Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ніфігасобі: ;o Росія за дві доби угробила 3.5 тисячі своїх солдат

 Російські війська понесли дуже великі втрати – станом на ранок 26 лютого більше 3,5 тисяч загиблих росіян і майже 200 полонених.



 "На 7 ранку 26 лютого жодної тактично-оперативної переваги, незважаючи на ту кількість ресурсів і резервів, які були вкинути в активні дії Російською Федерацією, збройні сили цієї країни не отримали.

Це говорить про те, що Україна не просто вистояла, Україна – перемагає! Активно працюють наші збройні сили, поліція і тероборона. Люди вміють захищати свою державу".
   
А в Афганістані з 1979 по 1988 роки  від 15800 до 23000...
От і думайте.
   
хуйло вроді запланував 45 000 втрат, треба перевиконати його план.  :X
   
А в Афганістані з 1979 по 1988 роки  від 15800 до 23000...
От і думайте.
У Афгані був увесь совок, не тільки раша
   
У Афгані був увесь совок, не тільки раша

Я те розумію. Я про співвідношення втрат. Суто математично.
   
Додай туди ще 300-х. Їх в рази більше.

Ці теж вже не вояки

   
И 200 пленных  :D
   
А в нас які втрати, хтось рахує?
   
Додай туди ще 300-х. Їх в рази більше.

Ці теж вже не вояки

А ще ті що розбрелись по селах в пошуках їди та горілки
   
А в нас які втрати, хтось рахує?

у нас немає вибору.
   
Та це тільки тих що порахували, а є ще безвісти зниклі.
   
у нас немає вибору.
Зранку подивилася відео блаженної Поклонської, де вона вмовляє Зе скласти зброю, звідти перейшла на веб-камеру  RT розташовану в Луганську. Ну і там у відповідь на мій допис про рос втрати стали писати про втрати українські. Тому і питаю, хотілося би все ж таки знати реальні цифри.
   
Слава ЗСУ! [ua]
   
Тому і питаю, хотілося би все ж таки знати реальні цифри.
Втрати великі. Війни без втрат не буває.
   
Зранку подивилася відео блаженної Поклонської, де вона вмовляє Зе скласти зброю, звідти перейшла на веб-камеру  RT розташовану в Луганську. Ну і там у відповідь на мій допис про рос втрати стали писати про втрати українські. Тому і питаю, хотілося би все ж таки знати реальні цифри.

Навіщо? Демотивовутися? Про подвиги нам розказують, якщо мирні гинуть — теж знаємо.  У мене в будинку навіть ватний дєд, який в усьому завжди звинувачував Майдан, не те що українською почав писати, а побіг, як мєнт на пенсії, у воєнкомат.
   
Навіщо? Демотивовутися? Про подвиги нам розказують, якщо мирні гинуть — теж знаємо.  У мене в будинку навіть ватний дєд, який в усьому завжди звинувачував Майдан, не те що українською почав писати, а побіг, як мєнт на пенсії, у воєнкомат.
Про яку демотивацію мова? ;o
Ви так сильно вірте в силу гибридних боїв?
Ми всі пам'ятаємо переможні реляції 14 року...
   
Я не знаю людей які б змінили свої переконання, що сформувалися буквально за кілька годин чи у когось днів, коли Хуйло вперше поліз в Україну.
   
Додай туди ще 300-х. Їх в рази більше.

Ці теж вже не вояки

 Багато із них не виживуть, бо їхні бази далеко.
   
А в нас які втрати, хтось рахує?

 Впевнений - набагато, набагато менші.
   
Впевнений - набагато, набагато менші.
Та це природно. При обороні втрати завжди менші, ніж при наступі.
   


"Ми просимо, щоб Міжнародний Червоний хрест допоміг вивезти тіла російських солдатів до Російської . Це тисячі тіл окупантів. Це гуманітарна потреб – і ми просимо зробити так, щоб тіла російських окупантів покинули територію України і поїхали до Російської Федерації. У Російській Федерації мають знати, скільки таких тіл і скільки окупантів сьогодні лежить на українській землі".
   
Я был всегда против Зе!. Но сейчас я прошу прощения - я был не прав. "Клоун" оказался настоящим красавчиком, ну а я - оказался клоуном. Вибачте за це.
   
А в Афганістані з 1979 по 1988 роки  від 15800 до 23000...
От і думайте.

За два дні в Україні кацапи втратили більше солдатів ніж СРСР  втрачав в Афганістані за рік.
   
А в нас які втрати, хтось рахує?

так, але не публікують
першого дня були дані, пропорція десь 1:6, це значно краще, ніж за підручниками (1:3)
наступних днів даних не публікували
але я не думаю, що щось принципово змінилося, хоча, зважаючи на кількість полонених ДРГ - хіба що у кращий для нас бік
   
не напружуйтесь на рахунок цифр бо : "найбільше брешуть на рибалці, війні та виборах" (с)
   
"Втрати окупаційних сил на кінець третьої доби збройної агресії склали:

особового складу понад 3000 осіб та понад 200 – полоненими (інформація уточнюється);
літаків 16 одиниць;
вертольотів 18 одиниць;
танків – 102;
ББМ різних типів понад 540 одиниць;
ЗРК БУК – 1;
автомобільної техніки понад 20 одиниць".

https://www.pravda.com.ua/news/2022/02/27/7326383/
   
якась - мережа м'ясопереробних комбінатів професійно працює?
   
Мало.
Лично ты скольких кацапов угандошил?
   
Лично ты скольких кацапов угандошил?
  1.Пан не бачив сучасного бою навіть на ютубі.
 
 
 

Останнє редагування: 27 лютого 2022 09:53:00 від Топа
   
А в нас які втрати, хтось рахує?

Рахують. Військових і цивільних.
В підсумках за добу бачила в стрічці новин.
   
Міноборони оприлюднило сумарні орієнтовні втрати ворога за три попередні доби 24,25,26 лютого – від початку загарбницької війни Російської Федерації в Україні. Ворог втратив 150 танків, понад 700 броньованих машин та 4300 особового складу.

Літаки 27
гелікоптери 26
Танки 146
Бойові броньовані машини 706
Гармат 49
ЗРК БУК 1
Град 4
Автомобільна техніка 30
Цистерни 60
БпЛА ОТР 2
Кораблі/катери 2
Засоби ППО
Особовий склад орієнтовно 4300(уточнюється)

https://www.pravda.com.ua/news/2022/02/27/7326437/
   
це треба на канали бо ні сіенен, ні скай ні інші не оголошують цих цифр чомусь

лише кажуть "зі слів Міноборони РФ втрати рос армії мінімальні" і додають, але ми думаємо що вони більші ніж розраховували

вчора кореспондент з Москви на сіенен сказала що в Раісі заборонили озвучувати інфу по війні з втратами, але типу молодь не дивиться телевізор і шукають інфу в неті

при цьому сама ж відмовилася давати цифри від ЗСУ  :facepalm:

може радник чи хто там має виходи на них підкажіть як то виглядає
   
а мо бояться що коли озвучать інфу від ЗСУ то їх позбавлять акредитації в параші?
   
Президент Володимир Зеленський заявляє, що військовий напад Росії на Україну призводить до таких економічних збитків у РФ, ніби війна пройшла їхньою територією, а 4,5 тисячі окупантів уже вбито.



"Європа закрила небо для всіх російських літаків. Глобальний бізнес відмовляється від будь-яких зв’язків з російськими компаніями. Подивимося, чим закінчиться цей тиждень для російської валюти, яким буде падіння рубля.

Поки продовжується це злочинне вторгнення в Україну, російська держава зазначає таких збитків, ніби війна пройшла і їхньою територією".

"Для чого все це вам? Російським матерям, російським вчителям, російським підприємцям, просто звичайним людям. Вже 4,5 тисячі російських солдатів вбито. Заради чого ви всі сюди прийшли?".
"Бросайте вашу технику и уходите. Не верьте вашим командирам, не верьте вашим пропагандистам. Просто спасайте ваши жизни, уходите"
   
Старые данные.

   
После джавелина и энло не остаётся трупов. То есть матери не получат даже косточек
   
Міністр оборони Олексій Резніков закликав російських окупантів складати зброю та не ризикувати життям, бо втрати особової сили військ РФ на п’ятий день складають 5,3 тисячі військових.



Я обращаюсь к российским солдатам и офицерам.
Вас привели на нашу землю убивать и умирать. Те из вас, кто не хочет стать убийцей и умереть, могут спастись.
Не выполняйте преступные приказы тех, кто годами вам лгал об Украине и украинцах.
Мы гарантируем вам полную амнистию и денежную компенсацию, если вы добровольно сложите оружие.
Украина – цивилизованная страна. Все пленные находятся в безопасности, им оказывается помощь. Они уже общаются с близкими.
У вас есть шанс начать новую жизнь.
Сделайте выбор.
Выходите без оружия с белым флагом.
Скажите кодовое слово - «миллион».
Живите. Обнимите родных.
Для тех, кто продолжит вести себя как оккупант – пощады не будет.
   
После джавелина и энло не остаётся трупов. То есть матери не получат даже косточек
невірно!
це гарна екологічно чиста зброя!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія