Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Я не розумію за що там майже 2000$ (велосипед)

Re: Я не розумію за що там майже 2000$ (велосипед)

а можно сесть на мот - и проехать со скоростью - от 20 кмч (чтобы баб разглядывать) до 150 кмч 
можна і на моторолері 125 кубиків їхати 100 км/год із нажопницею позаду і споглядати краєвиди.все це було колись.Продав я моторолера.Катаюсь в задоволення на шоссері по вихідних і чудово себе почуваю.
   
Re: Я не розумію за що там майже 2000$ (велосипед)

Якщо їхати з зі спуску біля Обухова то там з гірки 60 км/год можна взяти, а так 30 км/год це швидкість в безвітряну погоду в якій я можу їхати в 2.7-3 пульсовій зоні. все відносно.можна їхати з рюкзаком на плечах проти вітру  і мати 26 км/год за 1,5 години,а можна 207 км проїхати з середньою 27 км/год.
О, т.е. на ровном ты за 50 не переваливаешь, так нахера эти понты с акуенными числами соотношений???
3*8 = за глаза при любых вариантах, остальное - галимые понты. Тем более , шо чел даже 50 км на равнине не смог выдать)))и, сорян, 207 км со средней 27 - свист...По городу ты больше 25 не выдашь: светофоры, пробки, шо приходится выскакивать на трот.. Шоссе - отут поверю, но тока как твоя 5 точка апосля км так 40 себя чует???
а после 60???Или у тя металлбулки???И поясни как тута твои передачи те помогают???А рюкзачок на спинке кг на 15??? Чем твои 12 штук помогут? просто интересна!
   
Re: Я не розумію за що там майже 2000$ (велосипед)
Ice9192

бундес - інша планета.

stevens - benz
cube - bmw
(це приблизно)

cube - культова марка серед молодих тут. це як у нас в юності орленок чи україна. Син, у 2018, 14 років, захотів. я відмовив (різні мотиви).
Він пішов організував віа духовиків і програв весь сезон з ансамблем на узбережжі і зібрав на осінь 1800евро
і купив вже у свої 15 років за ці гроші схожий зі скидкою (типу минулорічний модельний ряд).
   
Re: Я не розумію за що там майже 2000$ (велосипед)

бундес - інша планета.

stevens - benz
cube - bmw
(це приблизно)

cube - культова марка серед молодих тут. це як у нас в юності орленок чи україна. Син, у 2018, 14 років, захотів. я відмовив (різні мотиви).
Він пішов організував віа духовиків і програв весь сезон з ансамблем на узбережжі і зібрав на осінь 1800евро
і купив вже у свої 15 років за ці гроші схожий зі скидкою (типу минулорічний модельний ряд).
А тато був не в змозi пояснити синовi ЩО краще для тiла, нiг та дупи за такi грошi(((
   
Re: Я не розумію за що там майже 2000$ (велосипед)

за ці гроші він мав би бути  титановий і з планетаркою. а так навіть переднього болотника немає. фу!
   
Re: Я не розумію за що там майже 2000$ (велосипед)

[/url][/img]моє катання Редис12,  О бачу чувака який шарить в передаточних числах і вміє валити на всі сто . свіст про 207 сорі 201.6 км це ти чоловіче можеш не свистіти-в тому році катали вдвох до Чернігівської області.Якщо їхати змінами то можливо.в Страва у мене записаний заїзд.
Щодо понтов 3 на 8.Знаєш є така річ як старість обладнання? так от  вже дістати обід під вібрейки на 26 дюймів важкувато.А коли 4 роки катати на даблі 50/36 і касеті 28\11 з числами 28-24-21-18-16-14-12-11 (воно вже зношується) то погодься що мати 10 ступенів на касеті то краще ніж 8 і мати пологіший набір зірочок краще для ніг.
  Ні я звичайно вірю що ти можеш ломити на 53-11 з каденсом 70 чи то 60 і твоїм колінам (x).А я люблю мотиляти ногами на 85 обертів і ставити розкладку 32-16(велосипед для комютінгу) і не навалюючи їхати 27 км за годину.
 Я катаюсь в своє задоволення а не виступаю в протурах.
Чи ти мені скажеш що Краще мати Старт шоссе і ну його нафіг оті Giant Merida? Про Pinarello Colnago я вже мовчу то топчики.

Останнє редагування: 17 квітня 2021 15:51:49 від vladstepko
   
Re: Я не розумію за що там майже 2000$ (велосипед)

Цены на велы в Европе и у нас взлетели. Смотрел гравелы в Польше два месяца назад ценники стартуют от 2500 долл за любое гавно. Склады пустые, очереди расписаны до мая - июня.
Это в Польше. Ситуацию в Украине представить трудно вообще тогда.
Большой дефицит велов вызван
1. Резко возросшим спросом последние года два
2. Сбой поставок комплектухи из Китая в связи с короной
   
Цены на велы в Европе и у нас взлетели. Смотрел гравелы в Польше два месяца назад ценники стартуют от 2500 долл за любое гавно. Склады пустые, очереди расписаны до мая - июня.
Это в Польше. Ситуацию в Украине представить трудно вообще тогда.
Большой дефицит велов вызван
1. Резко возросшим спросом последние года два
2. Сбой поставок комплектухи из Китая в связи с короной

звідки такий спрос взявся ?  хз ...
   
 (tu) Re: Я не розумію за що там майже 2000$ (велосипед)

  Редис12,  О бачу чувака який шарить в передаточних числах і вміє валити на всі сто . свіст про 207 км це ти чоловіче можеш не свистіти-в тому році катали вдвох до Чернігівської області.Якщо їхати змінами то можливо.в Страва у мене записаний заїзд.
Щодо понтов 3 на 8.Знаєш є така річ як старість обладнання? так от  вже дістати обід під вібрейки на 26 дюймів важкувато.А коли 4 роки катати на даблі 50/36 і касеті 28\11 з числами 28-24-21-18-16-14-12-11 (воно вже зношується) то погодься що мати 10 ступенів на касеті то краще ніж 8 і мати пологіший набір зірочок краще для ніг.
  Ні я звичайно вірю що ти можеш ломити на 53-11 з каденсом 70 чи то 60 і твоїм колінам (x).А я люблю мотиляти ногами на 85 обертів і ставити розкладку 32-16(велосипед для комютінгу) і не навалюючи їхати 27 км за годину.
 Я катаюсь в своє задоволення а не виступаю в протурах.
Чи ти мені скажеш що Краще мати Старт шоссе і ну його нафіг оті Giant Merida? Про Pinarello Colnago я вже мовчу то топчики.
1. На моем бывшем в мои тогда почти 60 мне оставалось тока заменить покрышки и - Хай за 50 км на ровном участке! Но... не сложилось... Украли... 0,5 км я так и не преодолел(((. А потом - больница, травма, барышня уехала с юкры... Стимул и напор пропал... ((( Так я и застыл на своей отметке в 49,79км  в городе, после работы, с рюкзаком... Ну да, читер - повышенная передняя передача( в диаметре ))) )
Не знаю, что такое кататься в удовольствие. Я просто езжу на велике. И никогда не мог проехать больше сотки за раз(((- жопа болела неимоверно((( Ну у вас такого никада не бывает,да??? Тут у вас главное - к-во передач и сумма бабок,да??? Как там оно на самом деле - никто не знает))) Ты по городу хоть 59-199кк намотал??? Скока аварий? А, усек, адреналин и модус вивенди ты заменяешь соотношением и ценой передач.. Ну и так мона... Марки, соотношения, цена... Тоже какой-то мир... Главное, шо круто звучит, да? и цены - 12кк и более будоражат! (tu) Ежели нет modus vivendi- так вполне сойдет и  modus operandi. Удачи те в 30*100 и так далее
   
Re: Я не розумію за що там майже 2000$ (велосипед)

ну я не люблю хизуватись своїми досягненнями  в свої 47 з копійками років. Якщо у тебе було бажання роздивлятись мій аккаунт в Страва то там видно скільки я їзжу.І які понти я заколачую.
Щодо ДТП.Хе хе останній раз водій маршрутки,здачу здавав двома руками і руль тримав ногами. В результаті мене Тата підкинула на узбіччя до відбійників.
До  59000 тисяч я ще не доїхав так з 2018 року маю 39100 км.мабуть мало. намагатимусь доїхати 59000 км.
   
Re: Я не розумію за що там майже 2000$ (велосипед)
Ice9192

А тато був не в змозi пояснити синовi ЩО краще для тiла, нiг та дупи за такi грошi(((

ну тобі тато мабуть теж пояснював що на орленку чи україні краще не гасать із друзями бо може переїхать машина або гасать обережнішу. Але хто ж слухає тата в 15 років? то якісь не схожі на козаків задроти.

З іншої сторони людина зробила свій перший досвід як робляться гроші. Як домовляються за місце для гри. Як домовитись із клієнтами, що робить коли тебе кинули. Як організувати людей, як скласти програму заходу, як домовитись із конкурентами, провести репитиції, і просто вистоять дві три чотири години і продуть в трубу, а потім поділить виручку між учасниками згідно внеску. По моєму дуже хороший досвід вартий того металобрухту.
   
Re: Я не розумію за що там майже 2000$ (велосипед)

Зараз проблеми зі стоком велосипедів бо усі після ковіду різко стали спортивними
Тому ломлять ціни як заманеться, дефіцит бо
   
Re: Я не розумію за що там майже 2000$ (велосипед)

ну я не люблю хизуватись своїми досягненнями  в свої 47 з копійками років. Якщо у тебе було бажання роздивлятись мій аккаунт в Страва то там видно скільки я їзжу.І які понти я заколачую.
Щодо ДТП.Хе хе останній раз водій маршрутки,здачу здавав двома руками і руль тримав ногами. В результаті мене Тата підкинула на узбіччя до відбійників.
До  59000 тисяч я ще не доїхав так з 2018 року маю 39100 км.мабуть мало. намагатимусь доїхати 59000 км.
А, ты типа 3 года за педалями?... Ну щасти тоби,друже...
Скока из них по городу и скока на прогулках??? Ну и ... забудь уже эти соотношения за охеренные бабки - мы ж типа мужики, а не тетки))) Какая разница- какой вел, главное - КАКОЙ рулит чел...
Хочешь просто понтов - катайся за городом... Хочешь адреналина - набери хотя бы половину из озвученногог в городе, не меньше 20 км в среднем за час))) Знающие люди - поймут))) Успехов. Да, и у нас  норм велик для города - не больше 300 баков. Приезжайте и наваривайте!
   
Re: Я не розумію за що там майже 2000$ (велосипед)

  Чоловіче ти чи типу придурюєшся чи трошки не петраєш? Я тобі написав про останні три роки де ведеться системний запис та аналіз поїздок.А якщо брати весь проміжок часу то ти мені вибач в підмітки не годишся зі своїми роздумами про свої рекорди.Я їзжу на велосипеді з з 13 років.і у 14 років вже катався за 100 км до Переяслава на велосипеді Салют. У мене щодня влітку близько 40 км накату на МТБ.

 А то ти з таким розумним виглядом навчаєш мене як катати по місту,про ДТП і про 20 км за годину. Покатаєш з моє потім будеш повчати.
   
Re: Я не розумію за що там майже 2000$ (велосипед)

Зовні - занадто наворочене , зокрема і кількістю передач , а от чі шаріки у підшипниках не сирець і хоч років із десять виходять , то вже хтозна .

Та і хворма рами якась .., просицця деяке слово )) але утримаюсь друкувати . ))
   
Re: Я не розумію за що там майже 2000$ (велосипед)
ATF

ты ваще педали крутил??? или тока теритически? даже самое китайское гувно 2-3 года протянет

Крутив. Кручу. Крутитиму.
І ланцюжок китайський 2-3 роки протягне? Можна, в разі чого, буде з чеком до вас підійти?  :D
   
Re: Я не розумію за що там майже 2000$ (велосипед)

  Чоловіче ти чи типу придурюєшся чи трошки не петраєш? Я тобі написав про останні три роки де ведеться системний запис та аналіз поїздок.А якщо брати весь проміжок часу то ти мені вибач в підмітки не годишся зі своїми роздумами про свої рекорди.Я їзжу на велосипеді з з 13 років.і у 14 років вже катався за 100 км до Переяслава на велосипеді Салют. У мене щодня влітку близько 40 км накату на МТБ.

 А то ти з таким розумним виглядом навчаєш мене як катати по місту,про ДТП і про 20 км за годину. Покатаєш з моє потім будеш повчати.
А... поц-теоретик... Встречал таких... Еще запой, шо каждые 1кк ты получал плюшку от ... в виде бафа на скорость и 3 возрождения))) .Еще заяви , шо за каждые 100кк ты получал плюшку в виде очердного воскрешения и прочие ништяки.поц в чистом виде)))
   
Корнеплод, вот что ты доиппался до человека? Вот что за характер такой паскудный?
   
Re: Я не розумію за що там майже 2000$ (велосипед)

Крутив. Кручу. Крутитиму.
І ланцюжок китайський 2-3 роки протягне? Можна, в разі чого, буде з чеком до вас підійти?  :D
О, еще 1 педин поц... Вас тока на помойке ипут??? Ты ваще читкаешь, шо серешь??? И при чем тут цепка
 , шо нада менять полюбасу на каждую 1кк к велику???
Или ваще ся не читаете , ПеДярасты???и Для членососов педи:
 цепуха есть на 2 числа:
1-1000км.Даже сратая кит.
2.- 5кк.
Я так понял, шо отсасывать у педи у вас более знакомо и прибыльно. А вот крутить педали- так чисты теоретики.... Хотя может и сосете как профи(((п***а... Думал хоть сюда пидары пети не сунуться... 199 раз вокруг шара без одной аварии тем более с 13 лет... Сразу чуется настоящий педриот!Не ездю, но зато сосу у педи!!!
   
Все просто. Мій мтб українського бренду на Altus/Alivio коштує зараз новий 18 тис
Такий самий, але на Deore - 28 тис
Одна градація трансмісії угору всередині бренду Shimano  дає різницю в 10 тис

Останнє редагування: 17 квітня 2021 18:51:54 від H.Kropp
   
Re: Я не розумію за що там майже 2000$ (велосипед)

Тут ціна формується не фактичною собівартістю а платоспроможністю визначених маркетологами покупців.
ты не прав
у меня детский трек, ему примерно 10 лет. ну я ленивая ппц, его не разу не мыли не чистили, за 10 лет поменяли одну манетку. и кучу камер. и все!!!

сорри в прошлом году еще шины меняли, бо старые совсем лысые
   
Re: Я не розумію за що там майже 2000$ (велосипед)

Це для пересічного українця дві зарплати за байк багато.
Доречі. Де він збирається той байк?
все рамы всех великов делают в китае
   
Re: Я не розумію за що там майже 2000$ (велосипед)

це зовсім другий клас велосипедів. Куб катманду це міські велосипеди з заявкою на турінг ... але то з натягом ...

катманду це 28 колеса, алюміній рама , жорстко приварений багажник ... хулі там на 2000 каксів
Hand made.
Товар коштує стільки, за скільки його можна продати B-)

Останнє редагування: 17 квітня 2021 23:23:37 від Jacob
   
ты не прав
у меня детский трек, ему примерно 10 лет. ну я ленивая ппц, его не разу не мыли не чистили, за 10 лет поменяли одну манетку. и кучу камер. и все!!!

сорри в прошлом году еще шины меняли, бо старые совсем лысые

ну дык трек же ))) на трек изначально ставится ресурсная комплектуха. производитель создал в голове в потенциального потребителя  обоснованную уверенность что трек\куб  - это не вариант сэкономить а  качество и фльор что н едешевка - так оно и есть , посему на себестоимость - что реально выше чем в ашанбайке изза качественых комплектующих и нерукожопной сборке  - накладывается еще и маркетинговая наценка , раз такие велики берут люди которые могут себе это позволить.  так что не прав не я .
   
Re: Я не розумію за що там майже 2000$ (велосипед)

   
Re: Я не розумію за що там майже 2000$ (велосипед)

   
Re: Я не розумію за що там майже 2000$ (велосипед)

   
Зараз сильно підскочили ціни на ровери, у світі і в нас теж.
По-перше, проблема з виробниками, по-друге - піднявся попит через ковід
   
Re: Я не розумію за що там майже 2000$ (велосипед)

О видно профі  по сленгу. Отсос,педя,.100 кк,плюшкі. Цікаво побачити оце чувирло що воно з себе представляє. Грозний клавіатурний спец.Мабуть пора викреслити оцю чухана з адекватних дописувачів.
   
Re: Я не розумію за що там майже 2000$ (велосипед)

Катманду модель ПРО з навісними приблудами стоіть на вітрині 1099є
Що за паніка?
))

Цього року попит піднявся
Але ціни +/- минулого сезону.
Кому критично ціна і їздити в магаз і вздовж Дунаю австр і дойчь моделі на шімано за 350-400є Метро КК
Другі руки за 200-300є можна взяти КТМ що проіхав максимум дві сотні км по асфальту)

А 2к євро то вже непоганий КубТурінгГібрид на електротязі Бош від баварців щоб долати сотні півтори км в день прокручуючи ліниво педалі.
   
Re: Я не розумію за що там майже 2000$ (велосипед)

Зараз сильно підскочили ціни на ровери, у світі і в нас теж.
По-перше, проблема з виробниками, по-друге - піднявся попит через ковід
На кЄтайців?
ХЗ мож не туди дивлюся.
Що  саме піднялося?
   
Re: Я не розумію за що там майже 2000$ (велосипед)

Cube Kathmandu Pro blue'n'red 2021 RH 62 cm
1.049,00 €

.......
Trekkingrad Cube Touring 2021
€ 579,00


   
Re: Я не розумію за що там майже 2000$ (велосипед)
ZX

Обвісом відрізняється, гальма v-brake, у ТС диски, можливо й інші відмінності в комплектації.
   
Re: Я не розумію за що там майже 2000$ (велосипед)
ATF

О, еще 1 педин поц... Вас тока на помойке ипут??? Ты ваще читкаешь, шо серешь??? И при чем тут цепка
 , шо нада менять полюбасу на каждую 1кк к велику???
Или ваще ся не читаете , ПеДярасты???и Для членососов педи:
 цепуха есть на 2 числа:
1-1000км.Даже сратая кит.
2.- 5кк.
Я так понял, шо отсасывать у педи у вас более знакомо и прибыльно. А вот крутить педали- так чисты теоретики.... Хотя может и сосете как профи(((п***а... Думал хоть сюда пидары пети не сунуться... 199 раз вокруг шара без одной аварии тем более с 13 лет... Сразу чуется настоящий педриот!Не ездю, но зато сосу у педи!!!

Відчувається слог кацапа.
Іди в Сизрань. Вело експерд.

І тут йому Порошенко цепку розтягнув  :lol:


Останнє редагування: 18 квітня 2021 11:20:28 від ATF
   
Re: Я не розумію за що там майже 2000$ (велосипед)

   
Re: Я не розумію за що там майже 2000$ (велосипед) Нове

Навіщо новий якщо можно найти "з європи" за 300$ ;) Чи ти не козак?

Останнє редагування: 18 квітня 2021 11:39:43 від DeL1T
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія