь и мама на коляске (ходит сама, но после инсульта и проблемі с ногой). Судя по всему, достаточно небогато (єто мягко говоря) и в Киеве жили. Живут в общежитии, волонтері привозят еду и кормят. Есть кухня на 20 комнат, можно приготовить и самим. На вокзале из встретил Красній Крест, відали ваучер на 50 Евро одноразово, оформили тимчасовий прихисток, фин. помощь (80 на человека в месяц), поселили.
Т.е. как минимум у них есть 1. медпомощь, 2.жилье, 3 еда, 4 фин.помощь

в любой другой стране будет +- так, на улице , голодніми и раздетіми не оставят, тем более с мамой инвалидом.

В Германии, полагаю, будет с жильем непросто в больших городах и чуть лучше в маленьких и подальше. Но там транспорт . И с 1 июня меняются условия (надо региться по - другому и т д, читай на сайтах наших консульств и по ссілкам на них)

Профессия позволит работать?
   
Re: Об'єднана тема біженців
Via

документы потихоньку продвигаются. дело за печатью уже.
пытаюсь понять, куда стоит ехать. Германия или Финляндия. дико пытаюсь остаться в Украине, но пока что все варианты "до осени". шо меня не устраивает.
Їдьте в Німеччину, дуже раджу. Я глибоко вражена рівнем підтримки біженців.
Про Фінляндію не знаю, але можливо і там зараз також все для біженців.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Там ліміт на родину. Але (!) на телевізорі суму не видно. Те що бабло - видно.
Странно. Мои выезжали (жена с 2-мя детьми) и озвучили сумму, превышающую лимит на 1, но им посчитали на 3-х и их пропустили без проблем...
   
Re: Об'єднана тема біженців
Via

https://unterkunft-ukraine.de/?lang=uk

Платформа для прямого зв’язку та солідарності. Пошук житла в Німеччині.

   
Re: Об'єднана тема біженців

Їдьте в Німеччину, дуже раджу. Я глибоко вражена рівнем підтримки біженців.
Про Фінляндію не знаю, але можливо і там зараз також все для біженців.

спасибо!
   
Re: Об'єднана тема біженців

чи не залишать без фінансової підтримки, якщо показати, що є хоч якісь гроші?
залежить від суми, але великий ризик, що втратять допомогу для біженців
   
Re: Об'єднана тема біженців

є гранична сума для відмови у фінансовій допомозі?
   
Re: Об'єднана тема біженців

є гранична сума для відмови у фінансовій допомозі?
це треба взнавати в кожній країні окремо
   
Re: Об'єднана тема біженців
Via

є гранична сума для відмови у фінансовій допомозі?
Рахунки українські не перевіряють. А гаманець порожній.
Можуть сказати "Сумма достатня, щоб прожити місяць, значить в цей місяць соціал не потрібен".
Але не дуже допитуються, типовий діалог "Кошти є?" - "Нема".
   
Re: Об'єднана тема біженців

Рахунки українські не перевіряють. А гаманець порожній.
Можуть сказати "Сумма достатня, щоб прожити місяць, значить в цей місяць соціал не потрібен".
Але не дуже допитуються, типовий діалог "Кошти є?" - "Нема".

ок
   
Re: Об'єднана тема біженців

підкажіть про перетин кордону з готівкою
повернення в Україну
люди у стресі вивозили всі свої накопичення, а тепер переживають за повернення.
Які граничні суми для декларування?
чи враховується неповнолітня дитина?
яким чином перевіряють суму?
і, наостанок, чи "світяться" гроші у валізах через "телевізор"?
з цими питаннями об"єднується питання про новий порядок (переоформлення) з 1 червня у Німеччині.
Як безпечно та без питань покласти готівку на картку? Що буде з карткою при поверненні до України?
чи не залишать без фінансової підтримки, якщо показати, що є хоч якісь гроші?
...
алаверди можу дати інформацію по Словаччині, якщо комусь треба
те, що стосується тимчасового прихистку (проживання, медицина, фінансова допомога)

Тричі був перетин кордону  (у квітні Краковець і двічі у Чопі в травні). Нічого не просвічували, декларувати треба від 10 тис євро.

ЗІ. Я не піду у біженство, достатньо того, що ми три рстанні місяці продили у Львові в квартирі родичів, які поїхали до Німеччини. В червні вже повертаємось до Києва, благо наші будинки в нормальному стані.

Останнє редагування: 25 травня 2022 10:05:30 від авжеж
   
Re: Об'єднана тема біженців

Тричі був перетин кордону  (у квітні Краковець і двічі у Чопі в травні). Нічого не просвічували, декларувати треба від 10 тис євро.

ЗІ. Я не піду у біженство, достатньо того, що ми три рстанні місяці продили у Львові в квартирі родичів, які поїхали до Німеччини. В червні вже повертаємось до Києва, благо наші будинки в нормальному стані.

дякую!
   
Re: Об'єднана тема біженців

Рахунки українські не перевіряють.
українські не перевіряють, але питання було як покласти гроші на картку за кордоном - от цього не варто робити
   
Re: Об'єднана тема біженців
Via

українські не перевіряють, але питання було як покласти гроші на картку за кордоном - от цього не варто робити
Покласти можна аж 10 000 гривень, 300 євро, особливої погоди ця сума не зробить
   
Re: Об'єднана тема біженців

Луганск - Харьков - Николаев - Северодонецк - Днепр - Ивано-Франковск.
Бег зайца по полям (с).
Или: военно-семейный туризм...

Ну, добрий день Франік!
   
Re: Об'єднана тема біженців

а хтось міняв країну тимчасового прихистку без поважної причини? Поки що знаю особисто тільки випадок "воз"єднання", бо діти (17-18) виїхали до різних країн і батьки спочатку до одного поїхали, оформились, потім відмовились офіційно і переїхали до іншої дитини всі разом вже.

   
Re: Об'єднана тема біженців

а хтось міняв країну тимчасового прихистку без поважної причини?

а що значить «поважна причина»? «Хочу» — цілком поважна причина. Повідомте органи країни, в якій ви отримали тимчасовий прихисток про намір виїзду і їдьте далі. Чи в чому питання?
   

Цю тему переглядають:

fikys і 2 гостей
 
Повна версія