Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: пластикові відкоси

Re: ФЗВ: пластикові відкоси

Напевне про одне теж саме говоримо.)
Ти хочеш пластиковою накладкою закрити стик рами та стіни? Чи непокоїть естетичний бік? Бо я не розумію проблеми.
не пластиком, а бетоном, чи чим там при совдепії його накривали.
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

Бетон лиють в опалубку, щікатурку мажуть теркою, шпателем, накидують ковшиком, тощо.
а, отак, тоді штукатурити цементним раствором.
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

та цю... Банальний сатенгіпс, але добросовісно)) головне кожному шару дати підсохнути, щілинки позаповнювати спочатку, а вже потім суцільно штукатурити і за кожним шаром грунтувати. Карочь, у мене дуже грамотний був консультант))  :gigi:   (tu)
Ой. Я би хотіла спробувати тоненький шар нанести. Розвести до стану не густої сметани кнауф мульті- шпаклівку (майже мішок лишився після ремонту в одній кімнаті) і наносити шпателем. Аби вирівняти поверхню від дрібних нерівностей. І тоді вирішувати питання: шпалери чи фарбування. Чи майстрів викликати для переробки моїх трудів.
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

ТС, виклич з "кабанчику" майстра, нехай гіпсовою штукатуркою закидає (може за 2 рази доведеться)  або сама зроби  й не їпи собі мізки ))
Гарні пластикові відкоси - фуйня не дешева.
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

не пластиком, а бетоном, чи чим там при совдепії його накривали.
В нас кажуть не бетон, а розтвор (суміш цементна з піском). )
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

О, там й шукай причину, в хаті є грибок (пліснява), погіршилась вентиляція, збільшилась вологість й воно пішло.
Знайомий в квартирі-сталінці заклав  старе вікно між кухнею та ванною кімнатою, щоб повісити шафу - одразу по ванні пішла чорна пліснява й  зайопується виводити.
у мене теж заліплене, але у ванні плісняви як такої немає, а в хаті ускрізь є крім зали - вона постійно зачинена, щоб кіт там не лазив. Вона найхолодніша з усіх кімнат і ніякого грибка і плісняви. Що це за феномен - не знаю.
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

у мене теж заліплене, але у ванні плісняви як такої немає, а в хаті ускрізь є крім зали - вона постійно зачинена, щоб кіт там не лазив. Вона найхолодніша з усіх кімнат і ніякого грибка і плісняви. Що це за феномен - не знаю.
Панельна хрущоба?
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

Еппс ( пінопласт )
+ Гіпс
+ Примусова витяжка (в місяць з'їсть 6 кВт годин  24/7)

Якщо з деревом цвіли стіни то з пластиком вікном буде тотальна срака до вентиляція природня зникне геть

П.с. ну і сама подумай чим ти дизаєш якщо навколо купа цвілі
дик, я ж виводжу її. Залишилася оце тільки в дитячій і все. В кухні я поштукатурила стіну під покраску і все зникло. Ось вже більше півроку як нічого не цвіте, а там же теж мокро як і у ванні.
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

мені чувак з кабанчік.юа робив за 1500 грн 2 роки тому.

поки не покоробило. замірити температуру нема змоги.
пластик? Фотнути крупним планом можеш?
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

Ага, а ось ці виробники й не знають)))

Показати зображення...
саме РОТБАНДОМ штукатурили пінопласт.
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

кадрочь, як совдеповські. Таки бетон.
є альтернатива,і то дуже добра.
поєднує бетон і картонгіпс,не знаю як з доступністью в Україні.
плита сементово-волокняна,шось такого типу

https://www.google.com/search?q=p%C5%82yta+cementowo-w%C5%82%C3%B3knowa&client=firefox-b-d&sxsrf=AOaemvJRyYGBFEDvjoAMGdXCw-0ziGb5Rg:1638873913733&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwjxltaLwdH0AhWFyIsKHcU6A3kQ_AUoAnoECAIQBA&biw=1920&bih=927&dpr=1#imgrc=0hyc5QPUVW8ZQM

з водостійкістю там все ок,їх використовують і для оброблення фасадів будинків.
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

То розбий його нах, подивись шо там під гіпсокартоном, може вода з вулиці потрапляє між рамою та стіною туди.
Невеликий збиток.
:weep: а хто його назад все реставрує?
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

саме РОТБАНДОМ штукатурили пінопласт.
Ну то норм, якшо ще й сітку кинули,   то мабуть й зараз стоїть.

а хто його назад все реставрує?
Поклич Крокодила )))
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

я сам робив зі шпакльовки по старинці.

по ефективності однакові
по еститичності однакові

по практичності напевно краще гіпсові, але і бруду пилу і вимивань по 10 раз. а якщо ще на вікна ляпне...
шо таке гіпсові? Гіпсокартон приставляється на косу, а під ним пустота? Танунах! Таке у кухні. Херня собача... Вікно дуже плаче крім того всього.
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

погода фуйова й роботи багато
та да, а ти на форумі гуляєш  :gigi:
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

дик, я ж виводжу її. Залишилася оце тільки в дитячій і все. В кухні я поштукатурила стіну під покраску і все зникло. Ось вже більше півроку як нічого не цвіте, а там же теж мокро як і у ванні.
Можливо стіни промерзають. Утворюється конденсат.
 Ми в маленькій кімнаті утіплювали стіну: пенопласт, картон з фольгою, ще й ламіновані панелі зверху. ) Все одно прохолодна кімната, але цвілі позбулися.
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

дик, я ж виводжу її. Залишилася оце тільки в дитячій і все. В кухні я поштукатурила стіну під покраску і все зникло. Ось вже більше півроку як нічого не цвіте, а там же теж мокро як і у ванні.
В мене на одному вікні пластикові відкоси - 8 рік політ нормальний не чорніють миються легко, конденсату нема, на двох інших гіпсокартон крашений теж нема претензій. Тому особливої різниці не помітив.  Стіни керамзитобетон   :-)o 
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

шо таке гіпсові? Гіпсокартон приставляється на косу, а під ним пустота? Танунах! Таке у кухні.
Ти вже підзайопуєш тупити. :lol:
Коли кажуть "гіпсові" то це оштукатурені повністю  ротбендом по стіні.
Коли кажуть "з гіпсокартону",  то це те, шо в тебе на кухні. А якшо там в тебе "пустота", ну тоді тим паче нафуй його.

та да, а ти на форумі гуляєш
Шо хочу те й роблю.
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

Ой. Я би хотіла спробувати тоненький шар нанести. Розвести до стану не густої сметани кнауф мульті- шпаклівку (майже мішок лишився після ремонту в одній кімнаті) і наносити шпателем. Аби вирівняти поверхню від дрібних нерівностей. І тоді вирішувати питання: шпалери чи фарбування. Чи майстрів викликати для переробки моїх трудів.
я б не радила після штукатурки тонким шаром ще й шпалери, бо клей розмочить туттонку штукатурку і поробить штукатурні лопухи. Тоді вже тільки все здирати і перештукатурювати. Краще штукатурка під акрилову фарбу, або під волохату штукатурку.
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

В нас кажуть не бетон, а розтвор (суміш цементна з піском). )
вище вже написала))
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

Панельна хрущоба?
ну да. І шо такого? Вже й не жити тут?
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

Ну то норм, якшо ще й сітку кинули,   то мабуть й зараз стоїть.

Поклич Крокодила )))
сітку кидали.
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

не. Раніше (до мене) не помічала. При мені 22 роки не цвіло. А от в минулому році після заміни плит над вентиляцією дуже різко почало цвісти. В міжсезоння буквально ща 2 тижні зацвіло в суцільне чорнотиння. Просто жах... Хочу зара то все поздирати, полікувати і поштукатурити під покраску - може без обоїв і з новим герметичним вікном не так чорнітиме (трикамерне буде).
Відсутня вентиляція.  Відкрий решітку на кухні та подивись, а потім запали сірника чи (запальничку свічку) та подивись куди йде тяга.
пс у моєї родички було забито вентканал
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

Можливо стіни промерзають. Утворюється конденсат.
 Ми в маленькій кімнаті утіплювали стіну: пенопласт, картон з фольгою, ще й ламіновані панелі зверху. ) Все одно прохолодна кімната, але цвілі позбулися.
:umnik2: пройшли точку роси?
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

Ти вже підзайопуєш тупити. :lol:
Коли кажуть "гіпсові" то це оштукатурені повністю  ротбендом по стіні.
Коли кажуть "з гіпсокартону",  то це те, шо в тебе на кухні. А якшо там в тебе "пустота", ну тоді тим паче нафуй його.

Шо хочу те й роблю.
та звідки ж я можу знати, шо там штукатури роблять? Я цю професію почала освоювати лише в цьому році. :weep:  і ващє, самі ми нє мєсниє.
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

Відсутня вентиляція.  Відкрий решітку на кухні та подивись, а потім запали сірника чи (запальничку свічку) та подивись куди йде тяга.
пс у моєї родички було забито вентканал
влітку вже перевіряла.
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

я б не радила після штукатурки тонким шаром ще й шпалери, бо клей розмочить туттонку штукатурку і поробить штукатурні лопухи. Тоді вже тільки все здирати і перештукатурювати. Краще штукатурка під акрилову фарбу, або під волохату штукатурку.
отож побоююсь всяких підводних каменів.
Але ж цією шпаклівкою ( фінішною) шпатлювали майстри саме під шпалери. Ну то прогрунтую до і після, треба пробувати.
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

каровка 8-)

Make Love :brunette:
Not War Build :-G
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

А плитку в откосы не укладывают ?
Речь про ванную комнату
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

:umnik2: пройшли точку роси?
:lol:
Ти вважаєш роса тепер внутрі квітне грибком?
Кароч не знаю про точку, вирішили що стіна збудована технологічно неправильно, тому промерзає. Просто утеплили як самі придумали. Вже років тридцять польот нормальний.
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

А плитку в откосы не укладывают ?
Речь про ванную комнату
В мене на кухні і на лоджії відкоси з плитки. Тримається.
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

На вікно стартову полосу саморізами. Гіпсокартон. Під гіпсокартон обов'язково мінеральну вату.
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

ну да. І шо такого? Вже й не жити тут?

я сагласін жить :give_rose:
із каровкой
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

я сагласін жить
із каровкой
Будеш їй  кунілінгуси откоси робити? :K
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

Будеш їй  кунілінгуси откоси робити? :K

аткоси - нє.
каровка не буде силувать крокодила роботою :brunette:
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

Вентиляції не вистачає.

От от. Віконні провітрювачі вирішують проблему




Встановлення - засвердлити три дірки в вікні. Вартують якісь копійки, я купував за 160 грн., українські. Правда вже давненько.
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси


на кухні з гіпсокартону, то вони чорніють цвіллю - доводиться періодично підфарбовувати.
[/quote]

На кухні цвіль! ;o
То нам мабуть пишуть із корівника!
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

От от. Віконні провітрювачі вирішують проблему

Показати зображення...
Встановлення - засвердлити три дірки в вікні. Вартують якісь копійки, я купував за 160 грн., українські. Правда вже давненько.
Я просто кватирку відкриваю.
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

Еппс ( пінопласт )
+ Гіпс
+ Примусова витяжка (в місяць з'їсть 6 кВт годин  24/7)

Якщо з деревом цвіли стіни то з пластиком вікном буде тотальна срака до вентиляція природня зникне геть

П.с. ну і сама подумай чим ти дизаєш якщо навколо купа цвілі

Зимою???
До тих 6 додайте ще  200 на втрату тепла.
Провітрювання зимою штука потрібна, але зовсім не дешева...
   
Re: ФЗВ: пластикові відкоси

Зимою???
До тих 6 додайте ще  200 на втрату тепла.
Провітрювання зимою штука потрібна, але зовсім не дешева...
саме так. А найпагубніша в міжсезоння, коли вже холодно, але ще не топлять.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія